طراحی سایت آماده در کرج

طراحی سایت آماده

طراحی سایت آماده نیز مانند طراحی سایت های اختصاصی نیاز به برنامه نویسی دارند اما این سایت ها پیش از سفارش مشتری و البته بر اساس اصول و قواعد طراحی سایت و استاندارد های جهانی پیاده سازی و آماده بهره برداری می شوند. این سایت ها معمولا به عنوان بستر ارائه دهنده خدمات، معرفی شرکت ها و یا فروش محصولات طراحی می شوند و به کمک صاحبان مشاغل آمده و آن ها را با حداقل زمان و هزینه وارد بازار بزرگ ارائه خدمات و تجارت در اینترنت می نمایند.

طراحی سایت آماده

مزایای طراحی سایت آماده

طراحی سایت آماده و ارائه این سایت ها به مخاطبان طراحی وب سایت مزایایی فراروانی داشته و ویژگی های بی نظیری را به آن ها ارائه می دهد. در ذیل به بررسی برخی از این آیتم ها می پردازیم :

1- ارائه یک دنیا امکانات

طراحی سایت آماده با قالب های مناسب مشاغل گوناگون امکانات مورد نیاز آن ها را فراهم آورده و تا حدود زیادی از ایجاد احساس کمبود امکانات جلوگیری می نماید. اما توجه به این نکته در زمان طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است که انتخاب قالب باید متناسب با امکانات مورد نیاز، شغل و سلیقه مشتری باشد.

 

طراحی سایت آماده

 

2- ارائه سایت کم هزینه و به صرفه

بسیاری از اوقات شرکت طراحی سایت برای برنامه نویسی و طراحی سایت اختصاصی نیاز به دریافت هزینه های گزاف از مشتری دارد. علت این هزینه ها نیاز به برنامه نویسی سایت اختصاصی از ابتدا، صرف زمان طولانی و نیاز به نیروی متخصص است. در حالی که طراحی سایت آماده امکاناتی تقریبا مشابه را با هزینه منطقی و بدون نیاز به هزینه های نجومی فراهم می آورد و به مشتری فرصت صرف هزینه برای انجام تبلیغات و جذب کاربر برای وب سایت را می دهد.

 

طراحی سایت آماده

 

3-امکان تحویل سریع

شرکت های طراحی سایت، وب سایت های آماده را در زمان کوتاه (حتی 24 ساعت) می توانند آماده بهره برداری نموده و به مشتری تحویل دهند. راه اندازی وب سایت در سریع ترین زمان ممکن از اصلی ترین مزایای این نوع از طراحی سایت است.

 

طراحی سایت آماده

 

4- تنوع انتخاب قالب

شرکت های طراحی سایت در کرج کلکسیونی از انتخاب را در اختیار مشتریان خود می گذارند. این شرکت ها برای طراحی سایت آماده، گزینه های متنوع و زیادی را متناسب با نوع کابری و شغل مشتری در اختیار ایشان می گذارند تا ایشان گزینه مناسب و نزدیک به سلیقه خود را انتخاب نماید.

 

طراحی سایت آماده

 

5- استاندارد بودن قالب های آماده

تقریبا اکثر قالب های آماده‌ی مورد استفاده توسط شرکت طراحی سایت استاندارد هستند. این قالب های انتخابی، با رعایت استانداردهای طراحی و سازگاری با همه مرورگرها شرایط اولیه طراحی سایت را فراهم نموده به طراح سایت فرصت کار و تمرکز بر روی گرافیک، سرعت و … را می دهد.

 

طراحی سایت آماده

6- طراحی سایت آماده ریسپانسیو

متخصصان طراحی سایت کرج به طور معمول سعی می کند که از قالب ریسپانسیو در طراحی سایت آماده بهره ببرد. سایت ریسپانسیو با نام های سایت واکنش گرا و سازگار با موبایل نیز شناخته می شود. این سایت ها در صفحه مانیتور کامپیوتر، تبلت، موبایل و … با ظاهری زیبا و متناسب دیده می شوند.

 

طراحی سایت آماده

 

7- طراحی سایت آماده بر اساس اصول سئو

برای اینکه یک وب سایت در آینده در جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو از جمله گوگل ( صفحه اول گوگل) قرار بگیرد بهتر است در ابتدا بر اساس اصول سئو وبهینه سازی طراحی شود. شرکت های طراحی سایت معتبر در زمان انتخاب قالب، پیشنهاد آن به مشتری و طراحی سایت این اصول را در نظر گرفته و در مرحله بعد بیزینس پلن شفاف و درستی را برای فعالیت در عرصه سایت و اپلیکیشن در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

 

طراحی سایت آماده

 

8- ضمانت سایت و پشتیبانی حرفه ای

اگر برای طراحی سایت آماده خود یک شرکت طراحی سایت معتبر را انتخاب نموده اید خرید بی دغدغه ای خواهید داشت. زیرا این شرکت ها با ایمان به محصولات خود سایت ارائه شده به مشتری را ضمانت نموده و معمولا برای مدتی مشخص ( به عنوان مثال یک سال ) پشتیبانی رایگان برای سایت های تحویلی در نظر می گیرند. پشتیبانی سایت پس از این مدت با دریافت هزینه به صورت سالانه ( معمولا هم زمان با تمدید سالانه‌ی هاست و دامنه ) تمدید می شود.

 

طراحی سایت آماده

 

9- ارائه هاست و دامنه رایگان

شرکت های طراحی سایت به دلیل شناخت هاست و سرورها با سرعت مناسب ترجیح می دهند که هاست توسط خودشان تهیه شود که شرایط مورد نظر و دسترسی آسان برای آن ها مهیا باشد. خرید دامنه با اسم پیشنهادی مشتری نیز از این قاعده تبعیت می کند. به همین دلیل معمولا هزینه تهیه هاست و دامنه در زمان تعیین قیمت طراحی سایت آماده در نظر گرفته شده و به عنوان بخشی از قرارداد طراحی سایت در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

 

طراحی سایت آماده

 

معایب طراحی سایت آماده

با این که سایت های آماده مزایای فراوانی دارند و بستری مناسب برای ارائه خدمات و محصولات به حساب می آیند اما معایبی را هم شامل می شوند. البته می توان اضهار داشت این معایب به جز در موارد خاص قابل چشم پوشی است. برخی از این معایب عبارتند از :

1- عدم امکان ایجاد تغییرات اساسی

2- عدم امکان فراهم آوردن دیزاین مورد نظر به صورت کامل

3- نیاز به به روز رسانی دوره ای

4- عدم امکان فراهم نموده برخی امکانات اختصاصی و ویژه

 

طراحی سایت آماده

 

طراحی سایت آماده برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت های طراحی، توسعه و فروش وب سایت،با توجه به نکاتی از قبیل تامین امکانات مورد نیاز، ظاهر زیبا، گرافیک حرفه ای، هدایت آسان کاربر به بخش های مختلف سایت و … طراحی سایت آماده را برای مشاغل و حرفه های گوناگونی انجام می دهند. تعدادی از عناوین این سایت ها به شرح ذیل می باشند :

1- طراحی سایت شرکتی

2- طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

3- طراحی سایت آموزشی، علمی، مدارس

4- طراحی سایت تفریحی

5- طراحی سایت گردشگری

6- طراحی سایت خبری

7- طراحی سایت مجله اینترنتی

8- طراحی سایت تالار گفتگو

9- طراحی سایت هنری

10- طراحی سایت موزیک

11- طراحی سایت عکاسی

12- طراحی سایت مهندسی

13- طراحی سایت معماری

14- طراحی سایت دکوراسیون

15- طراحی سایت صنعتی

16- طراحی سایت آگهی

17- طراحی سایت نیازمندی

18- طراحی سایت دانلود

19- طراحی سایت تبلیغاتی

20- طراحی سایت هتل

21- طراحی سایت ورزشی

22- طراحی سایت پزشکی

23- طراحی سایت رستوران

24- طراحی سایت صرافی

25- طراحی سایت مراکز تجاری

و …

 

طراحی سایت آماده

 ضمیمه

برای خرید طراحی سایت آماده در کرج با مشاوران ما تماس بگیرید. مجموعه طراحان برتر تعدادی سایت آماده با رنک‌های مختلف را در اختیار دارد که بدون فوت وقت قابل ارائه به کاربران می‌باشد. استفاده از طراحی سایت آماده ویژگیهایی مناسب دارد چرا که در طراحی سایت آماده پروژه به صورت فوری تحویل مشتری می‌شود، به دلیل قدیمی بودن دامنه رنک الکسای سایت بالاتر بوده و نیاز به زمان برای کسب نتایج کوتاهتر می‌شود.

طراحی سایت آماده در گوگل شناخته شده و نیاز به ایندکس مجدد ندارد.

طراحی سایت آماده بازدید کنندگان خود را دارد و نیاز به جذب بازدید کننده کمتر می‌شود.

مشتری قبل از سفارش سایت امکان بازدید سایت را داشته و امکان بررسی کامل قبل از خرید را دارد.

در سایت های آماده سئو اولیه شامل اصلاح کد نویسی انجام شده و نیاز به هزینه برای سئو اولیه نیست.

طراحی سایت آماده مسیر رسیدن به موفقیت در بازار تجارت الکترونیک را کوتاهتر می‌کند و هزینه آن مقرون به صرفه تر می‌باشد.

برای سفارش طراحی سایت آماده در کرج با مشاوران ما تماس بگیرید. مشاوره در طراحان برتر رایگان می‌باشد، قبل از سفارش از نظرات کارشناسان ما بهره بگیرید.

لیست طراحی سایت آماده  در بخش قبلی قابل مشاهده است

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری