طراحی سایت کودکان

 

طراحی سایت کودکان

 

دوران کودکی یکی از مهمترین دوران های زندگی هر فردی است . زیرا شخصیت هر فرد از همان دوران کودکی شکل می گیرد . بنابراین تک تک لحظاتی که یک کودک با آن ها در تعامل است تأثیر بسیار زیادی در رشد و تربیت کودک دارد. افراد ، برنامه های مختلف ، بازی ها و سرگرمی های مختلف در رشد و تربیت کودک تأثیر به سزایی دارند.

بنابراین نیاز است که همه پدر و مادرها دانش و آگاهی خود را نسبت به کودکان خود افزایش دهند. آنها باید این را بدانند که هر کودک در هر دوره زمانی و مقطع سنی چگونه باید باشد و چگونه باید با کودک برخورد داشته باشند.

همه ما به خوبی می دانیم که در عصر حاضر با پیشرفت و گسترش تکنولوژی ، دنیای کودکان تنها محدود به اسباب بازی ها نمی شود . تکنولوژی ها و بازیها در دنیای مجازی بیشتر وقت کودکان را به خود اختصاص می دهند. امروزه با آمدن موبایل و تبلت کودکان هم سهم وسیعی از اینترنت دارند پس چه بهتر است که سایتهایی مخصوص کودکان طراحی گردد تا برنامه ها و بازی های مناسب سن آنها در آن گنجانده شود و والدین هم دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشند.

طراحان طراحی سایت در کرج طراحان برتر ، در خصوص طراحی سایت کودکان معتقد هستند مبحث بسیار گسترده و در بعضی موارد بسیار پیچیده و حساس می باشد. از همان ابتدا طراحی سایت کودکان ،می بایست بخشهایی را که قرار است در وب سایت گذاشته شود مشخص  و تعیین گردد و معلوم شود که کدام رنج سنی از کودکان قرار است مخاطبان سایت قرار بگیرند.

به طور معمول وب سایتهایی که مختص رده های سنی کودکان و نوجوانان که توسط طراحان طراحی سایت کرج طراحی می گردد بخش عمده ای از آن می تواند ارائه اطلاعات در زمینه های مختلف باشد تا بتواند دانش کودکان را در زمینه های مختلف افزایش دهد.

در نظر گرفتن بخشی در طراحی سایت کودکان برای معرفی مکان های تفریحی و گردشگری ، موزه ها و … می تواند بسیار برای کودکان و نوجوانان هیجان انگیز باشد.

در طراحی سایت کودکان رنگ هایی که به کار برده می شود ، مطالب و بازیها و سرگرمیها و به علاوه آموزش از طریق بازیها ، از ویژگیهای یک وب سایت برای کودکان است. شاید به جرأت بتوان گفت که طراحی سایت کودکان از مهمترین و حساس ترین سایت ها می باشد.

در سایتهای کودکان خوب است بخش های ویژه ای را هم برای والدین کودکان و نوجوانان اختصاص دهید. حتی می توان برای والدین هم کنترل پنل هایی را هم در نظر بگیرید تا آنها با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود به صورت خصوصی و به دور از چشم کودکان و نوجوانان خود آنها را تحت نظر داشته و با شما به عنوان مالک سایت ارتباط برقرار نمایند. حتی بسیار خوب است که از والدین در وارد نمودن مطالب و بروز رسانی وب سایت کمک بخواهید تا تجربه های خود را با والدین دیگر در مورد مسائل مختلف کودکان به اشتراک بگذارند.

امکاناتی که وب سایت های کودکان می توانند داشته باشند عبارتنداز :

♦ بخش کتابخانه مربوط به رده های سنی مختلف برای کودکان

♦ بخش آموزش بازی های کودکان و نوجوانان

♦ بخش اتاق رنگ آمیزی و نقاشی آنلاین ، آموزش نقاشی و …

♦ بخش کاردستی کودکان و نوجوانان

♦ بخش کتابخانه ضرب المثل ها و منشأ آنها

♦ بخش چیستان و دانستنی ها

♦ بخش مقالات پزشکی ، بهداشتی ، بیماری ها و ایمنی و …

♦ بخش برنامه های نمایشی

♦ بخش فروشگاه کودکان

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری