خرید سایت

خرید سایت

همه چیز در مورد خرید سایت

خرید سایت آماده با انواع کاربردها ، طراحی سایت

قیمت و توضیحات برای خرید سایت آملده

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

خرید سایت برای کاربران مسئله ای است که نیاز به اطلاات اولیه ای دارد. شرکت های طراحی، انواع امکانات را تحت قالب فروش سایت به کاربران ارائه می‌دهند. یا سایت آماده را با امکانات متفاوت به مخاطب ارائه می‌دهند. این انبوه وب سایت ها با ویژگی های گوناگون تهیه سایت برای مخاطب را دچار پیچیدگی کرده است. در واقع کاربر برای انتخاب سایت یا اپلیکیشن خود نیاز به اطلاعات اولیه دارد تا انتخاب صحیح تری را متناسب با نوع فعالیت خود داشته باشد. در این مطلب تمامی اطلاعات تخصصی را در مورد خرید سایت به زبان ساده ارائه میدهیم تا روند انتخاب سایت را برای کاربران آسان‌تر کنیم.

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

خرید اپلیکیشن آماده

خرید سایت

Buy site

خرید سایت شیوه های مختلفی دارد. یکی از شیوه های خرید سایت مراجعه به شرکت طراحی سایت و سفارش برای طراحی است. این سفارش می‌تواند رنجی از قیمت های بسیار پایین تا قیمت های بسیار بالا داشته باشد. معمولا هر چه خواسته کارفرما بیشتر باشد و ویژگی های منحصر به فرد تری را نیاز داشته باشد هزینه وب سایت نیز بالاتر خواهد بود. طراحی اختصاصی برای کاربر معمولا بیشترین هزینه را به همراه دارد.

برخی از شرکت ها خدمات فروش سایت را ارائه میدهند. این بخش میتواند شامل فروش سایت آماده یا شیوه های دیگر را شامل شود. این نوع از خرید سایت اگر از شرکت های معتبری انجام شود میتواند به صرفه و کارآمد باشد.

شیوه بعدی خرید سایت، استفاده از سایت ساز های آنلاین است. سایت ساز یک برنامه نرم افزاری تخت وب است که امکان ساخت سایت به صورت آنلاین را به کاربر می‌دهد. سایت سازها معمولا قیمت ارزانتری نسبت به دیگر شیوه ها دارند. اما محدودیت ها ی بیشتری نسبت به دیگر شیوه ها دارد.

خرید سایت

خرید سایت آماده

Buy site ready

سایت های آماده گستره بسیار وسیعی دارند. به دلیل مشابهت کارایی در وب سایت، می‌توان برخی از سایت ها یا هسته اصلی آنها را طراحی و برای استفاده های گوناگون آنها را کاستومایز کرد.

هسته اصلی سایت های آماده می‌تواند یک برنامه اختصاصی و یا یک سی ام اس عمومی باشد. کیفیت سایت های آماده بیشتر به دانش و تجربه طراحان آن بستگی دارد. سایت های آماده می‌توانند بسیار با کیفیت تر از سایت های اختصاصی طراحی شوند.

سایت های آماده به دلیل استفاده زیاد کاربران معمولا کمتر دچار مشکلات فنی خواهند بود. اشکالات و باگ های نرم افزاری در سایت آماده به حداقل می‌رسند.

خرید سایت آماده را برای کاربری های عمومی مثل فروشگاه اینترنتی و … استفاده کنید. هزینه بسیار پایین کارایی بالا و مشکلات بسیار کم، خرید سایت آماده را بسیار پرطرفدار کرده است.

خرید سایت آماده

خرید سایت ارزان

Buy cheap site

خرید سایت ارزان بیشترین تقاضا بین کارفرمایان را دارد. هزینه اولیه کم برای شروع هر کسب و کاری میتواند جذاب باشد. برای انکه خرید سایت ارزان داشته باشید و علاوه بر آن کیفیتی مناسب را دریافت کنید به نکات زیر توجه کنید.

 • سایت های آماده با کیفیت استاندارد را انتخاب کنید. هزینه پایین این نوع از وب سایت ها به دلیل کیفیت پایین نمی‌باشد.
 • از سی ام اس های استاندارد استفاده کنید. سی ام اس ها هزینه های بسیار پایین به همراه گستردگی کارایی را به همراه دارند.
 • از طراحان حرفه‌ای استفاده کنید. کیفیت سایت ها ارتباط مستقیم با توانایی و دانش فنی طراحان دارند.
 • پشتیبانی در خرید سایت ارزان پر اهمیت است. سایت های بدون پشتیبانی مشکلات بسیاری را به همراه دارند.

خرید سایت ارزان

ساخت سایت

Construction Site

ساهت سایت می‌تواند با زبان های برنامه نویسی مانند php یا به صورت یک صفحه وب با html ساخته شود. همچنین میتواند از ترکیب موارد دیگری بهره بگیرد. برای ساخت سایت با این شیوه نیاز است که دانش طراحی سایت را داشته باشید. حتی در موارد پیچیده تر نیاز هست دانش برنامه نویسی نیز داشته باشید.

اگر دانش کافی در طراحی سایت ندارید میتوانید از سایت سازها استفاده کنید. اگر میخواهید سایت های حرفه ای تری داشته باشید و بدون دانش برنامه نویسی صاحب وب سایت باشید. میتوانید از سایت های اماده استفاده کنید.

بخشی از فرآیند ساخت سایت حرفه ای پشتیبانی آن است. به همین جهت توصیه می‌شود از شیوه هایی استفاده کنید که پشتیبانی مناسبی را همراه داشته باشد.

ساخت سایت

طراحی سایت

Web design

طراحی سایت به صورت کلی دو شیوه مختلف بین برنامه نویسان وب دارد. اول نوشتن وب سایت به صورت کامل، که برنامه نویس بخش های مختلف سایت را از ابتدا تا انتها به صورت منحصر به فرد طراحی کند. دوم آنکه از هسته سی ام اس ها بهره گرفته شود و طراحی را حول محور یک سی ام اس گسترش بدهد.

طراحی اختصاصی و طراحی سایت با سی ام اس از نظر هزینه میتوانند بسیار متفاوت باشند. اما به صورت کلی میتوان گفت استفاده سی ام اس در طراحی سایت امکانات بیشتر با هزینه کمتر را به همراه خواهد داشت. سی ام اس در دست افراد حرفه‌ای قابلیت ایجاد سایت های بسیار گسترده و حرفه‌ای را دارد.

طراحی سایت

خرید سایت اماده و ارزان

Buy ready and cheap site

همانطور که قبلا نیز توضیح داده شد خرید سایت آماده معمولا کم هزینه تر و به صرفه تر است. پس خرید سایت آماده و ارزان دور از واقعیت نخواهد بود. برای مصارفی که عمومی هستند. مانند فروش محصولات، یا معرفی محصولات استفاده از سایت اماده میتواند قیمتی مناسب را به همراه داشته باشد.

همچنی سایت های اماده علاوه بر ارزانتر بودن زمان کوتاه تری برای راه اندازی نیاز دارند. این سایت ها میتوانند در زمان بسیار کوتاهی به مشتری ارائه شوند.

از ویژگی های این نوع از سایت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مشاهده سایت و تست آن قبل از خرید
 • تحویل در زمان بسیار کوتاه
 • هزینه کمتر نسبت به سایت های اختصاصی
 • امکانات بیشتر نسبت به سایت های اختصاصی
 • باگ ها و اشکالات نرم افزاری کمتر نسبت به سایت های اختصاصی

خرید سایت اماده و ارزان

خرید سایت اماده با تحویل فوری

Buy site ready with immediate delivery

خرید سایت اماده با تحویل فوری ، همانطور که توضیح دادیم یکی از انگیزه های کاربران برای سایت آماده، تحویل فوری ان است. سایت اماده به محض آماده شدن دامنه در اختیار کاربران قرار میگیرد. این امر به خصوص برای افرادی که میخواهند سریعع کسب کار خود را راه اندازی کنند بسیار مناسب است.

تحویل فوری میتواند از یک ساعت تا ۲۴ ساعت متغییر باشد. این زمان در مقایسه با زمان طراحی یک سایت بسیار کمتر است. تحویل فوری انگیزه ای قوی برای کاربران است تا سایت خود را به صورت کامل شده و در سریعترین زمان تحویل بگیرند.

خرید سایت اماده با تحویل فوری

طراحی سایت فروشگاهی

Store site design

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مواردی است که خرید آماده آن میتواند بسیار به صرفه و مفید باشد. ویژگی‌های سایت فروشگاهی در بیشتر موارد مشابهت دارند. از این جهت خرید سایت اماده میتواند بسیار مفید باشد و در هزینه اولیه سایت کاهش قابل توجهی ایجاد کند.

سایت فروشگاهی آماده، ۹۰ تا ۹۵ درصد خواسته های کاربران خود را پاسخ می‌دهد. فروش محصولات فیزیکی، فروش محصولات دیجیتال، امکان پرداخت آنلاین، حسابداری مناسب محصولات، ایجاد فاکتور، امکان تامین راهای ارسال و صدها بخش دیگر در این نوع از وب سایت وجود دارد که نیاز اکثریت کاربران را فراهم می‌کند.

برای طراحی سایت فروشگاهی توجه به مواردی از جمله:

 • امنیت کاربران
 • ظاهر گرافیکی سایت فروشگاهی
 • امنیت اتصال به درگاه های بانکی
 • انتخاب مطابق با نیاز کاربر
 • فیلترینگ مناسب محصولات
 • و …

باید مورد توجه قرار بگیرد.

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سایت رایگان

Buy the site for free

سایت های رایگان معمولا با اهداف تبلیغاتی توسط شرکت ها به کاربران ارائه می‌شود. باید توجه داشت این نو از سایت ها از نظر کارایی و امنیت در سطح بسیار پایینی قرار دارند. در واقع این سایت ها متعلق به شرکت سازنده است و مالکیتی برای کاربران وجود ندارد. در واقع برای این سایت ها خرید وجود ندارد. مالکیتی وجود ندارد.

خرید سایت رایگان یا تهیه این نوع از سایت ها برای هیچ مقصدی پیشنهاد نمی‌شود. تنها استفاده بدون خطری که این وب سایت ها میتوانند داشته باشند ایجاد بنر های کوتاه مدت تبلیغاتی است. ایجاد اطلاعات که نیاز به حفظ امنیت ندارند. اطلاعاتی که عمومی و در حد بنر های تبلیغاتی باشند.

خرید سایت رایگان

قیمت خرید سایت

Site purchase price

قیمت خرید سایت به عوامل گوناگونی بستگی دارد. سایت ها میتوانند از قیمت های بسیار پایین تا قیمت های بسیار بالا را شامل شوند. در این بخش عواملی را که تعیین کننده قیمت خرید سایت اینترنتی است را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

عوامل تعیین کننده قیمت خرید سایت :

دامنه سایت
 • دامنه سایت ، دامنه اولین مورد برای تعیین قیمت خرید یک سایت می باشد. دامنه های تازه تاسیس قیمت های چند ده هزار تومانی دارند. این در حالی است که دامنه های پر ارزشی به قیمت های چند صد میلیونی نیز قابل خرید است. سابقه و رنک دامنه بیشترین تاثیر در قیمت خرید سایت را دارد.
برنامه نویسی سایت
 • برنامه نویسی سایت ، برنامه نویسی سایت می‌تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. برای این مورد میتوان خودرو های ارزان و خودروهای گران قیمت را مثال زد، هر دو راه میروند اما از نظر کارایی و امنیت تفاوت های بسیاری دارند. برنامه نویسان با تجربه قیمت های بالاتری را برای طراحی درخواست میکنند. دلیل این درخواست کیفیت بالاتر برنامه نویسی در این سایت ها است.
گرافیک سایت
 • گرافیک سایت از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت در طراحی است. البته طراحی رنج کوچک قیمتی را دارا است. یعنی وب سایت با بهترین گرافیک و وب سایت با گرافیک متوسط ممکن است فقط چند میلیون تفاوت قیمت داشته باشند. اما این رنج در برنامه نویسی بسیار گسترده تر است.
پردازنده یا سرور
 • پردازنده در سایت های تجاری می‌تواند هزینه های بالایی را به مدیر سایت تحمیل کند. یک هاست معمولی با کیفیت متوسط قیمت هایی سالانه کمتر از یک میلیون دارد. این در حالی است که سرور های تجاری میتوانند تا چند صد میلیون هزینه را به صورت ماهانه داشته باشند.

عوامل بسیاری در قیمت خرید سایت موثر است که در ادامه به صورت کامل تر به آنها خواهیم پرداخت.

قیمت خرید سایت

چگونگی خرید سایت

How to buy a site

خرید سایت میتواند به شکل های مختلفی انجام شود. اصولی ترین شیوه برای خرید سایت دنبال کردن مراحل زیر برای خرید سایت است.

 • بررسی امکانات و تهیه طرح اولیه توسط کارفرما
 • ایجاد پروپوزال کامل از کلیت سایت، فعالیت ها، اهداف و جزئیات آن
 • ارائه پروپوزال به شرکت برنامه نویسی
 • ایجاد بک‌اند وب سایت و ایجاد برنامه نویسی های کلی
 • طراحی گرافیکی صفحات وب توسط یک گرافیست
 • تبدیل گرافیک به زبان کد نویسی قابل فهم برای مرورگر
 • ایجاد ارتباط بین ظاهر سایت و بک اند سایت
 • کانفیگ سرور مناسب با وب سایت ایجاد شده
 • راه اندازی سایت و تست کارایی اولیه
 • ایجاد کاربران با جامعه آماری کوچک
 • بررسی مشکلات وب سایت
 • رفع باگ های احتمالی
 • ایجاد بخش پشتیبانی

همانطور که میبینید ایجاد سایت برای امور تجاری میتواند بسیار پر هزینه باشد. برای کاهش هزینه ها بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ از وب سایت های آماده و یا سی ام اس های اختصاصی و عمومی استفاده میکنند. این امر علاوه بر ایجاد کارایی بالا هزینه های فروش سایت توسط شرکت ها را کاهش می‌دهد.

چگونگی خرید سایت

خرید سایت شرکتی

Buy corporate site

سایت شرکتی اصطلاحی بین طراحان سایت است. که گاها کاربران را به اشتباه می اندازد. در واقع مقصود از سایت شرکتی ، یک وب سایت با امکاناتد اولیه است. وب سایت شرکتی ، وب سایتی با امکان اشتراک گذاری انواع محتوا و معرفی هر گونه خدمات است.

در سایت های شرکتی نیاز به فروش محصول یا پردازش اطلاعات نیست. این سایت ها با هر نوع کاربری فقط جهت ایجاد محتوا در اینترنت ایجاد می‌شوند. این سایت ها شامل انواع استفاده برای انواع صنوف را خواهند داشت. مصارفی که فقط نیاز به درج اطلاعات در بستر اینترنت دارند.

خرید سایت شرکتی

قیمت خرید سایت اینترنتی

Website purchase price

بععضی از افراد یا شرکت ها بجای راحی وب سایت و با توجه به قیمت خرید سایت اینترنتی، تصمیم به خرید سایتی فعال میگیرند. شاید برای شما سوال باشد که چرا هزینه های گزافی بابت خرید سایت اینترنتی فال داده می‌شود. در صورتی که طراحی سایت ممکن است هزینه بسیار پایینتری داشته باشد.

برای درک بهتر مسئله میتوان خرید برند توسط شرکت ها را مطرح کرد. درواقع یک وب سایت فعال به همراه خود یک برند را به خریدار ارائه می‌دهد. به این شکل خریدار دیگر نیاز به ایجاد برند از صفر را نخواهد داشت. خریدار صاحب امنیت، اعتبار و برند یک وب سایت خواهد شد.

بخش دیگر مشتریان وب سایت ها هستن که خریدار یک سایت فعال با خرید سایت صاحب همه مشتریان سایت خواهد شد. دیگر نیازی به تبلیغات و جذب اولیه مشتری نخواهد داشت.

قیمت خرید سایت اینترنتی فعال به تمامی موارد ذکر شده بستگی خواهد داشت.

قیمت خرید سایت اینترنتی

خرید وب سایت شخصی

Buy a personal website

خرید وب سایت شخصی به افرادی پیشنهاد می‌شود که قصد معرفی خود یا خدمات خود را در بستر اینترنت دارند. وب سایت شخصی می‌تواندیک رزومه آنلاین از یک فرد را نمایش دهد. فعالیت های شخصی و شغلی را به نمایش بگذارد. تحصیلات و روند تحصیلی را برای کاربران نمایش دهد.

همچنین یک وب سایت شخصی می‌تواند یک پایگاه اطلاع رسانی برای شخص شما باشد. علاوه بر آن یک پایگاه ارتباطی با تمام کاربران باشد.

وب سایت های شخصی معمولا هزینه های بسیار پایینی برای راه اندازی خواهند داشت. برای خرید وب سایت شخصی بهتر است از وب سایت های اماده بهره گرفته شود. این وب سایت ها کلیه نیاز های سایت شخصی را برطرف کرده و ظاهر گرافیکی مناسبی نیز دارند.

خرید وب سایت شخصی

فروش قالب سایت

Sell ​​site template

در سالهای اخیر بسیاری از شرکت ها اقدام به فروش قالب سایت می‌کنند. قالب شایت در واقع یک بخش گرافیکی به سایت اضافه می‌کند. قالب ها می‌توانند بر روی هسته مرکزی سی ام اس ها سوار و سایتی داینامیک را حاصل کنند.

فروش قالب سایت بیشتر از انکه نیاز افراد به وب سایت را حل کند، برای طراحان ایجاد درآمد میکند. قالب های آماده معمولا ظاهری بسیار جذاب ذارند. جذب مشتری در این نوع قالب ها در اولویت قرار دارد. کارایی این نوع قالب ها در اولویت چندم طراحان قرار دارد.

قالب آماده برای تجربه کردن شخصی، همچنین برای افرادی که اطلاات کمی از طراحی وب دارند میتواند جذاب باشد. اما برای استفاده تجاری معمولا این نوع از قالب ها موفقیت چندانی ندارند.

اگر میخواهید از یک قالب اماده برای سایت خود استفاده کنید بهتر است قالب را تهیه و از یک طراح بخواهید آن را برای شما کاستومایز کند. اشکالات احتمالی کد نویسی را بررسی و انها را مرتفع کند. موارد غیر ضروری را حذف و موارد مورد نیاز را به ان اضافه کند. همچنین بخش امنیتی را بهبود بخشد.

فروش قالب سایت

فروش سایت

Site sales

فروش سایت توسط شرکت های طراحی سایت انجام می‌شود. این سایت ها میتوانند یک طراحی اختصاصی و یا عمومی داشته باشند. میتوانند یک سی ام اس اختصاصی و یا سی ام اس عمومی داشته باشند. اما هر چه که باشند و از هر نوعی که باشند یک ویزگی مشترک دارند.

فروش سایت بجای طراحی سایت میتواندامکانات بیشتری را به کاربر ارائه دهد و همچنین هزینه کمتری را برای مشتری داشته باشد. این کمتر بودن هزینه به دلیل این است که طراح یک سایت را یک بار طراحی و به چندین نفر ارائه می‌دهد. هزینه وب سایت بین تمام این مشتری ها تقسیم خواهد شد. ای موضوع میتواند باعث رضایت بیشتر مشتریان شود.

فروش سایت

خرید و فروش سایت

Buy and sell site

در سال های اخیر وب سایت های مرجعی شروه به فعالیت کرده اند که کار انها ” خرید و فروش سایت ” می‌باشد. شما در این سایت ها ثبت نام و وب سایت فعال خود را به قروش می‌گذارید. یا از بن هزاران سایت فعال یکی را برای خرید انتخاب میکنید.

قیمت ها در این وب سایت ها بر اساس خواسته فروشنده تعیین می‌شود. بازار رقابتی باعث می‌شود. فروشندگان قیمت را به صورت رقابتی کاهش داده تا به فروش سایت را سریعتر انجام دهند. قیمت در این نوعع از وب سایت ها تابع تکنولوزی طراحی و محبوبیت برند و رنک وب سایت است.

رنک بالا در وب سایت نشاندهنده قدمت و اعتبار یک وب سایت است.

سایت فروشگاهی آماده رایگان

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

Internet sales site design

خرید و فروش اینترنتی شاید بزرگترین هدف افراد از طراحی سایت باشد. به همین جهت است که طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی بخش عظیمی از درخواست های افراد است.

خرید و فروش در اینترنت میتواندشامل هر کالا و یا خدماتی باشد. میتواندشامل محصولات فیزیکی، یل محصولات دیجیتالی باشد. میتواند فروش یک خدمت و یا فروش زمان یک متخصص باشد. همانطور که میبینید این نوع از وب سایت تقریبا تمام مشاغل را تحت پوشش قرار می‌دهد.

سایت های خرید فروش که در آنها محصول ارائه می‌شود به سایت فروشگاهی معروف هستند. وب سایت هایی که در انها خدمات ارائه می‌شود به سایت خدماتی مصطلح هستند.

طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

فروش سایت اماده

Site sales ready

فروش سایت اماده می‌تواند بخش زیادی از هزینه راحی سایت را کاهشد دهد. بعضی از افراد فکر میکنند که سایت آماده به مفهموم یک کالای بی ارزش است. اما در واقیعیت این مورد اشتباه است. سایت اماده در صورتی که توسط یک طراح حرفه‌ای ایجاد شود می‌تواند کارایی بسیار بالا به همراه قیمت پایین را به همراه داشته باشد.

این قیمت پایین به دلیل تقسیم شدن هزینه طراحی بین چندین نفر است. یک وب سایت چندین میلیونی وقتی به چند نفر فروخته شود قیمتی کمتر از یک میلیون برای آن ردخواست میشود. زذاح سایت برای آنکه هزینه ططراحی را پوشش دهد. این هزینه را بین چند مشتری تقسیم می‌کند.

از سود دیگر به دلیل تجربه و تست وب سایت توسط افراد مختلف اشکالات این نوع سایت ها مشخص و رفع میگردد. برای همین است که سایت های آماده معمولا باگ های کمتری دارند.

فروش سایت اماده

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

Website design and online store

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چند تفاوت عمده با یکدیگر دارن که کاربر برای انتخاب وب سایت مناسب بهتر است این موارد را بداند.

طراحی سایت
 • در طراحی سایت هدف قرار دادن محتوا در شبکه اینترنت است. این محتوا میتواند شامل متن، تصویر، فیلم یا هر مدیای دیگری باشد. برای درج این موارد نیاز به پردازنده نمی‌باشد. فقط کافی است تا فضای میزبانی در نظر گرفته شود و محتوایی با کد نویسی روی آن قرار گیرد.
طراحی فروشگاه اینترنتی
 • در فروشگاه اینترنتی داستان کمی متفاوت است. درواقع در فروشگاه علاوه بر ایجاد محتوا در بستر اینترنت، نیاز به پردازش اطلاعات نیز می‌باشد. پزدازش اطلاعاتی از جمله تعیین قیمت، انتخاب محصول، پردازش اطلاعات کاربر و … در فروشگاه های اینترنتی پردازش بالا مدیر سایت را مجاب به تهیه سرور های قدرتمندی میکند. سرورها هزینه های بالایی را به مدیر متحمل میکنند. از سوی دیگر در فروشگاه نیاز به امنیت کاربران بالا میرود. این امر نیاز به پشتیبانی فنی را ایجاد میکند و …

بخشی از تفاوت قیمت وب سایت ها به دلیل موارد ذکر شده می‌باشد. قبل از شروع به طراحی سایت ، اطلاعات فنی کاملی را به طراح خود انتقال دهید.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

آگهی فروش دامنه

Domain sale ads

با یک سرچ کوتاه در اینترنت متوجه هزاران سایتی می‌شویم که در آنها آگهی فروش دامنه وجود دارد. برای کاربری که قصد خرید سایت را دارد این مسئله سوال را پیش می‌اورد. چرا بجای خرید یک دامنه با قیمت چند ده هزار تومانی افرادی دامنه را به قیمت میلیونی برای فروش آگهی میکنند.

ارزش یک دامنه اینترنتی بر اساس رنک دامنه تعین میگردد. رنک عددی است که توسط سایت های رج اینترنتی برای یک دامنه تعیین می‌شود. هر چه رنک دامنه بالاتر باشد احتمال نمایش دامنه در موتور های جستجو بیشتر خواهد بود. برای افزایش رنک یک دامنه باید زمان زیادی را به ارتقاء سایت اختصاص داد. این فرایند زمانبر و هزینه بر است.

با توجه به مطالب بیان شده خرید دامنه رنک دار در بسیاری از موارد بسیار بهتر از خرید یک دامنه تازه ثبت شده است. برای رشد یک سایت می‌توان از دامنه های رنک دار استفاده کرد. و ره چند ساله را یک شبه پیمود.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتیسایت فروشگاهی آماده رایگان
 

Free ready store site

سایت فروشگاهی آماده رایگان ، درخواستی است که بسیاری از کاربران دارند. آیا میتوان به راستی یک سایت رایگان را که قابلت فروشگاه داشته باشد را به صورت رایگان بدست آورد؟

پاسخ به این سوال مثبت است. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت wix یک وب سایت رایگان را برای خود به صورت آنلاین طراحی کنید. این وب سایت به صورت رایگان به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد. سایت های ساخته شده با این پلتفرم ویزگی های مثبت و منفی دارند که در اینجا ذکر میکنیم.

نکات مثبت
 • رایگان بودن
 • سرعت بالای اجرا
 • امکان طراحی آنلاین
 • امکان ایجاد فروشگاه
نکات منفی
 • نداشتن درگاه های بانکی ایرانی
 • نداشتن دسترسی کامل به وب سایت
 • سختی در ترجمه سایت
 • مشکل بودن استفاده کنترل پنل
 • وابستگی همیشگی به وب سایت مادر

سایت فروشگاهی آماده رایگان

سایت آماده فروشگاهی وردپرس
 

WordPress Store Ready Site

وردپرس می‌تواند یک هسته فروشگاهی رایگان را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در وردپرس یک افزونه فروشگاه ساز به نام ووکامرس وجود دارد که آن هم به صورت رایگان ارائه می‌شود. ووکامرس زبان فارسی را نیز ساپورت می‌کند. با استفاده از وردپرس و ووکامرس می‌توان یک فروشگاه اینترنتی بسیار کامل را راه اندازی کرد.

کاربران باید توجه داشته باشند هسته وردپرس و ووکامرس به صورت رایگان ارائه شده است. اما برای طراحی سایت با گرافیک مناسب و کارایی متناسب نیاز به کاستومایز کردن این موارد می‌باشد. وردپرس و ووکامرس به عنوان یک هسته اصلی برای سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سایت آماده فروشگاهی وردپرس

خرید سایت آماده وردپرس

Buy WordPress ready site

خرید سایت آماده وردپرس شاید یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه وب سایت باشد. وردپرس یکی از پر طرفدارترین سی ام اس ها در جهان است. ورد پرس از نظر کاربر بیشترین کاربران را در سطح جهان دارد. وردپرس بسیار منعطف و قابلیت گسترش نامحدود دارد. به دلیل اپن سورس بودن این سی ام اس قابلیت کاستومایز فراوان را به کاربر میدهد.

سایت های آماده وردپرس در صورتی که توسط طراحان حرفه ای آماده شوند میتوانند یک سایت تجاری تمام عیار باشند. توجه به این نکته بسیار مهم است که وردپرس همه چیز در مورد وب سایت را در اختیار شما قرار نمیدهد بلکه هسته ای پر قدرت را ارائه می دهد که قابلیت گسترش فراوان دارد. این گسترش نیاز به توانایی و دانش فنی دارد تا وب سایتی تجاری تولید شود.

خرید سایت آماده وردپرس

سایت ساز

website builder

سایت ساز یک برنامه تحت وب است که به شما امکان ساخت سایت به صورت انلاین را میدهد. سایت ساز ها در سالهای اخیر در ایران بسیار گسترده شده اند. و بسیاری از کاربران از ان استفاده میکنند . سایت ساز ارزانترین شیوه برای طراحی سک وب سایت است.

برای ایجاد یک وب سایت تجاری سایت ساز ها نواقص بسیاری دارند. در واقع سایت ساز ها برای وب سایت هایی با کاربران محدود و بدون پردازش که فقط قصد ارائه محتوا در وب سایت را دارند مناسب هستند.

برای ایجاد وب سایت های تجای بهتر است از سی ام اس های تجاری بهره بگیرید.

سایت ساز

قالب آماده سایت

Site ready template

با افزایش سی ام اس ها و افزایش قدرت آنها رفته رفته قالب های آماده نیز برای این سی ام اس ها طراحی میشود. در میان قالب های آماده بیشترین تعداد قالب ها مربوط به سی ام اس وردپرس می‌باشد.

قالب هاب آماده نیز با سطح کیفی متفاوت وجود دارند. بسیاری از قالب های موجود در بازار با مشکلاتی مواجه هستند که ممکن هست روند رشد سایت را دچار خلل کنند. بهتر است برای خرید قالب هاب آماده از یک کارشناس با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

قالب آماده سایت
سایت آماده رایگان

Free ready site

سایت آماده رایگان بیشتر در زمینه همان سایت ساز های رایگان قابل تعریف هستند. در واقع این سایت ها آماده نیستند بلکه نیاز به طراحی دارند. منتهی این طراحی در محیطی گرافیکی توسط خود شخص انجام می‌شود.

سایت های اماده رایگان امنیت بسیار پایینی دارند و استفاده تجاری از انها پیشنهاد نمی‌شود.

سایت آماده رایگان


وردپرس(WORDPRESS)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و رایگان است. برای ایجاد وب سایت ها می‌توان از هسته وردپرس به عنوان مدیرت محتوای وب سایت بهره گرفت. وردپرس سی ام اس رایگان می‌باشد. به همین دلیل در سال های اخیر به یکی از محبوبترین سی ام اس ها تبدیل شده است.

متن باز بودن وردپرس قابلیت گسترش این سیستم مدیریت محتوا رل یرای برنامه نویسان فراهم کرده است. به همین دلیل وردپرس در سال های اخیر به صورت چشمگیری گسترش یافته است. گسترش وردپرس خود باعث جذب بیشتر کاربران شده است. جذب کاربران در وردپرس به قدری گسترده است که این سی ام اس بیشترین استفاده  در سراسر جهان را در میان دیگر سی ام اس ها دارد.

وردپرس محبوبترین وگسترش یافته ترین مدیریت محتوا در جهان است. باید توجه داشت رایگان بودن وردپرس صرفا در بخش هسته اصلی این مدیریت محتوا است. توسه دهندگان این سیستم برای توسعه و افزونه ها و موارد دیگر از کاربران دریافت هزینه خواهند کرد. این مورد وردپرس را به یکی از پول سازترین بیزینس ها نیز تبدیل کرده. توسعه دهندگان وردپرس با ایجاد انواع برنامه های جانبی وردپرس ایجاد درآمد مناسبی برای خود خواهند داشت.

وردپرس بر مبنای زبان برنامه نویسی php نوشته و گسترش یافته است.

وردپرس

جوملا(JOOMLA)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

جوملا نیز یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است. این سیستم مدیریت مختوا نیز بر پایه php بنا شده است. جوملا نیز cms متن باز و پر طرفداری است. این سیستم اجازه احداث فروشگاه و انواع دیگری از وب سایت را به کاربران می‌دهد.

جوملا دارای قالب های بسیار زیادی است. این قالب ها کمک بسیاری برای استفاده کنندگان به همراه خواهند داشت. گستردگی جوملا مانند وردپرس نیست. اما به دلیل متن باز بودن این سیستم مدیریت محتوا نیز در تمام جهات گسترش یافته و توسعه دهندگان بسیاری دارد.

جوملا از بانک ازبانک اطلاعاتی mysql استفاده میکند. این بانک اطلاعاتی در تمامی سرورهای لینوکسی قابل نصب و استفاده است. جوملا به نسبت وردپرس پردازش کمتری را به سرور تحمیل میکند. از این رو در لود اولیه در سیستم های کم ظرفیت سرعت بیشتری خواهدداشت.

جوملا

دروپال(DRUPAL)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

دروپال نیز یک سیستم مدیریت محتوا بر پاییه php است. دروپال از نظر نصب انعطاف پذیری بسیاری دارد. این cms را میتوان بر هاست های لینوکسی و همچنین ویندوزی اجرا کرد. بانک اطلاعاتی این سیستم مدیریت محتوا نیز علاوه بر mysql میتواند PostgreSQL یا SQLite باشد.

دروپال یک سی ام اس همه منظوره است. یعنی بر روی هسته اصلی دروپال امکان گسترش و ایجاد هر نوع وب سایتی امکانپذیر است. توسعه دهندگان این سیستم مدیریت محتوا این سیستم را در تمام جهات گسترش داده اند و کمبودی از بابت افزونه ها احساس نمی‌شود.

دروپال

اکسپرشن انجین(EXPRESSIONENGINE)

نیازمند لایسنس، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

اکسپرشن انجین یک سیستم مدیریت محتوای متن باز اما غیر رایگان است. آنچه در این سیستم مدیریت محتوا قابل توجه است. امنیت آن است. برای این سیستم مدیریت محتوا کمترین باگ های امنیتی گزارش شده است. این مسئله رابطه مستقیم با لایسنس این سیستم دارد.

هزینه های این سیستم مدیریت محتوا بسیار زیاد و توسعه دهندگان آن بسیار کم هستند. موضوع جالب در مورد این مدیریت محتوا مدیریت چندگانه لایسنس ها است. چندین توسعه دهنده به صورت مجرا لایسنس هایی را برای این مدیریت محتوا ارائه داده اند.

این سی ام اس برای مقاصدی  از جمله تالار های گفتگو و مدیریت کاربران توسعه داده شده است. برای مصارف عمومی نیاز به توسعه نخواهید داشت.

اکسپرشن انجین

تکست پترن(TEXTPATTERN)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

تکست پترن یک سی ام اس کمتر شناخته شده است. این سیستم مدیریت محتوا بر پایه php گسترش و قابلت کاستومایز را دارد. این مدیریت محتوا مستندات مناسبی برای توسعه دهندگان ارائه داده است. محدودیت قالب ها و افزونه ها در این سیستم کاملا احساس می‌شود.

تکست پترن را برای سایت های خبری ، آموزشی و شرکتی میتوان استفاده کرد. برای دانلود فایل نیز به صورت محدود میتوان این سی ام اس را مورد استغاده قرار داد.

تکست پترن

کانتائو(CONTAO)- با نام رسمی TYPOLIGHT

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

این سیستم مدیریت محتوا بر پایه phpو به صورت رایگان اراه شده است. سیستم قابلیت استفاده از ajax ، html5 و css را به صورت کامل دارد. توسعه این سیستم نیاز به اطلاعات بالاتری دارد.

کانتائو

سیلوراستریپ(SILVERSTRIPE)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

سیلوراستریپ نیز یک سی ام اس رایگان بر پایه php است. این سیستم انعطاف پذیری مناسبی دارد.

سیلوراستریپ

آمبراکو(UMBRACO)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی .NET

سیستم مدیریت محتوای آمبراکو بر اساس .net توسعه داده شده است. قابلت و همحوانی با ورد یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم است.

ویژگی های این سیستم مدیریت محتوا به صورت خلاصه به شکل زیر است.

آمبراکو

مزایای آمبراکو:

بسیار قدرتمند و منعطف

قابل استفاد به صورت رایگان و غیر رایگان

پلت فرم متن باز API

آمبرا کو برای سایت هایی با قالب اطلاع رسانی مناسب می‌باشد.

کانسرت ۵(concrete5)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

کانسرت نیز یک سیستم مدیریت محتوا بر پایه php است. این سیستم کمتر شناخته شده است. از نظر توسعه این سیستم نیاز به دانش پی اچ پی دارد.

کانسرت

کاشی سی ام اس(CUSHYCMS)

رایگان، نسخه حرفه ای ۲۸ دلار در ماه

کاشی سی ام اس در دو شکل رایگان و پولی وجود دارد. هزینه ماهانه آن ۲۸ دلار می‌باشد. به دلیل مشکل پرداخت این سیستم در ایران مخاطب زیادی ندارد.

کاشی سی ام اس

پرستاشاپ (prestashop)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

این سیستم مدیریت محتوا رایگان و بر پایه phpاست. پرستاشاپ سیستم مدیریت محتوایی است که جهت ایجاد فروشگاه اینترنتی ایجاد شده است. این مورد باعث شده کنترل فروشگاه در این سیستم به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شود.

پردازش پرستاشاپ تماما در اختیار کنترل فروشگاه بوده و مانند دیگر سی ام اس ها نیاز به گسترش برای ایجاد فروشگاه ندارد. در پرستاشاپ ارائه محصولات فیزیکی و دیجیتالی امکان پذیر است.

پرستاشاپ

مجنتو (magento)

رایگان، بر مبنای زبان برنامه نویسی PHP

مجنتو یک سیستم مدیرت محتوای متن باز است که با دو ورژن رایگان و پولی ارائه شده است. نسخه پولی این سی ام اس برای توسعه بسیاری از فروشگاه های معتبر جهانی استفاده شده است.

نسخه پولی این ورژن از نظر امنیت در سطح بالایی قرار دارد. همچنین اصول ساخت این سیستم مدیریت محتوا بر اساس فروشگاه اینترنتی بوده است. مجنتو برای راه اندازی نساز به سرور با کانفیگ مناسب دارد. برای نسخه پولی مجنتو باید سرور با پردازش بالا استفاده کرد. گسترش مجنتو نیاز به دانش برنامه نویسی دارد.

نسخه رایگان مجنتو نیز طراحی مناسبی دارد در نسخه رایگان پردازش کمتری نیاز است. بعضی از امکانات در نسخه رایگان حذف شده اند.

مجنتو


زبان های برنامه نویسی تحت وب

قبل از خرید سایت ، تهیه سایت آماده ، فروش سایت یا طراحی سایت باید زبان برنامه نویسی مناسب را انتخاب کرد. زبان های برنامه نویسی تحت وب را میتوان به دو بخش کلی تقسیم کرد.

 • زبان های برنامه نویسی سمت کاربر
 • زبان های برنامه نویسی سمت سرور

زبان های برنامه نویسی سمت کاربر درواقع یک سیستم کد نویسی هستند. ترجمه ای برای مرورگرها تا صفحات وب را به شکل دلخواه نمایش دهد.

زبان های برنامه نویسی تحت وب

زبان های برنامه نویسی سمت کاربر (client side)

زبان های سمت کاربر برای نمایش صفحات وب به کار می‌روند. برای نمایش و طراحی صفحات وب زبان های سمت کاربر را ویراش و طراحی میکنند.

HTML

HTMLمخفف Hyper Text Markup Language و نوعی زبان نشانه گذاری است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است، اچ تی ام ال قابل فهم برای مرورگر ها می‌باشد. html 5 امکاناتی بسیار نوین را ارائه داده است.

مرورگر ها زبان های php و .net را نمیفهمند. بخش هایی که نیاز به نمایش در مرورگر دارد باید از html  استفاده کند.

HTML

CSS

سی اس اس درواقع کامل کننده html است. از css برای طراحی گرافیکی صفحات وب استفاده می‌شود.

CSS

java script

جاوا اسکریپت یک زبان سطح بالا و چند الگویی است. از جاوا اسکریپت برای طراحی صفحات وب استفاده می‌شود.

java script

jQuery

jQuery یکی از فریم‎ورک‎های JavaScript است که امکان استفاده ازقابلیت های از پیش آماده شده ای را فراهم می‎آورد. بانک جی کوری یکی از کاملترین بانک های جاوا اسکریپت است.

jQuery

زبان های برنامه نویسی سمت سرور  (server side)

زبان های سمت سرور درواقع پردازش‌های یک وب سایت را مدیریت می کنند. برای وب سایت داینامیک زبان های سمت وسرور و سمت کاربر هردو نیاز هستند.

PHP

PHP مخفف PHP Hypertext Preprocessor است. پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی اپن سورس است. از زبان phpبرای برنامه نویسی سمت سرور استفاده می‌شود. این زبان یک زبان بسیار محبوب برای برنامه نویسان وب است.

PHP

Java

جاوا را نبابید با جاوا اسکریپت اشتباه گرفت. جاوا یک زبان برنامه نویسی مشابه سی پلاس پلاس است. جاوا یک زبان چندسکویی است، بنابراین شما می‌توانید با استفاده از آن برای سیستم‌عامل‌های مختلفی مانند ویندوز، لینوکس، او‌اس‌ایکس، اندروید، وب را برنامه نویسی کنید.

Java

ASP.net

asp یک زبان اسکریپت نویسی است که توسط ماکروسافت ارائه شده است. این زبان یکی از پر طرفدارترین زبان ها برای توسعه وب است.

ASP.net


استفاده از سایت آماده

در این بخش توضیحاتی در مورد استفاده از سایت آماده را ارائه می‌دهیم. استفاده از سایت آماده در مواردی میتواند بسیار مناسب باشد. همچنین در مواردی استفاده از سایت آماده و خرید سایت اماده میتواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد. برای بررسی این موارد با ما همراه باشید.

استفاده از سایت آماده

سایت آماده چیست؟

درواقع سایت آماده یک وب سایت است که طراح قبل از ارائه آن را طراحی کرده است. شما بر اساس نیاز خود سایت آماده را مشاهده و در صورت تطابق با نیاز خود خرید سایت را انجام می‌دهید. همینطور طراح سایت برای فروش سایت قابلیت هایی را در سایت اماده طراحی میکند تا به فروش بیشتری دست پیدا کند.

در مواردی مانند فروشگاه های اینترنتی وب سایت های آماده میتوانند تمام نیاز کاربران را به صورت کامل پاسخ دهند. در مواردی که نیاز به طراحی منحصر به فرد است سایت های آماده گزینه مناسبی نخواهند بود.

سایت آماده چیست؟

 

وب سایت و قالب آماده چه مزایا و معایبی دارد؟

هر تکنولوژی معایب و مزایایی را به همراه دارد. سایت های اماده نیز از این قاعده پیروی می‌کنند. در این بخش به مزایا و معایب سایت های اماده می‌پردازیم.

مزایای وب سایت آماده چیست؟

وب سایت اماده مزایای بسیاری دارد. در لیست زیر بخشی از این مزایا را به صورت لیست ارائه می‌دهیم.

 • قیمت ارزان به نسبت وب سایت های اختصاصی، کم هزینه بودن راه اندازی سایت
 • نگهداری کم هزینه به نسبت سایت های اختصاصی
 • تست امکانات و مشاهده سایت قبل از خرید و امکان بررسی دقیق قبل از خرید
 • امکان انتخاب صدها نمونه و انتخاب بهترین مورد
 • بررسی دقیق کارایی و دسترسی به بخش های درونی سایت قبل از خرید
 • امکان انتخاب گرافیک مطابق با سلیقه شخصی
 • کمتر بودن باگ ها و مشکلات نرم افزاری
 • قابلیت گسترش وب سایت با هزینه کمتر
 • و…

مزایای وب سایت آماده چیست؟

 

وب سایت آماده چه معایبی دارد؟

وب سایت های آماده معایبی را نیز به همراه خود دارن  که توجه به انها میتواند بسیاری از مشکلات را در استفاده و بهره برداری حل کند.

 • مشکل گسترش سایت اماده در موارد خاص و نیاز های خاص کاربر
 • عدم امکان تغییرات اساسی در وب سایت

 

طراحی سایت و قالب آماده چقدر هزینه دارد؟

همانطور که قبلا هم گفته شد هزینه های سایت میتواند بسیار متفاوت باشد. از چند صد هزار تومات تا صدها میلیون تومان، اما آنچه در این بخش قابل بررسی است تفاوت قیمت وب سایت اماده با وب سایت اختصاصی است.

هزینه وب سایت های اماده به مراتب از وب سایت های اختصاصی کمتر هستند. گاهی این تفاوت تا صد برابر نیز ممکن است وجود داشته باشد. این درحالی است که قابلیت ها و امکانات سایت اماده ممکن است حتی بیشتر از سایت اختصاصی با مبالغ بیشتر باشد.

قیمت سایت آماده همواره کمتر از سایت اختصاصی است .این تفاوت قیمت به این دلیل است که برای سایت اختصاصی طراح سایت را طراحی و یکبار به فروش می‌رساند. اما در سایت اماده یک طراحی ممکن است به ده ها نفر فروخته شود و هزینه طراحی بین این افراد تقسیم شود.

طراحی سایت و قالب آماده چقدر هزینه دارد؟

 

مواردی که در انتخاب وب سایت و قالب آماده باید به آن‌ها توجه کرد

برای خرید سایت ، و خرید سایت آماده همواره موارد زیر را در نظر داشته باشید.

مواردی که در انتخاب وب سایت و قالب آماده باید به آن‌ها توجه کرد

قابل اعتماد بودن فروشنده

فروشنده و طراح مهمترین عامل در کارایی سایت است. یک فرایند در سایت میتواند از هزاران مسیر مختلف انجام شود. برنامه نویس با تجربه ساده ترین و امن ترین راه را انتخاب می‌کند. این انتخاب تضمین کننده سلامت سایت و کارایی ان خواهد بود.

پشتیبانی فروشنده از محصول

پشتیبانی بخش دیگری است که باید به آن توجه کرد. سایت در یک فضای انلاین قرار دارد و میلیون ها نفر به ان دسترسی دارند. پس همیشه احتمال خرابی سایت ، هک سایت  و یا نقص در سایت وجود دارد. درواقع باسد گفت سایت بدون پشتیبانی فاقد ارزش است.

سئو و بهینه بودن سایت

هدف از ایجاد سایت دیده شدن است. هدف از ایجاد سایت ارائه خدمات یا محتوا به محاطب است. این موارد همگی نیاز به فرآیند سئو دارند. سئو وب سایت شما را در موتور های جستجو بهینه و احتمال بازدید را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد.

بهینه بودن وب سایت ها گرچه تمام کار نیست اما بخش مهمی از سئو محسوب میشود. بهینه بودن سایت امکان سئئو سایت را برای کاربر فراهم میکند. اگر وب سایت بهینه سازی اولیه نشده باشد فرایند سئو بسیار کم رنگ یا حتی بدون تاثیر خواهد بود.

پشتیبانی از زبان فارسی 

پشتیبانی از زبان فارسی به طور قطع برای فارسی زبانان اهمیت دارد. پشتیبانی از زبان فارسی به مفهوم ترجمه فارسی نیست. وب سایت که ترجمه می‌شود فقط نوشته ها را به زبان فارسی نمایش می‌دهد. اما وب سایتی که برای زبان فارسی طراحی می‌شود یعنی با فونت های فارسی سازگار شده است.

امکانات و قابلیت‌های سایت

امکانات و قابلیت های سایت قطعا مهمترین فاکتور برای انتخاب سایت است. آنچه به صورت کلی میتوان گفت اینمورد است که: سایت های آماده میتوانند امکانات بیشتری را با هزینه کمتر در اختیار کاربر خود قرار دهند.

از سایت و قالب آماده استفاده کنیم یا نه؟

در موارد عمومی انتخاب سایت آماده بهترین گزینه است. موادری از جمله:

 • سایت شرکتی
 • سایت خبری
 • سایت فروشگاهی
 • سایت شخصی
 • سایت ورزشی
 • و …

در مواردی که نیاز به کارایی خاص باشد بهتر از بجای استفاده از سایت های آماده از سایت های اختصاصی استفاده شود.

از سایت و قالب آماده استفاده کنیم یا نه؟


خرید سایت فروشگاهی

خرید سایت فروشگاهی مناسب برای فروش انواع محصولات در اینترنت است. سایت فروشگاهی امکان فروش محصولات فیزیکی و محصولات دانلودی یا دیجیتالی را دارد. سایت های فروشگاهی امکان اتصال به درگاه بانکی و پرداخت انلان را دارند. همچنین این سایت ها امکان ایجاد فاکتور برای مشتری و شیوه های ارسال کالا را پوشش می‌دهند. سایت های فروشگاهی یکی از پر زرفدار ترین انواعع سایت است.

خرید سایت فروشگاهی

خرید سایت شرکتی

خرید سایت شرکتی برای شرکت هایی که قصد معرفی و یا ارائه محتوا در اینترنت را دارند مناسب است. در سایت های شرکتی امکان ارائه هرگونه محتوایی وجود دارد. اساس این سایت ها بر ارائه محتوا بنا شده. سایت های شرکتی معمولا بخش فروش را در بر نمیگیرند.

خرید سایت شرکتی

خرید سایت خبری 

سایت خبری می تواندپوشش دهنده اخبار یک خبر گزاری باشد. ارائه خبر با امکان انواع چیدمان بخشی است که در سایت های خبری وجود دارد. خرید سایت خبری برای هر کاربردی که اطلاع رسانی در ان وجود داشته باشد مناسب است.

خرید سایت خبری 

خرید سایت پزشکی

خرید سایت پزشکی ، یا خرید سایت اماده در این مورد میتواند تمام نیاز متقاضی را مرتفع کند. سایت های پزشکی معمولا علاوه بر امکانات اولیه درج خبر امکان نوبت دهی را نیز در خود جا داده اند. نوبت دهی با امکانات گسترده . نوبت دهی میتواند ظرفیت یک کلینیک پزشکی را بهبود بخشد.

خرید سایت پزشکی

خرید سایت شخصی

سایت های شخصی درواقع یک سایت برای اراه رزومه های شخصی یا شرکتی است. اگر نیاز به درج اطلاعات شغلی و یا تحصیلی خود در بستر اینترنت هستید سایت شخصی می‌تواند بهترین گزیده در این مورد باشد. خرید سایت شخصی میتواند بیزینس‌های شخصی را گسترش و بهبود بخشد.

خرید سایت شخصی

خرید سایت رستوران

سایت رستوران در حال گسترش در ایران است. بسیاری از رستوران ها متوجه این نیاز شده و وب سایت رستوران خود را راه اندازی کرده اند. وب سایت رستوران می‌تواند جهت معرفی یک رستوران طراحی شود. یا برای فروش و ارسال غذا گسترش پیدا کند.

خرید سایت رستوران

خرید سایت گردشگری

گردشگری بیزینس رو به صعود در دنیای امروز است. سایت گردشگری میتواند علاوه بر امکانات معمول برای ارائه و معرفی خدمات، جهت رزرو نیز مورد استفاده قرار بگیرد. رزرو اینترنتی یکی از شیوه های دریافت خدمات در دنیای وب است. در وب سایت های پیشرفته تر وب سایت گردشگری با ارتباط به وسیله سیستم های API امکان خرید بلیط هواپیما، قطار و … را فراهم میکند.

خرید سایت گردشگری

خرید سایت تبلیغات

سایت های تبلیغاتی محلی برای ایجاد درامد های اینترنتی هستند. خرید سایت تبلیغات می‌تواند بازدهی مناسبی از نظر مالی برای صاحب سایت ایجاد کند. سایت های تبلیغاتی که بتوانند در جمع سایت های پر بازدید قرار بگیرند معمولا به درآمد خوب دست پیدا میکنند.

سایت های تبلیغاتی با توجه به فضای تبلیغات و بازدید هر تبلیغ مبالغی را به ععنوان تعرفه اغلام میکنند. سایت های تبلیغاتی یکی از بیزنس های پر درامد در فضای اینترنت است.

خرید سایت تبلیغات

خرید سایت املاک

مشاورین املاک از جمله مشاغلی هستند که زودتر از بقیه مشاغل متوجه نیاز به وب سایت شده اند. در ایران سایت های املاک علاوه بر نمایش محتوا به عنوان یک فایلینگ اختصاصی نیز استفاده می‌شود. خانه و ملک در ایران با توجه به قیمت و نوع خرید هنوز در فروشگاه های اینترنتی ارائه نمی‌شوند. اما به طور یقین دراینده این شیوه از فروش ملک نیز در بین سایت های املاک ایجاد خواهد شد.

خرید سایت املاک

خرید سایت مذهبی

سایت های مذهبی به دلیل ساختاری که دارند نیاز به طراحی گرافیکی ویژه نیز دارند. معمول است که در ایران سایت های مذهبی با ظاهری همگون برای تمام موارد طراحی شوند. در خارج از ایران این بخش کمی متفاوت است یعنی سایت های مذهبی با اشکال و گرافیک های متفاوتی ارائه می‌شوند.

خرید سایت مذهبی

خرید سایت دانلود

سایت دانلود درواقع پوشش دهنده فروش فایل های دانلودی است. دانلود یکی از مهیج ترین فعالیت ها در شبکه اینتر نت است. سایت های دانلود یکی از پر بازدیدترین سایت ها در اینترنت هستند. سایت های دانلود به دو شکل میتوانند ایجاد درامد کنند. نوع اول با فروش فایل و دریافت هزینه  و نوع دوم دریافت هزینه در ازای تبلیغات در وب سایت.

حجم سایت های دانلود یکی از مواردی است که باسد به ان توجه داشت. سایت های دانلود معمولا نیاز به فضاهای بسیار بزرگ در اینترنت د ارند. این فضا جهت میزبانی محتوای قابل دانلود است که معمولا حجم زیادی دارند.

خرید سایت دانلود

خرید سایت آموزشی

سایت های آموزشی یکی از گسترده ترین امکانات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. امکان ایجاد کلاس های مجازی، ایجادکنفرانس، ایجادهمایش آنلاین و … بخشی از امکانات سایت آموزشی می‌باشد. همچنین سایت هاید آموزشی امکان برگزاری کلاس های انلاین و ایجاد اموزش انلاین را برای موسسات فراهم می‌کند.

سایت های آموزشی در بخشی دیگر امکان ثبت نام دانشجویان و حتی پرداخت شهریه آنلاین را نیز فراهم میکند. ایجاد دوره های آموزشی انلاین نیز بخشی دیگر از این موارد می‌باشد. فروش دوره های اموزشی میتواند ایجاد درامد مناسبی برای دانشگاه ها یا موسسه اموزشی باشد.

همانطور که توضیح داده شد سایت های اموزشی میتوانند تحولی در فرآیند موسسات اموزشی ایجاد کنند. خرید سایت آموزشی یا خرید سایت اماده اموزشی راهی برای توسعه فعالیت های موسسات خواهد بود.

خرید سایت آموزشی

خرید سایت ورزشی

سایت های ورزشی در سالهای اخیر فقط به بازتاب اخیار اکتفا نکرده اند. با توجه به مخاطبان بسیار زیاد این نوع از وب سایت ها بخش های بسیاری به آنها اضافه شده است. سایت های ورزشی بازخورد فعالیت کاربران خود را بررسی  و فعالیت های آنها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. و مواردی را به این سایت ها اضافه میکنند.

ایجاد نظر سنجی، ایجاد پیشبینی ورزشی، ایجاد بازی های انلاین و مراودات آنلاین بخشی از این فعالیت ها هستند. برای سایت های ورزشی سرعت بالای سایت و امکان پذیرش تعدادزیاد مخاطب از ملزومات است.

ر

خرید سایت هنری

خرید سایت هنری میتواند یک فروشگاه انلاین از اثار هنری را ایجاد کند. یا میتواند نمایشگاهی مجازی برای آثار هنری هنرمندان یک شهر باشد. در بخش بازتاب اخبار هنری فعالیت و یا به معرفی هنرمندان بپردازد. همه این موارد میتواند اهداف یک سایت هنری باشد.

سایت های هنری میتوانند یک سایت کامل با درامد زایی مناسب را در خود داشته باشند. این سایت ها در بخش های مختلف قابل گسترش و توسعه هستند. در واقع سایت هنری میتواند یک فروشگاه اینترنتی را در خود جای دهد. یک سایت خبری را پوشش دهد و یا حتی مرجع اطلاع رسانی در زمینه تخصصی باشد.

خرید سایت هنری

خرید سایت وکالت

سایت وکالت هم از وی سایت هایی است که باید بخش های مختلفی را پوشش دهد. در صفحه اصلی این سایت ها معمولا اطلاعات وکیل یا شرکت های حقوقی قرار دارد. رزومه کاری، سابقه کاری، پرونده های موفق و بسیاری دیگر از موارد…

همچنین در سایت های حقوقی و وکالت بخشی را تحت عنوان تالار گفتگو میتوان بنا نهاد تا مراودات سایت با افراد را گسترش داد. تالار های گفتگو محلی برای پرسش و پاسخ به کاربران است.

در بخش های دیگری با گسترش سایت می‌توان ایجاد مشاوره و تنظیم زمان مشاوره را به صورت انلاین فراهم کرد. پرداخت انلاین به ازای مشاوره یا تعیین وقت مشاوره از بخش های جذاب این نوع از وب سایت ها می‌باشند.

خرید سایت وکالت

خرید سایت انجمن

انجمن ها با هز شکل و عنوانی که باشند میتوانند نیاز های انلاین خود را در وب سایت انجمن جستجو کنند. سایت های انجمن درواقع وب سایت هایی برای ایجاد ارتباط بین کاربران است. این ازتباط میتواند در سطحی وسیع و یا محدود باشد.

ایجاد درامد از این سایت ها معمولا دریافت حق عضویت از اعضا میباشد. همچنین به دلیل بالا بودن مخاطبان این سایت ها میتوانند با تبلیغات ایجاد درامدی مستمر داشته باشند. سایت های انجمن شبکه های اجتماعی کوچکی هستند که به صورت خصوصی مدیریت می‌شوند.

خرید سایت انجمن

خرید سایت سازمانی

خرید سایت سازمانی یکی از مشکلات سازمان ها است. چرا که اطلاعات سازمانی درج شده در این سایت ها باید به صورت محرمانه و در درجه امنیتی بالایی باشد. حتی در سایت های سازمانی کوچک نیز مسئله امنیت بزرگترین چالش طراحی این نوع از سایت ها می باشد.

در مواردی که سایت ها پوشش دهنده اطلاعات سازمانی و کارمندان باشد نیاز به پورتال سازمانی به صورت داخلی نیز می‌باشد. این پورتال ها بر روی سیستم های داخلی سازمان ها طراحی و موارد مورد نیاز را توسط ‌API به سایت سازمانی انتقال می‌دهند.

این فرآیند علاوه بر افزایش امنیت وب سایت و حفظ اطلاعات داخلی سازمانها، امکان استفاده داخلی بدون وجود اینترنت جهانی را نیز برقرار می‌کند.

خرید سایت سازمانی

خرید سایت تفریحی

سایت های تفریحی اسم ساده و پیش پا افتاده ای دارند اما از نظر جذب مخاطب ابر سایت های اینترنتی محسوب می‌شوند. وب سایت های بازی آنلاین مخاطبان میلیونی دارد. تفریحات اینترنتی و دانلود ها در اینگونه سایت ها امار بالایی دارد. برای همین موضوع است که در سایت های تفریحی از پردازنده های بسیار پرقدرت استفاده می‌شود تا پاسخگوی مخاطبان باشد.

سایت های تفریحی از نظر درآمد زایی بیشتر در بخش تبلیغاتی خود فعالیت میکنند. مخاطب بالای اینگونه از سایت ها تمایل شرکت ها برای تبلیغات در سایت تفریحی را افزایش داده است. سایت های تفریحی با مخاططب بالا درآمد زایی بسیاری برای مدیران خود به ارمغان می‌آورند.

خرید سایت تفریحی


لینک های مفید و مرتبط با این موضوع: