طراحی سایت کرج

 

طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

مجموعه طراحان برتر با تیم تخصصی در زمینه:  طراحی سایت کرج، طراحی اپلیکیشن در کرج و همچنین سئو سایت در کرج فعالیت مستمردارد. در این مجموعه انواع وب سایت با زبان‌های برنامه نویسی مختلف طراحی و ارائه می‌شود. خدمات طراحان برتر در زمینه طراحی سایت شامل انواع سایت های عمومی و اختصاصی می‌باشد. سایت‌های ارزان قیمت معمولا با سیستم های مدیریت محتوای رایگان طراحی شده و برای مشتریان به صورت سفارشی سازی شده و تغییر مختصر کد نویسی ارائه می‌گردد.

سیستم مدیریت محتوا یک سیستم کارآمد در زمینه مدیریت صفحات سایت و تصاویر آن است. طراحی سایت با وردپرس (wordpress) و طراحی سایت با جوملا (joomla) از انواع طراحی سایت هایی هستند که از سیستم مدیریت محتوای رایگان بهره می‌گیرند. این سایت ها به دلیل گسترش بسیار زیاد مورد استقبال بسیاری از افراد و شرکت‌ها قرار گرفته اند. چرا که در عین ارزان بودن قیمت طراحی، بسیار پرقدرت و کاربردی هستند.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با جوملا

در مجموعه طراحان برتر برای طراحی سایت های (web design) حرفه‌ای تر ، از طراحی سایت با پرستاشاپ (prestashop) و طراحی سایت با مجنتو (magento) بهره گرفته می‌شود. این سیستم های مدیریت محتوا بسیار قوی بوده و دارای امنیت بسیار بالایی هستند. این نوع وب سایت ها هزینه‎های بالاتری برای طراحی خواهند داشت و برای سایت های فروشگاهی مناسب تر هستند.

نمونه دیگر از سایت‌های تخصصی طراحی سایت پی اچ پی (php web design) می‌باشد. در این نوع سایت از هیچ مدیریت محتوایی استفاده نمی‌شود و کلیه بخش‌های سایت توسط برنامه نویسان مجموعه طراحی و آماده سازی می‌شود. سایت های اختصاصی مناسب شرکت‌های بزرگ و تجارت های اینترنتی می‌باشد.

طراحی سایت با مجنتو

طراحی سایت با دروپال

نحوه طراحی سایت کرج

صنعت حرفه ای طراحی و توسعه وب همواره در حال رشد و گسترش است. امروزه فعالیت و پیشرفت بسیاری از سازمان ها و شرکت ها ، وابسته به حضور آنلاین آنها در دنیای وب و اینترنت می باشد. از این رو با توجه به نیاز جوامع کنونی به تکنولوژی، ارتباطات به روش های نوین و به منظور طراحی، توسعه و مدیریت وب سایت های گوناگون، هر روزه بیش از پیش به تعداد علاقه مندان حرفه طراحی سایت افزوده می گردد. به هر روی اگر به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارید و یا به طراحی وب سایت علاقه مند هستید مجموعه تخصصی طراحی سایت کرج (طراحان برتر) جهت آشنایی علاقه‌مندان به طراحی وب ، در این خصوص توضیحاتی را ارائه داده اند، جهت آشنایی با اطلاعات و مهارت های مورد نیاز طراحی و توسعه وب سایت، در ادامه با ما همراه باشید.

♦ HTML طراحی سایت در کرج

طراحی سایت کرج

HTML  ساختار سایت را تشکیل می دهد. HTML یک زبان کدنویسی پایه برای طراحی سایت می باشد. و نحوه طراحی یک سایت را به صورت مرحله به مرحله موجب می شود. یکی از مهمترین مهارت هایی که یک طراح و یا توسعه دهنده وب می تواند یاد بگیرد، زبان HTML است . به همین خاطر ، وقتی شما به سراغ آموختن وب دیزاین می روید، HTML یکی از اولین چیزهایی است که یاد خواهید گرفت.

از همان ابتدا و از آغاز صنعت طراحی سایت، دانش و مهارت های HTML ، بخش مهمی از ملزومات آن بوده است. باید بدانیم هر فردی که به صورت حرفه ای د زمینه طراحی و توسعه وب فعالیت دارد، کاملاً با HTML آشنا می باشد. برای بسیاری از طراحان حرفه ای ، زبان کد نویسی HTML ، راه ورود آنها به دنیای وب بوده است.

♦ CSS در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

همانطور که گفتیم HTML ساختار سایت را تشکیل می‌دهد. اما CSS شکل ظاهری و نمای سایت را مدیریت می کند. بنابراین یکی دیگر از مهم ترین زبانهایی که طراحان وب می بایست یاد بگیرند CSS می باشد. طراحان وب از نظر تخصص به دو گروه تقسیم بندی می شوند:

1- طراحان و توسعه دهندگان بک اند (back-end )

2- طراحان و توسعه دهندگان فرانت اند (front-end )

هر دو گروه می بایست کاملاً با CSS  آشنا و به آن مسلط باشند. تفاوت کار این دو گروه در نحوه کارایی CSS  می باشد. توسعه دهندگان بک اند بر روی ساختار و عملکرد بخش های مختلف سایت کار می کنند و بیشتر با زبان کد نویسی سرو کار دارند. اما طراحان فرانت اند به طراحی و زیباسازی قالب و نمای سایت می پردازند .بنابراین CSS  اهمیت بسزایی برای توسعه دهندگان فرانت اند دارد، زیرا آنها با تسلط بر روی تمامی عناصر CSS  قادر هستند، سایتی را با نما و ظاهری فوق العاده زیبا و حرفه ای خلق کنند.

معمولاً HTML و CSS در کنار هم به علاقه مندان طراحی سایت آموزش داده می شود. زیرا این دو زبان کد نویسی ترکیبی هستند و وابسته به یکدیگر می باشند و اساس ساختار و سبک را برای هر صفحه وب ایجاد می‌کنند.

♦ حس طراحی در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

برای طراحان حرفه ای، از اینکه بعنوان یک طراح حس خوبی از طراحی خود داشته باشند بسیار اهمیت دارد. یک طراح حرفه ای می بایست از دانش کافی در مورد اصول اولیه طراحی ، روش های تایپوگرافی، نحوه استفاده از تصاویر، دستورالعمل های ابزارهای مختلف در این زمینه و دیگر موارد کاملاً اطلاع داشته باشد. همچنین علاوه بر این موارد، یک طراح حرفه ای باید بداند که چگونه افراد واقعی با سایت مورد نظر آنها ارتباط برقرار می کنند تا بتوانند تصمیمات درست را جهت پیاده سازی عناصر مختلف سایت در زمینه پاسخگویی به نیازهای مخاطبان سایت اتخاذ نمایند.

بنابراین یک طراح حرفه ای سایت برای اینکه یک سایت حرفه ای و کاربردی طراحی نماید. می بایست از دانش کافی برخوردار باشد و جنبه های مختلف سایت را در نظر داشته باشد. وقتی که یک طراح سایت کار خود را در حد استاندارد وعالی انجام می دهد و به تبع  آن بازخوردی که از مخاطبان سایت دریافت می کند.

مطمئناً حس رضایت و حرفه ای بودن، قدرت انگیزشی فوق العاده ای را برای فرد خلق خواهد کرد.تلاش متخصصان با تجربه و حرفه ای طراحان برتر ، از طراحی سایت در کرج ، ارائه بهترین خدمات همگام با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی و توسعه سایت در جهت جلب رضایت و اطمینان خاطری مشتریان محترم در استان البرز می باشد.

♦ جاوا اسکریپت و آژاکس در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

جاوا اسکریپت یک عنصر تعاملی مهم در وب سایت است. امروزه جاوا اسکریپت نقش مهمی را در بسیاری از برنامه های کاربردی وب ایفا می کند. توسعه دهندگان وب (پس از HTML و CSS) می‌بایست قبل از آموختن هر زبان دیگری با جاوا اسکریپت آشنا شوند. مخصوصاً این که باید بدانند چگونه جاوا اسکریپت (javascript) با HTML  و CSS تعامل برقرار می کند و بتوانند طراحی وب را به صورت 3 لایه انجام دهند.

نیازی نیست که همه طراحان و توسعه دهندگان وب به جاوا اسکریپت مسلط باشند همینکه درک کافی از آن داشته باشند و بدانند که چگونه از آن می توانند استفاده کنند کفایت می کند. جاوا اسکریپت بیشتر موردنیاز طراحان و توسعه دهندگان فرانت اند (front-end ) می باشد.

♦ PHP , ASP در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

برای اینکه یک طراح و توسعه دهنده حرفه ای سایت در بخش بک اند ( back-end) باشیم، نیاز است که حداقل به دو زبان برنامه نویسی مسلط باشیم. زبان های برنامه نویسی بسیاری وجود دارد. اما پر طرفدارترین زبان های برنامه نویسی PHP و ASP  هستند. که زبان برنامه نویسی PHP ، از همه رایج تر و پرطرفدار می باشد. چون PHP یک زبان open source بوده و توسط جامع طراحان حرفه ای دنیا پذیرفته شده است.

اگر شما تمایل داشته باشید که فقط یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرید، متخصصان حرفه ای طراحی سایت کرج ( طراحان برتر ) پیشنهاد می کنند که PHP را انتخاب نمایید. برای فراگرفتن این زبان منابع آنلاین و رایگان بسیاری وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها، از مطالب بسیار مفید آنها استفاده نمایید.

♦ پشتیبانی موبایل در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

امروزه برای مشاهده وب سایت ها، انواع دستگاه های مختلف (مانند لپ تاپ، تبلت، گوشی های هوشمند، ساعت های هوشمند (smart watch) ) با اندازه های متفاوت صفحه نمایش وجود دارد. بدین منظور وب سایت ها می بایست به صورت رسپانسیو و یا موبایل فرندلی (mobile friendly) طراحی گردند. ریسپانسیو بودن سایت موجب می شود، با مشاهده سایت از طریق هر یک از دستگاه های  ظاهر سایت بهم نریزد و یا کاربری آن مختل نگردد.

♦ مهارت های خدمات مشتری در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

داشتن مهارت های عالی خدمات سفارشی برای مشتری، یک عنصر کلیدی در زمینه طراحی وب به صورت حرفه ای می باشد. ارتباط برقرار کردن یک سایت با کاربر مانند چت آنلاین، پرسش و پاسخ و از این قبیل موارد باعث می شود که خدمات بهتری به مشتری عرضه گردد. بنابراین ایده ها و طراحی های نو و جدید، در خصوص برقراری روابط با کاربر و مدیریت آنها ، یکی از مهارت های عالی در زمینه خدمات مشتری برای وب سایت می باشد.

♦ سئو در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، برای هر صاحب سایتی بسیار حائز اهمیت می باشد. عواملی که بر رتبه‌بندی سایت در موتورهای جستجو تأثیر گذار هستند عبارتند از: محتوای آن سایت، سرعت بارگذاری و عملکرد سایت، لینک های داخلی و خارجی و قابلیت استفاده از نسخه تلفن همراه سایت.

طراح وب می بایست در زمینه طراحی سایت به همه موارد مذکور توجه داشته باشد. همچنین باید وب سایت را به گونه ای برای موتورهای جستجو جذاب گرداند تا مخاطبان در هنگام جستجو در گوگل پیرامون موضوع مربوط به سایت ، به آن دسترسی داشته و روی لینک سایت کلیک نمایند.

طراحان برتر ، مجموعه طراحی سایت کرج به پشتوانه متخصصان حرفه ای و مجرب خود ، کلیه خدمات وب را با کیفیتی برتر در زمینه طراحی و توسعه سایت، سئو ،طراحی اپلیکیشن به متقاضیان محترم ارائه می دهد.

♦ مدیریت وب سرور (Web Server Administration )

طراحی سایت کرج

داشتن اطلاعات کافی در زمینه وب سرور به طراحان سایت کمک می کند، تا بهتر بتوانند مشکلات مربوط به طراحی و توسعه وب را برطرف سازند. و به موجب آن، عملکرد و سرعت سایت را بهبود بخشند. نیازی نیست که طراحان وب، نسبت به چگونگی مدیریت سرور کاملاً تسلط داشته باشند. اما حداقل با دانستن یک سری مطالب ساده و آشنایی با سرور می توانند با مدیران سرور ارتباط برقرار کنند و علت برخی مشکلات سایت را پیدا نمایند.

♦ مدیریت پروژه در طراحی سایت کرج

طراحی سایت کرج

مدیریت پروژه یک مهارت شغلی بسیار ضروری برای تمامی حرفه ها و صنعت های شغلی، علی الخصوص طراحی سایت می باشد. مهارت های مدیریت پروژه به ما کمک می کند تا یک پروژه را در مسیر درست آن و تا رسیدن به هدف نهایی پیش ببریم. باید این مسئله را بدانیم که مدیریت پروژه باعث ارتقاء و پیشرفت تخصص ها و تجارب ما در هر زمینه شغلی به ویژه برای شرکت های طراحی سایت می گردد.

مدیریت پروژه ای مانند طراحی سایت، موجب می گردد که تمامی موارد و کارها، مطابق با استاندارها در زمان مناسب خود انجام شوند. پروژه به صورت کامل و به نحو احسن در زمان تعیین شده به کارفرما یا مشتری تحویل داده شود.

طراحان برتر، تیم متخصص و مجرب طراحی سایت کرج ، کلیه خدمات مربوط به وب شامل : طراحی و توسعه وب سایت ، طراحی اپلیکیشن های موبایل برای سیستم عامل های اندروید و  IOS ، خدمات سئو و گوگل ادوردز (Google AdWords) ، فعال سازی ربات تلگرام در سایت ( به منظور قراردادن محتوای سایت در تلگرام به صورت اتوماتیک ) را ارائه می دهد. متقاضیان محترم هر یک از موارد مذکور ، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرند.

پر بازدید‌ترین مقالات سایت:

ضمیمه:

طراحی سایت تجاری چه خصوصیاتی دارد؟
چرا طراحی سایت رسپانسیو مهم است؟
چگونه طراحی سایت مناسب موبایل را بسازم؟

اگر شما نیز قصد طراحی سایت را دارید و با انواع سوالات در ذهن خود روبرو شده اید با این مقاله همراه باشید.

برای موفقیت و گرفتن بازدید بالا برای یک سایت به کد نویسی در سایت خود توجه کنید، مهم نیست که طراحی سایت ساده باشد یا از مدیریت محتوای رایگان استفاده کند و یا طراحی اختصاصی با php داشته باشد آن چه مهم است روند کد نویسی در طراحی سایت است . برنامه نویسی روان و کد نویسی تمیز کمک میکند سایت شما در زمره سایت های تجاری قرار بگیرد. حذف کدهای اضافی و خلاصه کردن دستورات اولین قدم موثر در دریافت بازدید بالا است. بهینه سازی توسط یک کد نویس حرفه‌ای یک سایت ساده را به سایتی تجاری با قابلیت بالا تبدیل می‌کند.

به رسپانسیو بودن طراحی سایت خود توجه کنید. رسپانسیو بودن به مفهوم کوچک شدن صفحه یا زیبایی صفحه نیست. سایت رسپانسیو خوانایی خود را در انواع صفحه نمایش حفظ می‌کند. بخاطر داشته باشید گوگل دوست دار طراحی سایت رسپانسیو است.

طراحی سایت مناسب موبایل طراحی است که وضوح و خوانایی کافی در صفحه نمایش کوچک داشته یاشد. از طراح خود بخواهید تمام موارد غیر ضروری صفحات را برای صفحات کوچک غیر فعال کند. همین نکته ساده کمک میکند مخاطب سایت شما رغبت بیشتری در مطالعه مطالب سایت شما نشان دهد.

ضمیمه دو

webdesign

شرکت طراحی سایت در کرج طراحان برتر سالهاست که فعالیت خود را به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی شروع نموده است و در طی این سالها همواره یکی از معتبرترین شرکتهای پیشرو در زمینه طراحی سایت در کرج بوده است .

طراحی حرفه ای سایت در کرج و بهینه سازی سایت در جهت توسعه کسب و کارها از طریق اینترنت از فعالیتهای اصلی شرکت طراحان برتر می باشد. در حال حاضر طراحی سایت فروشگاهی به صورت حرفه ای و تخصصی و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل از جمله خدماتی هستند که طراحان برتر به بهترین نحو ممکن و بسیار با کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

طراحان برتر به پشتوانه تیم تخصصی طراحی وب سایت خود در زمینه های آنالیز ، گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی و تجارب انجام انواع پروژه های طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در زمینه های مختلف کسب و کار همواره تلاش داشته است تا دانش و تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مشتریان و شرکای تجاری خود قرار دهد. همچنین با رعایت کلیه استاندارهای سئو و افزایش ترافیک همواره برتری رقابتی مشتریان خود را نسبت به رقبایشان به صورت قابل توجهی ارتقاء داده است.

از دیگر خدماتی که طراحان برتر در آن کاملاً تخصص دارد تحلیل و آنالیز سایت می باشد. کارشناسان طراحان برتر این توانایی را دارند که به بهترین نحو سایت شما را آنالیز کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود ترافیک و بازید و فروش سایتتان ارائه خواهد داد. از افتخارات تیم متخصص طراحی سایت در کرج طراحان برتر این است تا یک سایت کاملاً حرفه ای با رعایت تمامی اصول لازم مانند سرعت بارگذاری ، مقیاس پذیری ، امنیت ، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو ، کاربرد پذیری و … در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین شما می توانید از خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، مشاوره رایگان و … این مجموعه بهره مند گردید.

منبع: web design in karaj tarahanbartar.com

کلمات کلیدی این مقاله: طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت تهران ، قیمت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت ارزان در کرج ، قیمت طراحی سایت در کرج ، شرکت طراحی سایت در کرج

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

سوالات متداول طراحی سایت

امروزه اولین جایی که افراد به دنبال شما، خدمات و محصولاتتان می گردند، در فضای اینترنت است. داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک می کند. این فرصت را فراهم می نماید که به راحتی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مخاطبان خود قراردهید و نظرات و پیشنهادات آن ها را دریافت نمایید. از سوی دیگر عدم حضور شما در این عرصه‌ی گسترده، فضا را در اختیار رقیبان شما قرار داده و فرصت جذب مشتریان شما را به آن ها می دهد.

در ابتدا باید انتظارات و اهداف خود را از سایت مشخص نمایید. به وب سایت های فعال در زمینه کاری  خود مراجعه نموده و امکانات آن ها را بررسی نمایید. امکانات مورد نظر خود را تعیین کنید. سپس با یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در کرج وارد مذاکره شده ودر نهایت طراحی سایت خود را به یک شرکت معتبر بسپارید.

دامنه در واقع نام وب سایت شما است که با پسوندهای مختلف قابل ثبت نمودن است. انتخاب آدرس دامنه بهتر است متناسب با نام برند تجاری شما باشد، متشکل از حداقل تعداد حروف بوده و تلفظ آن آسان باشد. هاست فضای میزبانی سایت شما می باشد که از شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی خریداری می شود. طراحان برتر به عنوان شرکت معتبر طرحی سایت در کرج این خدمات را به مشتریان خود ارائه می نماید.

طراحی سایت در کرج به دو صورت کلی انجام می شود. در روش اول از نرم افزارهای سایت ساز استفاده می شود، در این روش سرعت طراحی و تحویل سایت بیش تر است، وب سایت گرافیک زیبایی دارد اما قابلیت سفارشی سازی صد در صد را ندارد .در روش دوم کد نویسی سایت توسط خود شرکت طراح و یا فریم ورک های نوشته شده‌ی آن ها انجام می شود. زمان طراحی در این روش طولانی تر است اما  انعطاف پذیری و کیفیت پیاده سازی درخواست ها نیز بیش تر می باشد. برای انتخاب بهترین گزینه طراحی سایت بهتر است از مشاوره کارشناسان طراحان برتر بهره ببرید.

وب سایت های استاتیک برای معرفی خدمات و نمایش اطلاعات با نیاز به بروزرسانی کم مناسب هستند. ایجاد تغییر و به روز رسانی وب سایت استاتیک نیاز به دانش برنامه نویسی دارد. این سایت ها در زمان طراحی ارزان تر از وب سایت های داینامیک هستند اما هزینه‌ی به روز رسانی و ایجاد تغییر در آن ها بیش تر است. وب سایت های داینامیک (پویا) دارای پنل مدیریتی هستند و اعمال تغییر در آن ها نیاز به دانش طراحی وب ندارد. هزینه طراحی اولیه این سایت ها بیش تر از سایت های استاتیک است اما هزینه به روز رسانی کم تری دارند.

بسیاری از سایت ها قابلیت توسعه و پشتیبانی را دارا هستند. وب سایت های طراحی شده توسط طراحان برتر(مرکز تخصصی طراحی سایت در کرج)، پس از تحویل اولیه و یا تحویل نهایی قابلیت اضافه نمودن امکانات جدید را دارند. هزینه این امکانات جدید با توجه به درخواست مشتری توسط تیم فنی محاسبه و اعلام خواهد شد.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری