بک لینک

بک لینک

سامانه فروش بک لینک

سامانه فروش پکیج ‌های حرفه‌ای بک لینک و خدمات مشاوره سئو

افزایش اتوریتی پیج

بک لینک مناسب ارزش سایت شما در موتورهای جستجو را افزایش خواهد داد.

افزایش رتبه الکسا

بک لینک مناسب بازدید و همچنین رتبه الکسای سایت شما را افزایش خواهد داد.

افزایش رنک گوگل

انتخاب صحیح بک لینک افزایش رنک گوگل را به همراه خواهد داشت.

فروش حرفه‌ای‌ترین پکیج‌های بک لینک

شش سرویس منحصر به فرد برای وب مستران، برای اطلاعات بیشتر روی هر پکیج کلیک کنید.

خرید بک لینک
پکیج بک لینک کلاس F
 • بک لینک در ۱۹ سایت پرقدرت ایرانی
 • بک لینک در ۱ وبلاگ رنک دار ایرانی

رایگان دریافت کنید

 • ۱ رپورتاژ آگهی در وبلاگ‌های پر قدرت ایرانی
f ۲۵%
COMPLETE 25%

۱۸۰/۰۰۰ تومان

تمدید ۱ماهه/۳ماهه/۶ماهه

فروش بک لینک
پکیج بک لینک کلاس E
 • بک لینک در ۳۲ سایت پرقدرت ایرانی
 • بک لینک در ۲ وبلاگ رنک دار ایرانی

رایگان دریافت کنید

 • ۲ رپورتاژ آگهی در وبلاگ‌های پر قدرت ایرانی
f ۳۵%
COMPLETE 35%

۲۷۰/۰۰۰ تومان

تمدید ۱ماهه/۳ماهه/۶ماهه

خرید رپورتاژ
پکیج بک لینک کلاس D
 • بک لینک در ۵۲ سایت پرقدرت ایرانی
 • بک لینک در ۴ وبلاگ رنک دار ایرانی

رایگان دریافت کنید

 • ۳ رپورتاژ آگهی در وبلاگ‌های پر قدرت ایرانی
f ۵۰%
COMPLETE 50%

۳۹۰/۰۰۰ تومان

تمدید ۱ماهه/۳ماهه/۶ماهه

خرید رپورتاژ آگهی
پکیج بک لینک کلاس C
 • بک لینک در ۸۵ سایت پرقدرت ایرانی
 • بک لینک در ۶ وبلاگ رنک دار ایرانی

رایگان دریافت کنید

 • ۱ رپورتاژ آگهی در وبلاگ‌های پر قدرت ایرانی
 • —————————————————————
 • —————————————————————
 • —————————————————————
f ۶۵%
COMPLETE 65%

۵۸۰/۰۰۰ تومان

تمدید ۱ماهه/۳ماهه/۶ماهه

بک لینک قوی
پکیج بک لینک کلاس B
 • بک لینک در ۱۳۰ سایت پرقدرت ایرانی
 • بک لینک در ۸ وبلاگ رنک دار ایرانی

رایگان دریافت کنید

 • ۲ رپورتاژ آگهی در وبلاگ‌های پر قدرت ایرانی
 • ۴۰ بک لینک دائمی از سایت‌های معتبر با پیج رنک ۱۰
 • —————————————————————
 • —————————————————————
f ۷۵%
COMPLETE 75%

۸۲۰/۰۰۰ تومان

تمدید ۱ماهه/۳ماهه/۶ماهه

بک لینک حرفه‌ای
پکیج بک لینک کلاس A
 • بک لینک در ۲۱۰ سایت پرقدرت ایرانی
 • بک لینک در ۱۰ وبلاگ رنک دار ایرانی

رایگان دریافت کنید

 • ۳ رپورتاژ آگهی در وبلاگ‌های پر قدرت ایرانی
 • ۴۰لینک دائمی از سایت های معتبر با پیج رنک ۱۰
 • ۴۰ بک لینک دائمی از سایت‌های معتبر guv
 • ۲۰۰ لینک دائمی ۲۰۰۰ لینک هرمی
f ۱۰۰%
COMPLETE 100%

۱/۶۵۰/۰۰۰ تومان

تمدید ۱ماهه/۳ماهه/۶ماهه

پکیج‌های در طراحان برتر بر اساس اصول سئو دسته بندی و انتخاب می‌شوند.

مقالات مفید بک لینک و سئو

کامل‌ترین مقالات در مورد سئو و بک لینک

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟

بک لینک شیوه‌ای از ارجاع ادرس‌های اینترنتی در صفحات وب می‌باشد. هر صفحه در اینترنت دارای یک ادرس است. اگر این ادرس در صفحه دیگری درج گردد یک بک لینک ایجاد شده است. اگر بک لینک‌ها در وب سایت در خود وب سایت درج گردد به آن لینک سازی داخلی گفته می‌شود و اگر در وب سایت دیگری درج شود به آن لینک سازی خارجی گفته می‌شود. بک لینک‌ها یکی از عوامل موثر در رتبه بندی سایت محسوب می‌شوند.

تاثیر بک لینک بر سئو

تاثیر بک لینک بر سئو

تاثیر بک لینک بر سئو امری کاملا اثبات شده است. بسیاری از متخصصان سئو بر سر مقدار تاثیر گذاری آن توافق ندارند اما همه آنها بر تاثیر بک لینک بر سئو تاکید دارند. در صورتی که بک لینک‌ها از صفحات با ارزش بالاتری ایجاد گردد تاثیر بیشتری نیز بر سئو خواهد داشت. مقاله‌ای تحت این عنوان قبلا در سایت انتشار داده‌ایم که اطلاعات کامل‌تری در آن ارائه شده است. در صورت نیاز به این مقاله مراجعه نمایید.

تفاوت بک لینک فالو و نوفالو

تفاوت بک لینک فالو و نوفالو

لینک‌های ایجاد شده در صفحات اینترنتی به صورت پیشفرض به صورت Dofollow هستند. این لینک‌ها ارزش صفحات را به لینک هدف انتقال داده و تاثیر بالایی بر سئو سایت خواهند داشت. در صورت نیاز می‌توان برای لینک‌ها کد html به صورت Nofollow ایجاد کرد در این صورت موتور‌های جستجو این لینک را بررسی می‌کنند اما انتقال اعتباری را انجام نمی‌دهند. لینک Nofollow تاثیری بر سئو ندارد.

انکر تکست چیست؟

انکر تکست چیست؟

انکر تکست Anchor Text ، واژه‌ای است که لینک روی ان قرار می‌گیرد. به عنوان مثال لینک سایت گوگل می‌تواند روی کلمه “گوگل” لینک شود. در واقع انکر تکست در این لینک واژه “گوگل” است. در واژه‌های دیگر نیز به همین منوال است. در واژه یاهو که لینک سایت روی ان قرار بگیرد کلمه “یاهو” انکر تکست این لینک می‌باشد.

لینک سازی داخلی و خارجی

لینک سازی داخلی و خارجی

لینک سازی مبحث بسیار وسیع است و شیوه‌های متفاوتی دارد. ئقالاتی در رابطه با لینک سازی و شیوه‌های کاربردی ان در سایت منتشر شده که می‌توانید مطالعه نمایید. در این جا فقط اشاره‌ای به لینک داخلی و خارجی خواهیم داشت. اگر لینک یک صفحه از وب سایت را در صفحه دیگری کپی کنید شما لینک سازی داخلی انجام داده‌اید و اگر لینک همان صفحه را در سایت دیگری قرار دهید لینک سازی خارجی انجام شده است.

فاکتور‌های ارزش بک لینک

فاکتور‌های ارزش بک لینک

فاکتور‌های بسیار زیادی در تعیین ارزش بک لینک وجود دارد. اما آنچه بیشتر کاربردی است توجه به قدرت صفحات است. قدرت صفحه هرچه بالاتر باشد ارزش لینک ایجاد شده در آن نیز قویتر است. ارتباط معنایی  صفحه مبدا و صفحه مقصد عامل دیگری است که ارزش لینک را افزایش می‌دهد. همچنین ارتباط معنایی انکر تکست و صفحه مبدا نیز می‌تواند ارزش لین را افزایش دهد.پیج اتوریتی نیز از عوامل ارزش لینک‌ها می‌باشد.

خرید بک لینک گوگل

خرید بک لینک گوگل

خرید بک لینک گوگل ، خرید بک لینک مسئله‌ای بسیار حساس است. چرا که خرید لینک با کیفیت پایین و یا خرید بک لینک به صورت انبوه می‌تواند رتبه سایت را به شدت کاهش دهد. در مواردی حتی می‌تواند موجب از بین رفتن ارزش وب سایت شود. از این رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید از متخصصین سئو مشاوره بگیرید، همچنین در وب سایت مقاله‌ای  با عنوان ” خرید بک لینک گوگل ” منتشر شده که می‌تواند در خرید بک لیک راهنمایی برای شما باشد.

بک لینک دائمی

بک لینک دائمی

سوال بسیاری از کاربران این است که  بک لینک دائمی بگیریم یا بک لینک ماهانه، پاسخ سوال کاملا روشن است. اگر بتوانیم بک لینک دائمی با قدرتی را بگیریم بهتر از خرید ماهانه ان است!!! اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که امکان ایجاد لینک با کیفیت و دائمی بسیار محدود است. سایت‌های بزرگ و معتبر تمایلی به ارائه لینک دائمی ندارند. لینک های دائمی بیشتر مربوط به وب سایت‌های مزرعه لینک است که فاقد ارزش می‌باشند.

بک لینک رایگان

بک لینک رایگان

مسئله رایگان بودن بخش دیگری از سوالات کاربران است. شاید واقعا نیاز به توضیح نداشته باشد که رایگان بودن هیچ چیزی بدون دلیل نیست. وب سایت‌هایی که بک لینک رایگان ارائه می‌دهند حتی اگر کیفیت مناسبی هم داشته باشند بعد از مدتی به مزرعه لینک تبدیل خواهند شد. استفاده از چنین سایت‌هایی معمولا  نتیجه عکس خواهد داشت یعنی بجای افزایش رتبه سایت موجب کاهش رتبه و همچنین خطر اسپم شدن را افزایش می‌دهد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یک متن است که توسط متخصص نوشته و قواعد سئو در آن رعایت می‌شود. این متن در سایت‌های پر مخاطب و با ارزش نشر داده می‌شود. نوع نگارش رپورتاژ آگهی بسیار مهم است. اگر می‌خواهید برای سایت خود رپورتاژ آگهی ایجاد کنید مقاله ” رپورتاژ آگهی چیست؟ ” را که قبلا در سایت منتشر شده است را مطالعه نمایید. در این مقاله شیوه نگارش رپورتاژ آگهی برای وب سایت  توضیح داده شده است.

خرید بک لینک ارزان

خرید بک لینک ارزان

وب سایت‌های  متعددی در اینترنت  یافت می‌شوند که خدمات بک لینک ارزان را ارائه می‌دهند. بسیاری از این وب سایت‌ها حتی خدمات رایگان در این رابطه را ارائه می‌دهند. اصولا این نوع خدمات فاقد ارزش هستند و تاثیری بر رتبه سایت ندارند. در مواردی تاثیرات لینک‌های رایگان بر سیات منفی می‌باشد. در صورتی که به صورت زیاد از این لینک‌های بی‌کیفیت استفاده شود سایت دچار مشکل و حتی ممکن است از نتایج جستجو حذف گردد.

زمان تاثیر بک لینک روی سایت

زمان تاثیر بک لینک روی سایت

زمان تاثیر بک لینک بر سایت به یک عامل بسیار مهم بستگی دارد. این عامل سرعت ایندگس شده سایتی است که بک لینک را ارائه می‌دهد. سایت‌هایی که تولید محتوای بالایی دارند و روزانه چندین مطلب و محتوا را تولید و نشر می‌کنند. اگر به سایت شما لینک دهند تاثیرات را بعد از مدت کوتاهی خواهید دید. درواقع قدرت سایت و پیج اتوریتی سایت زمان تاثیر را کوتاه نمی‌کند . موردی که زمان تاثیر گذاری را افزایش می‌دهد سرعت ایندکس سایت مبدا است.

بررسی نکات مفید که برای ارتقاء سئو سایت مناسب هستند.

عوامل موثر در قدرت بک لینک

عواملی بسیاری در قدرت لینک ها موثر هستند. این موارد شامل، اعتبار دامنه، اعتبار صفحه، ارتباط موضوعی، تعداد لینک‌های خروجی، ترافیک پیج، نوع لینک و … می‌باشد.

 1. اعتبار دامنه، اعتبار دامنه یا Domain Authority عددی است که سایت‌های مرجع برای تعیین اعتبار یک دامنه تعیین می‌کنند. این عدد بین ۱ الی ۱۰۰ می‌باشد. هرچه این عدد بالاتر باشد قدرت دامنه بالاتر و ارزش لیک بیشتر خواهد بود.
 2. اعتبار صفحه، اعتبار صفحه سایت یا Page Authority عددی برای تعیین قدرت صفحه سایت است. این عامل برای تعیین قدرت لینک از دامین اتوریتی پر اهمیت‌تر است.
 3. ارتباط موضوعی بین دو وب سایت می‌تواند قدرت و تاثیر لینک‌های اشتراکی را افزایش دهد.
 4. صفحاتی که تعداد لینک کمتری به سایت‌ها داده باشند می‌توانند موثرتر باشند.در واقع با ایجاد هر لینک قدرت صفحه سایت را به اشتراک می‌گذاریم.
 5. لینک‌های فالو (follow) تاثیر بالاتری به نسبت لینک‌های (nofollow) خواهند داشت.

مزرعه لینک چیست؟

در اینترنت سایت‌های بسیاری وجود دارند که به صورت رایگان به دیگر وب‌سایت‌ها لینک می‌دهند. این سایت ها حتی اگر بازدید بالایی داشته باشند اعتبار و ارزش پایینی خواهند داشت. در این سایت‌ها هزاران لینک از انواع وب سایت موجود است. به این صفحات، با تعداد بالای لینک مزرعه لینک گفته می‌شود. مزرعه لینک می‌تواند تاثیر بسیار مخربی بر روی سئو وب سایت شما داشته باشد.

بررسی لینک ایرانی و خارجی

برای خرید بک لینک این سوال مطرح است که از سایت ایرانی لینک بگیریم یا سایت خارجی؟ برای موتور‌های جستجو ایرانی بودن یا نبودن سایت ملاکی برای ارزش وب سایت نیست. اما زبان سایت می‌تواند ارتباط موضوعی را به همراه داشته باشد. گرفتن لینک از سایت‌های ایرانی برای رشد سایت در کشور ایران گزینه مناسب‌تری است. در کنار سایت‌های ایرانی می‌توانید از سایت‌های خارجی با دامین اتوریتی بالا استفاده کنید. این ترکیب، به صورت چشمگیری رشد سایت را افزایش خواهد داد.

سرعت ایندکس شدن چیست؟

موتور‌های جستجو به صورت متوالی وب سایت‌های مختلف را بررسی و محتوای آنها را ثبت می‌کنند. این ثبت محتوا در موتور‌های جستجو به مفهوم ایندکس شدن محتوای سایت است. هرچه سرعت ایندکس صفحات سایت بیشتر باشد به مفهوم آن است که موتور‌های جستجو در بازه های زمانی کوتاهتری سایت را مورد بازبینی قرار می‌دهند. سرعت ایندکس به اعتبار وب سایت بستگی ندارد. قرار دادن محتوای جدید و آپدیت متوالی آن در بازه های زمانی کوتاه سرعت ایندکس صفحات توسط موتور‌های جستجو را افزایش خواهد داد.

پیج اتوریتی و دامین اتوریتی امتیازی جهت بررسی وب سایت و یا یک صفحه اینترنتی است. این امتیاز توسط سایت‌های مرجع و از بررسی مواردی از جمله ترافیک سایت‌ها به دست می‌آید. پیج اتوریتی و دامین اتوریتی می‌توانند عددی از یک تا صد را به خود اختصاص دهند. یک پایینترین مقدار و صد بالاترین مقدار است. 

تفاوت پیج اتوریتی و دامین اتوریتی در بررسی آنها نهفته است. پیج اتوریتی امتیاز یک صفحه از اینترنت را بررسی می‌کند و دامین اتوریتی امتیاز و ارزش یک وب سایت را نشان می‌دهد. پیج اتوریتی معمولا میانگین امتیاز تمامی پیج‌های یک وب سایت است.

پیج اتوریتی و دامین اتوریتی به عواملی از جمله، نوع محتوا، تعداد صفحات، ترافیک صفحات، اسپم اسکور، قدمت سایت، زمان ماندگاری کاربران در سایت و … بستگی دارد.

بررسی رفتار کاربران در اینترنت یکی از فعالیت‌های سایت‌های مرجع است. این سایت‌ها با بررسی رفتار کاربران در اینترنت تلاش می‌کنند تا ارزش واقعی یک وب سایت را تعیین کنند. الکسا برای رفتار کاربران امتیازاتی را در نظر می‌گیرد. یکی از این عوامل ماندگاری کاربران در سایت است. همچنین عوامل دیگری نیز وجود دارد از جمله تعداد میانگین بازدید هر کاربر از صفحات و عوامل دیگر…

برای افزایش این رتبه در سایت خود باید تلاش کنید تا محتوایی مناسب با نیاز کاربرانتان تولید کنید. محتوای مناسب می‌تواند بازدید کاربران و استفاده از سایت را برای کاربران بهبود بدهد. عوامل دیگری نیز در بهبود این بخش وجود دارد از جمله رابط کاربری سایت و موارد دیگر…

رفتار کاربران و بررسی آنها ملاکی مناسب برای تعیین ارزش سایت است. چرا که هدف از ایجاد سایت ارائه محتوای مناسب به کاربران است. این محتوا می‌تواند خدمات و یا حتی یک محصول باشد.

 

شاید این مقالات نیز مورد علاقه شما باشد.

خرید اپلیکیشن آماده

خرید سایت

پنالتی سایت به چه مفهومی است؟

وب سایت‌هایی که با قواعد اشتباهی شروع به لینک سازی و خرید لینک می‌کنند بعد از مدتی توسط گوگل شناسایی و مورد جریمه قرار می‌گیرند. این جریمه‌ها معمولا به صورت کوتاه مدت بوده و بعد از زمان کوتاهی برداشته می‌شوند. وب سایت‌هایی که دچار جریمه پی در پی شوند و یا اقدام به فعالیت‌های اسپم کنند ممکن است به صورت دائمی از نتایج جستجوی گوگل حذف شوند. به این حذف دائمی پنالتی شدن سایت گفته می‌شود. این سایت‌ها بعد از حذف از نتایج ارزش و اعتبار خود را از دست می‌دهند.

اسپم اسکور

این شاخص مشخص می‌کند فعالیت وب سایت در فضای اینترنت دارای چه ارزشی و رتبه‌ای است. محتوای وب سایت می‌تواند مفید و یا غیر مفید باشد. گرچه این شاخص به صورت رسمی از سوی گوگل اعلام نمی‌شود اما عاملی بسیار مهم در دریافت لینک خواهد بود. امتیاز اسپم اسکور هرچه پایینتر باشد محتوای وب سایت دارای ارزش بیشتری خواهد بود. وب سایت‌هایی که از ربات برای افزایش اعتبار سایت استفاده می‌کنند بیشتر از دیگر سایت‌ها دچار این مشکل خواهند شد.

تاثیر قدمت دامنه در سئو سایت

قدرت دامنه یا دامین اتوریتی و همچنین قدرت صفحات یا پیج اتوریتی تاثیر بسیار بالایی در سئو سایت دارند. قدرت بالای سایت کمک می‌کند تا افزایش رتبه در زمان کوتاه‌تری انجام پذیرد. همچنین می‌تواند باعث افزایش قدرت سئو سایت شود. در صورتی که ارتباط محتوایی با سایت وجود داشته باشدقدرت سایت تاثیری چندین برابر  در سئو خواهد داشت.

ویژگی‌های بک لینک خوب چیست؟

موارد مختلفی در این زمینه دخیل هستند. قدرت پیج در میان این عوامل از تاثیر بیشتری برخوردار است. در درجه دوم قدرت دامنه تاثیر مستقیمی در این مورد دارد. همچنین موارد دیگری از جمله رتبه سایت و ارتباط موضوعی می‌تواند در این مورد مثر باشد.

الکسا یک وب سایت اینترنتی است که به بررسی و انالیز دیگر سایت‌ها می‌پردازد. این سایت یکی از سایت‌های بسیار معتبر در زمینه رتبه بندی سایت‌های اینترنتی می‌باشد. رتبه الکسا به مرجعی برای ارزش سایت‌ها تبدیل شده است. البته باید توجه داشت ملاک رتبه بندی الکسا بیشتر حول محور ترافیک سایت می‌باشد. البته در سال ۲۰۲۰ برخی از این عوامل رتبه بندی تغییر پیدا کرده است. اما همچنان اولویت بندی رتبه در این سایت به ترافیک بستگی دارد.

بسیاری از سایت‌ها برای افزایش رتبه الکساف ایجاد ترافیک غیر واقعی می‌کنند. از این رو رتبه الکسا مرجع دقیقی برای ارزش گذاری سایت محسوب نمی‌شود.

مدیران سایت همواره تلاش به افزایش ترافیک سایت دارند. بخشی از این ترافیک توسط موتور‌های جستجو به سایت انتقال پیدا می‌کند. موتور‌های جستجد ترافیک را بر اساس اصولی به سایت‌ها انتقال می‌دهند. در واقع موتور جستجو تلاش می‌کند مناسب‌ترین پاسخ را به کاربران خود بدهد. با افزایش کیفیت سایت و بهبود سئو  امتیاز بالاتری در موتور‌های به دست می‌اید. این امتیاز بالاتر باعث می‌‌شود ترافیک ارسالی توسط موتور‌های جستجو افزایش پیدا کند.

افزایش بازدید در سایت می‌تواند موجب افزایش فروش در سایت‌های فروشگاهی و افزایش قدرت تبلیغاتی در سایت‌های دیگر شود.

سئو سایت می‌تواند علاوه بر افزایش رنک سایت و ترافیک سایت کیفیت اراه محتوا و خدمات را در سایت افزایش دهد. اگر به اصول سئو دقت کنیم متوجه خواهیم شد که این قواعد و اصول همواره در جهت بهبود کیفیت وب سایت هستند. با انجام اصول سئو می‌توان سایتی موثر تر و قوی‌تر داشت.

شاید این مقالات نیز مورد علاقه شما باشد.

سئو

خرید اپلیکیشن

برخی از سوالات کاربران

چه قدر زمان می‌برد تا نتایج حاصل شوند؟ در سئو و نتیجه گیری عوامل بسیار زیادی موثر هستند. معمولا اگر به تمام موارد استاندارد سازی توجه شود و دامنه به تازگی ثبت شده باشد باید تا سه ماه صبر کرد. در صورتی که سایت قدمت بیشتری داشته باشد و صفحات ایندکس شده بیشتری داشته باشد این زمان می‌تواند کوتاه‌تر نیز باشد.

پاسخ توسط پرهام میرزایی
متخصص سئو

آیا با خرید پکیج‌ها سایت ما دچار جریمه گوگل نمی‌شود؟ در صورتی که از پکیج مناسبی برای سایت خود استفاده کنید سایت دچار مشکل نمی‌شود.تعداد بالای لینک و همچنین کیفیت پایین انها باعث جریمه گوگل‌خواهد شد. در پکیج‌های ارائه شده توجه لازم به این موضوع شده است.بعد از خرید، سایت شما آنالیز و موارد لازم در نظر گرفته می‌شود.

پاسخ توسط کارن
متخصص محتوا نویسی

کدام پکیج برای سایت من مناسب است؟ پکیج‌های پیشنهادی بعد از آنالیز سایت شما توسط کارشناسان ما پیشنهاد خواهد شد.پکیج مناسب علاوه بر اینکه باعث رشد وب سایت خواهد بود شامل جریمه‌های گوگل نیز نخواهد شد. برای انتخاب پکیج مناسب از کارشناسان مجموعه مشاوره دریافت کنید تا نتایج شما بهبود پبدا کند.

پاسخ توسط پرهام میرزایی
متخصص سئو

آیا استفاده از لینک رایگان را پیشنهاد می‌کنید؟ خیر به هیچ عنوان استفاده مستقیم از این مورد پیشنهاد نمی‌شود. این نوع از لینک‌ها تاثیرات منفی روی وب سایت خواهند داشت. همچنین باعث کاهش رتبه سایت خواهند شد. در مواردی ممکن است وب سایت را دچار مشکل و جریمه‌های گوگل را به همراه داشته باشند.

پاسخ توسط پرهام میرزایی
متخصص سئو
سوالات قبل از خرید رو چطور مطرح کنیم؟

سوالات قبل از خرید رو چطور مطرح کنیم؟ قبل از خرید می‌توانید از بخش چت آنلاین با کارشناسان ما گفتگو و مشاوره داشته باشید. همچنین می‌توانید از بخش بالای سایت ثبت نام و وارد پنل کاربری شوید. در بخش پنل کاربری امکان ارسال تیکت وجود دارد. می‌توانید سوالات خود را در بخش تیکت ارسال و پاسخ خود را اط همان بخش دریافت کنید.

پاسخ توسط پرهام میرزایی
متخصص سئو
برای سئو سایت تضمین انجام کار دارید ؟

برای سئو سایت تضمین انجام کار دارید ؟ بله برای تمامی پله‌های سئو تضمین انجام کار وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما مشاوره کنید. همچنین برای موارد خاص امکان قرارداد رسمی و ذکر دقیق موارد وجود دارد. برای این موارد اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق برای بخش پشتیبانی ارسال تا بعد از بررسی موارد به اطلاع شما برسد.

پاسخ توسط الهام نوروزی
بخش خدمات سئو

برای افزایش رنک سایت و رنک الکسا میتونیم از این پکیج‌ها استفاده کنیم؟ رنک سایت بویژه رنک الکسا تابعی از تعداد بازدید سایت است. در مواردی که ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند رتبه الکسا نیز بالا خواهد رفت. اما در صورت نیاز می‌توانید رنک الکسا را با شیوه‌های دیگری بالا ببرید .برای این مورد با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

پاسخ توسط کارن
متخصص محتوا نویسی

میخام سایتم رتبش بهتر بشه محتوا هم لازمه یا فقط همین پکیج‌ها کافیه؟ محتوا بخش بسیار مهمی در افزایش ترافیک سایت است. تولید محتوا مناسب به همراه خرید این پکیج‌ها نتایج را به صورت چشمگیری بهبود می‌بخشد. تولید محتوا تاثیر گذاری پکیج‌ها را بهبود می‌بخشد و سرعت نتیجه گیری را بالا می‌برد.

پاسخ توسط پرهام میرزایی
متخصص سئو

سلام، با خرید تعداد بالای بک لینک سایت جریمه گوگل نمیشه؟ در صورتی که بدون توجه به شرایط سایت این مورد انجام شود ممکن است مشکلاتی را برای سایت ایجاد کند. برای این مورد قبل از خرید پکیج‌ها با مشاوران ما تماس بگیرید. قبل از پاسخ به شما سایت شما بررسی و موارد لازم از سمت مشاوران ارائه می‌شود. در صورت خرید پکیج‌های پیشنهادی هیچ مشکلی برای سایت وجود نخواهد داشت.

پاسخ توسط پرهام میرزایی
متخصص سئو

آتعداد بالای بک لینک یعنی چند تا ؟ این تعداد رو چطور به دست بیاریم؟ تعداد این مورد می‌تواند برای سایت‌های مختلف متفاوت باشد. هرچه محتوای سایت پویا تر و پر ارزش تر باشد. میتوان از پکیج بالاتری استفاده کرد. همچنین قدمت سایت و ترافیک سایت می‌تواند در انتخاب این تعداد موثر باشد. برای انتخاب دقیق پکیج‌ها از همکاران ما مشاوره بگیرید تا سلیت شما را آنالیز و موارد لازم را بررسی کنند.

پاسخ توسط کارن
متخصص محتوا نویسی
خرید بک لینک از نظر گوگل نکته منفی برای سایت است؟

خرید پکیج‌ها از نظر گوگل نکته منفی برای سایت است؟ این مورد اگز به صورت اصولی و با توجه به اصول سئو انجام شود نکته مثبت و امتیازی برای سایت محسوب می‌شود. استفاده و خرید لینک‌های بی کیفیت و انبوه می‌تواند مشکلاتی برای سایت ایجاد کند. کلیه پکیج‌های ارائه شده با کیفیت و با در نظر گرفتن اصول سئو تهیه‌شده است.

پاسخ توسط الهام نوروزی
بخش خدمات سئو
نحوه تاثیر پکیج ها بر نتایج گوگل چگونه است؟

نحوه تاثیر بر نتایج گوگل چگونه است؟ لینک‌های با کیفیت، در کنار سئو مناسب وب سایت ارزش وب سایت را در موتور جستجوی گوگل بالا برده و در سرچ گوگل نتایج بهتری برای وب سایت در نظر گرفته می‌شود. این اتفاق باعث رشد و تاثیر مثبت بر سایت شما خواهد بود. استفاده اصولی و توجه به اصول سئو در این مورد اهمیت دارد.

پاسخ توسط الهام نوروزی
بخش خدمات سئو

تشخیص خرید بک لینک توسط گوگل چطور انجام میشه؟ گوگل خرید رو بررسی نمیکنه، گوگل لینک های سایت شما را از نظر ارزش، کیفیت، تعداد، ارتباط موضوعی و روند تولید بررسی می‌کند. این بررسی در مقابل شیوه‌های فعالیت و ارزش محتوایی سایت شما می‌تواند نمودار درستی از وضعیت سایت ایجاد کند.

پاسخ توسط کارن
متخصص محتوا نویسی

سلام، من لینک رو از سایت ها با رتبه بالا بگیرم بهتر است یا پکیج رو تهیه کنم؟ لینک ها از سایت های با رتبه بالا به همراه سایت های معمولی و حتی رتبه پایین در کنار هم می‌تواند تاثیر بالاتری داشته باشد. خرید لینک از دو یا چند وب سایت با رتبه بسیار بالا ممکن است موجب جریمه کوتاه مدت شود. بهتر است پکیج‌ها را تهیه کنید.

پاسخ توسط کارن
متخصص محتوا نویسی

قبل از خرید هر پکیج با کارشناسان ما مشاوره تا وب سایت شما آنالیز و پکیج مناسب ارائه شود.

سوالات عمومی دیگر
 • انواع بک لینک و تاثیرات آن بر سئو

به صورت کلی بک لینک را به دو بخش فالو Dofollow و نوفالو Nofollow تقسیم می‌کنیم. لینک ها به صورت پیشفرض فالو هستند مگز اینکه کد نوفالو را برای آن درج کنیم. لینک فالو تاثیری مثبت در سئو دارد و لینک نوفالو تقریبا هیچ تاثیری در سئو ندارد.

 • خرید بکلینک چیست؟

خرید بک لینک با هدف افزایش ارزش سایت و نمایش در نتایج موتور‌های جستجو انجام می‌شود. وب سایت‌های معتبر معمولا نیاز به خرید ندارند چرا که لینک در آنها به صورت طبیعی ایجاد می‌شود. در صورتی که نیاز به خرید بک لینک باشد بهتر از این خرید با مشاوره متخصصان سئو باشد.

 • لینک وب سایت چیست ؟

لینک وب سایت همان ادرس وب سایت است. لینک ممکن است روی یک کلمه یا وازه سوارشود و یا بدون نیاز به واژه در فضای اینترنت درج گردد.

 • چگونه بک لینک بگیریم ؟

شیوه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. اصولی‌ترین شیوه فعالیت روی سایت و گذاشتن زمان روی سایت است. تا لینک‌ها به صورت طبیعی ایجاد گردد.

 • توضیحات بک لینک سازی

توضیحات بک لینک سازی در مقاله‌ای با همین نام به صورت جامع داده شده است. برای بهبود لینک سازی به این مقاله مراجعه کنید.

 • بک لینک برای سایت

بک لینک می‌تواند برای سایت، وبلاگ و حتی اپلیکیشن تهیه شود. برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما از چت آنلاین استفاده نمایید.

 • بک لینک‌های قوی

برای دریافت بک لینک قوی مواردی از جمله پیج اتوریتی و دامین اتوریتی را باید در نظر گرفت.هرچه قدرت دامنه و بویژه پیج لینک دهنده قوی‌تر باشد قدرت لینک ارائه شده نیز بیشتر خواهد بود. مواردی از جمله تعداد لینک در یک صفحه نیز در قدرت آن تاثیر گذار خواهد بود.

 • تفاوت لینک و بک لینک

لینک و بک لینک از نظر ساختاری تفاوتی با یکدیگر ندارند. در محاوره “لینک” انتقالی ای یک صفحه وب سایت به صفحه دیگر همان وب سایت است و “بک لینک” انتقالی از یک وب سایت به وب سایت دیگر است. تاثیر بک لینک در سئو در شرایط برابر از لینک بیشتر خواهد بود.

 • لینک nofollow چیست؟

نوفالو امکانی است که موتور‌های جستجو در اختیار مدیران سایت قرار می‌دهند. در صورتی که برای لینک در وب سایت خود تگ نوفالو قرار دهید. موتورهای جستجو آن را تشخیص داده و انتقال اعتبار از این لینک انجام نخواهد شد.

 • تفاوت لینک dofollow و nofollow

در بخش ابتدای صفحه به این سوال پاسخ داده بودیم. تفاوت مهم این دو نوع لینک در انتقال اعتبار است. وقتی به سایتی لینک فالو می‌دهید اعتبار صفحه خود را با آن سایت به اشتراک می‌گذارید، در لینک نوفالو این انتقال اعتبار انجام نمی‌شود.

 • لینک سازی حرفه‌ای در سایت

در لینک سازی حرفه‌ای در سایت توجه به تعداد لینک داشته باشید. در هر صفحه بیش از آن چیزی که لازم است لینک قرار ندهید. تعداد لینک در هر صفحه باید متناسب با محتوای سایت انتخاب شود. به همخوانی معنایی لینک‌ها توجه کنید تا نتایج مناسب‌تری کسب نمایید.

 • تاثیرات لینک سازی بر سئو سایت

لینک سازی در مرحله بعد از محتوا گذاری می‌تواند تاثیر مثبتی بر سئو داشته باشد. در صورتی که لینک گذاری داخلی سایت به خوبی انجام شود میتوان نتایج بهتری نیز در لینک سازی خارجی بدست اورد. لینک سازی صحیح و مناسب سئو سایت را چندین قدم به جلو خواهد برد.

 • آموزش انکر تکست در سایت

ابتدا واژه مورد نظر خود را در word تایپ کنید. سپس کل واژه را سلکت کنید. روی آن کلیک راست و هایپر لینک را بزنید. سپس لینک مورد نظر را وارد کنید. به همین سادگی واژه مورد نظر شما  آماده برای درج در سایت است.

 • اصول اولیه سئو وب سایت

اصول اولیه سئو مبحثی طولانی است. مقاله‌ای با همین نام در سایت منتشر شده است که اصول اولیه به تفسیر توضیح داده شده است. لطفا به این مقاله مراجعه و سوالات خود را در همین بخش مطرح کنید.

 • سئو در اپلیکیشن به چه معنی است

اپلیکیشن‌های حرفه‌ای صفحات داخلی دارند که به صورت آنلاین در دسترس نیست. در واقع این صفحات توسط موتور‌های جستجو قابل شناسایی نیستند. به همین دلیل مسئله سئو اپلیکیشن کمی متفاوت از سئو وب سایت است. بهتر است اپلیکیشن‌ها را در گوگل پلی یا استورهای دیگر سئو کنید. این سئو بر پایه محتوا نخواهد بود.

 • چگونه با سئو گوگل فرندلی باشیم

از انجا که بالاترین ترافیک در موتورهای جستجو متعلق به موتور جستجوی گوگل است. گوگل فرندلی بودن برای وب سایت بسیار مهم است. رسپانسیو، ایجاد صفحات موبایل، اصلاح لینک‌های شکسته، کدنویسی استاندارد، سرعت لود اوله مناسب و … مواردی هستند که با رعایت آنها علاوه بر بهبود سئو سایت می‌توان گوگل فرندلی نیز بود.

 • آموزش لینک سازی داخلی

برای لینک سازی داخلی سایت به صورت اصولی مقاله ای با نام “آموزش لینک سازی داخلی ” در سایت منتشر کرده‌ایم. برای توضیحات کامل‌تر در مورد لینک سازی داخلی به این مقاله مراجعه نمایید.

 • ایجاد لینک داخلی در وردپرس

اگر مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنید. برای بهبود لینک سازی داخلی می‌توانید از افزونه Internal Links Manager جهت لینک سازی استفاده کنید. این افزونه جهت گسترش لینک سازی در وردپرس استفاده می‌شود.

 • تاثیر تعداد لینک در سئو

پاسخ به این سوال آری است. تعداد بالای بک لینک می‌تواند در سئو رتبه بهتری ایجاد کند. اما باید توجه داشت لینک‌های غیر اصولی و کم ارزش با تعداد بالا منجر به جریمه سایت خواهد شد. تعیین مقدار لینک مورد نیاز باید توسط متخصص سئو تعیین شود.

 • تاثیر اعتبار دامنه در سئو

در صورتی که دامنه اعتبار بالایی داشته باشد و محتوای درج شده در آن ارتباط معنایی با موضوع سو داشته باشد اعتبار دامنه تاثیر چشمگیری در سئو نیز خواهد داشت.

 • تاثیر اعتبار پیج در سئو

اعتبار پیج رابطه مستقیم با سئو سایت دارد. اعتبار پیج با PA پیج اتوریتی سنجیده می‌شود. اعتبار پیج حتی از اعتبار دامنه اهمیت بیشتری دارد. درواقع در ج لینک سایت در صفحه‌ای که پیج اتوریتی بالاتری دارد، امتیاز سئو بالاتری نیز خواهد داشت.

 • ارتباط موضوعی بک لینک در سایت

مطلبی بسیار مهم بخصوص در زمانی که قرار است بک لینک برای سایت تهیه شود. ارتباط موضوعی احتمال جریمه را به حداقل می‌رساند. همچنین امتیاز سئو را به حداکثر می‌رساند. در صورتی که بتوان ارتباط موضوعی را در نظر گرفت باید به آن توجه کرد.
 • سایت‌های مناسب برای بک لینک

برای بک لینک از سایت‌هایی استفاده کنید که در رنک‌های مختلفی قرار داشته باشند. به عنوان مثال صد سایت رنک بالا یا رنک پایین را انتخاب نکنید، پنجاه سایت با رنک بالا و پنجاه سایت با رنک پایین را انتخاب کنید.انتخاب سایت با رنک‌های مختلف می‌تواند طبیعی تر و موثرتر باشد.

 • فروش بک لینک دائمی

بک لینک‌های دائمی معمولا از سایت‌هایی قابل دریافت هستند که به صورت عمومی فعالیت دارند. به عنوان مثال گرفتن بک لینک دائمی از یوتیوب امکان پذیر است. اما این سایت‌ها به صورت نوفالو اجازه درج لینک را می‌دهند. از این رو تاثیری در  سئو سایت نخواهند داشت.

 • گوگل وب مستر چیست

گوگل وب مستر پنلی تحت وب برای مدیران سایت است. با ثبت سایت در این پنل اطلاعات لازم برای گسترش سایت را رد دسترس خواهید داشت.

 • چگونه بک لینک دائمی دریافت کنیم

در یافت بک لینک به صورت دائمی را میتوانید با کامنت گذاری در وب سایت‌ها کسب نمایید. این لینک ها در صورتی که نوفالو باشند فاقد ارزش هستند. از سایت‌هایی با لینک فالو استفاده کنید.

 • قیمت رپورتاژ آگهی

در پکیج‌های بک لینک تعدادی رپورتاژ نیز قرار داده شده تا نیاز به خرید جداگانه رپورتاژ آگهی نباشد.

 • نمونه رپورتاژ آگهی

برای دریافت نمونه رپورتاژ استاندارد به مقاله ” نمونه رپورتاژ آگهی ” که قبلا در سایت منتشر کرده‌ایم مراجعه نمایید.

 • لینک سازی داخلی یا خارجی؟

لینک سازی داخلی و خارجی کاملا مکمل هم هستند. به صورت خیلی ساده باید گفت هر دو این موارد ضروری هستند.

 • رپورتاژ یا بک لینک؟

برای دستیابی به سئو مناسب و رتبه پایدار بهتر از از هر دو مورد استفاده شود. این مسئئله باعث پایداری و ماندگاری بیشتری خواهد شد.

 • چه مقدار بک لینک نیاز داریم؟

این مورد مسئله تخصصی است که بعد از آنالیز سایت مشخص می‌شود. ابتدا مشاوره بگیرید و بعد پکیج خود را انتخاب کنید.

 • برای تاثیر بک لینک چه مقدار زمان لازم است؟

برای مشاهده نتایج زمان دو الی سه ماهه لازم است. برای سایت‌های تازه تاسیس و غیر فعال این زمان بیشتر خواهد بود.

 • برای کدام صفحه بک لینک بگیریم

برای صفحه‌ای که حاوی محتوای شما می‌باشد. اگر این صفحه صفحه اصلی سایت است برای صفحه اصلی لینک بگیرید و اگر صفحه داخلی است براس صفحه داخلی لینک بگیرید.

 • بک لینک را چند ماهه بخریم

برای دریافت نتیجه حداقل بک لینک را سه ماهه خریداری کنید.ممکن است نتایج زودتر از سه ماه مشاهده شود، اما بهتر است حداقل زمان سه ماهه را مد نظر بگیریم.

قبل از خرید هر پکیج با کارشناسان ما مشاوره تا وب سایت شما آنالیز و پکیج مناسب ارائه شود.