اپلیکیشن آماده

اپلیکیشن آماده

همه چیز در مورد اپلیکیشن آماده

بررسی ویژگی‌های اپلیکیشن آماده

پلن و قیمت اپلیکیشن آماده

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

اپلیکیشن آماده

اپلیکیشن آماده به مفهوم آن است که برنامه نویسی یک اپلیکیشن به طور کامل انجام شده و آماده ارائه به مشتری می‌باشد. شرکت‌های برنامه نویسی جهت افزایش سرعت کار و همچنین کاهش هزینه ها برنامه های اندرویدی آماده و بعد از مراجعه مشتری ابن اپلیکیشن‌ها را به صورت آماده در اختیار قرار می‌دهند. اپلیکیشن آماده ویژگی های بسیار مثبتی را دارد و همچنین معایبی را نیز خواهد داشت که در این بخش به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

خرید اپلیکیشن آماده

 

اپلیکیشن آماده اندروید

یکی از پرکاربردترین انواع اپلیکیشن، اپلیکیشن آماده اندروید است. چرا که این اپلیکیشن‌ها زمان راه اندازی بسیار کوتاهی دارند و به محض آماده شدن امکان استفاده و نصب در گوشی‌های اندرویدی را دارند. اپلیکیشن اندروید به صورت مستقیم امکان نصب در گوشی را دارند  ونیاز به انتشار در استور‌ها را ندارند. اپلیکیشن اندروید میتواند با کاربری‌های گسترده‎ای آماده شود. در لیست زیر برخی از اپلیکیشن‌ها با کاربری عمومی که میتوانند به صورت آماده طراحی شوند را معرفی می‌کنیم.

 • اپلیکیشن فروشگاهی
 • خرید اپلیکیشن املاک
 • اپلیکیشن خرید دارو
 • اپلیکیشن خرید گل و گیاه
 • اپلیکیشن خرید و فروش کالا
 • طراحی اپلیکیشن آموزشی
 • طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا
 • طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال
 • طراحی اپلیکیشن موزیک

اپلیکیشن آماده اندروید

 

اپلیکیشن آماده فروشگاهی

اپلیکیشن آماده فروشگاهی یکی از انواع اپلیکیشن آماده است که بسیار موفق در عملکرد است، در اپلیکیشن‌ های فروشگاهی بسیار ی از عملکرد ها مشابه هستند از همین رو اپلیکیشن آماده میتواند تمام نیاز های هر نوع از فروشگاه را مرتفع کند. اپلیکیشن فروشگاهی امکان فروش انواع محصول فیزیکی و همچنین محصولات دیجیتالی را برای کاربران فراهم میکند. همچنین در این نوع از اپلیکیشن‌ها امکانات نامحدود در ایجاد محصولات وجود دارد. بخش بعدی فروش آنلاین و اتصال اپلیکیشن به درگاه های بانکی ایرانی است. در مورد فروش آنلان اپلیکیشن فروشگاهی بدون محدودیت عمل می‌کند. در طراحی این نوع از اپلیکیشن‌ها موارد ارسال کالا و تعیین هزینه ارسال نیز به صورت پیشفرض وجود دارد. اپلیکیشن فروشگاهی از نظر انعطاف در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

اپلیکیشن آماده فروشگاهی

 

خرید اپلیکیشن آماده املاک

خرید اپلیکیشن آماده املاک نیز یک گزینه کاملا به صرفه برای مشتریان است. در اپلیکیشن املاک کارکرد و امکانات کاملا مشابه بوده و تقریبا هر اپلیکیشن که در این زمینه بررسی میشود دارای امکانات پایه مشابه می‌باشد از همین جهت اپلیکیشن اماده املاک معمولا تا درصد بالایی از نیازهای کاربران را بدون نقص در خود جای می‌دهد. اپلیکیشن املاک معمولا دارای امکانات زیر خواهد بود.

 • امکان درج املاک به صورت نامحدود
 • امکان درج اطلاعات جانبی امکال به صورت نامحدود
 • امکان ایجاد همکار و کارمند در اپلیکیشن
 • امکان ایجاد دسته بندی دلخواه
 • تمکان سرچ پیشرفته بر اساس موارد درخواستی
 • و…

خرید اپلیکیشن آماده املاک

 

اپلیکیشن خرید دارو

اپلیکیشن خرید دارو نیز یکی دیگر از اپلیکیشن است که در سالهای اخیر بین کاربران بسیار مورد توجه قرار گرفته است.فروش دارو میتواند در یک داروخانه به خدمت گرفته شود و یا حتی مجموعه ای از داروخانه ها در شهر یا استانی را تحت پوشش قرار دهد. امکان خرید هر نوع دارویی با هر دسته بندی در اپلیکیشن خرید دارو وجود دارد. با توجه به مکانیزه شدن انواع خرید در ایران توسط اپلیکیشن ها دارو و فروش دارو از این طریق میتواند حرکتی موثر برای افزایش امکانات خرید برای کاربران باشد.

 

اپلیکیشن خرید گل و گیاه

اپلیکیشن خرید گل و گیاه زیر مجموعه ای از اپلیکیشن های فروشگاهی محسوب می‌شود. خرید گل و گیاه از طریق اپلیکیشن طرفداران بسیاری در بین کاربران دارد. اپلیکیشن‌های خرید گل و گیاه علاوه بر خرید و فروش میتوانند در زمینه خدمات دهی نیز گسترش یابند. خدماتی مانند کاشت گیاه و توسعه فضای سبز و موارد مرتیط با گل و گیاه، اپلیکیشن خرید گل و گیاه نیز میتواند به صورت یک اپلیکیشن به کاربران ارائه شود.

 

اپلیکیشن خرید و فروش کالا 

خرید و فروش اینترنتی کالا در سالهای اخیر به قدری گسترش پیدا کرده که با یک سرچ ساده در اینترنت هزاران فروشگاه اینترنتی مختلف قابل مشاهده خواهد بود. اپلیکیشن خرید و فروش کالا نیر به همین نسبت گسترش چشمگیری داشته اشت. اپلیکیشن خرید و فروش کالا قابلیت فروش تمام محصولات فیزیکی را دارد. همچنین بخش ارسال اطلاعات به فروشنده و خریدار را در سطح گسترده ای دارا میباشد. اپلیکین خرید فروش شامل بخش ارسال و حمل نقل گسترده ای نیز میباشد گه پوششی بسیار قوی برای ایجا و دریافت حمل نقل را به مدیران فروشگاه می‌دهد.

اپلیکیشن خرید و فروش کالا 

 

طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپلیکیشن آموزشی نیز مانند بسیاری دیگر از اپلیکیشن‌ها نیازی ضروری شده است. اپلیکیشن‌های آموزشی مواردی و امکانات متعددی دارند که در لیست زیر به بخشی از آنها اشاره میکنیم.

 • امکان ایجاد برنامه آموزشی
 • امکان ارائه برنامه های آموزشی و فروش آنلاین آنها
 • امکان فروش فیلم و صوت آموزشی به صورت آنلاین
 • امکان ایجاد کلاس‌های آموزشی
 • امکان ارائه مطالب مختلف و دریافت هزینه از کاربران
 • و…

طراحی اپلیکیشن آموزشی

 

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا یکی از اپلیکیشن ها در زیر مجموعه اپلیکیشن های فروشگاهی است. اپلیکیشن های سفارش غذا میتوانند در دو بستر متفاوت طراحی شوند.

 • اپلیکیشن هایی برای سفارش غذا در یک رستوران با انواع منوهای گوناگون و ارسال برای مشتریان
 • اپلیکیشن هایی برای ساماندهی چندین رستوران و کنترل ارسال غذا از رسوران های مختلف برای مشتری

این دو نوع اپلیکیشن گرچه در ظاهر مشابه هم هستند اما از بابت کاربری بسیار متفاوت هستند. در گزینه شماره یک طراحی و گسترش اپلیکیشن در محدوده سفارش یک زستوران است، تعداد منوها میتواند نامحدود باشد و یا شیوه های مختلفی برای ارسال یا پرداخت طراحی شود اما در گزینه دوم شکل اپلیکیشن و طراحی آن باید قابلیت مدیریت صدها اپلیکیشن را داشته باشد. این نوع از اپلیکیشن ها نیاز به سرورهای پرقدرت و برنامه نویسی بهینه شده دارند.

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

 

طراحی اپلیکیشن فیلم و سریال

دانلود فیلم و سریال یکی از عباراتی است که تعداد سرچ بسیار بالا در موتورهای جستجو دارد. اپلیکیشن فیلم و سریال امکان فروش انواع فیلم و سریال را در اختیار کاربران قرار میدهد. همچنین امکان پرداخت هزینه آنلاین برای خرید فیلم نیز وجود دارد. امکان قرار دادن چند نوع فرمت و همچنین تعیین قیمت های متفاوت برای هر فرمت نیز در این اپلیکیشن ها وجود دارد.

فروش فایل های تصویری در اینترنت میتواند بسیار درآمدزا باشد. همچنین در این اپلیکیشن ها میتوان اناع فیلم های آموزشی را نیز به مخاطبان ارائه داد.

 

طراحی اپلیکیشن موزیک

اپلیکیشن موزیک مشابهت زیادی با اپلیکیشن فیلم و سریال دارد، در این نوع از اپلیکیشن امکان فروش انواع فایل صوتی وجود دارد. امکان ویژه در این اپلیکیشن ها گوش کردن آنلاین به موزیک است. میتوان در این اپلیکیشن لیست های پخش مجزایی را آماده پخش کرد.

طراحی اپلیکیشن موزیک

 

اپلیکیشن آماده آی او اس

اپلیکیشن آماده آی او اس گزینه مناسبی برای گسترش بیشتر بیزینس های اینترنتی است. مخاطبان اپلیکیشن های آی او اس دارای گوشی های اپل هستند. گرچه در کارایی و اپلیکیشن اندروید و آی او اس با هم تفاوت چندانی ندارند اما مخاطبان این اپلیکیشن ها ممکن است در انتظارات خود از اپلیکیشن کمی تفاوت داشته باشند.

اپلیکیشن های آماده کمک میکنند تا هزینه های طراحی اپلیکیشن آی او اس که معمولا قیمت های بالایی دارند کاهش پیدا کند. در بخش بعدی به توضیحاتی در مورد خرید اپلیکیشن آماده خواهیم پرداخت.

 

خرید اپلیکیشن آماده

خرید اپلیکیشن آماده ویژگی هایی دارد که کاربران را بجای تهیه اپلیکیشن اختصاصی به این نوع از اپلیکیشن ها سوق میدهد. این ویژگیها را به صورت خلاصه در لیست زیر آورده ایم

 • قیمت بسیار ارزان به نسبت اپلیکیشن های اختصاصی
 • تست شده و بدون مشکل فنی، به دلیل اینکه این نوع از اپلیکیشن بارها وبارها تست میشوند معمولا هیچ مشکل فنی بعد از انتشار نخواهند داشت.
 • قابلیت گسترش بسیار بالا، به دلیل قابل استفاده بودن برای موارد بیشتر این اپ ها معمولا بسیار گسترده طراحی میشوند.
 • زیبایی در طراحی با قابلیت کاستومایز برای مصارف اختصاصی
 • و…

خرید اپلیکیشن آماده

 

خرید اپلیکیشن فروشگاهی آماده

اپلیکیشن های آماده فروشگاهی یکی از محبوبترین انواع اپلیکیشن آماده است. به دلیل انکه در اپلیکیشن فروشگاهی تمام نیازها برای فروش و ارائه انواع محصول وجود دارد این اپلیکیشن به صورت آماده قابل استفاده برای تمام فروشگاه های کوچک و بزرگ مناسب می‌باشد.

اپلیکیشن های فروشگاهی مناسب برای هر نوع محصولی می‌باشند. محصولات فیزیکی و محصولات دیجیتالی در این نوع فروشگاه ها قابل ارائه و فروش است. خرید اپلیکیشن فروشگاهی آماده یکی از کم هزینه ترین و با کیفیت ترین اپلیکیشن ها می‌باشد.

 

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

برای سفارش ساخت اپلیکیشن میتوانید به صفحه اصلی وب سایت مراجعه و یا به بخش فروشگاه مراجععه کنید. در بخش فروشگاه انواع اپلیکیشن آماده با انواع آپشن های اضافی اراه شده و برای هر اپلیکیشن توضیحات کاملی ارائه شده است.

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید


مطالب مرتبط: