شرکت طراحی سایت

همه چیز در مورد طراحی سایت

بررسی شرکت طراحی سایت و نوع طراحی سایت مناسب برای کسب و کارها

بررسی در مورد شرکت طراحی سایت

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

شرکت طراحی سایت و وب سایت مهمترین و تأثیرگذارترین عامل بازاریابی در مشاغل مختلف است. اگر شما صاحب کسب و کاری هستید ، اما مشتری چندانی از طریق وب سایت خود ندارید برای رفع مشکلات و افزایش کارایی با یک شرکت طراحی سایت مشاوره و قدمی در جهت بهبود کیفیت وب سایت خود بردارید. شزکت طراحی سایت به پشتوانه متخصصان و برنامه نویسان مجرب خود ، شرایط را برای بهبود کیفیت سایت و افزایش کارایی فراهم میکند.

سهم وب سایت در جذب مشتری

مطابق برخی از با آمارهای رسمی ، تأثیر وب سایت ها در جذب مشتری و گسترش کسب و کارها به شرح زیر می باشد:

 • ۹۳ درصد افراد به صورت آنلاین و از طریق جستجو در اینترنت ، شما  را خواهند یافت.
 • ۶۳ درصد از آن افراد ، مشتری شما خواهند شد و نسبت به دریافت محصول و یا خدمات  از سایت شما اقدام خواهند کرد.
 • ۴۸ درصد از مشتریان اظهار داشته اند نحوه طراحی و عملکرد سایت ، آنها را ترغیب کرده است که از محصولات و یا خدمات شما استفاده نمایند.

بنابراین با توجه به آمار فوق ، انتخاب مناسب یک شرکت طراحی سایت جهت بهبود کیفیت وب سایت درصد بسیار بالایی به رشد شغلی کمک خواهد کرد.

در دنیای دیجیتال امروزی ، هر شرکت به یک وب سایت نیاز دارد. وب سایت هر شرکتی ، یک نماینده فروش مجازی و آنلاین است که  به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام هفته در حال خدمت رسانی به مشتریان می باشد. اگر وب سایت شما دیگر آن کارایی لازم را ندارد می بایست از طریق یک شرکت طراحی سایت به بهبود کیفیت آن کمک کنید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

با وجود تغییرات گسترده بازاریابی در طول سالهای اخیر ، سایت های اینترنتی و نرم افزارهای موبایل به قدری در میان مردم و بخصوص جوانان جا باز کرده که هر فرد و یا صاحب کسب و کاری در فکر طراحی سایت یا گسترش تجارت در فضای اینترنت می باشد.

معیارهای انتخاب یک شرکت طراحی سایت بستگی به آن هدفی دارد که سایت قرار است بدان منظور طراحی شود و همچنین بودجه ای که صاحب سایت در نظر دارد، بدین جهت نمی توان همواره یک گزینه را در همه موارد پیشنهاد داد.

ورود به دنیای بازاریابی دیجیتال

امروزه همانطور که همه ما می دانیم طراحی سایت نقش بسیار پررنگی در جذب مشتری و بازاریابی اینترنتی دارد. شرکت طراحی سایتاین امکان را برای شما فراهم می آورند تا شما نیز سهمی از بازار اینترنتی را برای خود کسب کنید.سایت مناسب علاوه بر برخورداری از گرافیک مطلوب و محتوای مناسب ، باید در صفحه نخست موتورهای جستجو از جملع موتور جستجوی گوگل نیز در دسترس باشد. این موضوع کمک میکند تا وب سایت جذب مخاطب بالایی را از طریق اینترنت داشته باشد. بنابراین طراحی سایت توسط یک شرکت طراحی سایت مجرب اولین گام برای وارد شدن به دنیای بازاریابی اینترنتی می باشد.

اهمیت طراحی سایت

رسیدن به اهداف در راستای بازاریابی اینترنتی مانند سئو سایت و بهینه سازی آن ، راه اندازی باشگاه مشتریان ، حضور ، تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی مختلف مانند تبلیغات در تلگرام ، اینستاگرام میتواند کارایی وب سایت را تا درصد بسیار زیادی بالا ببرد.

شاید این سئوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانیم از میان شرکت های طراحی سایت، شرکتی را انتخاب کنیم که خدمات بهتری را در این زمینه ارائه می دهد ؟ برای پاسخ به این پرسش و این که چگونه تشخیص دهیم بهترین  شرکت طراحی سایت دارای چه ویژگی هایی است در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگیهای یک شرکت خوب طراحی سایت

برای اینکه بدانیم کدام یک از شرکت طراحی سایت برای ما مناسب است. به ویژگیهای زیر توجه داشته باشیم:

هزینه و کیفیت

شرکت طراحی سایتی ، مناسب است که بداند ، چطور بین هزینه طراحی سایت و خدماتی که ارائه می دهند یک هماهنگی متناسبی برقرار کند. شرکت طراحی سایت باید با استخدام حرفه‌ای‌ترین طراحان و متخصصان در این زمینه ، سعی کند با کیفیت ترین و حرفه ای ترین خدمات تحت وب را همگام با تکنولوژی های روز دنیای وب  و در زمان تعیین شده به صورت کامل به مشتریان خود ارائه دهد. این امر تنها در صورتی میسر می گردد که شرکت طراحی سایت ، تیمی از کارشناسان حرفه ای مجهز به بهترین ابزار و دانش داشته باشد.

کار گروهی

شرکت های طراحی سایتی که به کار تیمی اعتقادی ندارند ، نمی توانند نتیجه مطلوبی را به مشتریان خود ارائه دهند. از این رو مهم است که شرکت  طراحی سایتبین تمامی متخصصان خود در زمینه های حرفه ای مختلف ، مانند توسعه دهندگان وب ، طراحان و برنامه نویسان یک هماهنگی و ارتباط  مناسب را برقرار کند.

فعالیت های مرتبط

مهم است که به دیگر فعالیتهای شرکت توجه داشته باشید . همچنین اطمینان حاصل نمایید در مقابل خدمات تحت وبی که دریافت می کنید ، هزینه ای نه خیلی زیاد و نه خیلی کم پرداخت می نمایید. معمولاً شرکت های طراحی سایت معتبر ، بروشور های بسیار حرفه ای دارند که در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در این بروشور ها اطلاعات مربوط به فعالیتهای شرکت و خدماتی که ارائه می دهند ،  ذکر شده است.

بررسی  نمونه کارهای شرکت طراحی سایت

مطمئناً هر یک از شرکت های طراحی سایت دارای نمونه کارهای متعددی می باشند ، شما می توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها در سایت آنها شرایط کاری را بسنجید و آنها را باشرایط خود تطبیق دهید.

نظرات و توصیه ها شرکت طراحی سایت را جدی بگیرید

یک شرکت طراحی سایت معتبر ، با توجه به زمینه فعالیت کسب و کار شما و تجارب خود ، معمولاً نظرات و پیشنهاداتی را در زمینه نحوه طراحی و امکانات سایت به شما ارائه خواهد داد که شما می توانید قبل از تصمیم گیری نهایی خود در مورد طراحی وب سایت ، از آنها استفاده نمایید.

دارا بودن مجوز طراحی سایت

اینکه به کدامیک از شرکت های طراحی سایت، طراحی سایت خود را می سپارید موضوع بسیار مهمی است. قبل از اقدام به طراحی سایت حتماً تحقیق نمایید که آیا آن شرکت طراحی سایت در کرج که انتخاب نموده اید دارای مجوز رسمی از سازمان نظام صنعفی رایانه ای و یا شورای عالی انفورماتیک می باشد یا خیر. همچنین بهتر است تاریخ مجوز آن شرکت را بررسی نمایید تا از فعال بودن آن مطمئن گردید.

بررسی تعداد سایت های طراحی شده و کیفیت آنها

خوب است که رزومه کاری شرکتی را که برای طراحی سایت خود انتخاب کرده اید  بررسی نمایید. قبل از اقدام به طراحی سایت بهتر است که نمونه کارهایی از شرکت های طراحی سایت را  مورد بررسی قرار دهید خصوصاً سایت هایی را که در زمینه موضوع کسب و کار شما هستند. آنها را از لحاظ ظاهری بررسی نمایید. کیفیت و کمیت نمونه کارهای شرکت  را با یکدیگر مقایسه نماید . قطعاً شرکتی که قیمت مناسب و کارهای با کیفیت تری انجام می دهد دارای مشتریان بسیاری می باشد.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایتها توسط شرکت های طراحی سایت گاهی از طراحی سایت نیز مهم تر می باشد. به ویژه سایتهای بزرگی که همواره نیاز به تغییرات ، پشتیبانی ، نگهداری ، رفع اشکال و به روز رسانی دارند. تمامی این موارد برای موفقیت یک پروژه بزرگ طراحی سایت از مهمترین و تأثیرگذار ترین عوامل می باشند.

نکات مهم در نحوه طراحی سایت

برای اینکه شرکت های طراحی سایت بتوانند پروژه های خود را به خوبی و با کیفیت انجام دهند می بایست یکسری از نکات مهم را که از اهمیت بسیاری برخوردار هستند اما در ظاهر سایت قابل مشاهده نیستند را در تمامی کارهای طراحی سایت خود رعایت و لحاظ کنند. به چند مورد از این نکات  اشاره میکنیم:

 • طراحی سایت با رعایت اصول سئو
 • طراحی سایت به صورت ریسپانسیو
 • طراحی سایت با حجم کم و سرعت بالا
 • رعایت نکات امنیتی در طراحی سایت
 • توسعه پذیری و امکان ایجاد تغییرات در آینده

شاید در نگاه اول تمامی شرکت های طراحی سایت خدمات مشابهی  را ارائه دهند، اما در واقع این طور نیست . جستجو و یافتن یک شرکت طراحی سایت مناسب که بتواند نیازهای ما را از طراحی سایت برآورده سازد شاید کار مشکلی باشد.

در عصر اطلاعاتی که ما امروزه قرار داریم وب سایت ، کلیدی ضروری برای تمامی کسب و کارها است.

پس از اینکه برای طراحی سایت خود اقدام نمودید حتما می بایست موضوعات و پرسشهای زیر را در نظر داشته باشید و به صورت تخصصی روی آنها کار نمایید .

 • آیا می دانید چه تعداد از مخاطبان و مشتریان شما ، شما را از طریق اینترنت جستجو می کنند؟
 • رتبه سایت شما چند است؟
 • آیا سایت شما در دو صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شود؟
 • چرا مخاطبان ، سایت شما را انتخاب می کنند ( نقاط قوت و ضعف سایت شما چیست) ؟
 • چرا رقبای شما در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شوند اما شما در این صفحات اول نیستید؟

یک شرکت طراحی سایت خوب قادر خواهد بود سایت شما را بیشتر در معرض تماشا بگذارد و کسب و کار شما را در عرصه رقابت آنلاین در دسترس تر قرار دهد. تا مشتریان با نام تجاری شما بیشتر آشنا شده و در نهایت شما را برای ارائه محصول یا خدمات انتخاب نمایند.

مدیران کسب و کارها برای انتخاب یک شرکت طراحی خوب، چه نکاتی را باید در نظر داشته باشند؟

از آنجا که وب سایت برای اهداف کسب و کار ها بسیار حیاتی است ما قصد داریم  نکاتی مهمی را قبل از اینکه بخواهید طراحی سایت خود را به شرکت طراحی سایت بسپارید بازگو کنیم.  شاید نظر گرفتن این موارد کمک کوچکی باشد برای اینکه بدانید طراحی سایت  را به چه شرکتی بسپارید.

طراحی سایت توسط شخص یا شرکت طراحی سایت ؟

 • آیا شما قصد دارید طراحی سایت خود را به یک شخص بسپارید و یا اینکه مایل هستید یک شرکت  طراحی سایت کار شما را به عهده بگیرد؟
 • آیا در شرکت طراحی سایت که قرار است کار طراحی سایت شما را انجام دهد یک تیم خوب در همه زمینه های برنامه نویسی فرانت اند ، بک اند ، فوتوشاپ ، محتوا گذاری ، مسئول سئو و بازاریابی ، طراحی اپلیکیشین و … وجود دارد یا خیر ؟
 • آیا تیم طراحی سایت شما تمام جزئیات را در شرکت انجام می دهند و یا خیر به صورت دور کاری می باشد زیرا زمانی که مسئولان تمامی قسمتها در کنار یکدیگر باشند این همکاری موجب برقراری ارتباط ، همکاری و کیفیت کلی سایت می گردد.

آیا سایت شما به صورت اختصاصی و سفارشی برای شما طراحی می گردد؟

هر کسب و کاری برای خودش منحصر به فرد است بنابراین وب سایت شما نیز باید منحصر به فرد برای شما طراحی گردد تا تصویری مطلوب با تجربه کاربری با کیفیت برای مشتریان شما را ایجاد نماید. امکانات ویژه ، انعطاف پذیری سایت باعث رشد و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما خواهد بود.

نحوه فرآیند طراحی و توسعه سایت

دانستن این که چطور یک سایت طراحی و توسعه می یابد مسئله بسیار مهمی است زیرا این امر نگرش و استراتژی کسب وکار شما را نشان می دهند تا بتوانید انتظارات خود را از سایت برآورده سازید.

تجربه بازاریابی

همانطور که در مطالب فوق اشاره کردیم ، وب سایت چهره شرکت و یا کسب و کار شما است و اگر به درستی طراحی شده و توسعه یافته باشد می تواند یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار شما مانند فروش بیشتر محصولات و یا ارائه بیشتر خدمات به مشتریان شما باشد. در پی این تغییرات و توسعه کسب و کار شما مسلماً منفعت بیشتری نصیب شما خواهد شد.

بنابراین برای اینکه همواره سایت شما در دید مشتریان و مخطبان شما باشد و همیشه سایت شما بر رقیبان شما برتری داشته باشد می بایست دائماً بر روی محتوا گذاری مناسب ، بازاریابی دیجیتالی ، سئو و بهینه سازی سایت ، رسانه های اجتماعی ، وبلاگ نویسی ، انجام تاکتیک های بازاریابی و غیر فعالیت داشته باشید.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو )چگونه است؟

باید بگوییم که سئو به همان اندازه اهمیت دارد که زیبایی و نحوه کار با سایت مهم است. سئو به انتخاب مناسب کلمات کلیدی وابسته است ، یعنی اگر شما یک سایت با ظاهر عالی داشته باشید اما نتوانید لینک سایت خود را در صفحات جستجوی گوگل ببینید مطمئاً سایت شما ارزش خاصی نخواهد داشت. بنابراین زمانی یک سایت ارزشمند است که علاوه بر ظاهر خوب ، رتبه خوبی هم از نظر سئو داشته باشد.

روش ها و ابزارهای بسیاری مانند Backlink ،WebMeUp ، SerpChecker، Google Trends ، Google Analytics و … در زمینه سئو وجود دارد که شما می توانید از طریق آن سایت و رتبه سایت خود را از همه نظر مورد ارزیابی قرار دهید.

چگونگی اطلاع پیدا کردن از نحوه کار و ارائه خدمات شرکت طراحی سایت

بهترین روش برای کسب اطلاعات در مورد یک شرکت طراحی سایت پرس و جو از مشتریان حال و گذشته شرکت طراحی سایت مورد نظر می باشد. به عنوان مثال شما می توانید شرکت طراحی سایت که مدنظر دارید را با دیدن نمونه کارهای آنها و تماس با تعدادی از مشتریان آنها اطلاعات لازم را در مورد نقاط قوت ، ضعف ، کیفیت ، اخلاق کاری ، یکپارچی و قابلیت اطمینان را در مورد شرکت طراحی سایت مورد نظر به دست آورید.

♦ تضمین امنیت سایت

متأسفانه روزانه هزاران سایت به دلیل هک شدن توسط هکرها برای همیشه از دسترس خارج می شوند. برای جلوگیری از اتفاق بسیار اهمیت دارد که متخصصان درشرکت طراحی سایت بتوانند مسائل ایمنی را رعایت کنند و به اصول حفظ امینت سایت کاملاً مسلط باشد تا بتوانند خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند.

بررسی میزان کیفیت طراحی سایت شرکت

برای سپردن طراحی سایت خود به یک شرکت طراحی سایت مهم است جوانب مختلف را در مورد آن شرکت طراحی سایت بررسی نماید. یکی دیگر از مسائلی که می بایست در مورد نحوه فعالیت و کیفیت کاری شرکت طراحی سایت بررسی نمایید طراحی گرافیکی ، زیبایی در طراحی و منحصر بودن سایتهایی که متخصصان در شرکت طراحی سایت تا به حال طراحی نموده اند . شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت طراحی سایت مورد نظر خیلی چیزها را در مورد آن شرکت دریابید. اینکه

 • آیا سایتشان دارای گرافیک زیبایی هست ؟
 • رتبه سئو ، سازگاری سایت با انواع مرورگرها چگونه است ؟
 • اگر شرکتی نتوانسته باشد برای خودش کاری انجام دهند مطمئناً برای شما هم نمی تواند سایت قابل توجه و حرفه ای طراحی کند.

تحقیق در مورد سابقه کاری شرکت

منظور از سابقه شرکت قدمت تأسیس شرکت نمی باشد زیرا ممکن است یک شرکت تازه تأسیس روش ها و تکنیک های جدیدتر و بهینه تری نسبت به رقبای خود که دارای سالهای تأسیس بالا هستند ، داشته باشد. مهمترین مسئله برای طراحی سایت موفق این است که طراحان در شرکت طراحی سایت تا چه حد با صنعتی که شما در آن زمینه فعالیت می کنید آشنایی دارند و آیا تا به حال در زمینه فعالیت کسب و کار شما ، پروژه طراحی سایتی انجام داده اند یا خیر. برای اطمینان بیشتر می توانید از شرکت طراحی سایت مورد نظر در رابطه با تکنولوژی مورد استفاده اش جویا شوید و درخواست نمایید که مشتریان رضایتمند و موفقشان را به شما معرفی نمایند.

نکات مهم برای بهبود سئو سایت

متخصصان در شرکت طراحی وب سایت معتقد هستند اولین فاکتوری که از همان آغاز طراحی سایت باید در نظر داشته باشید، ایجاد سایت سازگار با موتورهای جستجو و سئو می باشد. یعنی از همان ابتدا طراحی سایت ، باید سئو سایت را مد نظر داشت و فاکتورهای لازم را در جهت سئو ، پیاده سازی و رعایت نمود.  فاکتورهای بسیاری وجود دارند تا بتوانند سایت شما را سازگار با سئو و موتورهای جستجو سازند. از اینرو کارشناسان و متخصصان در شرکت طراحی وب سایت به ۵ مورد از فاکتورهایی که برای سئو ضروری می باشد و در هنگام طراحی سایت باید آنها را رعایت نمود ، اشاره کرده اند.

۱. طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

این روزها اکثریت بازدیدکنندگان از طریق گوشی های هوشمند خود وارد وب سایتها می شوند .۷۸ % از کل این تعداد بازدیدکنندگان ، متعلق به کاربرانی است که به دنبال خرید مایحتاج خود از طریق اینترنت و از سایتهای فروشگاهی می باشند.

طراحی سایت ریسپانسیو باعث می گردد دسترسی به وب سایت از هر وسیله ای مانند گوشی های هوشمند ، رایانه های شخصی ، تبلت و غیره برای کاربران آسان باشد. از طرفی هم طراحی سایت به صورت ریسپانسیو ، باعث می گردد که دیگر طراحان و توسعه دهندگاننباشند صفحات سایت را برای انواع مختلف دستگاهها با صفحه نمایش های مختلف به صورت جداگانه طراحی نمایند.

۲. قراردادن محتوا و متن های مهم و مفید

یکی از مهمترین عوامل تأثیر گذار برای سئو سایت که طراحان در شرکت طراحی سایت بر آن تأکید دارند ، محتوا گذاری و گذاشتن مطالب مفید در وب سایت است . زیرا موتورهای جستجو بر اساس همین متن ها ، وب سایت ها را رتبه بندی می کنند. در وافع سئو یک ابزار بازاریابی بسیار مهم برای کسب و کار شما است. چون هر چه رتبه سئو شما بهتر باشد ، ترافیک سایت شما افزایش می یابد که به موجب آن مشتریان شما افزایش خواهند یافت.

همانطور که می دانیم متنی را که در صفحات وب سایت قرار می دهیم باید حداقل ۳۰۰ کلمه باشد. اما اگر حتی متنی مفید ولی کمتر از این تعداد کلمات یعنی به طور مثال ۱۵۰ کلمه نیز در صفحات سایت قرار دهیم خیلی بهتر از آن است که صفحه را به صورت خالی انتشار دهیم. عوامل دیگری که در سئو سایت علاوه بر متن در سئو تأثیر گذارهستند  تصاویر و عکسها می باشند که باید حالت alt آنها را رعایت کنیم . عنوان و توضیحات متا نیز بسیار مورد توجه موتورهای جستجو می باشد.

۳. بهینه سازی عکسها

همانطور که گفتیم یکی از بهترین روشهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو علاوه بر متن ، تصاویر و عکس ها هستند. تصاویر بهینه شده فرصت بیشتری برای نشان داده شدن در موتورهای جستجو دارند.

۴. مسیردهی واضح صفحات وب سایت

ساختار ناوبری و مسیر دهی در سایت باید به گونه ای در سایت طراحی گردد که کاربر به راحتی بتواند به آن موضوعی که در وب سایت شما به دنبالش می گردد ، دسترسی پیدا کند. بنابراین یکی دیگر از مسائل مهم در زمینه طراحی سایت، تجربه کاربری در مورد مسیردهی و ناوبری بخشهای مختلف وب سایت می باشد. بنابراین ساختار ناوبری سایت برای شما باید بسیار مهم باشد . البته این امر برای خزنده های موتورهای جستجو نیز از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

۵. آپدیت سایت به ورژن جدید

یکی دیگر از نکاتی که کارشناسان و طراحان شرکت طراحی سایت بر آن تأکید دارند این است که هنگامی که قصد دارید وب سایت خود را به یک ورژن جدید آپدیت کنید، فراموش نکنید که صفحات ورژن قبلی سایت را حتماً حذف نمایید. زیرا اگر صفحات قبلی را delete نکنید ، این صفحات با خطای ۴۰۴ نمایش داده می شوند که اصلا برای سئو سایت شما خوب نیست و تأثیر بسیار منفی دارد. بنابراین برای اینکه مجدداً صفحات وب سایت خود را برای سئو بهبود ببخشید لازم است حتماً صفحات ورژن قبلی به کلی حذف شده باشند.

۶. حذف هر آنچه که باعث کند شدن سایت می گردد.

نکته دیگری که متخصصان در شرکت طراحی سایت در مورد آن تأکید دارند سرعت بارگذاری صفحات سایت می باشد.همانطور که می دانید سرعت بارگذاری صفحات سایت ، یکی از مهمترین فاکتورهایی است که برای سئو باید مد نظر داشته باشیم.

در گذشته به دلیل سرعت پایین اینترنت ، بیشتر افراد مجبور بودند با بارگذاری آهسته سایت ها کنار بیایند. در آن زمان حتی ۵ دقیقه انتظار برای بارگذاری یک سایت ساده خبری چیز زیاد عجیب و دور از انتظاری نبود. اما امروزه صفحه ای که بارگذاری کندی دارد دیگر در حوصله مخاطبان نمی گنجد و بازدیدکنندگان از سایت به سرعت سایت های کند را ترک می کنند. مطالعات و تحقیقات انجام شده نشان می دهد که حتی یک ثانیه تأخیر در زمان بارگذاری صفحات سایت ، می تواند موجب کاهش ۷ درصدی نرخ تبدیل منجر گردد.

۷ . تجزیه و تحلیل سایت

پس از اینکه اهداف خود را از سئو به صورت واضح برای خود تعریف کردید ، اکنون به نرم افزاری نیاز است که بتواند موارد مهم سئو را پیگری نماید. ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل سایت ها ایجاد شده اند تا متخصصان سئو بتوانند براحتی از نقاط قوت و ضعف سایت در مورد سئو باخبر شوند.به توصیه طراحان در شرکت طراحی سایت ، شما می توانید از ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس ، کنسول جستجوی گوگل ، GTmetrix و دیگر نرم افزارهای تجزیه و تحلیل خصوصی استفاده نمایید که این ابزار ها میتوانند به شما در پیگری موارد سئو کمک به سزایی داشته باشند.

۸. تخصیص توضیحات متای مرتبط و منحصر به فرد

از دیگر نکات سئویی که متخصصان و طراحان شرکت طراحی سایت به آن اشاره دارند نوشتن توضیحاتی خوب برای متا می باشد. زمانی که موتورهای جستجویی مانند گوگل ، سایت شما را در صفحه نتایج ، به کاربر نشان می دهد توضیحات متای شما اولین چیزی است که مخاطبان آن را مشاهده می کنند.

شما باید این نکته را بدانید که گوگل محتوای تکراری را دوست ندارد و انتشار محتوای تکراری می تواند حتی جریمه گوگل را در پی داشته باشد.

برای خرید سایت آماده و اپلیکیشن آماده به صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.


ضمیمه یک:

طراحی سایت با php به صورت اختصاصی و یا سایت با وردپرس؟

سوالی بسیاری از کاربران قبل از شرکت طراحی سایت، در مورد نوع انتخاب سایت است. برای توضیح بیشتر باید دانست که، وردپرس در چند سال اخیر تغییرات بسیاری داشته است. در ابتدای ورود وردپرس به بازار طراحی سایت این cms هر روز رشد کرده و توسعه دهندگان بسیاری روی ان کار کرده‌اند. وردپرس امروزه یک cms بسیار پیشرفته است. ورژن‌های جدید وردپرس تفاوت بسیار زیادی با نسخه‌های اولیه آن دارند. موضوع دومی که باید به آن توجه داشت کارایی و هدف از طراحی سایت است. در بسیاری از موارد سایت وردپرسی بهترین گزینه برای طراحی سایت است. در موارد دیگری هم سایت های اختصاصی مناسب‌ترین گزینه برای استفاده هستند. با بررسی ویژگی‌های هرکدام از انواع سایت‌ها پاسخ سوال خود را خواهید یافت.

ویژگی‌های سایت وردپرسی

 • وردپرس cms بسیار پیشرفته است.
 • قابلیت توسعه دارد.
 • از نظر امکانات قابلت‌های بسیار وسیعی دارد.
 • هسته وردپرس برای همیشه رایگان است.
 • قالب های وردپرس در هر زمینه‌ای در دسترس است.کاربری بسیار گسترده‌ای دارد.
 • قالب های رایگان بسیاری دارد.
 • امکان توسعه وردپرس نامحدود است.
 • توسعه وردپرس بسیار ارزان است.
 • پذیرش فونت نامحدود دارد.
 • وردپرس از نظر سئو در سطح بالایی قرار دارد.
 • وردپرس با هر زبانی سازگار است.
 • توسعه دهندگان بسیاری دارد.

ویژگی‌های سایت اختصاصی

 • هزینه بالایی دارد.
 • به دلیل ناشناخته بودن کدها هکرها تمایل کمتری به هک این نوع سایت‌ها دارند.
 • با توجه به نیاز کاربران طراحی می‌شود.
 • در بسیاری از موارد کد نویسی سبکتری نسبت به cms دارد.
 • امکان توسعه آن برای توسعه دهنده نامحدود است.
 • برای توسعه و گسترش به توسعه دهنده خود نیاز دارد.
 • برنامه نویسان با سطح دانش بالاتر باید آن را توسعه دهند.
 • نمونه مشابه آن را کمتر خواهید دید.
 • هزینه توسعه بالایی دارد.
 • معمولا باگ های بیشتری دارد.

با توضیحات بالا و بررسی ویژگی‌ها می‌توان انتخاب بهتری داشت. اما شاید همچنان انتخاب برای شما سخت باشد. شرکت طراحی سایت با ارائه اطلاعات بیشتر می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد. در بخش بعد در چند جمله مناسبترین انتخاب را توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت وردپرس

وقتی

 • هزینه شما محدود است.
 • فعالیت شما منحصر به فرد نیست، مثلا نیاز به فروشگاه اینترنتی دارید.
 • تیم توسعه دهنده ندارید.

طراحی سایت اختصاصی

وقتی

 • هزینه بالایی برای توسعه سایت در نظر گرفته‌اید.
 • وقتی نوع فعالیت شما محصر به فرد است.
 • وقتی تیمی برای توسعه سایت خود در اختیار دارید.

 


 

لینک های مفید دیگر: