طراحان برتر

بهینه سازی سایت در کرج

 


 

بهینه سازی سایت در کرج

بهینه سازی سایت در کرج، مرحله پس از طراحی سایت در کرج است. بهینه سازی وب سایت یا سئو ، به فرآیند بهبود ساختن جنبه های مختلف سایت در جهت افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک سایت گفته می شود . افزایش ترافیک یک سایت می تواند از طریق جستجوی کاربران در موتورهای جستجو صورت بگیرد یا از طریق کلیک بر روی لینک سایت در شبکه های اجتماعی ، افزایش یابد.

در وافع بهینه سازی سایت ، یعنی شما سایت خود را برای مخاطبان خاصی طراحی و بهینه سازی می کنید. پس هرچه سایت شما مخاطبان بیشتری را به خود جذب نماید. موفقیت شما در کسب و کار نیز بیشتر می شود. به همین منظور ابزارهای مختلفی در جهت آنالیز وب سایت بوجود آمده اند تا به شما نشان دهند که آیا روشی را که برای سئو سایت انجام می دهید درست هستند یا خیر؟

 

سئو تخصصی و بهینه سازی سایت در کرج

قیمت سئو سایت در کرج

پس از طراحی سایت در کرج، اولین گام بهینه سازی سایت در کرج و سئو است. زمانی که اقدام به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه سئو می کنید، در کمال تعجب با قیمت های متفاوتی مواجه خواهید شد. اگر قیمت بسیار پایینی دریافت کردید، فورات به صحت اطلاعات و تخصص سئو فرد مورد نظر شک کند. سئو تبلیغاتی کم هزینه نیست اما سرمایه گذاری با بازگشت کوتاه مدت و  سودآور است.

قیمت سئو در کرج بر اساس آیتم های زیرمشخص می شود :

1- رتبه سایت رقیبان شما

2- تعداد کلمه های کلیدی

3- تعداد سیلاب های کلمات کلیدی

4- روش انتخابی سئو و بهینه سازی سای در کرج (زمانی / تضمینی)

و …

شرکت سئو در کرج

بهتر است پس از طراحی سایت در کرج ، بهینه سازی و سئو وب سایت خود را به شرکت متخصص سئو بسپارید. شرکت سئو در کرج بهینه سازی و سئو سایت را بر اساس میزان محبوبیت سرچ کلمات کلیدی انجام می دهد. این شرکت‌ها با استفاده از روش های ایمن در کوتاه ترین زمان ممکن سایت شما را تا صفحه اول گوگل ارتقاء خواهند داد.

 

خدامت شرکت سئو در کرج

1- بهینه سازی انواع وب سایت در کوتاه ترین زمان ممکن

2- سئو وب سایت با روش کلاه سفید و کاملا مطمئن

3- ارائه مشاوره رایگان سئو

4- بررسی و آنالیز رایگان وب سایت

5- استعلام رایگان و اعلام هزینه سئو

6- تهیه چک لیست از کارهای لازم برای بهینه سازی وب سایت

7- انتخاب کلمه کلیدی مناسب، کارا و حرفه ای

8- سئو وب سایت با اثر گذاری و ماندگاری طولانی مدت

9- ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت و سئو

 

سئو و بهینه سازی سایت در کرج با چه موضوعاتی انجام می شود؟

لازم به ذکر است تمامی وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحی سایت در کرج، قابلیت بهینه سازی سایت در کرج و سئو را دارا می باشند.

1- سئو و بهینه سازی سایت شخصی

2- سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

3- سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

4- سئو و بهینه سازی سایت خدماتی

5- سئو و بهینه سازی سایت خبری

6- سئو و بهینه سازی سایت پزشکی

7- سئو و بهینه سازی سایت گردشگری

8- سئو و بهینه سازی سایت رستورانی

9- سئو و بهینه سازی سایت آگهی و نیازمندی

10- سئو و بهینه سازی سایت رزرو آنلاین

11- سئو و بهینه سازی سایت املاک

12- سئو و بهینه سازی سایت آموزشگاهی

و….

 

سئو و بهینه سازی سایت در کرج

ابزارهای بهینه سازی سایت در کرج

کارشناسان بهینه سازی سایت در کرج (طراحان برتر) در ادامه برخی از این ابزارها را به شما معرفی خواهند کرد ، که می توانید به وسیله آنها از وضعیت سایت خود مطلع شوید.

 1) GTmetrix در بهینه سایت در کرج

یکی از ابزارهای بسیار کاربردی که کارشناسان بهینه سازی سایت در کرج و متخصصان طراحی سایت کرج ( طراحان برتر ) توصیه می کنند ، GTmetrix می باشد. در ژانویه سال 2018 ، گوگل اعلام کرد که در الگوریتم رتبه بندی سایت ها یکسری تغییراتی به وجود آورده است . یکی از این تغییرات سرعت بارگذاری سایت در نسخه موبایل آنهاست. یعنی سرعت بارگذاری سایت هم در کامپیوترهای شخصی و هم در موبایل ، یکی از فاکتورهایی است که گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها در نظر می گیرد.

از طرفی هم اگر سرعت بارگذاری سایت در نسخه دسکتاپ و نسخه موبایل پایین باشد، مسلماً آن وب سایت با کاهش ترافیک و رتبه مواجه خواهد شد، زیرا کاربران با مواجه با سایت های سنگینی که  سرعت بارگذاری پایینی دارند ، حوصله شان سر رفته و به سایت های رقیب مراجعت خواهند کرد.

با توجه به تحقیقات در این زمینه توسط کارشناسان و متخصصان سئو ، مشخص شده است که سرعت و بهینه سازی سایت در کرج رابطه مستقیمی با ترافیک سایت دارد. GTMetrix یک ابزار فوق العاده کاربردی برای ارزیابی سایت شما در جهت بهینه سازی و سئو می باشد. GTMetrix می تواند مشخص نماید که سرعت بارگذاری سایت شما چقدر است و می تواند به ما کمک کند که نقصان ها و نقاط ضعف سایت خود را بدانیم و در جهت رفع آنها برای کسب رتبه بهتر تلاش نماییم.

حال شاید این سئوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانیم از GTmetrix استفاده کنیم . کارشناسان بهینه سازی سایت در کرج شما را راهنمایی خواهند کرد. برای استفاده از این ابزار، ابتدا وارد سایت GTmetrix شده و در قسمت نوار جستجو ، آدرس url  سایت خود را وارد نمایید و روی دکمه Analyze کلیک کنید. پس از چند لحظه ، این ابزار تمام نقاط ضعف و قوت سایت شما را نمایش خواهد داد که می توانید از این اطلاعات در جهت بهینه سازی سایت در کرج استفاده نمایید.

 

بهینه سازی سایت در کرج

پس از ارزیابی سایت شما توسط GTmetrix ، داده هایی مطابق شکل زیر به شما نشان داده می شود.

 

بهینه سازی سایت در کرج

نتایج GTmetrix در بهینه سازی سایت در کرج

در صفحه نتایج GTmetrix ، شما شاهد رتبه PageSpeed سایت ، رتبه YSlow و سرعت بارگذاری کامل وب سایت و سایر اطلاعات در مورد بهینه سازی سایت در کرج خواهید بود. مفهوم بخش های مختلف نتایج صفحه GTmetrix به شرح زیر می باشد.

PageSpeed Score درنتایج GTmetrix در بهینه سازی سایت در کرج

بخش PageSpeed Score به فاکتورهایی اشاره دارد که گوگل ، برای صفحه نتایج جستجو ، آنها را  در سایتها مدنظر می گیرد و برای گوگل مهم هستند. در این قسمت با توجه به رتبه ای که بر اساس فاکتور های گوگل در  GTmetrix کسب کرده اید. دیگر خواهید دانست که از نظر گوگل ، سرعت بارگذاری سایت شما تقریباً در چه رتبه ای  قرار دارد . قابل ذکر است که  رتبه  100 و درجه A  بالاترین رتبه و بهترین رتبه برای وب سایت ها می‌باشد.

 Yslow score درنتایج GTmetrix  در بهینه سازی سایت در کرج

YSlow Score فاکتورهایی اشاره می کند که برای یاهو Yahoo در مورد سرعت سابت مهم هستند . رتبه YSlow  همانند رتبه PageSpeed هرچه به درجه A و رتبه 100 نزدیک تر باشد بهتر است .

fully loaded time درنتایج GTmetrix در بهینه سازی سایت در کرج

این بخش زمان بارگزاری سایت را بر حسب ثانیه محاسبه و نشان می دهد. میانگین کلیه سایتهایی که GTmetrix مورد ارزیابی قرار داده است 8.3 ثانیه می باشد. کارشناسان  بهینه سازی سایت در کرج توصیه می‌کنند که خیلی خوب است سرعت بارگزاری سایت کمتر از 3 و یا حداکثر 4 ثانیه باشد.

Requests درنتایج GTmetrix در بهینه سازی سایت در کرج

Requests تعداد درخواست هایی است که برای بارگزاری قسمت های گوناگون سایت به سرور ارسال می گردد. این یعنی وقتی کاربری بخواهد از طریق مرورگر خود وارد سایتی شود ، مسلما ًابتدا باید آدرس سایت را وارد نماید. پس از وارد نمودن آدرس سایت مرورگر یک درخواست یا Request برای پیدا کردن IP سایت مورد نظر با کمک ISP منطقه یا جهانی ارسال می نماید .

بعد از دریافت پاسخ و باز بودن پورت های لازم ، مرورگر چندین درخواست یا Request دیگر به سرور سایت مورد نظر ارسال می کند تا با پاسخ آن درخواست ها ، مرورگر بتواند سایت را به کاربر نشان دهد.

به اولین پاسخی که از سرور به مرورگر ارسال می شود Time to First Byte و یا به اختصار TTFB گفته می شود. 

شاید در نتایج ارزیابی سایت توسط GTmetrix به این عبارت برخورده باشید Make fewer HTTP requests این خطا وقتی دیده می شود که در Yslow ، درخواست ها با مشکل مواجه شوند ، کلمه fewer به معنی کمتر و کلمه Requests به معنی درخواست می باشد. Make fewer HTTP requests یعنی درخواست HTTP کمتری در سایت ایجاد کنید. زیرا هرچه تعداد درخواست های HTTP بیشتر باشد زمان بیشتری صرف رد و بدل کردن اطلاعات و داده ها بین سرور و مرورگر به طول خواهد انجامید.

درخواست های HTTP شامل

♦ عکس ها

♦ فایل های CSS

♦ فایل های جاوا اسکریپت و غیره می تواند باشد.

 

2) ابزار Google Search Console در بهینه سازی سایت در کرج

ابزار کاربردی دیگری که متخصصان طراحی سایت و طراحی سایت در کرج به شما پبشنهاد می کنند Google Search Console است. شاید تا به حال در مورد Google Webmaster Tools شنیده باشید ، اما اکنون این ابزار با نام Google Search Console با امکاناتی فراتر از Google Webmaster Tools توسط گوگل ارائه شده است . Google Search Console یک ابزار بسیار حرفه ای و رایگان در زمینه بهینه سازی سایت می باشد.حتی می توان گفت استفاده از این ابزار می تواند ما را از دیگر ابزارهای رایج بهینه سازی سایت بی نیاز کند.

Google Search Console نیز به آنالیز جزئیات وب سایت شما می پردازد تا بتوانید هرچه بهتر سایت خود را برای موتورهای جستجوگر گوگل بهینه نمایید. برای استفاده از این ابزار کافی است که آن را توسط کدی که در اختیار شما می گذارد بر روی سایت خود نصب نمایید.

دلایلی که موجب می گردد که استفاده از Google Search Console یک ضرورت برای بهینه سازی سایت ما شود عبارتند از :

♦ ارزیابی کارایی وب سایت در صفحه نتایج گوگل

♦ اطمینان از اینکه محتویات وب سایت توسط گوگل قابل دسترس هستند.

♦ حذف صفحاتی که نمی خواهیم در صفحه نتایج گوگل نشان داده شوند.

♦ مشاهده تعداد کلیک هایی که از صفحه نتایج گوگل بر روی صفحات وب سایت ما صورت می گیرد.

♦ مورد بررسی قراردادن محتوای اسپم شده توسط گوگل

♦ بررسی و ارزیابی اینکه کدام یک از کلمات کلیدی و جستجوها ، باعث شده اند که صفحات وب سایت ما در نتایج گوگل نشان داده شده اند.

♦ کدامیک از کلمات کلیدی و جستجو ها باعث ترافیک بیشتر وب سایت ما شده است؟

♦ آیا تمام جزئیات مانند قیمت ها ، توضیحات و رویدادها در صفحه نتایج گوگل به درستی نمایش داده می شوند؟

♦ آیا وب سایت کارایی لازم را در نسخه موبایل دارد؟

بهینه سازی سایت در کرج

3) Iseotools در بهینه سازی سایت در کرج

پس از طراحی سایت در کرج متوانید از این ابزار بهره ببرید. از دیگر ابزار کاربردی که توصیه کارشناسان بهینه سازی وب سایت در کرج می باشد ، Iseotools است. Iseotools ابزاری بسیار حرفه  ای و رایگان بوده و شما را در بهبود سایت خود برای موتورهای جستجو کمک می کند . مهمتر از همه این نرم افزار توسط متخصصان و برنامه نویسان خبره ایرانی طراحان برتر ارائه گردیده است و تمامی جزئیات مربوط به آنالیز سایت شما ، توسط موتورهای جستجوی مختلف در نظر گرفته شده است.

برای استفاده از این ابزار کافی است وارد سایت Iseotools.ir شوید و آدرس سایت خود را در قسمت نوار جستجو وارد کرده و بر روی دکمه REVIEW کلیک نماید پس از چند لحظه تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به سایت خود را مشاهده خواهید کرد.

بهینه سازی سایت در کرج

 

پس از وارد نمودن آدرس سایت خود در قسمت جستجو ، چند لحظه ای برای آنالیز کامل وب سایت مطابق شکل زیر توسط برنامه منتظر بمانید تا کاملاً سایت شما مورد ارزیابی قرار بگیرد.

 

بهینه سازی سایت در کرج

امکانات Iseotools در بهینه سازی سایت در کرج

برای معرفی Iseotools به اختصار به برخی از امکانات آنالیز سایت توسط iseotools در سئو و بهینه سازی سایت در کرج به شرح فهرست زیر می باشد.

Pagespeed Desktop : میزان سرعت بارگزاری سایت در مرورگرهای کامپیوترهای خانگی

 PageSpeed Mobile : میزان سرعت بارگزاری سایت در گوشی های هوشمند

♦ Usability Mobile : قابلیت و کارایی سایت توسط استفاده با موبایل

♦ Domain Authority : یا همان اعتبار دامنه ، امتیازی است که برای رتبه بندی سایت ها در صفحات نتایج موتورهای جستجو ، به هر سایت اختصاص می گیرد. در واقع domain authority امتیاز دهی به کل دامنه و زیر دامنه ها است که توسط  MOZ ارائه شده و امتیازی بین 0 تا 100 است. هرچه امتیاز یک سایت به 100 نزدیک تر باشد ، آن سایت رتبه بهتری خواهد داشت.

♦ Page Authority : معیاری است که همانند domain authority توسط MOZ ارائه گشته است و مربوط به آنالیز و اعتبار سنجی صفحات سایت می باشد. در واقع Page Authority صفحات وب سایت را به صورت مجزا مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد. دو فاکتور domain authority و Page Authority در سئو سایت اهمیت ویژه ای دارند و می بایست در فرآیند بهینه سازی سایت ، توجه خاصی به آنها داشته باشیم.

 Bounce Rate : به معنی ضریب بازگشت می باشد و به تعداد کاربرانی گفته می شود که پس از ورود به سایت شما بدونه مشاهده هیچ صفحه دیگری ، از آن خارج می شوند. در واقع Bounce Rate به میزان حضور کاربران در صفحه سایت شما بستگی ندارد بلکه معیاری است برای سنجش جذابیت سایت شما از نظر بازدیدکنندگان.
در کل ارزیابی ضریب بازگشت سایت به ما نشان می دهد که کاربران تا چه حدی با محیط سایت ارتباط برقرارد کرده اند و راغب هستند صفحات بیشتری از سایت را بازدید کنند.

بهینه سازی سایت در کرج

 

 

 


هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری