طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

همه چیز در مورد سایت ارزان

بررسی ویژگی‌های سایت ارزان

پلن و قیمت سایت ارزان

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

طراحی سایت، یا طراحی سایت ارزان به فرآیند ایجاد وب سایت های اینترنتی گفته می شود که توسط طراحان با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب صورت می گیرد. طراحی وب سایتها به طرق مختلف انجام پذیر است و بسته به نیاز مشتری طراحی می گردد.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

 

کد نویسی با html

اما با وجود سفارشی بودن تمامی وب سایتها دلیل نمی شود که مالکان سایت هزینه هنگفتی برای این زمینه بپردازند. بلکه با یک طراحی سایت ارزان هم می شود تمام نیازهای مالک سایت و مالک کسب و کار را  تحت پوشش قرارداد. شاید بدانید زبان برنامه نویسی یا بهتر بگوییم نوع کد نویسی که صفحات سایت را توسط مرورگرهای وب قابل نمایش میکند HTML است. طراحان چه برای طراحی سایت ارزان و چه برای سایتهای حرفه ای و گرانتر با استفاده از زبان کد نویسی HTML وب سایت ها را کد نویسی می کنند. و توسط CSS ظاهر سایت را طراحی می نمایند و طرح خاصی را پیاده سازی می کنند.

 

طراحی وب سایت با html و css

HTML و CSS دو جزء اصلی هر وب سایتی می باشند که برای طراحی هر وب سایتی باید پیاده سازی کرد.طراحان وب سایت نیز پیاده سازی اولیه صفحه را توسط HTML انجام می دهند و توسط CSS ، ظاهر سایت و فرمت بندی آن را طراحی می نمایند.

 

انتخاب دامنه برای طراحی سایت

انتخاب دامنه قبل از طراحی سایت اولین اقدامی که باید انجام داد انتخاب دامنه و خرید آن می باشد. هر وب سایت نیاز به آدرسی دارد که به آن دامنه گفته می شود.به عنوان مثال آدرس وب سایت شرکت طراحان برتر www.tarahanbartar.com می باشد. که همان دامنه سایت می باشد.برای خرید دامنه چه به منظور طراحی سایت ارزان و چه به منظور طراحی سایت های گرانتر و حرفه ای تر  می توان از طریق شرکت های ثبت دامنه و هاستینگ و همچنین شرکت های طراحی سایت انجام شود .

اعتبار دامنه را می توان به صورت یکساله و یا چند ساله ثبت نمود و در زمان پایان اعتبار نیز ، مجدداً می بایست آن را تمدید نمود.پیشنهاد ما این است که کلیه موارد سایت خود اعم از ثبت دامنه و خریداری هاست خود را از یک شرکت انجام دهید تا بعداً با مشکلی برخورد ننمایید.

 

پسوند های دامنه

دامنه ها شامل پسوندهای متعددی هستند مانند com.  , .ir , .net و غیره هستند که com.  , .ir از همه رایج تر می باشند. هر دامنه نیازمند فضایی است که فایلهای سایت طراحی شده می بایست در آن بارگذاری شوند که به این فضا هاست گفته می شود. در واقع هاست به فضای میزبانی وب  گفته می شود . هاست می تواند در هر کجای دنیا قرار داشته باشد. هاست فضایی از یک سرور است که مسئولیت نگهداری فایلهای وب سایت را به عهده دارد.

 

موفقیت یک سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

هدف اصلی از طراحی سایت ، موفقیت آن وب سایت است. شاید برای همه ما پیش آمده باشد که در خصوص خوب یا بد بودن وب سایتهای مختلفی نظر داده باشیم. برخی از سایت ها برای ما بسیار خوش آیند هستند و ما تمایل داریم که بارها به آن وب سایت سر بزنیم. اما برخی دیگر از  سایت ها هستند که برای اولین و آخرین بار آنها را مشاهده می کنیم و دیگر رغبتی در جهت مراجعات مجدد نخواهیم داشت. مهم نیست که طراحی سایت به صورت ارزان باشد یا هزینه بسیاری جهت طراحی سایت پرداخت شده باشد ، مسئله مهم زیبایی و کارآمدی سایت است. حال ما قصد داریم در ادامه به این مسئله بپردازیم که برای موفقیت یک سایت هر چند طراحی سایت ارزان باشد چه عواملی دخیل هستند.

 

هدف گذاری

یکی از مهمترین عامل موفقیت یک سایت هدف راه اندازی آن سایت است. کارشناسان توصیه می کنند که قبل از اقدام به طراحی سایت حتماً هدف خود را از طراحی سایت ارزان مشخص نمایید..

بنابراین در طول طراحی سایت باید دقت داشته باشیم که هدف سایت به صورت واضح بسته به نوع هدفی که سایت طراحی گشته است به بازدید کننده منتقل می گردد.

وضوح مطالب

مطمئناً سایت شما دارای هدف مناسبی است اما آیا این هدف به روشنی برای بازدید کننده قابل درک و واضح می باشد؟ برخی از سایت ها هستند به دلیل طراحی های پیچیده و عوامل گرافیکی و افکت های تصویری باعث حاشیه رفتن و در نهایت سردرگمی مخاطب می شوند. در نهایت بیشترین توان بازدیدکننده به درگیر شدن در خصوص چگونگی کارکرد وب سایت صرف می گردد.

قابلیت استفاده نیاز اولیه کاربران

اگر موفقیت وب سایتی را می خواهد ، نیاز است که مردم بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند. باید توجه داشت سبک طراحی و ظاهر سایت که توسط طراحان انجام می شود نباید هرگز جایگزین کارآیی سایت گردد.

تمرکز بر روی کاربر

از الویت هایی که در طراحی سایت ارزان باید در نظر گرفته شود تمرکز بر روی کاربر یا بازدید کننده از سایت می باشد. پس باید تمام تمرکز ما در طراحی سایت برآورده ساختن نیازهای کاربر باشد. در برخی سایت ها اهداف اصلی مالک سایت از نیازهای مورد نظر کاربران سایت پیشی می گیرد که این مسئله باعث می شود ترافیک سایت کاهش یابد.

ظاهر سایت

آخرین گزینه ای که به آن میپردازیم ظاهر سایت می باشد اما این امر دلیل بر آن نیست که ظاهر سایت از اهمیت کمی برخوردار است. ظاهر یک سایت از عوامل اصلی تعیین کننده موفقیت یک سایت است. زیرا این امر بسیار اهمیت دارد که ظاهر سایت کاربر پسند باشد و طراح سایت بتواند از روانشناسی در طراحی سایت کمک بگیرد.

طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت ارزان

برای طراحی یک وب سایت موفق ، باید جنبه های مختلف آن را که شامل صفحه بندی ، تولید محتوا و گرافیک است، در نظر گرفته  شود.معمولاً  طراحی سایت با توسعه سایت اشتباه گرفته می شود . یا به جای یکدیگر استفاده می شود.اما باید بدانید که از نظر فنی ، طراحی سایت یکی از زیر مجموعه های بخش بسیار گسترده توسعه وب می باشد.

 

قالب های آماده برای طراحی سایت

در طراحی سایت ، معمولاً از قالب های آماده استفاده می کنند ، اما طراحی گرافیکی و عکسهایی که برای وب سایت آماده سازی می شود، بسیار اهمیت دارد. کیفیت و منحصر به فرد بودن عکسها و در کل گرافیک سایت ، نقش مهمی را در طراحی هر سایتی ایفا می کند . برای طراحی سایت ، علاوه بر طراح سایت به یک گرافیست نیز نیاز است که با استفاده از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و Illustrator بتواند عکسهای مورد نیاز وب سایت را آماده سازی کرده و دراختیار طراح سایت قرار دهد.

 

آیا طراحی سایت ارزان قیمت هم می تواند حرفه ای باشد!

شاید اینگونه به نظر آید که در طراحی سایت از امکانات سایت کاسته می شود. اما متخصصان به شما می گویند که اصلاً این نظریه صحت ندارد. برای اینکه به تفاوت بین طراحی سایت ارزان و طراحی سایت حرفه ای پی ببرید باید بگوییم که برای طراحی سایتهای ارزان همانطور که گفتیم معمولاً از پلتفرم های آماده استفاده می شوند ، این سایتها معمولاً سریعتر هم طراحی و ایجاد می گردند. اما طراحی سایت های گران قیمت به صورت اختصاصی می باشد و تمامی بخشهای سایت توسط برنامه نویسان و طراحان برنامه نویسی و پیاده سازی می گردد . سایتهای اختصاصی به دلیل صرف هزینه و زمان زیاد است که قیمتشان بیشتر از سایتهایی است که با پلتفرم های آماده طراحی می گردند.

 

چرا طراحی سایت ارزان را انتخاب کنیم؟

برخی از کسب و کارها با طراحی سایت هایی نه چندان پیشرفته نیازشان از سایت مرتفع می گردد. در این صورت این نوع کسب و کارها دیگر لزومی ندارد که هزینه های بالایی برای طراحی سایت بپردازند و سایت ارزان به خوبی می تواند جوابگوی نیازهای کاربران آنها باشد.

اما مسئله قابل توجهی که در مورد سایت ارزان  وجود دارد این است که باید همیشه دقت کنیم شرکتی که قصد داریم طراحی سایت خود را به آنها بسپاریم چه نوع شرکتی طراحی سایتی و با چه میزان مهارت است و با چه رزومه ای مسئولیت طراحی سایت شما را قبول کرده است. این مسئله در موفقیت و آینده کسب وکار شما بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

طراحی سایت ارزان

 

روش‌هایی برای طراحی سایت ارزان

امروزه، داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. با این حال، طراحی و توسعه یک وب سایت می تواند هزینه بالایی داشته باشد. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای طراحی ارزان هستند.

در این مقاله، به بررسی چند روش برای طراحی سایت ارزان می پردازیم:

 

استفاده از وردپرس:

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای (CMS) در جهان است. این سیستم به صورت رایگان و منبع باز ارائه می شود و به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، یک وب سایت را طراحی و راه اندازی کنید.

مزایای استفاده از وردپرس برای طراحی سایت :

 • رایگان و منبع باز
 • کاربری آسان
 • تنوع قالب های رایگان و پولی
 • افزونه های متعدد برای افزودن قابلیت های مختلف به وب سایت

 

استفاده از قالب های آماده:

قالب های آماده وب سایت، پوسته های از پیش طراحی شده ای هستند که می توانید برای طراحی سایت خود از آنها استفاده کنید. این قالب ها معمولا با قیمت های پایینی به فروش می رسند و به شما امکان می دهند بدون نیاز به طراحی اختصاصی، یک وب سایت حرفه ای داشته باشید.

مزایای استفاده از قالب های آماده برای طراحی سایت :

 • قیمت پایین
 • تنوع بالا
 • سهولت استفاده
 • قابلیت شخصی سازی

 

طراحی سایت با استفاده از سایت سازهای آنلاین:

سایت سازهای آنلاین، پلتفرم هایی هستند که به شما امکان می دهند بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، یک وب سایت را طراحی کنید. این سایت سازها معمولا رابط کاربری drag-and-drop دارند و استفاده از آنها بسیار آسان است.

مزایای استفاده از سایت سازهای آنلاین برای طراحی سایت:

 • سهولت استفاده
 • عدم نیاز به دانش برنامه نویسی
 • قیمت های متنوع
 • پشتیبانی آنلاین

 

خودتان سایت را طراحی کنید:

اگر دانش برنامه نویسی دارید، می توانید خودتان سایت خود را طراحی کنید. این روش می تواند ارزان ترین روش برای طراحی سایت باشد، اما به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد.

مزایای خودتان سایت را طراحی کنید:

 • ارزان ترین روش
 • کنترل کامل بر طراحی و عملکرد سایت
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه به طراحان وب

 

ویژگی‌های طراحی سایت ارزان و با کیفیت

یک سایت ارزان لزوما به معنای یک سایت بی کیفیت نیست. با رعایت نکات زیر می توانید یک سایت ارزان و با کیفیت طراحی کنید:

 • انتخاب هاست و دامنه مناسب:  هاست و دامنه از مهمترین ارکان یک وب سایت هستند. برای صرفه جویی در هزینه، می توانید از هاست های اشتراکی و دامنه های ارزان قیمت استفاده کنید.
 • استفاده از قالب های ساده: قالب های ساده معمولا ارزان تر هستند و نیاز به سفارشی سازی کمتری دارند.
 • بهینه سازی تصاویر: تصاویر می توانند حجم زیادی از فضای وب سایت را اشغال کنند. با بهینه سازی تصاویر می توانید حجم آنها را کاهش دهید و سرعت بارگذاری سایت را افزایش دهید.
 • استفاده از افزونه های ضروری: افزونه ها می توانند قابلیت های مختلفی به وب سایت شما اضافه کنند. با این حال، استفاده بیش از حد از افزونه ها می تواند سرعت بارگذاری سایت را کاهش دهد.
 • به روز رسانی منظم: به روز رسانی منظم وردپرس، قالب ها و افزونه ها می تواند به حفظ امنیت و عملکرد صحیح وب سایت شما کمک کند.

با رعایت این نکات می توانید یک سایت ارزان و با کیفیت طراحی کنید که نیازهای شما را برآورده کند.


مطالب مفید دیگر یا مطالب مرتبط با این موضوع را در لینک های زیر دنبال کنید.

 


 

لینک ها و کلمات مرتبطط با این موضوع:

 • طراحی سایت رایگان
 • طراحی سایت سریع و ارزان
 • طراحی سایت در کرج
 • سایت ساز ارزان
 • ارزانترین طراحی سایت
 • خرید طراحی سایت
 • راه اندازی سایت ارزان
 • هزینه طراحی ارزان
 • طراحی سایت رایگان
 • سایت ساز پرتال
 • قیمت طراحی سایت
 • قیمت آنلاین طراحی سایت
 • طراحی سایت قیمت مناسب
 • طراحی سایت سریع و ارزان
 • خرید طراحی سایت
 • هزینه طراحی سایت مدرسه
 • ساخت سایت رایگان
 • جدول قیمت طراحی سایت
 • برآورد هزینه طراحی سایت
 • قیمت سفارش طراحی سایت
 • ساخت سایت فروشگاهی رایگان
 • فروشگاه ساز
 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای
 • خرید سایت فروشگاهی ارزان
 • سایت ساز رایگان
 • سایت آماده ارزان
 • سایت ساز ارزان
 • هزینه تاسیس سایت
 • سایت ساز پرتال
 • سایت ارزان قیمت
 • طراحی سایت سریع و ارزان
 • هزینه طراحی سایت