طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

خرید سایت آماده حقوقی

طراحی سایت حقوقی مناسب برای معرفی انواع شرکت‌های حقوقی و خدمات مرتبط با آنها می‌باشد

صدها نمونه سایت حقوقی اماده تحویل با امکانات کامل

طراحی سایت حقوقی چه امکاناتی را دارد؟

کنترل پنل فارسی   کنترل پنل مدیرت فارسی کنترل پنل فارسی

دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان 

هاست رایگان هاست یک ساله رایگان  هاست رایگان

پشتیبانی رایگان   ۶ ماه پشتیبانی رایگان  پشتیبانی رایگان

اپلیکیشن رایگان اندروید اپلیکیشن اندروید رایگان  اپلیکیشن رایگان اندروید

طراحی گرافیکی متناسب  طراحی گرافیکی متناسب  طراحی گرافیکی متناسب 

طراحی کاملا رسمی طراحی کاملا رسمی طراحی کاملا رسمی

صفحات نامحدود   ایجاد صفحات نامحدود در سایت  صفحات نامحدود

دریافت نظرات   دریافت و تایید نظرات برای محصولات  دریافت نظرات

تغییر رنگبندی امکان تغییر رنگبندی تغییر رنگبندی

معرفی شرکت و خدمات صفحه معرفی شرکت و خدمات معرفی شرکت و خدمات

معرفی خدمات با دسته بندی معرفی خدمات با دسته بندی معرفی خدمات با دسته بندی

فزودن زبان دوم و سوم امکان افزودن زبان دوم و سوم فزودن زبان دوم و سوم

صفحه پرسش و پاسخ امکان ایجاد صفحه پرسش و پاسخ صفحه پرسش و پاسخ

فرم دریافت اطلاعات امکان ایجاد انواع فرم دریافت اطلاعاتفرم دریافت اطلاعات

معرفی پرونده‌های موفق معرفی پرونده‌های موفق معرفی پرونده‌های موفق

امکانات بی‌نظیر برای مشاهده سایت آماده تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۷۸۱۳۹

خرید سایت آماده حقوقی

پکیج پایه

مناسب برای انواع شرکت‌های حقوقی با امکانمعرفی کامل خدمات حقوقی

پکیج استاندارد

امکانات مناسب جهت وب سایت های حرفه‌ای با امکان گسترش وب سایت

پکیج پیشرفته

امکانات کامل جهت گسترش شرکت‌های حقوقی چند منظوره با خدمات ویژه

مشاهده سایت آماده حقوقی و ثبت سفارش

۵/۵

در دوره‌ای به سر می‌بریم که نقش اینترنت از سایر تکنولوژی‌ها در زندگی بشر پر رنگ‌تر است. افراد نیازهای گوناگونی را از طریق این بستر پر کاربرد رفع می‌کنند. وکلا و شرکت‌های حقوقی نیز به حضور موثر در اینترنت نیاز دارند. البته طراحی سایت حقوقی به تنهایی برای موفقیت در این زمینه کاری کافی نیست؛ وب‌سایت شما باید دارای ویژگی‌هایی باشد که حتی الامکان آن را از سایر سایت‌های حقوقی متمایز کرده و باعث جذب بیشتر مخاطب شود. برای آگاهی از این نکات در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

برای خرید سایت آماده تحویل و یا اپلیکیشن آماده به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

 

 

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

لزوم طراحی سایت حقوقی برای وکلا و شرکت‌های حقوقی

افراد در طول زندگی خود ممکن است با مشکلات اجتماعی گوناگونی دست و پنجه نرم کنند. این مشکلات در بخش‌های مختلفی به‌وجود می‌آید. ممکن است کارمندی باشید که بر سر مسایل حقوقی با کارفرمای خود دچار مشکل شده‌اید و یا فردی باشید که با همسر خود دچار مشکل شده است. در هر صورت لزوم حضور وکلا و شرکت‌های حقوقی در جامعه امروزی بر کسی پوشیده نیست.

از طرف دیگر امروزه انسان‌ها بخش عظیمی ‌از نیازهای خود را از طریق اینترنت رفع می‌کنند. این بستر شرایطی را فراهم کرده که بتوانید هرگونه خدماتی را از طریق آن جستجو کنید. همین مساله باعث می‌شود که در همه زمینه‌های کاری، شرکت‌ها به داشتن وب‌سایتی برای معرفی خود و گستره خدماتشان به مردم نیاز مبرم داشته باشند. شرکت‌های حقوقی و وکلا نیز از این دسته مستثنی نیستند.

می‌توان به جرات بیان کرد که این صنف چه بسا بیشتر از سایر اصناف به یک وب‌سایت نیاز دارد. می‌توانید با طراحی سایت حقوقی خدمات خود را به بیننده بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی معرفی کنید. همچنین رزومه کاریتان را در اختیار آن‌ها قرار داده و اعتبار کاری گسترده تری را فراهم کرد

لزوم طراحی سایت حقوقی برای وکلا و شرکت‌های حقوقی

 

ویژگی‌های طراحی سایت حقوقی مناسب

وب‌سایتی که برای وکلا طراحی می‌شود نیز همانند وب‌سایت‌های دیگر اصناف باید دارای ویژگی‌های منحصر به فردی باشدو نکات خاصی در طراحی سایت حقوقی باید رعایت شود.. رعایت این ویژگی‌ها باعث می‌شود که تعداد بیشتری از افراد از سایت شما بازدید کرده و پس از بازدید به مشتریان دایمی‌ شما تبدیل شوند. این مساله که به عنوان افزایش “نرخ تبدیل” شناخته می‌شود، برای تمامی ‌وب‌سایت‌ها از ضروریات است. در ادامه به بیان نکاتی می‌پردازیم که در صورتی که آن‌ها را رعایت کنید، می‌توانید به یک طراحی سایت حقوقی خوب و مناسب دست یابید.

واکنش گرا بودن سایت در طراحی سایت حقوقی

امروزه افراد زمان زیادی را با استفاده از گوشی‌های تلفن همراه خود در اینترنت می‌گذرانند. از این رو طراحی سایت حقوقی شما باید به گونه‌ای باشد که در صورتی که فرد مخاطب با استفاده از این دستگاه در حال مشاهده وب‌سایت شما بود، در فهم آن دچار مشکل نشود. به عبارت دیگر وب‌سایت باید به صورتی طراحی شود که در همه نوع صفحه نمایشی با تمیزی و چیدمان مناسب، نمایش داده شود و خود را با صفحه نمایش‌ها تطبیق دهد. به این ویژگی، واکنش گرا یا ریسپانسیو (responsive) بودن وب‌سایت می‌گویند. رعایت این ویژگی اولین نکته‌ای است که باید در ایجاد سایت حقوقی مد نظر شما قرار گیرد.

بهینه سازی و سئو سایت در طراحی سایت حقوقی

سئو و بهینه سازی پس از طراحی سایت حقوقی شما باعث می‌شود که رتبه بندی آن در موتورهای جستجو بهبود یابد. یک سایت با سئوی بهینه، سایتی است که طراحی آن به صورتی انجام شده باشد که در جستجوی کلمات مختلف، به عنوان اولین نتیجه در همه موتورهای جستجو، علی الخصوص گوگل، نمایش داده شود.

نکته مهمی‌که باید در نظر بگیرید این است که در طراحی سایت حقوقی، بهینه سازی وب‌سایت صرفا این نیست که کلمات کلیدی را در جاهای بسیاری از سایت خود و مقالات و اخباری که در آن به کار می‌برید، استفاده کنید. اولین مساله این است که چه کلماتی را به عنوان کلمات و عبارات کلیدی استفاده کنید. مساله دوم این که پیاده سازی این عبارات در کجای وب‌سایت باعث می‌شود که به بهترین نتیجه دست یابید.

این را مد نظر داشته باشید که بهینه سازی وب‌سایت یک فرایند دائمی ‌است و باید به صورت مداوم انجام گیرد. بنابراین بهتر است این وظیفه را به یک شرکت بهینه سازی و سئو سایت  بسپارید.

استفاده از سایر شبکه‌های اجتماعی در طراحی سایت حقوقی

می‌دانیم که استفاده بیش از حد مردم از گوشی‌های تلفن همراه باعث شده است که انواع اپلیکیشن‌های مختلف جای خود را در بین مردم باز کنند. طراحی سایت حقوقی باید به عنوان مرکز فعالیت شما قرار گیرد. اما حضور آن به تنهایی برای معرفی شما کافی نیست؛ بلکه باید در سایر شبکه‌های اجتماعی همچون لینکدین، فیسبوک، توییتر و … نیز فعالیت مستمر داشته باشید.

استفاده از این شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود که مخاطب به شما به عنوان یک متخصص در زمینه حقوق و فعالیت‌های حقوقی نگاه کند. نکته مهم این است که سایر شبکه‌های اجتماعی خود را در وب‌سایت، که محور اصلی فعالیت‌های شما است، معرفی کنید.

اهمیت بخش “درباره ما” در طراحی سایت حقوقی

در طراحی سایت حقوقی بخش “درباره ما” از اهمیت زیادی برخوردار است. قرار است خود و تیم کاریتان را بوسیله این بخش به مخاطب شناسانده و از این طریق وی را مجاب و ترغیب به انتخاب خودتان کنید. در این صفحه نکات مثبت چشمگیری که درباره شرکت شما وجود دارد را بیان کنید. همچنین می‌توانید از سایر مشتریان موفق شرکت خود نیز نام ببرید.

همواره به یاد داشته باشید که مردم ترجیح می‌دهند برای شناخت شما به جای این که به مطالعه متن‌های بلندبالا بپردازند، تصاویر و ویدیو تماشا کنند. این مساله لزوم استفاده از عکس و فیلم را در وب‌سایت شما نشان می‌دهد. از تصاویر مختلف از خودتان و شرکت و کارمندان خود استفاده کنید. همچنین تولید یک ویدیو که ویژگی‌های خاص شما را بیان می‌کند، نیز بسیار کمک کننده است.

صفحه مقالات و اخبار در طراحی سایت حقوقی

با استفاده از مقالات و اخبار مناسب و به‌روز می‌توانید آمار بازدید سایت خود را افزایش دهید.این بخش از وب‌سایت شما نیز اهمیت زیادی دارد. به خاطر داشته باشید که نگارش تحلیل‌های حقوقی مختلف بر روی مسایل رایج در جامعه در قالب مقاله، باعث می‌شود که مخاطب به شما اطمینان کرده و اعتماد وی به انتخاب شما افزایش یابد.

صفحه مقالات و اخبار در طراحی سایت حقوقی


محتوای مرتبط با موضوع:

به بالای صفحه بردن