درباره ما

طراحان برتر

طراحان برتر یک مجموعه تخصصی در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت و تولید نرم‌افزار‌های تحت وب است. این مجموعه با دو شعبه فعال در تهران و کرج به ارائه خدمات تحت وب می‌پردازد. مشارکت در استارت‌آپ و طراحی اپلیکیشن‌های استارت‌آپ بیشترین فعالیت‌های مجموعه طراحان برتر در سال ‌های اخیر بوده است.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت در گونه‌های مختلفی در مجموعه ما انجام می‌شود. گونه‌هایی نظیر سایت‌های شرکتی، سایت خبری، سایت فروشگاهی، سایت آگهی دایرکتوری، سایت آموزشگاهی، سایت هنری، سایت آموزشی  سایت گرافیکی، سایت خدمات چاپی و … در مجموعه طراحان برتر تولید و به بهره برداری رسیده است.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مجموعه ما توسط یک تیم متخصص و در دو بخش اندروید و آی او اس طراحی و تولید می‌شود. با توجه به استقبال گسترده فروش محصولات در بستر وب، بیشترین تولید اپلیکیشن شامل اپلیکیشن‌های فروشگاهی بوده است که توسط آن ارائه محصولات یا خدمات در گوشه‌های هوشمند امکان پذیر می‌شود.

تبلیغات گوگل

نوعی از تبلیغات است که در آن نوع کلمات کلیدی مشخص شده و سایت در کمترین زمان در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهد آمد. زمان انجام کار یک ساعت خواهد بود و پرداخت بر اساس تعداد بازدید سایت انجام می‌شود. بهتر است تعداد کلمات متناسب با پلن انتخابی باشد.

سئو وب سایت

سئو در مجموعه ما به دو شیوه انجام می‌پذیرد. اول سئو با تعیین کلمات کلیدی و تضمین نمایش سایت در صفحه اول گوگل و تعیین قیمت بر اساس کلمات کلیدی، شیوه دوم بر اساس زمان فعالیت که به صورت سیکل ماهانه می‌باشد در این شیوه پرداخت در ازاء فعالیت ماهانه محاسبه می‌شود و بهبود سئو سایت را منجر می‌شود.

پروژه شما چگونه انجام می‌شود؟
ایده پردازی
بررسسی و ایده‌پردازی و بهبود کیفیت ایده‌های شما
طراحی رابط کاربری
طراحی اپلیکیشن در ورژن‌های اندروید و آی او اس
طراحی-اپلیکیشن-اندروید-و-ای-او-اس-2
انتشار اپلیکیشن
انتشار اپلیکیشن در استور‌های داخلی و خارجی

پشتیبانی
پشتیبانی دائمی جهت دستیابی به حداکثر امنیت و کیفیت
طراحی-اپلیکیشن-اندروید-و-ای-او-اس-3

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های حرفه‌ای اندروید و ای او اس

طراحی اپلیکیشن

طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی و خبری

طراحی اپلیکیشن

سئو وب سایت با کلمات کلیدی

طراحی اپلیکیشن

تبلیغات گوگل جهت وب سایت‌های گوناگون

تلفن مشاوره و سفارش:

09358286555

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری