طراحی سایت

بسیاری از کاربرانی که جهت سفارش وب سایت به مجموعه طراحان برتر مراجعه می‌کنند در بین انبوهی از امکانات و قیمت‌های گوناگون طراحی سایت سردرگم می‌شوند. و هرچقدر توضیحات فنی در مورد سایت بیشتر می‌شود این سردرگمی در انتخاب نیز بیشتر می‌شود. همیشه این سوال برای کاربران مطرح است که چه پلن وب سایتی برای آنها مناسب است. توضیحات کوتاهی که در بخش بعدی مطرح می‌شود پاسخ به همین سوال است.

سایت استاتیک: مناسب افراد یا شرکت‌هایی است نیاز به تغییر محتوا در سایت ندارند. سایت استاتیک بسیار پر سرعت، زیبا، و ارزان قیمت است اما فاقد کنترل پنل کاربری است و تغییر محتوا در آن نیاز به دانش برنامه نویسی دارد.

سایت داینامیک: مناسب شرکت‌هایی است که نیاز به تغییرات دائمی در سایت خود دارند و محتوای سایتشان بسیار عظیم است. وب سایت‌های چندین صفحه‌ای معمولا داینامیک هستند.

سایت با سیستم مدیریت محتوا: سایتی تمام عیار است که سرعت مناسب و امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. امکان استفاده آسان برای افراد بدون داشتن دانش فنی نیز در این سای‌ها به راحتی امکانپذیر است. استفاده از قالب‌های آماده یا قالب‎های طراحی شده برای این سایت‌ها قابل استفاده است.

سایت‌های اختصاصی: این سایت مناسب شرکت‌های تجاری متوسط و بزرگ است که سایتی کاملا اختصاصی را نیاز دارند. وقتی سایتی اختصاصی طراحی شود نمومه‌ای منحصر به فرد می‌شود که سایتی مشابه با آن کمتر دیده می‌شود. گرافیک طاهری این سایت‌ها کاملا اختصاصی و منحصر به فرد است.

تلفن مشاوره و سفارش: 09358286555

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری