Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

طراحان برتر

شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج

شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج ارائه دهنده تمامی خدمات طراحی و ساخت اپلیکیشن های تلفن همراه برای صاحبان کسب و کارهایی است که به دنیال چالش رقابت در عرصه دنیای دیجیتال و مجازی می‌باشند. شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج (طراحان برتر ) به پشتوانه تیم متخصص و با تجربه خود در زمینه ساخت و طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل ، همواره با تغییر فن آوری های در حال ظهور  روز دنیا همگام بوده و سعی بر این دارد تا با بهترین نحو ممکن ، نیاز و درخواست های مشتریان خود را برآورده سازد.

همانطور که می دانیم IOS و اندروید دو سیستم عامل بزرگ موبایل هستند که باید به صورت جداگانه ، برای آنها اپلیکیشن مویایل را طراحی و ایجاد نمود.  با توجه به اینکه امروزه گوشی های هوشمند استفاده‌های بسیاری مانند بازدید از سایت ها ، چک کردن شبکه های اجتماعی ، خواندن کتابهای الکترونیک ، دیدن کلیپ و فیلم و گوش کردن به موسیقی و کارهای بسیار دیگری برای کاربران دارد. اکثریت صاحبان کسب و کارها تمایل دارند علاوه بر طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن های اندروید و IOS مربوط به سایت آنها نیز طراحی گردد.

شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج

اپلیکیشن های موبایل معمولاً توسط شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج به سه روش زیر طراحی و ایجاد می گردد:

♦ طراحی اپلیکیشن به صورت Native 

در طراحی اپلیکیشن به صورت Native ، از زبان های اصلی سیستم عامل برای برنامه نویسی اپلیکیشن ها استفاده می کنند . یعنی برای توسعه و طراحی نرم افزار اندروید از زبان برنامه نویسی C و Java استفاده می گردد. برای توسعه نرم افزار آیفون و یا سیستم عامل IOS از زبان برنامه نویسی Objective-C و یا Swift استفاده می شود. مهمترین مزیتی که طراحی اپلیکیشن ها به صورت Native دارد حالت بازدهی (performance) یا همان سرعت بارگزاری بالای نرم افزار می باشد.

♦ طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت Web App

در واقع Web App ها ، اپلیکیشن موبایل نیستند بلکه وب سایت هستند. Web App ها وب سایتهایی هستند که به صورت اختصاصی برای موبایل طراحی می گردند که اصطلاحاً به آنها  موبایل فرندلی (mobile friendly) گفته می شود . این وب سایتها به صورت ریسپانسیو بوده و کاربران می توانند از طریق مرورگر گوشی های هوشمند خود آنها را به درستی مشاهده نمایند.

♦ طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت Hybrid

طراحی اپلیکیشن های موبایل توسط شرکت طراحی اپلیکیشن در کرج به صورت Hybrid ، همانند وب اپ ها در مرورگر مشاهده می شوند اما تفاوتی که بین نرم افزار هیبریدی با وب اپ دارد این است که دیگر نیازی نیست کاربر در مروگر گوشی خود ، برنامه را مشاهده نماید . بلکه می تواند در سیستم عامل اندرید از طریق WebView و در سیستم عامل های IOS از طریق UiWebView در قالب یک اپلیکیشن مشاهده نماید. نرم افزارهای Hybrid با زبان کدنویسی HTML , CSS و Javascript ایجاد و توسعه داده می شود. قابل ذکر است که اپلیکیشن های هیبریدی را می توان توسط نرم افزارهایی مانند Cordova  به اپلیکیشن های Native تبدیل کرد.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.