سوالات متداول

بله حتما، این دو گزینه هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند.

زمان سئو به عوامل مختلف بستگی دارد اما به‌صورت معمول سایت‌ها یک زمان 3 ماهه برای سئو نیاز دازند.

نوع قیمت‌گذاری طراحان برتر به صرفه‌ترین نوع  سئو برای کاربران حرفه‌ای است، با شیوه قیمت‌گذاری ماهانه گاهی تا 50% در هزینه صرفه‌جویی می‌شود.

چرا سایت من را برای تبلیغات گوگل نمی‌پذیرند؟

فعال شدن تبلیغات گوگل شما، یک تا سه ساعت زمان می‌برد.

بله هر پلنی که تهیه کنید، ریزالت هفتگی توسط تیم پشتیبانی تهیه و به ایمیل شما ارسال می‌شود.

به‌دلیل بالا رفتن  نرخ دلار و پرداخت هزینه‌های تبلیغات به دلار هزینه‌های تبلیغات افزایش یافته و ماندگاری کم‌تر شده است، اما همچنان تبلیغات گوگل به‌صرفه و نتیجه‌بخش است.

این اپلیکیشن مناسب کسانی است که وب‌سایت ریسپانسیو داشته و نیاز به نمایش بهتر وب‌سایت در موبایل دارند.

بیشترین تولیدات تهران‌وب اپلیکیشن‌های فروشگاهی حرفه‌ای( مشابه دیجی‌کالا)، اپلیکیشن‌های آگهی(مشابه دیوار) و اپلیکیشن‌های خبری بوده است. اگر این مجموعه نیاز شما را برطرف نمی‌کند طراحی به‌صورت اختصاصی و متناسب با نیاز شما طراحی و تولید خواهد شد.

امنیت سایت‌های شما از ارزان‌ترین تا گران‌ترین پلن‌ها توسط تیم تهران‌وب تضمین شده است و تیم پشتیبانی مرتبا سایت‌ها را بررسی و عوامل مخرب را نابود می‌کند.

قطعا از بخش طراحی­های اختصاصی استفاده کنید، این نوع وب‌سایت‌ها به‌صورت اختصاصی برای شرکت شما طراحی و تحویل می‌شود.

طراحان برتر برای کسانی که نیاز به سایت حرفه‌ای و ارزان دارند تعدادی قالب آماده کرده که نیاز این افراد را پوشش دهد. به‌دلیل این‌که قالب‌ها یک‌بار طراحی و به چندین نفر ارائه می‌شود قیمت بسیار می‌آید.

اگر نیاز به تغییرات در سایت خود ندارید و محتوای سایت شما تقزیبا ثابت است بهترین گزینه، سایت استاتیک است و اگر سایت شما مرتبا نیاز به تغییر و محتواگذاری دارد. قطعا از پلن‌های دیگر استفاده کنید.

سایت استاتیک یک سایت کاملا حرفه‌ای و بهینه‌سازی شده است که محتواگذاری در آن باید توسط طراح انجام شود. اما سایت‌های داینامیک محتواگذاری توسط کاربر را مهیا کرده است.

اگر نیازمند سایتی حرفه‌ای هستید ولی هزینه زیادی برای این کار در نظر نگرفته‌اید از سایت‌های استاتیک استفاده کنید، ما پایین‌ترین تعرفه ممکن را برای شما فراهم کرده‌ایم.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری