طراحی سایت تبلیغات

طراحی سایت تبلیغات

همه چیز در مورد سایت تبلیغات

بررسی ویژگی‌های سایت تبلیغات

پلن و قیمت طراحی سایت تبلیغات

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

طراحی سایت تبلیغات یکی از شیوه های ایجاد درآمد از اینترنت است. سایت های تبلیغاتی با مخاطبان بالا امکان ایجاد درآمد های میلیونی را برای مدیران فراهم میکنند. همچنینسایت های تبلیغاتی یکی از ضروریات برای کسب و کارهای مختلف را تامین میکند. میتوان گفت سایت های تبلیغاتی یک شرایط برد برد برای مدیر و کاربران فراهم می کند.

جالب است بدانید که بیشتر از ۲۰۰۰ سایت و وب سایت تبلیغاتی برای درج آگهی وجود دارند. همانطور که گفته شد اگر بازدید کننده های زیادی را برای سایت خود داشته باشید آگهی های سایت شما نیز افزایش خواهد یافت. برای اینکه سایت شما بازدید کننده های زیادی داشته باشد باید موارد طراحی سایت و سئو را در نظر بگیرید.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

خرید اپلیکیشن آماده

 

مواردی که برای طراحی سایت تبلیغات قابل اهمیت استشامل مواردی از جمله:

 

انتخاب نوع سایت مناسب

برای اینکه یک سایتی را طراحی کنید باید انواع سایت ها را مثل سایت های داینامیک، استاتیک و پرتال ها را بشناسید. بعد از اینکه مطالعه ای در مورد انواع سایت ها داشتید می­توانید با استفاده از کاربرد سایت  و چگونگی کارکرد سایت نوع سایت خود را انتخاب کنید.

 

انتخاب نام

انتخاب نام نکته ی مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد نام مناسب میتواند رشد سریعتری را برای سایت تضمین کند و همچنین نام نامناسب ممکن است بسیاری از انرژی ما را به هدر دهد. نام سایت باید با توجه به موضوع و طراحی آن انتخاب شود. نامی مناسب برای شروع کار و همچنین مناسب برای زمانی که کسب و کار شما رشد میکند.

طراحی لوگو

لوگو ویترینی برای تبلیغات شما است. لوگو نشانه هویت کسب و کار شماست .همانطور که لوگوی یک شرکت شما را به یاد محصول آن شرکت می اندازد. لوگو وب سایت شما هم میتواند نظر هر بیننده ای را به وب سایت شما جلب کند.

ایده ای نو

با توجه به عقیده متخصصان طراحی سایت  یکی از راه هایی که می توانید برای افزایش بازدید کننده استفاده کنید. ایده‌ها و نظرات با دیدگاه نوگرایانه است.  این مورد می­تواند نظر مخاطب و کاربر شما را به سمت سایت شما جلب کند.

امنیت سایت

نکته ی بسیار مهمی که در هنگام طراحی سایت تبلیغات باید به آن توجه کنید امنیت در سایت است. گرچه امنیت وب سایت در مورد هر نوع از وب سایتی اهمیت دارد. اما این مسئله در سایت های تبلیغاتی اهمیت ویژه دارد. تعداد بالای کاربران و مراجعات متعدد به وب سایت ریسک امنیتی را بالا می‌برد.

سرعت بالا

سرعت لود شدن سایت و بالاآمدن آن می­تواند تاثیر زیادی را در تعداد بازدید کننده ی سایت شما داشته باشد. طراحان سایت برای اینکه سایت شما سرعت بالایی را دارا باشد، باید از کد های بهینه شده در طراحی سایت خود استفاده کنند. البته کیفیت هاست نیز تأثیر به سزایی در سرعت لود سایت شما دارد. در نظر گرفتن این موارد کمک میکند تا وب سایت با کیفیت بهتری به کاربران خدمات رسانی کند و رضایت مندی بیشتری را به همراه داشته باشد.

 

طراحی گرافیکی مناسب

ظاهر یک سایت می­تواند تاثیر زیادی را داشته باشد. طراحی که متناسب با موضوع، کاربرد و مخاطبان سایت باشد می­تواند کاربران زیادی را جذب کند. اکنون با توجه به مواردی که در طراحی سایت مطالعه کردیم می­خواهیم به طراحی سایت تبلیغات بپردازیم.

طراحی سایت تبلیغات باید شامل قسمت های متعددی باشد، که در زیر به بررسی هر کدام از این موارد می­پردازیم. تعریف هرکدام از امکانات و قسمت های سایت مثل نیازمندی، آگهی، تبلیغات در سایت تبلیغاتی مواردی مثل نیازمندی ها، آگهی ها و تبلیغات وجود دارند که در ابتدای سایت باید به تعریف هر کدام بپردازیم وآن را برای کاربران به طور کامل توضیح دهیم.

این موارد هر کدام باید به صورت طبقه بندی شده و منظم ارائه شوند.دسته های اصلی و فرعی نکته ی دیگر قابل توجه در این مورد است. نیازمندی ها، آگهی ها و تبلیغات باید به دسته های اصلی و فرعی تقسیم بندی شوند تا کاربر بتواند به راحتی مطلب یا محصول و آگهی خود را پیدا کند.

طراحی سایت تبلیغات

 

تعریف دسته های فرعی نیازمندی ها، آگهی ها و تبلیغات

بعد از طبقه بندی به دسته های اصلی و فرعی در مکان متناسب در سایت باید به معرفی هرکدام بپردازیم.

تعریف این دسته ها کمک می­کند تا مخاطب ما تشخیص دهد تا در کدام یک از بخش های سایت باید به دنبال مطلب و یا آگهی مورد نظر خود باشد باشد.

 

 نمایش لیست اعضای سایت

در طراحی سایت تبلیغات  شما باید مکانی را برای عضو شدن و لیست اعضا قرار دهید این بخش در جذب اعتماد کاربران نقش مهمی دارد

 

سئوحرفه ای سایت تبلیغات

سئوکار حرفه ای باید باعث افزایش قابل توجه اعضا و کاربران سایت شود. در واقع رعایت نکات سئو در افزایش ترافیک سایت بسیار مؤثر است. قبل از سو سایت تبلیغات به نکات زیر توجه کنید.

  • نوع سایت را به درستی انتخاب کند،
  • طراحی گرافیکی سایت را انجام دهد،
  • نام و عنوان سایت و نام دامنه را متناسب با کاربرد و موضوع سایت انتخاب کند،
  • محتوای سایت را باید به گونه ای تنظیم کند تا متناسب با موضوع سایت باشد

طراحی سایت تبلیغات

 

به کاربردن کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی مناسبی که شما باید برای سایت خود انتخاب کنید باعث می­شود تا سایت شما در صفحه ی اول جستجو گر نمایش داده شود.

 

نحوه ی پرداخت در سایت و امنیت آن

نحوه ی پرداخت سایت باید به گونه ای باشد تا امنیت کافی در آن لحاظ شود. استفاده از صفحه کلید های امنیتی برای پرداخت در این گونه از سایت ها می­ تواند مفید باشد. در قسمت پرداخت سایت مورد نظر خود می­توانید قسمتی را به عنوان افزودن حساب بانکی خود اضافه کنید. این موارد علاوه بر بهبود امنیت موجب رضایتمندی کاربران نیز خواهد بود.

 

امکان مشاهده­ ی رسید پرداخت

سایت شما باید این امکان را داشته باشد تا رسید خرید را پس از پرداخت مشتریان به آنها نمایش دهد

 

نشان دادن آگهی های خوانده شده

سایت های آگهی باید مشخص کند که کاربر قبلا آن ها را مشاهده کرده است یا خیر؟ این مورد می­تواند برای آگهی های مشابه ب با موضوعاتی یکسان دارای اهمیت باشد تا کاربر برای دومین بار یک آگهی را باز نکند و وقت کاربر بیهوده نگذرد.

 

به روز رسانی سایت آگهی

سایت های آگهی باید هر روز و هر لحظه به صورت دستی و یا خود کار به روز شوند. این سایت ها لزوما به صورت دستی به روز نمی­شوند و می­توانید این امکان را برای سایت خود ایجاد کنید تا به صورت خودکار به روز رسانی شوند.

 

ایجاد لیست هایی از تعرفه ی تبلیغات

شما می توانید در هنگام طراحی سایت تبلیغات بخشی را در نظر بگیرید که در آن فهرستی از تبلیغات همراه با تعرفه ها و هزینه های آنها را ارائه دهید تا کاربری که قصد تبلیغات دارد آن ها را مطالعه و سپس در صورت تمایل به مدیریت سایت برای ایجاد تبلیغات مراجعه کند.

 

نشان داد اخبار سایت

در هنگام طراحی سایت تبلیغاتباید قسمتی را برای انتشار اخبار سایت در نظر بگیرید. این اخبار می­تواند خلاصه ای از فعالیت های سایت، خرید مشتریان و هزینه های محصولات و تبلیغات شما باشد.

ایجاد نقشه ی سایت

سایت شما باید دارای نقشه­ای باشد که در آن نقشه، کاربران می­توانند تبلیغات، محصولات، آگهی ها ونیازمندی هارا به راحتی مشاهده کنند.

گالری تصاویر

در بخش گالری تصاویر می­توانید تصاویری از تبلیغات خود را به نمایش بگذارید و در آن تصاویر اعتماد مشتری را به خود جلب کنید.

نظر سنجی

نظر سنجی در سایت باعث می­شود تا مدیر سایت از نظر مشتریان و کاربران خود  در مورد چگونگی آگهی ها، تعرفه ها و موارد دیگر آگاه شود. در این قسمت مدیریت سایت می­تواند با مطالعه­ ی قسمت نظر سنجی با توجه به میل خود تغییراتی در سایت ایجاد کند.

لینک های مفید و کاربردی

می­توانید در صفحات پایانی سایت یا در اطراف آن لینک هایی مربوط به سایت ها و آگهی های مربوط قرار دهید. توجه داشته باشید که سایت لینک هایی که گذاشته می­شود باید معتبر و مرتبط باشد.

مشاوره آنلاین

در طراحی سایت آگهی خود می­توانید مشاوره­ ی آنلاین را ارائه دهید تا کاربران شما با استفاده از مشاوره بتوانند آگاهی های بیشتری را از نیازمندی ها، آگهی ها و تبلیغاتی و… کسب کنند. موارد گفته شده دربالا تعدادی از امکاناتی را نشان داد که یک آگهی باید داشته باشد. طراحی سایت تبلیغات به صورت حرفه­ای دارای موارد زیاد دیگری نیز هست که در صورت لزوم به اضافه کردن آن ها باید به طراح سایت خود یادآوری کنید.


مطالب مرتبط با طراحی سایت تبلیغات :