Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

خرید سایت آماده در کرج

خرید سایت آماده

خرید سایت آماده برای اشخاص حقیقی و حقوقی در هر کجای این کره خاکی امکان پذیر است. این سایت ها امکان ورود سریع و حرفه ای به بازار بزرگ اینترنت را با کم ترین هزینه برای صاحبان ایده و کسب و کارهای نوین فراهم می آورند. و همچنین این فرصت را به آن ها می دهد که در صفحات گوگل سهمی پررنگ در کسب و کار خود داشته باشند.

 

خرید سایت آماده

 

قابلیت های خرید سایت آماده

چندان دور از انتظار نیست که به زودی کسب و کارهای سنتی رو به رکود رفته و از بازار حذف شوند، در نتیجه کسب و کارهای اینترنتی جایگزین آن ها خواهند شد. خرید سایت آماده قابلیت های بسیاری را در اختیار مالکان و کاربران این وب سایت ها قرار می دهد. برخی از این قابلیت ها عبارتند از :

1- صرفه جویی در زمان

2- صرفه جویی در هزینه

3- قالب های متنوع،زیبا و کاربردی برای سایت

4- امنیت بالا

5- امکان اتصال به درگاه اینترنتی

خرید سایت آماده

6- به روزرسانی همیشگی توسط نهادهای جهانی

7- امکان دریافت گواهی ssl

 8- طراحی سئو محور

9- امکان بهره مندی از تبلیغات گوگل بلافاصله پس از اتمام طراحی سایت

10- وابستگی کم به طراح سایت

11- ماژول و پلاگین های کاربردی

خرید سایت آماده

12- طراحی گرافیکی سایت

13- سرعت مناسب وب سایت

14- رعایت استانداردهای کد نویسی

15- امکان بهره مندی از پشتیبانی 24 ساعته

16- امکان بهره مندی از بکاپ گیری منظم

 و …

 

خرید سایت آماده

نکات منفی طراحی سایت اختصاصی در مقایسه با خرید سایت آماده

سایت های آماده این امکان را فراهم می آورند که با کم ترین هزینه، سایتی حرفه ای را در اختیار داشته باشید. این وب سایت ها سه اصل مهم در طراحی سایت را که شامل کیفیت، امکانات و پشتیبانی است را تامین می نمایند. در مفابل وب سایت های اختصاصی نیز مزایای فراوانی دارند و برای برخی از امور فقط بهره مندی از این نوع از طراحی وب سایت توصیه می شود. طراحی سایت اختصاصی در مقایسه با طراحی سایت اماده از نقاط ضعفی برخوردار است. این موارد به شرح ذیل می باشد:

1- نیاز به زمان طولانی تر، صبر و پیشروی گام به گام

2- وابستگی به طراح سایت

3- هزینه زیاد

4- مشخص نبودن معایب سیستم تا مدت طولانی ( باگ)

5- امنیت کم تر

6- نگرانی از به روزرسانی نسخه های کدنویسی

و…

خرید سایت آماده

مراحل خرید سایت آماده

خرید سایت آماده سرعت بالایی داشته و طی مراحل آن به سادگی صورت می پذیرد. این نوع ارائه وب سایت در شرکت های طراحی سایت امکان تحویل آنلاین را نیز دارند. این سایت ها یک وب سایت فول امکانات که بدون نیاز به دانش برنامه نویسی قابل بهره برداری هستند. مراحی خرید وب سایت آماده به صورت زیر می باشد :

1- ثبت اطلاعات

2- انتخاب دانه

3- انتخاب قالب

4- تعیین محتوای سایت

5- تحویل سایت

 

خرید سایت آماده

 هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.