Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

طراحان برتر

سئو حرفه ای وب سایت در کرج

سئو حرفه ای وب سایت

سئو ( SEO ) مخفف عبارت Search engine optimization و به مفهوم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. این یعنی افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب سایت شما ، از طریق نتایج موتور های جستجو .

در واقع سئو یا بهینه سازی سایت ، هنر و علم جذاب سازی صفحات وب برای موتورهای جستجو می باشد. کارشناسان سئو حرفه ای وب سایت در کرج و یا افراد متخصص در زمینه سئو ، سعی می کنند تا با بکارگیری و رعایت فاکتورهای خاصی که برای موتورهای جستجو مهم هستند، صفحات وب را برای موتورهای جستجو از سایت های دیگر جذاب تر کنند. تا بدینوسیله بتوانند نسبت به کلمات کلیدی مشابه ، با وب سایتهای دیگر رقابت نمایند. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در طول سالها به طور چشمگیری پیشرفت کرده است. از بین تمامی کمپانی های ارائه دهنده موتورهای جستجو ، گوگل قویترین موتورهای جستجو و دقیق ترین خزنده ها را طراحی کرده است.

 

هدف از سئو چیست ؟

 

سئو حرفه ای وب سایت در کرج

هدف توسعه دهندگان و یا مدیران سایت از سئو این است که رتبه خوبی را توسط موتورهای جستجوگر وب بدست آورند. برای یک وب ، سئو و بهینه سازی سایت اهمیت ویژه ای دارد . زیرا هرچه رتبه ای که یک سایت از طریق نتایج موتورهای جستجو کسب کرده ، بالاتر باشد . تأثیر مستقیمی بر روی افزایش ترافیک آن سایت خواهد داشت. (منظور از رتبه بالا ، یعنی رتبه ای که به عدد یک نزدیک باشد. بالاترین رتبه یعنی رتبه 1 متعلق به سایت گوگل است.)

کاربران معمولاً برای یافتن موضوع مورد نظر خود ، در گوگل سرچ می کنند. گوگل نیز لینک یکسری از وب سایتها را ، بعنوان نتایج جستجو به آنها نشان می دهد. زمانی که کاربر بر روی هر یک از لینک وب سایتها کلیک نماید و مدتی را در آن سایت سپری کند ، نتیجه مطلوبی بر روی سئو و رتبه بندی آن سایت خواهد داشت.

تلاش و هدف نهایی تمام متخصصین سئو و مدیران سایت یا کارشناسان سئو حرفه ای وب سایت کرج این است که بتوانند با رعایت فاکتورهای قابل توجه موتورهای جستجو ، سایت خود را از طریق صفحه اول و یا نهایتاً  صفحه دوم نتایج جستجو به کاربر نمایش دهند تا کاربر را ترغیب کنند که به سایت آنها وارد شود.کاربران معمولاً فقط صفحات اولیه نتایج جستجو را می بینند. و اغلب روی لینک های اول یا دوم کلیک می کنند.

بدین منظور می بایست همواره روی سئو وب سایت خود کار کنید تا بتوانید رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش دهید. زیرا هر چه رتبه وب سایت شما نسبت به رقیبان بیشتر باشد ، بازدید از سایت شما بیشتر خواهد شد . این امر باعث افزایش ترافیک وب سایت شده که با افزایش آن ، رتبه وب سایت شما نیز بالاتر خواهد رفت.

طراحان برتر به پشتوانه کارشناسان مجرب خود ، ارائه دهنده کلیه خدمات سئو حرفه ای وب سایت در کرج بوده و شما را در بهینه سازی وب سایتتان برای موتورهای جستجو یاری خواهند کرد .

 

سئو چگونه کار می کند؟

سئو حرفه ای وب سایت در کرج

شما ممکن است به یک موتور جستجوگر به عنوان یک وب سایت مراجعه نمایید و سئوال خود را ، یا به صورت تایپ کردن یا شفاهی (صحبت کردن ) از آن بپرسید و پاسخ خود را  بخواهید. سایتهایی مانند گوگل ، یاهو ، بینگ یا هر موتور جستجو دیگری ، با نمایش لیست طولانی از لینک وبسایتهای مرتبط ، می توانند به سئوال شما پاسخ دهند.

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که این موتورهای جستجو ، چگونه قادر به جوابگویی سئوال شما هستند؟

برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم که گوگل یا هر موتور جستجو دیگری که از آن استفاده می کنید، دارای یک یا چند خزنده ( crawler ) می باشند. این خزنده ها کلیه محتواهای سایتهای مختلف را مورد پردازش قرار می دهند.اطلاعات جمع آوری شده توسط این خزنده ها ، به صورت زبان باینری به موتورهای جستجوگر انتقال داده می شود . سپس موتورهای جستجوگر نیز بر اسای الگوریتمهای خاص ، سعی می کنند داده ها را با جستجوی شما مطابقت دهد.

بنابراین توسعه دهندگان سایت ، کارشناسان سئو و یاافرادی که برای وب سایتها محتوا گذاری می کنند ، می بایست مطالب را مطابق با الگوریتم ها و استاندارهای موتورهای جستجو در سایت قراردهند. تا قابل درک برای موتورهای جستجو باشد.

 

تکنیکهایی برای سئو سایت

سئو حرفه ای وب سایت در کرج

طراحان برتر ارائه دهنده کلیه خدمات سئو سایت در کرج ، قصد دارد شما را با برخی از تکنیکها و قوانین مهم سئو آشنا سازد. اگر علاقه مند به سئو و بهینه سازی سایت هستید و هیچ شناختی نسبت به عوامل تأثیرگذار در سئو ندارید ،پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

 

♦ ایجاد یک سایت سئو فرندلی  (SEO-friendly) برای موتورهای جستجو

اگر شما می خواهید یک سایت طراحی نمایید ، خوب است که از همان ابتدا موارد مهم در زمینه سئو (SEO) را رعایت کنید. زیرا این امر کمک می کند تا با اتمام طراحی ، زودتر به نتیجه مطلوب خود برای سئو دست یابید.

 

♦ انتخاب نام دامنه مناسب

از مهمترین عوامل تأثیرگذار برای سئو ( SEO ) ، انتخاب نام دامنه مناسب و استفاده از لینک های داخلی می باشد.

 

♦ محتوا و نشانه گذاری های مرتبط

یک وب سایت تا زمانی که محتوایی نداشته باشد، ارزشی ندارد. اما هر محتوایی را هم نمی شود درسایت گذاشت. برای محتوا گذاری در سایت ، اصول و معیارهای خاصی باید رعایت شود. زیرا در غیر اینصورت موتورهای جستجوگر آن سایت را نادیده خواهند گرفت. مثلاً نباید مطالب را از سایتهای دیگر کپی برداری کرد . و یا از گذاشتن مطالب بی ربط و بدون مفهوم باید جداً خودداری نمود.

نحوه استفاده از نوع نشانه گذاریها در محتوا ، به موتورهای جستجو کمک می کند تا درک عمیقی نسبت به موضوع محتوا شما داشته باشد.

 

♦ موضوع سایت

موضوع سایت یکی دیگر از تأثیرگذارترین عوامل بر روی سئو می باشد. زیرا ممکن است سایتهای بسیار زیادی در مورد یک موضوع طراحی و ایجاد شده باشند. در اینصورت تعداد رقیبان بسیار زیادی برای کلمات کلیدی مشابه وجود خواهد داشت. بنابراین تلاش ما ، برای افزایش و یا حفظ رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجوگر ، باید خیلی بیشتر از دیگر وب سایتها باشد.

 

♦ ایجاد بک لینک های مرتبط

از دیگر عوامل تأثیر گذار بر سئو ، ایجاد بک لینک های مرتبط می باشد. یعنی شما از طریق  وب سایتهای دیگران به سایت خود لینک دهید. این امر سبب می شود که کاربران بیشتری از سایت شما بازدید کنند. بک لینک ها ، یکی از مهمترین فاکتورهایی هستند که خزنده های موتورهای جستجو به آن توجه دارند. اما نکته ای که برای ایجاد بک لینک باید به آن توجه داشت ، این است که ، سایتهایی که لینک را در آن قرار می دهید، باید معتبر باشند.

 

♦ کلید واژه ها

کلیدواژه ها یا کلمات کلیدی ، به کلمه یا عبارتی گفته می شود که درباره آن موضوع ، در سایت مطالب گذاشته می شود. کلمات کلیدی می بایست حتماً با موضوع سایت شما مرتبط باشد تا موتورهای جستجو بتوانند آن را مورد پردازش قرار دهند.

امیدواریم مطالب بالا ، توانسته باشد به شما کمک کند تا یک نگرش کلی نسبت به مفهوم سئو و بهینه سازی سایت داشته باشید.

متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی هریک از خدمات تحت وب  طراحان برتر ، مجموعه تخصصی طراحی سایت و سئو حرفه ای وب سایت کرج ، می توانند با ما تماس بگیرند.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
متن ساختگی با تولید سادگی
ساختگی با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
متن ساختگی با تولید سادگی
ساختگی با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
متن ساختگی با تولید سادگی
ساختگی با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
متن ساختگی با تولید سادگی
ساختگی با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی
با تولید سادگی

دانلود‌های ویژه

کلیک کنید و دانلود کنید.
لورم ایپسوم متن ساختگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Mb,
لورم ایپسوم متن ساختگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Kb,
لورم ایپسوم متن ساختگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Mb,
لورم ایپسوم متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Mb,

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.