طراحی حرفه ای سایت در کرج

طراحی حرفه ای سایت در کرج توسط تیم متخصص و مجرب طراحان برتر ، بستری فراهم می کند تا کسب و کار و یا هنر شما به مخاطبان و کاربران به خوبی معرفی گردد. ما یک شرکت متخصص هستیم بنابراین فرق نمی کند شما یک شرکت بزرگ با تعداد پرسنل بالا باشید و یا یک کسب و کار کوچک . کافیست فقط شما نیاز خود را از داشتن سایت بگویید ، ما یک سایت حرفه ای که تمام نیازهای کاربران و مخاطبان شما را برطرف نماید به شما تحویل خواهیم داد.

ما به کاری که به مشتریان خود ارائه میدهیم بسیار مطمئن هستیم و تلاش ما بر اینست که کاری با کیفیت و  مورد پسند مشتری باشد از اینرو تمامی پروژه های ما دارای پشتیبانی یک ساله به صورت رایگان هستند.

اگر شما هم مایل هستید برای کسب و کار خود و یا هنر خود سایتی داشته باشید ما به عنوان شرکت متخصص طراحی حرفه ای سایت کرج پیشنهاد می کنیم به نکات زیر توجه داشته باشید که لازمه داشتن یک سایت حرفه ای می باشد.

♦ هدف

طراحی حرفه ای سایت در کرج

هدف مهمترین عامل ایجاد یک وب سایت است . بنابراین خیلی مهم است که شما در این مورد خوب فکر کرده باشید و هدف خود را از طراحی سایت مشخص نمایید. و باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند.

♦ انتخاب نام دامنه

طراحی حرفه ای سایت در کرج

دامنه ، همان آدرس سایت شما می باشد. دامنه نام منحصر به فردی است که مخاطبان و کاربران ، شما را از طریق آن نام دامنه ، سایت شما را شناسایی می کنند. بنابراین برای انتخاب نام دامنه باید دقت بسیاری داشته باشید و آن را کوتاه انتخاب کنید به طوری که در ذهن مخاطبان شما بماند. اگر نام دامنه پیچیده و سخت باشد احتمال اینکه مخاطبان نتوانند آن را پیدا کنند ، بسیار است .البته باید توجه داشته باشید که نباید در نام دامنه از اعداد و اشکال استفاده نمایید . دامنه یکی از مهمترین عناصر اصلی طراحی سایت می باشد. تیم مجرب طراحی سایت در کرج طراحان برتر شما را در امر انتخاب دامنه مناسب یاری کرده و مشاوره خواهند داد.

♦ انتخاب هاست برای وب سایت

طراحی حرفه ای سایت در کرج

پس از انتخاب نام دامنه مناسب ، حال نوبت این است که هاست برای وب سایت خود انتخاب و خریداری نمایید. متخصصان طراحی حرفه ای سایت در کرج ( طراحان برتر ) شما را در انتخاب و خریداری هاست و دامنه مناسب یاری خواهند رسانید.

هاست یکی از عناصر پیش زمینه طراحی سایت می باشد و حجم هاستی که خریداری می کند به چندین عامل بستگی دارد ، یکی از این عوامل نوع وب سایتی است که قرار است برای شما طراحی گردد. به طور مثال شما قصد دارید یک سایت فروشگاهی داشته باشید یا یک سایت شرکتی و یا حتی یک سایت برای تجارت آنلاین. مورد دیگر اینکه گستره مخاطبان شما چه وسعتی خواهد داشت و چه کسانی خواهند بود.

بنابراین یک سایت خوب لازمه یک وب سایت است و می بایست این امکان را داشته باشد که میزان حجم هاست را هر موقع که نیاز بود افزایش داد.

♦ طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

طراحی حرفه ای سایت در کرج

امروزه ، اکثریت مردم سایتها را از طریق گوشی های همراه هوشمند خود بازدید می کنند. بنابراین لازمه یک وب سایت این است که به صورت ریسپانسیو و مناسب برای هر صفحه نمایشی از جمله موبایل طراحی گردد.

♦ محتوا گذاری

طراحی حرفه ای سایت در کرج

متخصصان طراحی سایت کرج ( طراحان برتر ) برای حفظ کیفیت و رتبه سایت و حتی بهبود آنها نیاز است که دائماً مطالب به روز و جذاب در سایت گذاشته شود. مخاطبان شما تمایل دارند آن چیزی که به دنبال آن در دنیای مجازی هستند به صورت متن های کوتاه و آموزنده به همراه تصاویر و عکس های جذاب در وب سایت شما بیابند. محتوای خوب باعث می گردد هر چه پیشتر که بروید ، ترافیک سایت شما نیز بیشتر شود و این امر برای سئو و رتبه بندی سایت شما توسط موتورهای جستجو بسیار عالی است . البته برای محتوا گذاری باید دقت داشته باشید که مطالب را از وب سایتی کپی نکرده باشید و مطالب خاص خود شما باشد .

♦ طرح بندی سایت

طراحی حرفه ای سایت در کرج

ظاهر وب سایت می بایست مرتب و جذاب باشد تا زمانیکه کاربر وارد سایت شما می شود بتواند با یک نگاه سریعاً بخشی را که به دنبال آن وارد سایت شما شده است را پیدا نماید. طراحی حرفه ای سایت در کرج به صورت جذاب و کارآمد نه تنها باعث جذب مخاطبان شده بلکه یک وب سایت نمایی کلی ازیک کسب و کار و شرکت  می باشد و باعث می گردد که کاربران به مشتریان دائمی تبدیل گردند.

استفاده صحیح و درست از رنگ ها تأثیر خوبی بر روی بازدیدکنندگان از سایت شما خواهد گذاشت . خوب است رنگهایی که در لوگوی شما بکار رفته است در کل وب سایت نیز از همان رنگها استفاده شود که یک هارمونی خاصی را به سایت می بخشد.

البته قابل ذکر است که تنها ظاهر جذاب یک سایت باعث نمی گردد که بازدیدکنندگان را به خود جذب کند همانطور که گفتیم کارایی یک سایت و دسترسی آسان به بخش های مختلف است که باعث می گردد مخاطبان شما در کار با وب سایت شما راحت باشند و وب سایت شما را نسبت به رقیبان شما ترجیح دهند.

ویژگیها و امکانات سایت

طراحی حرفه ای سایت در کرج

یکسری ویژگیها و امکاناتی هستند که خاص برای هر سایت می باشد و ممکن است یکسری امکانات را یک وب سایت داشته باشد ولی سایت دیگر آنها را نداشته باشند . اما یکسری دیگر هستند که هر وب سایتی خوب است آن را داشته باشد و شاید بتوان گفت از بخشهای یکسان در تمام سایتها هستند مانند صفحه تماس با ما – فرم تماس با قابلیت captcha برای جلوگیری از ورود هرزنامه ها ، لینک رسانه های اجتماعی ، سبد خرید کالا با امکان خرید محصولات به صورت آنلاین و …

برای طراحی سایت مهم است که جزئیات و امکانات سایت را قبل از آغاز به طراحی حرفه ای سایت در کرج برای خود لیست کرده باشید تا در هنگام طراحی و بعد از آن دچار مشکل نشوید.

♦ بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ( سئو )

طراحی حرفه ای سایت در کرج

سئو و یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از مهمترین عواملی است که یک سایت می تواند موفق یا غیر موفق باشد. زیرا هر چقدر هم سایت شما حرفه ای باشد اما مخاطبان نتوانند در هنگام جستجو سایت شما را پیدا نمایند ، سایت شما هیچ ارزشی نخواهد داشت. بنابراین برای وب سایت شما بسیار مهم است که در موتورهای جستجو رتبه بندی شود. به همین خاطر رعایت فاکتورهایی که برای موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت ها مهم هستند از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

مواردی که برای موتورهای جستجو مهم هستند همچون : بارگذاری مطالب و محتواهای با مضمون و مفید ، استفاده از عکسهای بهینه شده و منحصر به فرد، در نظر گرفتن بخشی برای تعاملات بازدیدکنندگان از سایت و … می باشد.

♦ مدیریت سایت

طراحی حرفه ای سایت در کرج

یک سیستم مدیریت سایت یا همان CMS ، پنل مدیریتی است که شما برای بروز رسانی سایت در جهت گذاردن مطالب ، محصولات و غیره به آن نیاز دارید. این سیستم به شما این امکان را می دهد که بتوانید مطالب جدید را در سایت بارگذاری نمایید و یا بخشی از سایت را ویرایش یا حذف نمایید.

♦ Analytics یا تجزیه و تحلیل

طراحی حرفه ای سایت در کرج

شما برای اینکه بدانید سایت شما از نظر موتورهای جستجو در چه رتبه ای قرار دارد ، نیاز است که وب سایت خود را بوسیله نرم افزارهایی که در این زمینه طراحی شده اند مانند google Analytic ، تجزیه و تحلیل نمایید تا بتوانید از این طریق به نقاط ضعف و قدرت سایت خود پی ببرید و اگر در بخشی کاستی هست بتوانید آن را برطرف نمایید. تا بیش از پیش ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

در ایران و تمام کشورهای جهان با توجه به اینکه آمار استفاده کنندگان از اینترنت هر روز رو به افزایش است ، بنابراین اینترنت بستر بسیار مناسبی برای ایجاد برقراری ارتباط و همچنین وسیله ای برای ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران می باشد. امروزه یکی از نیازهای اساسی هر کسب و کار و فعالیتی داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد. زیرا همانطور که در بالا اشاره کردیم می توانیم به جرأت اظهار بداریم که سریعترین و بهترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان طراحی حرفه ای سایت در کرج است.

طراحی حرفه ای سایت در کرج توسط متخصصان طراحی سایت در کرج  این امکان را برای شما فراهم می آورد که هر هدفی را که در ذهن دارید از طریق سایت جهت تحقق اهداف خود گامی متفاوت بردارید. طراحی حرفه ای سایت در کرج می تواند باعث رونق کسب و کار هر شرکت یا شخصی شود. اینترنت در اصل یک بازار مجاری است که شما این امکان را دارید از طریق طراحی حرفه ای سایت در کرج توسط متخصصان طراحی سایت کرج سهمی در این بازار وسیع و بسیار گسترده داشته باشید.

در دنیای پر از تکنولوژی های جدید امروز تنها داشتن یک سایت کافی نمی باشد. بلکه سایتی مناسب و موفق است که بتواند شما را به اهدافی که دنبال می کنید ، برساند. یک سایت خوب و مدرن همانطور که در مطالب فوق به آنها اشاره کردیم باید از نظر سئو ، گرافیک ، سادگی ، تجربه کاربری ، مقیاس پذیری ، معماری اطلاعات ، امنیت ، سرعت و … مناسب باشد.

درست است که طراحی حرفه ای سایت درکرج به نسیت طراحی سایت آماده از هزینه بیشتری برخوردار است، اما یک سایت اختصاصی و حرفه ای نمایانگر هویت و وجهه کاری شما می باشد و تأثیر مستقیمی بر درآمدزائی شما خواهد داشت . بنابراین به طراحی سایت باید به دید یک سرمایه نگاه کرد نه هزینه.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری