سوالات متداول کاربران

سوالات متداول قبل از خرید

کاربران ما این سوالات را پرسیده‌اند

کلیه سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به محض پرداخت آماده تحویل هستند. فرآیند تحویل سایت با توجه به انتخاب مشتری ممکن است متفاوت باشد. زمانی لازم برای ست کردن دامنه اختصاصی با سایت بین یک تا چند روز متغییر است. 

امکان طراحی، خرید و سفارشی سازی برای هر دو پلتفرم  اندروید و آی‌او‌اس وجود دارد.

بله امکان انتشار وجود دارد. توجه داشته باشید اپلیکیشن‌های ارائه شده طراحی متفاوتی دارند. در توضیحات اپلیکیشن‌ها امکان درج در بازار یا استور‌های دیگر درج شده است.

اپلیکیشن‌های native قابلیت درج و انتشار در بازار و دیگر استور‌ها را دارند و اپلیکیشن‌های وب ویو فقط در ایران مای اپ قابلیت انتشار دارند.

در زمان ثبت سفارش به توضیحات هر محصول دقت کنید.

با خرید هر سایت یا اپلیکیشن یک هاست یک گیگ به مشتریان داده خواهد شد. این هاست از نوع هاست لینوکسی پرسرعت می‌باشد و نیاز به خرید هاست جدیدی نخواهد بود. هاست ارائه شده هاست لینوکسی دارای لایت اسپید و محل آن کشور آلمان می‌باشد.

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ارائه شده کاملا حرفه‌ای و دارای تمام امکانات پایه می‌باشند. در مرحله انتخاب و خرید اطلاعات و امکانات هر محصول به صورت کامل درج شده پیشنهاد می‌شود در موقع ثبت سفارش به صورت آنلاین حتما این توضیحات مطالعه شود.

با توجه به درخواست مشتریان و نیاز بازار اینترنتی ایران، وب سایت‌ها از چندین سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند. نوع سیستم مدیریت محتوا در توضیحات هر سایت ذکر شده است. در حال حاظر مدیریت محتوا استفاده شده در سایت‌ها شامل موارد زیر است.

  • مدیریت محتوای وردپرس
  • مدیریت محتوای جوملا
  • مدیریت محتوای پرستا شاپ
  • مدیریت محتوای مجنتو (نسخه رایگان)

سورس برنامه نویسی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها فقط در اختیار شرکت است و در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد. به دلیل اینکه در سایت‌ها و سی ام اس ها از پلاگین‌های اختصاصی که توسط شرکت طراحی شده استفاده می‌شود. و همچنین اپلیکیشن‌ها از سورس اختصاصی استفاده میکنند. امکان ارائه سورس به کاربران وجود ندارد.

توجه داشته باشید پنل مدیریت با امکانات کامل و بدون نقص در اختیار کاربران قرار میگیرد تا امکان استفاده از سایت و اپلیکیشن به صورت کامل در اختیار کاربران باشد.

اگر نیاز به سایت اختصاصی یا اپلیکیشن اختصاصی دارید می‌توانید از منو بالای سایت اقدام به ثبت سفارش کنید.

توجه داشته باشید طراحی اختصاصی سایت یا اپلیکیشن هزینه بالاتری نسبت به سایت‌های آماده دارد و همچنین زمان آماده سازی سفارش‌های اختصاصی طولانی‌تر خواهد بود.