طراحی سایت اختصاصی در کرج

طراحی سایت اختصاصی در کرج

طراحی ، به فرآیند خلق یک اثر گفته می شود که مجموعه ای از ایده ها و زیبایی شناسی در راستای یک هدف خاص ، به صورت عملی اجرا می گردد. در واقع طراحی یعنی عینیت بخشیدن به ایده های ذهنی به یک منظور و هدف خاص. فرآیند طراحی سایت نیز هم از این امر مستثنی نمی باشد ، طراحی سایت اختصاصی در کرج ، یک آثار هنری است با هدف ارائه محتوا با موضوعات مختلف در صفحات وب ، تا کاربران  بتوانند از طریق اینترنت به این صفحات دسترسی داشته باشند.

عناصر در طراحی سایت

در طراحی سایت اختصاصی در کرج ، یکسری عناصر کلیدی وجود دارند که مجموع این عناصر ، یک وب سایت را تشکیل می دهند. طراحان وب سایت ها و شرکت های طراحی سایت در کرج باید دانش کافی در مورد نحوه استفاده از این المانها  را در سایت داشته باشند تا بتوانند سایتی حرفه ای ، کاربردی و جذاب طراحی نمایند. این المانها شامل :

صفحه بندی :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

صفحه بندی ، به نحوه چیدمان عناصر و المانها در صفحات وب گفته می شود. این عناصر شامل متن ، گرافیک و تبلیغات هستند. طراح طراحی سایت در کرج  می بایست یک هماهنگی بین عناصر قرارداده شده در سایت ایجاد نماید.

مهم ترین هدف متخصصان طراحی سایت کرج طراحان برتر ،  از طراحی سایت اختصاصی کرج  ، علاوه بر طراحی سایت منحصر به فرد مطابق با سلیقه مشتری ، این است که کاربر بتواند ، هر آنچه را که از طریق اینترنت جستجو می کند با اولین نگاه به وب سایت شما ، بتواند آن را پیدا کرده و مدت زمان طولانی را در سایت شما سپری نماید.

رنگ ها :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

انتخاب رنگها ، یکی از مهمترین مقوله ها در طراحی سایت ، علی الخصوص طراحی سایت اختصاصی می باشد. طراحان طراحی سایت اختصاصی در کرج ، انتخاب رنگها را بر اساس  نوع شخصیت و سلیقه  مشتری ، هدف مشتری از داشتن سایت ، رنگ لوگو و یا آرم تجاری وی انتخاب می کنند.

گرافیک :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

گرافیک و عناصر گرافیکی در سایت مانند لوگو ، تصاویر ، آیکون ها و هر آنچه در طراحی ظاهر سایت دخیل هستند را شامل می شود. گرافیک سایت از اهمیت خاصی برخوردار است . شما به عنوان یک طراح طراحی سایت در کرج باید طوری عناصر گرافیکی و محتوا را در سایت قرار دهید که برای مخاطب جذاب و کار با آن راحت باشد در عین حال ، موجب نشود سرعت بارگذاری سایت کاهش یابد.

فونت ها :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

انتخاب فونت مناسب برای سایت خیلی مهم است. زیرا اکثر مرورگرها فقط می توانند برخی از فونت را بخوانند که به این گونه فونت ها ” فونت های وب ایمن ” گفته میشوند. بنابراین طراح سایت می بایست در انتخاب فونت سایت ، به این مسئله توجه لازم را داشته باشد.

محتوا :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

مجموع محتوا و طراحی سایت ، بایکدیگر است که پیام سایت را به مخاطب می رساند و هدف سایت را از طراحی سایت در کرج مشخص می نماید. محتوا نیز ، یکی از مهمترین بخشهای هر سایت می باشد. باید به این مسئله توجه داشت که محتوا و مطالبی که در سایت گذاشته می شود مفید و مرتبط با هدف سایت باشد . تا بتواند نیاز مخاطب را از مراجعه به سایت بر آورده سازد. و موجب گردد تا کاربر ، مدت زمان زیادی را در سایت سپری نماید ،که این امر برای سئو حرفه ای وب سایت در کرج از ضروریات است.

طراحی یوزر فرندلی (User-Friendly ) :

علاوه بر موارد فوق که باعث می گردد سایت زیبا و برای کاربر جذاب باشد ،همانطور که گفتیم باید کار با آن نیز ، راحت و آسان  یا به قول معروف یوزر فرندلی باشد تا کاربر بتواند به راحتی به تمامی بخش‌های سایت دسترسی داشته و از مطالب آن ها استفاده نماید. از دیگر مواردی که می بایست به توصیه متخصصان در زمینه طراحی سایت اختصاصی کرج رعایت کرد مطابق با موارد زیر می باشد.

منو ها و نحوه آدرس دهی به بخش های مختلف سایت :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

در طراحی سایت اختصاصی در کرج ، منو ها و نحوه آدرس دهی به بخش های مختلف سایت ، با توجه به روش جستجوی کاربران در سایت قرار داده می شود. زیرا در کل ، هدف از قراردادن منوها در سایت این است که به کاربر کمک کند تا به راحتی به بخش های مختلف سایت و مطالب مورد نیاز خود ، دسترسی داشته باشد .

پادکست ها ، تصاویر و ویدئو ها :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

استفاده از پادکست ها ، تصاویر و ویدئوهای مرتبط در طراحی سایت می تواند به کاربران کمک کند تا بهتر و سریعتر بتوانند مطالب را درک کنند. این امر می تواند بازدیدکنندگان را تشویق کند تا زمان بیشتری را در صفحات وب سپری نمایند.

سازگاری :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

به منظور افزایش بازدید ها از وب سایت ، سایتها می بایست به گونه ای طراحی شوند که با تمامی مرورگرها و سیستم عامل های مختلف سازگار باشند.

تکنولوژی :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت در کرج باعث می گردد که وب سایت ها همیشه پویا ، حرفه ای و خلاقانه طراحی گردند.

ایجاد تعامل با کاربران :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

ایجاد تعامل با کاربران باعث می گردد که بازدیدکنندگان سایت شما ، به مشتریان دائمی  تبدیل گردد. بدین منظور با افزودن فرم های نظرسنجی و یا قابلیت ارسال خبرنامه ها به ایمیل کاربران می توانید هر چه بیشتر به رفع مشکلات احتمالی پرداخته و یا مشتریان خود را از مطالب و رویدادهای جدید باخبر نمایید.

سئو و بهینه سازی سایت :

طراحی سایت اختصاصی در کرج

سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهمترین عناصر در طراحی سایت اختصاصی در کرج می باشد. اهمیت سئو به حدی است که متخصصان و کارشناس مختص به خود را دارد. اگر سایت شما از سئو خوبی برخوردار نباشد و برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد در واقع طراحی آن هر چقدر هم زیبا و حرفه ای باشد عملاً از هیچ اهمیتی برخوردار نمی باشد. زیرا مردم جهان به صورت روزانه بین 6 تا 7 میلیارد بار برای یافتن مطالب مورد نیاز خود از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد . سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو ، به منظور نحوه عملکرد سایت بر اساس استاندارهای موجود در موتورهای جستجو برای جذب بیشتر بازدیدکنندگان سایت صورت می گیرد.

پس لز طراحی سایت اختصاصی در کرج ،عوامل بسیاری در سئو یک سایت مؤثر هستند ، عواملی همچون کلمات به کار رفته در محتوا و متن صفحات سایت ، لینک های وردی به سایت شما  از سایتهای دیگر ، لینک های داخلی ، بکار بردن متناسب کلمات کلیدی در متن ، منحصر به فرد بودن محتوا ، جذاب و خوانا بودن محتوا و … هستند که در بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو بسیار تأثیرگذار هستند.

در کل سئو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که پس از طراحی سایت اختصاصی در کرج ، اقدام به تولید محتوای مربوط به فعالیت سایت صورت می گیرد تا موجب گردد سایت جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کند و بازدیدکنندگان و ترافیک سایت افزایش یابد.

در طراحی سایت اختصاصی در کرج بهینه سازی سایت فرآیند ساده ای نمی باشد که بتوان به راحتی آن را انجام داد ، زیرا این کار نیازمند صبر و دانش زیاد و همچنین علم و آگاهی کامل نسبت به تمامی الگوهای رفتاری موتورهای جستجو است.

مهندسین و کارشناسان سئو موظف هستند همواره اطلاعات خود را در این زمینه به رور نگه دارند زیرا موتورهای جستجو با تغییر مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود گاهی غیرقابل پیش بینی هستند.

اهداف سئو

هدف از سئو در طراحی سایت اختصاصی در کرج کمک به وب سایتها به منظور به دست آوردن جایگاه بالاتری در صفجات نتایج موتورهای جستجو و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران می باشد.

بسته به اینکه چگونه کلمات کلیدی پر ترافیک در بهینه سازی مورد استفاده قرار م گیرد ، فرآیند سئو هفته ها یا ماه ها طول می کشد تا به نتیجه مطلوب برسد. برای تمامی وب سایت ها بسیار حائز اهمیت است که در صفحه اول نتایج جستجو گوگل قرار بگیرند علی الخصوص جزء سه لینک اول که بیشترین کلیک ها را شامل می شوند.

اهداف سئو به طور کلی :

♦ بالا رفتن بازدید سایت

♦ ایجاد برند

♦ افزایش بازدید و ترافیک سایت

♦ افزایش فروش محصولات

♦ بهترین ابزار تبلیغاتی

♦ کسب رتبه بهتر سایت در صفحه نتایج موتور جستجو

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری