طراحان برتر

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

اگر فعالیت حرفه ای شما در زمینه ساخت و ساز ساختمان ها و دکوراسیون داخلی می باشد. برای نشان دادن توانایی های شما به طور کامل و جذب مشتریان ، هیچ روشی نمی تواند بهتر از حضور شما در دنیای وب باشد. با توجه به این امر ،  می خواهیم به این مسئله بپردازیم که طراحی سایت ساختمانی برای شرکت های ساخت وساز ساختمان ها و دکوراسیون های داخلی از چه ویژه گیهایی باید برخوردار باشد.

 

نمونه کارها و گالری تصاویر

طراحی سایت ساختمانی

گذاردن نمونه کارها و تصاویر مربوط به پروژه ها در وب سایت، باعث اعتبار شرکت شما بوده و از مهمترین بخشهای طراحی سایت ساختمانی می باشد. تصاویر و عکسهای مربوط به نمونه کارهای شما می تواند ، کاربر را تشویق کند که به مشتری شما تبدیل شود ، زیرا اگر کاربری به دنبال سبک خاصی برای اجرای پروژه ساختمانی خود باشد و آن را در نمونه کارهای شما بیابید ، قطعا با شما تماس گرفته و از جزئیات آن با خبر خواهد شد. یا اگر مشتری هنوز ایده ای برا ی ساختمان خود نداشته باشد ، می تواند از بین نمونه کارهای شما ، موردی را بپسندد و از شما بخواهد که مشابه آن پروژه را برایش انجام دهید.

 

لینک شبکه های اجتماعی

طراحی سایت ساختمانی

قراردادن لینک شبکه های اجتماعی اهمیت بسیاری در بازاریابی شرکت های ساختمانی دارد. به اشتراک گذاردن خدمات ، پروژه های جدید ، مقالات ، جوایز و غیره از طریق شبکه های اجتماعی ، سریعترین راه تعامل با مشتریان بوده و موجب می گردد ، بازدید از سایت و ترافیک آن افزایش یابد.

 

استفاده از تصاویر بزرگ

طراحی سایت ساختمانی

متخصصان طراحی سایت در کرج پیشنهاد می کنند که برای طراحی سایت ساختمانی در قسمت هدر صفحه اصلی ، یک تصویر بزرگ  قراردهیم ، این تصویر اگر یکی از بهترین پروژه های شما باشد ، بسیار بهتر است.

 

عکسبرداری حرفه ای

طراحی سایت ساختمانی

حتماً از پروژه های خود به صورت حرفه ای عکسبرداری کنید و در سایت قرار دهید. در صورت امکان از یک عکاس حرفه ای کمک بگیرید تا بتواند با تنظیمات نور و نحوه عکسبرداری ، عکسهای فوق العاده حرفه ای از پروژه های شما تهیه نماید ، که این امر بسیار در تحت تأثیر قرار دادن مشتری حائز اهمیت است.

 

تجربیات مشتریان

طراحی سایت ساختمانی

بر اساس تجربه متخصصان طراحی سایت کرج ، جهت اعتبار بخشی به سایت ، خوب است تمامی جوایز ، خدمات و گواهینامه هایی را که دریافت کرده اید را در سایت بگذارید . مورد دیگر که می تواند در اعتبار سایت شما کمک کند، نظرات مشتریان نسبت به خدماتی است که از شما دریافت کرده اند. بدین منظور خوب است که بخشی را در سایت برای نظر سنجی مشتریان اختصاص دهید .

 

بخش خدمات ما

طراحی سایت ساختمانی

بخش خدمات ما ، یکی دیگر از مهترین بخشهای یک وب سایت بوده و یک روش عالی برای جلب توجه مخاطبان می باشد. در این بخش تمامی خدماتی را که ارائه می دهید به همراه جزئیات و تصاویر آنها

عنوان نمایید . از این طریق شما می توانید به مشتریان خود بگویید که قادر هستید نیاز آنها را در زمینه کسب و کارتان برآورده سازید.

اگر خدمات کسب و کار شما دارای زمینه های فعالیت های مختلفی می باشد. بهتر است برای هر نوع از خدمات ، صفحه جداگانه ای ایجاد نمایید که این امر برای رتبه بندی در صفحه نتایج جستجو بسیار تأثیر مثبتی خواهد داشت.

 

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

طراحی سایت ساختمانی

امروزه چون اغلب کاربران بیشتر از طریق گوشی های هوشمند به جستجوی نیازهای خود در دنیای وب و اینترنت هستند، بنابراین برای طراحی هر وب سایتی ، علی الخصوص طراحی سایت ساختمانی ، نیاز است که به صورت ریسپانسیو و یا موبایل فرندلی طراحی گردد تا ظاهر سایت در انواع صفحه نمایش ها با سایزهای مختلف به هم ریخته و نا کارآمد نباشد.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری