طراحی سایت بازاریابی شبکه‌ای

 

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

 

 بازاریابی شبکه ای یا به اصطلاح نتورک مارکتینگ یا بازاریابی چند سطحی ، به نوعی روش فروش گفته می شود که در آن شرکت ها و تولیدکنندگان کالا، محصولات خود را بدون واسطه به فروش می رسانند. اما اهمیت بازاریابی شبکه ای زمانی است که مشتریان می توانند در صورت تمایل پس از خرید محصولات آنها را بازاریابی کنند و سود آن را دریافت نمایند.

درآمد و سود حاصل از بازاریابی شبکه ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیر مجموعه به دست می آید.

مهمترین مسئله ای که در مورد بازاریابی شبکه ای مطرح است حذف واسطه بوده و مشتری از قیمت تمام شده محصولی یا کالایی که خریداری کرده است رضایت دارد. بازاریابی شبکه ای به طرق مختلف صورت می پذیرد بازاریابی به صورت کلامی و بازاریابی به صورت چهره به چهره و  ….

کشورهای که در بخش بازاریابی شبکه ای سرآمد دیگر کشورها هستند عبارتند از آلمان، ایتالیا ، ژاپن ، چین ، آمریکای شمالی.

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای برای تولید کنندگان محصولات و کالاهای مختلف می تواند بهترین شیوه بازاریابی باشد. خریدار کالاها و محصولات می توانند از طریق سایت انتخاب بهتری برای خرید کالای مورد نظر خود داشته باشند و همچنین می توانند با معرفی محصولات سودی را نیز نصیب خود کنند.

داشتن تجربه موفق متخصصان طراحی سایت در کرج طراحان برتر در چندین پروژه طراحی سایت بازاریابی شبکه ای اذعان دارد که اگر شما تولید کننده محصول و یا کالایی هستید که می خواهید بازاریابی گسترده ای داشته باشید می توانید در این زمینه با مشاوران خبره ما در تماس باشید تا شما را به صورت حرفه ای با طراحی سایت بازاریابی شبکه ای یاری رسانند.

تفاوت شرکت های هرمی با شرکت های بازاریابی شبکه ای

شرکت هرمی به شرکتی گفته می شود که به اعضای خود بابت عضو نمودن افراد جدید حق کمیسیون پرداخت می کنند. هیچ کالا یا محصولی توسط شرکت های هرمی به فروش نمی رسد و روش کار آنها بدین منوال است که پولهای مشتریان را در یک جا جمع می کنند و عملاً با پول انباشته شده کاری انجام نمی دهند. اما روش کار بازاریابی شبکه ای کاملاً متفاوت از شرکت های هرمی است. هر فردی می تواند بدون هزینه به عضویت در آید و کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کند و جذب زیر مجموعه نیز رایگان صورت می پذیرد تا مصرف کننده نهایی بتواند کالای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و مستقیماً از تولید کننده خریداری نماید.

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

امکانات  وب سایت بازاریابی شبکه ای

امکاناتی که یک طراحان طراحی سایت کرج برای طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باید مد نظر داشته باشند عبارتند از:

♦ خرید توسط هر فرد و تخصیص پورسانت مشخص به فرد معرفی کننده

♦ اعلام وضعیت بازاریابان ( فعال ، معلق یا حذف شده )

♦ قابلیت گزارش سفارشات زیرمجموعه ها

♦ قابلیت گزارش پورسانت زیرمجموعه ها

♦ گزارش خریدهای شخصی

♦ قابلیت نشان دادن ساختار درختی زیرمجموعه ها

♦ قابلیت نشان دادن صورت وضعیت مالی ماهیانه

♦ مشخص نمودن میزان سقف خرید ماهیانه

شرکت طراحی سایت طراحان برتر دارای پروژه های موفق طراحی سایت در زمینه های مختلف مانند طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی وب سایت دانشگاهی ، طراحی سایت سازمانی ، طراحی سایت کودکان و … شما را در تمام زمینه های طراحی سایت ، سئو و طراحی اپلیکیشن یاری خواهند رساند.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری