طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی فعالیتی به روز و مورد نیاز شرکت های بازرگانی است. این روزها تجارت الکترونیک بخش وسیعی از بازار را در دست دارد. در نتیجه بسیاری از کسب و کارها در بستر اینترنت روز به روز در حال گسترش است. همچنین شاهد رقابت و موفقیت های چشمگیر آن ها در دنیای اینترنت و وب هستیم. فعالان عرصه تجارت برای معرفی محصولات، کالا و خدمات خود نیاز به وب سایت و اپلیکیشن اختصاصی خود دارند. این وب سایت های تجاری هویت اینترنتی کسب و کار شما، در فضای مجازی و تجاری داخل و خارج ایران هستند. درواقع سایت ها دروازه ورود به دنیای بی حد و مرز تجارت جهانی می باشند.

شرکت های بازرگانی معمولاً یا ارائه کننده خدمات واردات ، مشاوره گمرکی و ترخیص کالا هستند و یا اینکه بر روی واردات و شبکه فروش داخلی کالاهای معینی متمرکز شده اند. در هر دو صورت شرکت های بازرگانی برای نمایش اعتبار و معرفی بهتر تخصص ، توانمندی و تجربه خود و یا معرفی محصولات و شبکه فروش و خدمات پس از فروش و پشتیبانی خود ، نیازمند به طراحی سایت بازرگانی جهت اطلاع رسانی می باشند. بهتر است که طراحی سایت بازرگانی در کرج به صورت دو زبانه طراحی گردد تا این امکان برای شرکت بازرگانی به وجود آید که محصولات و شبکه فروش خود را در آن به نحو احسن معرفی کرده و نام برند خود را در فضای آنلاین تقویت نماید.

فواید طراحی سایت بازرگانی برای شرکت ها

1- ایجاد هویت اینترنتی و افزایش اعتبار جهانی برای شرکت

2- ایجاد پل ارتباطی مستقیم، آنلاین و سریع میان شرکت و مخاطبین

3- از میان برداشتن محدودیت های فیزیکی و جغرافیایی و گسترش پهنه ارتباط و فعالیت شرکت

4- امکان اطلاع رسانی سریع و بدون هزینه هر نوع تغییر یا پیشنهاد ویژه

5- امکان برند سازی با معرفی گسترده اینترنتی

6- گسترش محدوده بازار هدف داخلی و خارجی

7- ارائه محصولات با گرافیک عالی

و ….

طراحی سایت بازرگانی

بخش های مختلف در طراحی سایت بازرگانی

اولین قدم برای ورود شرکت های بازرگانی به دنیای تجارت الکترونیک، معرفی بخش ها و آیتم های طراحی سایت بازرگانی می باشد.

♦ امکان طراحی سایت با قابلیت واکنش گرا (ریسپانسیو)

این قابلیت وب سایت را برای مشاهده در همه device ها ( مانیتور، لپ تاپ، تبلت، موبایل و …) بهینه سازی می نماید. بنابراین بسیار اهمیت دارد که متخصصان و طراحان طراحی سایت در کرج ، در هنگام طراحی سایت بازرگانی در کرج به نکته مهم ریسپانسیو بودن سایت بسیار توجه داشته باشند.

♦ امکان دو یا چند زبانه بودن وب سایت

طراحی سایت بازرگانی به صورت دوزبانه ، به شما امکان ارائه محصولات و خدمات به سراسر دنیا با زبان های مختلف و ارائه توضیحات مقتضی به آن ها را می دهد.

♦ معرفی محصولات یا خدمات

برای یک شرکت بازرگانی بسیار اهمیت دارد که بتواند محصولات و خدمات خود را بهترین شکل معرفی نماید ، برای این منظور طراحان طراحی سایت در کرج می بایست بهترین و مناسب ترین بخش را در سایت برای معرفی محصولات و خدمات آن شرکت بازرگانی در نظر بگیرند. زیرا معرفی  محصولات و خدمات مهمترین بخش و هدف اصلی از طراحی سایت بازرگانی می باشد. بنابراین اگر محصولات و خدمات به خوبی در معرض دید مخاطبان سایت قرار نگیرد سایت شما کمتر کسی را جذب خواهد نمود و نرخ خروج از سایت شما افزایش خواهد یافت.

♦ اعمال قوانین سئو

همه ما به خوبی در مورد اهمیت سئو می دانیم و طراحان طراحی سایت کرج بسیار بر روی اعمال قوانین سئو برای تمامی وب سایتها تأکید دارند. زیرا یک وب سایت تا هنگامی که توسط موتورهای جستجو به کاربرانی که در زمینه کاری شما در اینترنت جستجو می کنند نشان داده نشوند ، تأثیر چندانی بر کسب و کار شما نخواهد داشت و در  واقع طراحی سایت بازرگانی در کرج بدون اعمال قوانین سئو ارزش خاصی ندارد . از اینرو اعمال فرآیند سئو برای هر وب سایتی از اهمیت بسیار برخوردار است.

♦ امکان دسته بندی محصولات و خدمات

محصولات و خدمات یک شرکت بازرگانی ممکن است در دسته بندی ها و برندهای مختلف ارائه شوند. بنابراین با طراحی سایت بازرگانی  در کرج امکان ارائه این دسته بندی ها را فراهم می آید.

♦ امکان ثبت سفارش آنلاین

پس از مشاهده و بررسی محصول، کاربر می تواند محصول را انتخاب نموده سفارش خود را ثبت کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نماید. سپس محصول سفارش داده شده از طریق وب سایت را در محل مود نظر تحویل بگیرد.

♦ امکان ثبت نظر

کاربران در طراحی سایت بازرگانی می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را متذکر شوند و همچنین مدیران و کارشناسان سایت می توانند پاسخگوی آن ها باشند.

طراحی سایت بازرگانی

♦ امکان مشاوره آنلاین

کاربران می توانند قبل یا بعد از ثبت سفارش از مشاور آنلاین سایت بهره برده و انتخاب بهتر و مطمئن تری داشته باشند.

♦ امکان ایجاد صفحه مختص به مقالات و کتابخانه

پس از طراحی سایت بازرگانی توسط طراحان طراحی سایت در کرج در این صفحه مقالات و مطالب به روز و تخصصی در رابطه با خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت بازرگانی قرار داده می شود. این مقالات ممکن است توسط مدیران و کارکنان شرکت نوشته شده باشند و یا این که مربوط به مجلات معتبر باشند.

♦ امکان ثبت توضیحات در صفحه درباره ما

صفحه درباره ما صفحه ای است که کلیه مشخصات، اطلاعات، رزومه، دست آوردها، افتخارات و … شرکت در آن توضیح داده می شود. در این صفحه کاربران با پیشینه و فعالیت های امروزی شرکت آشنایی کامل پیدا کرده و از هویت آن اطمینان حاصل می کنند.

♦ امکان ثبت راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما

صفحه تماس با ما در طراحی سایت بازرگانی حاوی اطلاعاتی از قبیل آدرس، نقشه گوگل، شماره تماس ثابت و همراه، شبکه های اجتماعی، ایمیل، فرم های ارتباطی و … است.

طراحی سایت بازرگانی

♦ امکان اختصاص پنل اس ام اس

پنل اس ام اس اختصاصی وب سایت بازرگانی برای اطلاع رسانی در خصوص مواردی از قبیل تخفیفات، محصولات جدید و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

♦ امکان قرعه کشی آنلاین

امکان برگزاری قرعه کشی آنلاین در بازه زمانی مشخص و اعلام برندگان آن به صورت آنلاین در طراحی سایت بازرگانی وجود دارد.

♦ قابلیت ارسال ایمیل و خبرنامه

کاربران عضو در خبرنامه سایت ها معمولا از طریق ایمیل اخبار و اطلاعات به روز سایت مورد نظر را دریافت می نمایند.

♦ امکان ایجاد دسترسی با حدود مختلف

پنل مدیریت در طراحی سایت بازرگانی قابلیت ایجاد چندین دسترسی با گستره مختلف برای مدیران، معاونین، کارمندان و … در بخش های مختلف شرکت را دارند.

♦ امکان آمارگیری دقیق

امکان آمارگیری و بررسی دقیق ورودی ها، خریدها، نظرات و … به صورت روزانه، ماهانه، سالانه و … در این وب سایت ها وجود دارد.

طراحی سایت بازرگانی

پس از آشنایی با امکانات قابل ارائه در طراحی سایت بازرگانی، انتخاب شرکت متخصص و معتبر جهت طراحی سایت اهمیت ویژه ای پیدا می کند. به کار گیری فناوری های نوین و تکنولوژی به روز در این زمینه بسیار مهم است زیرا به ارائه بهترین و بهینه ترین راهکارهای تجاری و برندسازی می انجامد.

با انتخاب طراحان برتر به روز و پیروز باشید.

طراحی سایت بازرگانیهم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

دانلود‌های ویژه

کلیک کنید و دانلود کنید.
لورم ایپسوم متن ساختگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Mb,
لورم ایپسوم متن ساختگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Kb,
لورم ایپسوم متن ساختگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Mb,
لورم ایپسوم متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Mb,

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری