طراحان برتر

طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ، به فرآیند ایجاد وب سایت های اینترنتی گفته می شود که توسط طراحان طراحی سایت در کرج با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب صورت می گیرد. طراحی وب سایتها به طرق مختلف انجام پذیر است و بسته به نیاز مشتری طراحی می گردد.

اما با وجود سفارشی بودن تمامی وب سایتها دلیل نمی شود که مالکان سایت هزینه هنگفتی برای این زمینه بپردازند. بلکه با طراحی سایت ارزان هم می شود تمام نیازهای مالک سایت و مالک کسب و کار را نیز تحت پوشش قرارداد.شاید بدانید زبان برنامه نویسی که صفحات سایت را توسط مرورگرهای وب به نمایش گذاشته می شود HTML است. طراحان طراحی سایت کرج چه برای طراحی سایت ارزان و چه برای سایتهای حرفه ای و گرانتر با استفاده از زبان کد نویسی HTML وب سایت ها را کد نویسی می کنند. و توسط CSS ظاهر سایت را طراحی می نمایند و طرح خاصی را پیاده سازی می کنند.

HTML و CSS دو جزء اصلی هر وب سایتی می باشند که برای طراحی هر وب سایتی باید پیاده سازی کرد.طراحان طراحی سایت در کرج نیز پیاده سازی اولیه صفحه را توسط HTML انجام می دهند و توسط CSS ، ظاهر سایت و فرمت بندی آن را طراحی می نمایند.

انتخاب دامنه قبل از طراحی سایت اولین اقدامی که باید انجام داد انتخاب دامنه و خرید آن می باشد. هر وب سایت نیاز به آدرسی دارد که به آن دامنه گفته می شود.به عنوان مثال آدرس وب سایت شرکت طراحان برتر www.tarahanbartar.com می باشد. که همان دامنه سایت می باشد.برای خرید دامنه چه به منظور طراحی سایت ارزان و چه به منظور طراحی سایت های گرانتر و بسیار حرفه ای و کامل می توان از طریق شرکت های ثبت دامنه و هاستینگ و همچنین شرکت های طراحی سایت انجام دهید .

اعتبار دامنه را می توان به صورت یکساله و یا چند ساله ثبت نمود و در زمان پایان اعتبار نیز ، مجدداً می بایست آن را تمدید نمود.پیشنهاد ما این است که کلیه موارد سایت خود اعم از ثبت دامنه و خریداری هاست خود را از یک شرکت انجام دهید تا بعداً با مشکلی برخورد ننمایید.

دامنه ها شامل پسوندهای متعددی هستند مانند com.  , .ir , .city و غیره هستند که com.  , .ir از همه رایج تر می باشند.هاست هر دامنه نیازمند فضایی است که فایلهای سایت طراحی شده می بایست در آن بارگذاری شوند که به این فضا هاست گفته می شود. در واقع هاست به فضای میزبانی وب سایت گفته می شود . هاست می تواند در هر کجای دنیا قرار داشته باشد. هاست فضایی از کامپیوتر سرور است که مسئولیت نگهداری فایلهای وب سایت و دامنه در آن گنجانده می شود.

موفقیت یک سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

هدف اصلی از طراحی سایت ، موفقیت آن وب سایت است. شاید برای همه ما پیش آمده باشد که در خصوص خوب یا بد بودن وب سایتهای مختلفی نظر داده باشیم. برخی از سایت ها برای ما بسیار خوش آیند هستند و ما تمایل داریم که بارها به آن وب سایت سری بزنیم. اما برخی دیگر از  سایت ها هستند که برای اولین و آخرین بار آنها را مشاهده می کنیم و دیگر رغبتی در جهت مراجعات مجدد نخواهیم داشت. مهم نیست که طراحی سایت به صورت طراحی سایت ارزان باشد یا هزینه بسیاری جهت طراحی سایت پرداخت شده باشد ، مسئله مهم زیبایی و کارآمدی سایت است. حال ما قصد داریم در ادامه به این مسئله بپردازیم که برای موفقیت یک سایت هر چند طراحی سایت ارزان باشد چه عواملی دخیل هستند.

هدف

یکی از مهمترین عامل موفقیت یک سایت هدف است. کارشناسان طراحی سایت در کرج توصیه می کنند که قبل از اقدام به طراحی سایت حتماً هدف خود را از طراحی سایت ارزان مشخص نمایید..

بنابراین در طول طراحی سایت ارزان باید دقت داشته باشیم که هدف سایت به صورت واضح بسته به نوع هدفی که سایت طراحی گشته است به بازدید کننده منتقل می گردد.

وضوح مطالب

مطمئناً سایت شما دارای هدف مناسبی است اما آیا این هدف به روشنی برای بازدید کننده قابل درک و واضح می باشد؟ زیرا برخی از سایت ها هستند به دلیل طراحی های پیچیده و عوامل گرافیکی و افکت های تصویری باعث حاشیه رفتن و در نهایت سردرگمی مخاطب می شوند. در نهایت بیشترین توان بازدیدکننده به درگیر شدن در خصوص چگونگی کارکرد وب سایت صرف می گردد.

قابلیت استفاده نیاز اولیه کاربران

اگر وب سایتی می خواهد موفق باشد نیاز است که مردم بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند. سبک طراحی و ظواهر سایت که توسط طراحان طراحی سایت در کرج انجام می شود نباید هرگز جایگزین کارآیی سایت گردد.

تمرکز بر روی کاربر

از الویت هایی که در طراحی سایت ارزان باید در نظر گرفته شود تمرکز بر روی کاربر یا بازدید کننده از سایت می باشد. پس باید تمام تمرکز ما در طراحی سایت ارزان برآورده ساختن نیازهای کاربر باشد. در برخی سایت متأسفانه اهداف اصلی مالک سایت از نیازهای مورد نظر کاربران سایت پیشی می گیرد که این مسئله باعث می شود ترافیک سایت کاهش یابد.

ظاهر سایت

آخرین گزینه ای به آن پرداختیم ظاهر سایت می باشد اما این امر دلیل بر آن نیست که ظاهر سایت از اهمیت کمی برخوردار است. ظاهر یک سایت از عوامل اصلی تعیین کننده موفقیت یک سایت است. زیرا این امر بسیار اهمیت دارد که ظاهر سایت کاربر پسند باشد و طراح سایت بتواند از روانشناسی در طراحی سایت کمک بگیرد.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری