طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

خرید سایت بیمه / سایت آماده بیمه

طراحی سایت بیمه ، خرید سایت بیمه آماده با کاربران فعال

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

کاملترین توضیحات در مورد طراحی سایت بیمه ، خرید سایت بیمه و تهیه سایت آماده بیمه ، قبل از اقدام به خرید و ثبت سفارش اطلاعات خود را  کامل نمایید. سپس از طریق فروشگاه خرید نمایید. تحویل در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد.

طراحی سایت بیمه

امروزه به دلیل افزایش نقش اینترنت در بخش‌های مختلف زندگی انسان‌ها، داشتن وب‌سایت برای هر شرکتی از ملزومات محسوب می‌شود. شرکت‌های بیمه‌ای نیز نه تنها از این قاعده مستثنی نبوده، بلکه بدلیل بازار رقابتی شدید در این زمینه، شاید بیش از سایر کسب و کارها به طراحی سایت بیمه برای معرفی خود و خدماتشان نیاز دارند.

بازار رقابتی وب سایت های بیمه در ایران

از جمله شدیدترین بازارهای رقابت، رقابت در حوزه بیمه است. افزایش تعداد شرکت‌های ارایه دهنده خدمات بیمه‌ای و شرایط و قیمت‌های متفاوتی که این شرکت‌ها ارائه می‌دهند، باعث ایجاد چنین فضای رقابتی شده است. از آنجایی که اکثر افرادی که به دنبال خرید پوشش‌های بیمه‌ای هستند، افراد عادی بوده که اطلاعات حرفه‌ای در این زمینه ندارند، شرکتی برد می‌کند که خدمات خود را به ساده ترین شکل به مشتریان معرفی کند؛ که این کار با طراحی سایت بیمه توسط شرکت های طراحی سایت به سادگی امکان پذیر است.

طراحی سایت بیمه

 

چرا یک شرکت بیمه به وب‌سایت نیاز دارد؟

در طی یه دهه گذشته، شیوه‌ای که جوامع بشری برای پیدا کردن اطلاعات یا دریافت خدمات از آن استفاده می‌کنند نسبت به گذشته تغییر بسیاری کرده است. افرادی که پیش از این برای یافتن شرکت‌های ارایه دهنده پوشش‌های بیمه‌ای به دفترچه‌های تلفن، تبلیغات و سایر رسانه‌های چاپی مراجعه می‌کردند، در حال حاضر می‌توانند به سادگی عبارت “شرکت بیمه” را در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو، سرچ کرده و آپشن‌های بسیاری را پیش روی خود ببینند.

لزوم داشتن وب سایت بیمه

اگر یک وب‌سایت مدرن و خوب طراحی شده نداشته باشید، قطعاً از قافله عقب مانده و در زمینه کسب و کار خود موفق نخواهید شد. رقابت در این زمینه بسیار شدید است و مشتریان لزومی‌ندارند که به اولین شرکت بیمه‌ای که یافتند، مراجعه کنند. بلکه تحقیق بسیاری کرده و خدمات و قیمت‌های آن‌ها را به خوبی با یکدیگر مقایسه می‌کنند تا انتخاب صحیحی داشته باشند.

از این رو بدون طراحی سایت بیمه هرگز قادر نخواهید بود خود را به افرادی که به دنبال یافتن پوشش بیمه‌ای مناسب از طریق اینترنت هستند، که البته درصد بالایی از خریداران پوشش‌های بیمه‌ای را تشکیل می‌دهند، معرفی کنید.

طراحی سایت بیمه

 

سایت آماده بیمه 

سایت آماده بیمه نوعی از وب سایت است که قبلا آماده و طراحی شده است. فقط کافی است تا اطلاعات خود و یا شرکت خود را در آن وارد کنید. در سریعترین زمان ممکن دارای سایت با امکانات کامل خواهید بود. سایت‌های آماده انتخابی مناسب برای شرکت‌هایی است که در نظر دارند در سریعترین زمان یک وب سایت کامل را در اختیار داشته باشند. در این بخش به تعدادی از دلایل برای خرید سایت اماده بیمه اشاره خواهیم کرد.

 • دسترسی و آماده سازی سایت آماده به سرعت انجام می‌شود. صرفه جویی در وقت و داشتن امکانات کامل یکی از دلایل انتخاب سایت آماده است.
 • این نوع از سایت‌ها از نظر امکانات بسیار کامل بوده و قبل از راه اندازی چندین بار بررسی و سپس به کاربران ارائه می‌شود.
 • سایت آماده بیمه از نظر قیمت بسیار به صرفه و از نظر کیفیت در سطح مناسبی قرار دارد. دسترسی بسیار آسان و انتخاب آسان دارد.

 

برای طراحی سایت بیمه کدام شرکت مناسب است؟

شرکت‌های طراحی سایت زیادی وجود دارند که به شما طراحی سایت بیمه را پیشنهاد می‌کنند. این شرکت‌های برای طراحی چنین وب‌سایتی مبالغ متفاوتی را به شما پیشنهاد می‌دهند که گاهاً بسیار متغیر است. همچنین بسیاری از آن‌ها مدعی می‌شوند که می‌توانند ظرف مدت زمان کوتاهی چنین خدمتی را به شما ارایه بدهند. سوال اینجاست که چگونه طراحی سایت بیمه‌ می‌تواند واقعا کسب و کار شما را بهبود ببخشد.

سایت بیمه ساده یا پیچیده؟

طراحی سایت بیمه برای شرکت‌های ارایه دهنده خدمات بیمه‌ای به سادگی ساخت سایر وب‌سایت‌ها نیست. نمی‌توان با قرار دادن یک سری اطلاعات در قالب‌های آماده‌ای که صدها شرکت دیگر در حال استفاده از آن‌ها هستند، به یک سایت بیمه‌ای مناسب دست یافت. اگر می‌خواهید که تجارت بیمه شما موفق شود، و چنین موفقیتی را مرهون وب‌سایت خود باشید، بایستی خود را به روز نگه داشته و طراحی سایت بیمه با مبالغ بسیار پایین که توسط برخی از شرکت ها ارائه می گردد، که بعضاً وسوسه انگیز است، یا بر روی قالب‌های آماده، را به دست فراموشی بسپارید.

حال سوال اینجاست که یک طراحی سایت بیمه به چه چیزهایی نیاز دارد. چگونه یک طراحی عالی به شما کمک می‌کند که فروش پوشش‌های بیمه‌ای خود را به صورت آنلاین افزایش دهید. پس از اینکه مطالعه این مقاله را به پایان رساندید، درک بهتری از نحوه طراحی سایت بیمه به گونه‌ای که باعث پیشرفت کسب و کارتان بشود، خواهید یافت.

طراحی سایت بیمه

 

نکات طراحی سایت بیمه

در زیر به بیان مهم ترین نکاتی که باید برای طراحی سایت بیمه مد نظر قرار دهید، می‌پردازیم. در صورتی که در وب‌سایت بیمه‌ای شما این ویژگی‌ها رعایت شده است، مطمئن باشید که برای معرفی شرکت خود و خدماتی که ارایه می‌دهید در شرایط خوبی به سر می‌برید. در غیر این صورت، پیشنهاد ما به شما این است که در سایت بیمه‌ای خود تجدید نظر کنید.

۱- ریسپانسیو بودن سایت بیمه

تعداد روزافزونی از کاربران اینترنت، از موبایل و تبلت خود برای فعالیت در فضای مجازی استفاده می‌کنند. پس انتظار این را داشته باشید که مشتری شرکت بیمه‌ای شما از طریق گوشی تلفن همراه خود به جستجوی خدمات بیمه‌ای و حتی خرید پوشش بیمه بپردازد.

مناسب برای دستگاه های موبایل

اگر سایت بیمه شما برای دستگاه‌های تلفن همراه و سایر صفحه نمایش‌های کوچک، توسط طراحان بهینه سازی نشده باشد، مخاطب برای مشاهده مطالب وب‌سایتتان دچار مشکل شده و این خود باعث نارضایتی وی و ترک سایت می‌گردد. هرچقدر که کاربر بیشتر نیاز داشته باشد که برای خواندن مطالب صفحه را زوم کرده یا بالا و پایین کند، و همچنین برای بارگذاری مطالب سایت مدت زیادتری را منتظر بماند، احتمال اینکه به عقب بازگشته و سایر شرکت‌های بیمه‌ دیگری را جستجو کند افزایش می‌یابد.

وب سایت رسپانسیو بیمه

برای حل این مشکل بایستی طراحی سایت بیمه را به صورت “ریسپانسیو یا واکنش‌گرا” انجام دهید. طراحی واکنش‌گرا باعث می‌شود که ایجاد المان‌های وب‌سایت به گونه‌ای باشد که صرفنظر از اندازه صفحه نمایش، سایت خود را با اندازه آن تطبیق دهد.

۲- صفحه بندی مدرن، جذاب و مخاطب پسند

نکته مهم دیگر در طراحی سایت بیمه، دقت به جذابیت صفحات است. استفاده از طراحی واکنش‌گرا به تنهایی کافی نیست، بلکه نیاز دارید که صفحات را به شکل دلپذیر برای جذب مخاطب طراحی کنید. لایه بندی تمیز و مدرن را به کار گیرید.

به کار گیری رنگ‌های خنثی مانند سفید و خاکستری، استفاده از منوهای بالا به پایین (drop-down) بجای منوی ناوبری (navigation)، و استفاده از تصاویر بزرگ و چشم گیر به جای تصاویر ریز و خسته کننده، از جمله مواردی است که می‌توانید با رعایت آن‌ها، به یک طراحی سایت بیمه جذاب دست یابید.

۳- دسترسی آسان و سریع به مطالب

مورد بسیار مهم دیگر در طراحی سایت بیمه، دقت به ناوبری (navigation) سایت است. حتما برای شما هم پیش آمده است که برای یافتن مطلب مورد نظرتان در یک وب‌سایت، بارها و بارها کلیک کرده و در نهایت با سردرگمی، از رسیدن به هدف خود بازمانده‌اید. چنین چیزی از ضعف ناوبری در طراحی یک سایت ناشی می‌شود. برای شرکت‌های بیمه‌ای، رعایت این مساله بسیار ضروری است. ممکن است که در وب‌سایت خود چندین برنامه و پوشش بیمه را ارایه کنید؛ ولی لزومی‌ندارید که تمامی ‌این پوشش‌ها را در زیر منوی اصلی خود قرار دهید. می‌توانید برای آن‌ها یک بخش و منوی جداگانه در نظر بگیرید تا مخاطب با کلیک‌های متوالی روی منوی سایتتان، دچار سردرگمی ‌نشود.

تا جایی که ممکن است، ناوبری سایت خود را ساده کنید. اگر نیاز دارید که به یک صفحه خاص لینک دهید ولی این صفحه به اهمیت سایر صفحات نیست، می‌توانید بجای قرار دادن آن در منوی اصلی، آن را در فوتر استفاده کنید. مشتریان انتظار دارند که در این بخش مواردی چون سیاست‌های حفظ حریم شخصی یا لینک‌های سایر صفحات مجازی را ببینند.

۴- زمان بارگذاری سریع

این یک واقعیت است: هرچه وب‌سایت شما کندتر بارگذاری شود،مشتری و در نهایت پول بیشتری را از دست می‌دهید. تحقیقات نشان داده‌اند که در صورتی که بارگذاری وب‌سایت شما به کندی صورت گیرد، نه تنها رتبه بندی آن در موتورهای جستجو کاهش یافته بلکه درآمد شما نیز کمتر می‌شود.

پس از طراحی سایت بیمه خود بخش‌های مختلف سایت بیمه خود را چک کرده و ببینید بارگذاری آن چقدر طول می‌کشد. اگر از چند ثانیه تجاوز کرد، بایستی به فکر ایجاد تغییری در آن باشید. برای رفع این مشکل می‌توانید برخی تصاویر را حذف یا فشرده کرده، یا از طراحان  بخواهید که المان‌های گرافیکی موجود در ناوبری سایت  را مجدداً طراحی کنند.

شرکت های موفق در زمینه بیمه

 • در ایران چندین شرکت موفق در زمینه فروش بیمه آنلاین وجود دارد که در سالهای اخیر بخش بزرگی از بازار اینترنتی را به خود اختصاص داده اند.
 • باید توجه داشت این شرکت ها علاوه بر وب سایت های مناسب سیاست مناسبی را نیز در جهت فروش آنلان داشته اند.

خرید سایت بیمه

برای خرید سایت بیمه توجه به بسیاری موارد لازم است. جهت خرید سایت ابتدا نیاز خود را بررسی کنید. موارد ارائه شده در سایت را نیز بررسی نمایید. جهت انتخاب بهتر نیازهای خود و امکانات ارائه شده را بررسی نمایید. توجه داشته باشید برای انتخاب امکانات سایت را در سه دسته بندی زیر بررسی نمایید.

 1. خرید سایت بیمه با امکانات عمومی که به معرفی خدمات و معرفی انواع بیمه می‌پردازد.
 2. خرید یا طراحی سایت بیمه با امکان ثبت درخواست و معرفی خدمات شرکت بیمه.
 3. طراحی سایت بیمه با امکان فروش آنلاین انواع بیمه از شرکت‌های مختلف بیمه.

با انتخاب نوع امکانات بسیاری از موارد قابل بررسی خواهد بود. قیمت سایت بیمه با روشن شدن امکانات آن کاملا مشخص می‌شود. هدف از خرید سایت مشخص و امکان استفاده برای کاربران ساده‌تر می‌شود.

 


مطالب مرتبط دیگر:

طراحی سایت

انتشار اپلیکیشن

خرید اپلیکیشن آماده

خرید اپلیکیشن


کلمات مرتبط با این مقاله

 • طراحی سایت بیمه
 • خرید سایت بیمه
 • خرید سایت آماده
 • خرید اپلیکیشن بیمه
 • سیستم محاسبه آنلاین بیمه
 • هزینه طراحی سایت بیمه
 • طراحی سایت بیمه بازار
 • طراحی وب سایت بیمه
 • طراحی سایت فروش آنلاین بیمه
 • راه اندازی سایت بیمه
 • نمونه سایت بیمه
 • فرم محاسبه آنلاین بیمه بدنه
 • فرم محاسبه آنلاین بیمه عمر
 • فرم محاسبه آنلاین بیمه خودرو
 • فرم محاسبه آنلاین بیمه ثالث
 • وب سایت محاسبه بیمه بدنه
 • وب سایت محاسبه بیمه بدنه
 • وب سایت محاسبه بیمه عمر
 • گزینه های سایت بیمه
 • راه اندازی سایت بیمه
 • ساخت سایت بیمه