Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

طراحان برتر

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی در کرج

طراحی ، به فرآیند خلق یک اثر گفته می شود که مجموعه ای از ایده ها و زیبایی شناسی در راستای یک هدف خاص ، به صورت عملی اجرا می گردد. در واقع طراحی یعنی عینیت بخشیدن به ایده های ذهنی به یک منظور و هدف خاص.

فرآیند طراحی سایت نیز هم از این امر مستثنی نمی باشد ، طراحی سایت اختصاصی در کرج ، یک آثار هنری است با هدف ارائه محتوا با موضوعات مختلف در صفحات وب ، تا کاربران  بتوانند از طریق اینترنت به این صفحات دسترسی داشته باشند.

 

عناصر در طراحی سایت

در طراحی سایت ، یکسری عناصر کلیدی وجود دارند که مجموع این عناصر ، یک وب سایت را تشکیل می دهند. طراحان وب سایت ها باید دانش کافی در مورد نحوه استفاده از این المانها  را در سایت داشته باشند تا بتوانند سایتی حرفه ای ، کاربردی و جذاب طراحی نمایند. این المانها شامل :

 

صفحه بندی :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

صفحه بندی ، به نحوه چیدمان عناصر و المانها در صفحات وب گفته می شود. این عناصر شامل متن ، گرافیک و تبلیغات هستند. طراح سایت می بایست یک هماهنگی بین عناصر قرارداده شده در سایت ایجاد نماید.

مهم ترین هدف طراحان برتر ،  از طراحی سایت اختصاصی کرج  ، علاوه بر طراحی سایت منحصر به فرد مطابق با سلیقه مشتری ، این است که کاربر بتواند ، هر آنچه را که از طریق اینترنت جستجو می کند با اولین نگاه به وب سایت شما ، بتواند آن را پیدا کرده و مدت زمان طولانی را در سایت شما سپری نماید.

 

رنگ ها :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

انتخاب رنگها ، یکی از مهمترین مقوله ها در طراحی سایت ، علی الخصوص طراحی سایت اختصاصی می باشد. طراحان طراحی سایت اختصاصی در کرج ، انتخاب رنگها را بر اساس  نوع شخصیت و سلیقه  مشتری ، هدف مشتری از داشتن سایت ، رنگ لوگو و یا آرم تجاری وی انتخاب می کنند.

 

گرافیک :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

گرافیک و عناصر گرافیکی در سایت مانند لوگو ، تصاویر ، آیکون ها و هر آنچه در طراحی ظاهر سایت دخیل هستند را شامل می شود. گرافیک سایت از اهمیت خاصی برخوردار است . شما به عنوان یک طراح باید طوری عناصر گرافیکی و محتوا را در سایت قرار دهید که برای مخاطب جذاب و کار با آن راحت باشد در عین حال ، موجب نشود سرعت بارگذاری سایت کاهش یابد.

 

فونت ها :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

انتخاب فونت مناسب برای سایت خیلی مهم است. زیرا اکثر مرورگرها فقط می توانند برخی از فونت را بخوانند که به این گونه فونت ها ” فونت های وب ایمن ” گفته میشوند. بنابراین طراح سایت می بایست در انتخاب فونت سایت ، به این مسئله توجه لازم را داشته باشد.

 

محتوا :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

مجموع محتوا و طراحی سایت ، بایکدیگر است که پیام سایت را به مخاطب می رساند و هدف سایت را از طراحی مشخص می نماید. محتوا نیز ، یکی از مهمترین بخشهای هر سایت می باشد. باید به این مسئله توجه داشت که محتوا و مطالبی که در سایت گذاشته می شود مفید و مرتبط با هدف سایت باشد . تا بتواند نیاز مخاطب را از مراجعه به سایت بر آورده سازد. و موجب گردد تا کاربر ، مدت زمان زیادی را در سایت سپری نماید ،که این امر برای سئو حرفه ای وب سایت در کرج از ضروریات است.

 

طراحی یوزر فرندلی (User-Friendly )

علاوه بر موارد فوق که باعث می گردد سایت زیبا و برای کاربر جذاب باشد ،همانطور که گفتیم باید کار با آن نیز ، راحت و آسان  یا به قول معروف یوزر فرندلی باشد تا کاربر بتواند به راحتی به تمامی بخش‌های سایت دسترسی داشته و از مطالب آن ها استفاده نماید. بدین منظور متخصصان در زمینه طراحی سایت اختصاصی کرج  توصیه می نمایند جهت طراحی سایت به صورت یوزر فرندلی ، عوامل زیر را رعایت فرمایید.

 

منو ها و نحوه آدرس دهی به بخش های مختلف سایت

طراحی سایت اختصاصی در کرج

در طراحی سایت اختصاصی در کرج ، منو ها و نحوه آدرس دهی به بخش های مختلف سایت ، با توجه به روش جستجوی کاربران در سایت قرار داده می شود. زیرا در کل ، هدف از قراردادن منوها در سایت این است که به کاربر کمک کند تا به راحتی به بخش های مختلف سایت و مطالب مورد نیاز خود ، دسترسی داشته باشد .

 

پادکست ها ، تصاویر و ویدئو ها :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

استفاده از پادکست ها ، تصاویر و ویدئوهای مرتبط در طراحی سایت می تواند به کاربران کمک کند تا بهتر و سریعتر بتوانند مطالب را درک کنند. این امر می تواند بازدیدکنندگان را تشویق کند تا زمان بیشتری را در صفحات وب سپری نمایند.

 

سازگاری :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

به منظور افزایش بازدید ها از وب سایت ، سایتها می بایست به گونه ای طراحی شوند که با تمامی مرورگرها و سیستم عامل های مختلف سازگار باشند.

 

تکنولوژی :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت باعث می گردد که وب سایت ها همیشه پویا ، حرفه ای و خلاقانه طراحی گردند.

 

ایجاد تعامل با کاربران :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

ایجاد تعامل با کاربران باعث می گردد که بازدیدکنندگان سایت شما ، به مشتریان دائمی  تبدیل گردد. بدین منظور با افزودن فرم های نظرسنجی و یا قابلیت ارسال خبرنامه ها به ایمیل کاربران می توانید هر چه بیشتر به رفع مشکلات احتمالی پرداخته و یا مشتریان خود را از مطالب و رویدادهای جدید باخبر نمایید.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.