طراحان برتر

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید ، یکی از مهمترین ضروریات طراحی سایت است و هر شخص ، شرکت و یا ارگانی که می خواهد یک وب سایت برای خود داشته باشد باید بدان توجه کند. زیرا در صورت نادیده گرفتن این موارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت ، ممکن است وب سایت شما ، آن کارایی لازم را نداشته و تنها باعث اتلاف وقت و هزینه شما گردد.

پس اگر شما در فکر این هستید که یک سایت برای خود یا حرفه خود داشته باشید قبل از مراجعه به شرکت طراحی سایت کرج می بایست به نکات زیر توجه نمایید.

♦ هدف شما از طراحی سایت چیست؟

♦ چه میزان هزینه برای طراحی سایت خود در نظر گرفته اید؟

♦ لوگو و نام تجاری مناسب

♦ مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

♦ محصولات ، مطالب و خدمات

♦ زبان برنامه نویسی سایت

♦ سئو و  اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل

♦ چه میزان از وقت خود را می توانید به وب سایت خود اختصاص دهید.

هدف شما از طراحی سایت چیست ؟

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

یکی از مهمترین نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید ، هدف شما از طراحی سایت است . یعنی شما باید بدانید به چه منظوری سایت خود را ایجاد می کنید ، آیا می خواهید از طریق سایت محصولاتی را به فروش برسانید و یا نه ، شما مدیر آموزشگاه علمی هستید و می خواهید اطلاعات مربوط به دوره کلاسها را از طریق سایت به اطلاع مخاطبان خود برسانید. پس از مشخص کردن هدف خود ، باید تعیین نمایید که سایت شما از چه جور امکاناتی برخوردار باشد و هنگام عقد قرارداد جهت طراحی سایت ،  از شرکت طراحی سایت در کرج بخواهید که این امکانات را بر روی سایت شما پیاده سازی کنند.

با در نظر گرفتن هدف کلی از طراحی سایت ، شما می توانید در زمینه ایده های نو و امکانات یک سایت حرفه ای ، از مشاوره شرکت های طراحی سایت در کرج بهره مند شوید.

 

چه میزان هزینه برای طراحی سایت خود در نظر گرفته اید؟

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

مقدار هزینه ای که برای طراحی سایت در نظر گرفته اید ، نسبت مستقیمی به موفقیت سایت و در نتیجه کسب وکار شما دارد. زیرا هر چه بودجه بیشتری برای طراحی سایت پرداخت نمایید ، امکانات و قابلیتهای سایت شما نیز بیشتر خواهد شد. بهتر می توانید روی سئو تأکید داشته باشید که این امر باعث می گردد ، بازدید از سایت شما  افزایش یابد و  مشتریان شما به مراتب بیشتر از قبل شوند.

 

لوگو و نام تجاری مناسب

انتخاب نام تجاری مناسب و طراحی لوگوی شایسته حرفه شما ، می تواند احساس اطمینان را در مخاطبان شما بوجود آورد و این حس را به آنها القا نماید که شما در زمینه شغلی خود، یک شرکت حرفه ای هستید.

 

مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

سئوال مهم در مورد نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید ، این است که مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ آیا مخاطبان شما کودکان و نوجوانان هستند؟ یا افراد اهل هنر ؟

سعی کنید از دید مخاطبان به وب سایت خود نگاه کنید ، و ببینید آیا وب سایت شما نیازهای آنها را برطرف می سازد یا خیر؟

 

محصولات ، مطالب و خدمات

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

بارگذاری مطالب خوب و مفید ، محصولات با جزئیات دقیق و مشخص نمودن نوع خدمات در سایت ، یکی از رموز موفقیت شما در کسب و کارتان می باشد. زیرا اگر مطالب سایت برای کاربر مفید نباشد ، کاربر را دلزده کرد و موجب می گردد تا وی سایت شما را رها کرده و به سایت دیگری مراجعت نماید. که این امر اثرات سوئی برای سئو و بهینه سازی سایت شما خواهد داشت.

 

زبان برنامه نویسی سایت

جهت انتخاب زبان برنامه نویسی سایت ، از شرکت های طراحی سایت کرج مشاوره بگیرید. کارشناسان طراحی سایت مطمئناً شما را در انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب ،  بسته به نوع سایت و نیاز شما ، یاری خواهند کرد.

 

سئو و اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات وب سایت شما است. بنابراین توصیه می کنیم همواره بر روی سئو سایت خود کار کنید. تا رتبه خود را در گوگل افزایش دهید. شرکتهای بسیاری  مانند طراحان برتر هستند که در زمینه بهینه سازی سایت فعالیت دارند و شما می توانید برای سئو سایت خود از آنها کمک بگیرید.

 

چه میزان از وقت خود را می توانید به وب سایت خود اختصاص دهید؟

پس از اتمام طراحی سایت ، سعی کند هر روز چند ساعتی را برای وب سایت خود وقت بگذارید . هرچه وب سایت شما به روز تر و فعال تر باشد ، موفقیت شما در امر کسب و کارتان بیشتر خواهد شد و این دو رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند. سعی کنید به تمام بخشهای سایت خود هر روز سر بزنید و از دید مشتری به آن نگاه کنید . تا مطمئن شوید همه بخشها به درستی عمل کرده و نیاز مشتریان را برآورده می سازند. یا اگر نیازی به بارگذاری مطالب جدید هست آن را انجام دهید. علاوه بر سایت ، ایمیل ها را نیز مرتباً چک نمایید تا بتوانید به درخواست و پرسشهای مخاطبان پاسخ دهید و تعامل مستقیم با آنها برقرار سازید.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

 • طراحی اپ IOS
 • طراحی اپلیکیشن ارزان در کرج
 • طراحی اپلیکیشن حرفه ای
 • طراحی سایت ارزان در کرج
 • آموزش سئو
 • طراحی اپ موبایل

 • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
 • طراحی سایت و اپلیکیشن
 • طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی
 • طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای
 • بهینه سازی سایت
 • تعرفه طراحی اپلیکیشن

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری