طراحان برتر

طراحی گرافیک سایت

 

طراحی گرافیک سایت

طراحی چیست؟

طراحی به خلق اثری گفته می شود که راهکاری برای حل یک مسئله باشد. شما می توانید به عنوان طراح هر چیزی را طراحی نمایید از یک وب سایت گرفته تا طراحی یک استادیوم ، یک بازی ، یک لوگو یا قطعات یک ماشین. اما زمانی شما طراحی را انجام داده اید که قبلاً همچین طرحی وجود نداشته باشد.

هر طرحی که طراحی می گردد به نوبه خود منحصر به فرد می باشد. اگر طرحی برای مورد و موضوعی که شما می خواهید وجود نداشته باشد شما مجبور هستید آن را ایجاد نمایید ، به این عمل طراحی گفته می شود. البته به این موضوع باید توجه داشته باشید هر چیزی که قرار است طراحی شود نیازمند یک سری پیش زمینه می باشد. یک طراحی به تصور ، تخیل  و تجربیات طراح در مورد آن طرح نیاز دارد تا بتواند آن را ایجاد نماید.

لازم به ذکر است طرحی که طراحی می گردد زمانی موفق است که بتواند آن پیامی را که به آن منظور طراحی گردیده است را به خوبی برساند.

طراحی گرافیکی چیست ؟

طراحی گرافیکی خلق اثری است که به صورت دو بعدی یا سه بعدی بر روی کاغذ یا توسط نرم افزارهای طراحی ایجاد می گردد و می تواند در تیتراژ بالا تکثیر و یا آن شی در تعداد زیاد تولید گردد.

طراحی گرافیک در زمینه های بسیار گسترده انجام می گیرد مانند طراحی لوگوها ، رابط کاربری وب سایت ها ( ظاهر سایت ) ، تتوها ، طراحی مد و فشن ، طراحی صنعتی ، کاراکترهای کارتونی ، تبلیغات ، تیزر فیلمها ، سربرگ روزنامه ها و … .

طراحی وب سایت چیست ؟

طراحی وب سایت نیز ایجاد خلق اثر است با تفاوت اینکه شامل ارائه یک اثر از طریق یک رسانه بصری در دنیای مجازی می باشد. اما وب سایتها فراتر از یک از اثر بصری بوده و نشان دهنده هویت یک کسب و کار ، شخص و یا هنر می باشد. وب سایت ها می توانند باعث موفقیت و توسعه یک کسب و کار باشند . بنابراین طراحی وب سایت نقش بسیار مهمی در موفقیت کسب و کارها دارند.

در طراحی وب سایت ها طراحان طراحی سایت کرج باید دقت داشته باشند ، به نحوی المانهای مختلف سایت را در صفحات قراردهند که علاوه بر کارایی و تجربه کاربری آسان ، ظاهر سایت نیز از جذابیت خاصی برخوردار باشد.

به عنوان مثال ؛ قراردادن یک متن در قسمت راست صفحه سایت جزء طراحی سایت می باشد. این متن ممکن است در صفحه نتایج جستجو دیده شود ، در این صورت بخشی از تجربه کاربری می شود. بنابراین طراحی سایت در رتبه بندی سایت نیز مؤثر بوده و باید به آن توجهی خاصی نمود.

المانهایی که جزء طراحی گرافیک سایت محسوب می گردند و می بایست در طراحی مد نظر داشت عبارتند از :

طراحی لوگو

طراحی رابط کاربری

رعایت المانها برای سئو

ایجاد لینک

قراردادن لینک رسانه های اجتماعی در سایت

ساختار اطلاعات

طراحی مسیر دهی به بخشهای مختلف سایت

دسترسی آسان به تمامی بخشهای سایت

استفاده از نشانه گذاری های و تگ های HTML

کاربری آسان

استفاده از محتواهای تصویری و پادکست ها

استفاده از کدهای جاوا اسکریپت برای جذابیت المانهای رابط کاربری

تمامی المانهایی که ذکر گردید می تواند در موفق بودن یک سایت تأثیر به سزایی داشته باشند. البته باید ذکر کرد که هر کسی که بتواند طراحی انجام دهند نمی تواند طراح سایت شود. دنیای طراحی سایت به قدری گسترده می باشد که یک طراح علاوه بر آشنا بودن فنون طراحی می بایست به سئو ، زبانهای برنامه نویسی ، زبان های کد گذاری کاملاً آشنا باشد.

چه عواملی باعث می گردند که ما بتوانیم طراحی سایت موفقی داشته باشیم ؟

برای اینکه یک وب سایت بتواند به آن پتانسیل که ما می خواهیم برسد و مخاطبان زیادی را جذب کند لازم است که  ، طراحی مناسب برای سایت انجام داد و علاوه بر طراحی زیبا و کارآیی آسان می بایست حتماً بر روی سئو سایت نیز کار کرد و سایت را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمود.

همانطور که گفتیم کاربری سایت خیلی برای جذب مشتری اهمیت دارد . طراحی گرافیک سایت باید به نحوی باشد که کار با آن برای تمامی مخطبان راحت باشد زیرا طیف وسیعی از مردم جز مخطبان شما هستند و باید این را بدانید که دانش و تسلط کار با کامپیوتر آنها بسیار متفاوت از یکدیگر  است.

همچنین طراحی گرافیک سایت باید مناسب برای تمامی صفحه نمایش ها با سایزها مختلف صورت پذیرد. زیرا امروزه مخاطبان برای وارد شدن به وب سایت ها بیشتر از گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند.

تیم مجرب و متخصص طراحی سایت در کرج طراحان برتر شما را در ارائه مشاوره و خدمات طراحی سایت یاری خواهند نمود.

حال شاید این سئوال برای شما پیش آید که چطور می توانید بدانید سایتی که شما طراحی کرده اید موفق بوده است یا خیر. در مورد این مسئله باید بگوییم که شما می توانید با نظر سنجی و تعداد بازیدهایی که از سایت شما به عمل می آید می توانید به این مورد دست یابید.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری