طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دانلود فیلم

همه چیز در مورد سایت دانلود فیلم

بررسی ویژگی‌های سایت دانلود فیلم

پلن و قیمت طراحی سایت دانلود فیلم

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

تماشای فیلم و دانلود آن بسیار رایج شده است. اگر می­خواهید سایت دانلود فیلمی را راه اندازی کنید باید در طراحی آن دقت داشته باشید. طراحی سایت دانلود فیلم در دنیای امروز نیازمند متخصصانی است که باتوجه به تجربیات خود به طراحی سایت بپردازند.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

 

سایت های دانلود فیلم مخاطبین زیادی را در طول روز دارد و افراد زیادی برای دانلود فیلم ها از جمله فیلم های سینمایی، سریالی، ایرانی، خارجی، طنز، اجتماعی و موارد به این گونه سایت ها مراجعه می­کنند.

 

فواید طراحی سایت دانلود فیلم

یکی از فوایدی که طراحی سایت دانلود فیلم می­تواند داشته باشد بالابردن سطح فرهنگ است، البته به شرطی که به صورت درست طراحی و اداره شود. در هنگام ایجاد سایت و طراحی آن باید به این نکته توجه داشته باشید که قوانین سایت شما خلاف قوانین مطرح شده در کشور نباشند و فیلم های شما فیلم­های تایید شده از نظر محتوا باشند.

شاید برای شما عجیب باشد که با طراحی سایت دانلود فیلم و همچنین سایت های دانلود موسیقی می­توان درآمد زیادی را کسب کرد. سایت های دانلود میتوانند یکی از پردآمد ترین سایت ها در میان انواع وب سایت باشند.

 

طراحی سایت دانلود فیلم

 

کسب درامد از طراحی سایت دانلود فیلم

از طراح سایت دانلود فیلم خود بخواهید که دو نوع اکانت برای سایت شما تعریف کنند : اکانت عادی و اکانت ویژه. کسی که وارد سایت شما می­شود کاربر عادی محسوب می­شود. با قرار دادن قسمتی به نام عضویت در سایت خود کاربر معمولی تبدیل به کاربر ویژه می­شود. کاربر ویژه نسبت به کاربر عادی از امکانات زیادی مانند دانلود سریال­های خارجی و موارد دیگری از قبیل این را دارد. یکی دیگر از مزیت هایی که برای کاربرهای ویژه نسبت به کاربران عادی قرار می­دهید استفاده از لینک مستقیم برای کاربران ویژه است، در صورتی که کاربران عادی فقط حق استفاده از لینک های غیر مستقیم را دارند.

کسب درآمد از تبلیغات

طرفداران زیاد این گونه از سایت ها باعث شده است تا مدیران این گونه سایت ها درآمد زیادی را از این طریق کسب کنند. یکی دیگر از راه های کسب درآمد در این سایت ها تبلیغاتی است که می­توانید در سایتتان بگذارید و از آن ها درآمد کسب کنید. البته شرط این گونه درآمد این است که سایت شما بازدید کننده های زیادی را داشته باشد تا افراد ترغیب شوند به اینکه در آن سایت تبلیغات خود را به نمایش بگذارند. از این طریق نیز می­توانید از سایت دانلود فیلم کسب درآمد کنید.

امکانات و بخش هایی که باید در این گونه سایت ها وجود داشته باشند به شرح زیر می­باشد:

تبدیل کاربر عادی به کاربر ویژه

همانطور که در قبل گفته شد ویژگی تبدیل شدن کاربر عادی به ویژه می­تواند برای شما درآمد زیادی داشته باشد. از این طریق نیز می­توانید اعتماد کاربر خود را جذب کنید و برای خود کاربر مخصوص به خود داشته باشید تا آن کاربر ویژه خواسته ها و فیلم های پیشنهادی خود را به مدیر سایت بازگو کند تا در سایت درج شود.

 

پرداخت آنلاین در سایت

اگر در طراحی سایت دانلود فیلم ویژگی پرداخت آنلاین در سایت موجود باشد، کاربر می­تواند با مراجعه به آن لینک فیلم خود را به راحتی خریداری کند و به تماشای آن بپردازد. باید در این مورد توجه داشته باشیم تا امنیت را در سایت برقرار کنیم. برقرار کردن امنیت سایت را می­توانیم با متخصصان در میان بگذاریم تا پروتکل های امنیتی بیشتری در سایت ایجاد کند.

آپدیت بودن و بروز بودن سایت

پس از اتمام طراحی سایت دانلود فیلم این نکته مهم است که هر روزه فیلم های جدید روز را در اختیار کاربران قرار دهد تا از آن ها استفاده کند. در این گونه سایت ها اگر مدیر سایت فیلم هارا به روز نکند و فیلم های جدید را در سایت قرار ندهد امکان دارد کاربر خود را از دست بدهد. مدیر سایت می­تواند گزینه ای را برای همکاری چند کاربر ویژه ی خود قرار دهد تا اگر وقت کافی را برای گذاشتن فیلم ندارد کاربران ویژه به مدیریت سایت در این گونه مواقع کمک کنند.

این موضوع باعث می­شود تا کاربران عادی نیز ترغیب شوند تا حساب کاربری خود فعال و یا ویژه کنند. همچنین سایت شما باعث ایجاد کار مجازی یا غیر حضوری می­شود. همچنین کاربران ویژه که همکاری سایت را نیز برعهده دارند می­توانند به جذب کاربر بیشتر عادی یا مجازی کمک کنند.

 

طراحی سایت دانلود فیلم

 

اخبار مربوط به فیلم و سریال

هنگام طراحی بخشی از سایت را برای اخبار مربوط به کسب و کار مشتری خود قرار دهید . شما بعنوان مدیر سایت دانلود فیلم نیاز دارید که برای جلب رضایت مشتریان خود همواره اخبار جدید مربوط به فیلم و سریال ها را چه ایرانی و چه خارجی در سایت خود قرار دهید. حواشی مربوط به فیلم ها و سریال ها باعث می­شود تا مخاطبین زیادی را جذب سایت کند.  قسمتی از سایت خود را باید به توضیح اخبار مربوط به فیلم و اخبار مربوط به بازیگران آن اختصاص دهید.

البته باید توجه داشته باشید تا اخبار مستند باشد و حواشی که مستند نیست را در اخبار مربوط به سایت خود جای ندهید، زیرا باعث می­شود تا مخاطبین خود را از دست دهید و محبوبیت سایت شما کاهش پیدا کند. همچنین اگر اخبار سایت مستند نباشد و به شکایت از شما منجر شود گوگل سایت شما را غیر مجاز شمرده و امکان دارد صفحات سایت شما را از دسترس خارج کند.

 

طبقه بندی و دسته بندی متناسب

اگرپس از طراحی سایت دانلود فیلم ،سریالها و فیلم های موجود در سایت شما نامتناسب دسته بندی شوند و یا اصلا دسته بندی نداشته باشند مخاطب شما در پیدا کردن فیلم مورد نظر خود دچار مشکلاتی می­شود و وقت خود را از دست می­دهد. بهتر است در این گونه از سایت ها شما فیلم های خود را متناسب با موضوع، محل تولید، سال تولید و موارد دیگر دسته بندی کنید. مثلا فیلم های مربوط به دهه ی ۶۰،۷۰،۸۰ و ۹۰ را جداگانه دسته بندی کنید. یا فیلم های ایرانی را در دسته ی جدا و فیلم های خارجی از قبیل آمریکایی، کره ای و … را در دسته بندی جدا قرار دهید. همچنین دسته بندی کردن ­می تواند براساس موضوعات نیز باشد، مثلا اجتماعی، طنز ، ترسناک،اکشن و …­ می­تواند جز دسته بندی های شما باشد.

این مورد باعث می­شود تا مخاطب شما به راحتی فیلم مورد نظر خود را پیدا کند و در انتخاب آن مشکلی نداشته باشد.

 

قابلیت سرچ کردن در سایت

این قابلیت که طرفداران زیادی را دارد باعث می­شود تا مخاطب شما اگر به دنبال فیلمی است که از موضوع، سال تولید و محل تولید آن اطلاعی ندارد و فقط از نام فیلم مطلع است بتواند فیلم مورد نظر خود را به راحتی و با کمترین زمان در سایت شما پیدا کند.

طراحی سایت دانلود فیلم باید به گونه ای باشد که مخاطب و کاربر شما باید بداند وقتی به سایت شما وارد می­شود چگونه باید به دنبال فیلم وسریال های مدنظر خود بگردد و آن هارا پیدا کند. برای این که مخاطب شما در این راه دچار سردرگمی نشود می­توانید برای سایت خود قسمتی برای راهنمایی بگذارید تا مخاطب شما با استفاده از آن روش پیداکردن و دانلود فیلم را مطالعه کند. روش دیگری که می­توانید برای راهنمایی مخاطب انجام دهید قرار دادن پشتیبان آنلاین در سایت است. در این قسمت هر کس وارد سایت شما می­شود می­تواند با پشتیبان وارد صحبت شود و پشتیبان نیز او را راهنمایی کند.

برای اینکه سایت شما به سرعت شناخته شود و مخاطبین زیادی را جذب کند باید طراح سایت حرفه ای داشته باشید تا راه های جذب مخاطب را به شما نشان دهد و سایت شمارا برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند

 

اهمیت طراحی سایت فیلم

سایت دانلود فیلم و یا نمایش آنلاین فیلم می‌تواند ایجاد یک درآمد مستمر کند. همچنین در صورت هماهنگی با شرکت‌های تولید و نشر فیلم می‌توان به سادگی از این سایت برای پخش فیلم‌های بروز استفاده کرد. بروز بودن فیلم‌ها خود نقش مهمی در افزایش درآمد سایت خواهد بود.

نشر آثار فرهنگی یکی دیگر از مواردی است که در سایت فیلم اهمیت دارد. نشر آثار هنری می‌تواند کمکی به رشد فرهنگی جامعه داشته باشد. گسترش آثار فرهنگی فاخر می‌تواند یکی از انگیزه‌های افراد برای طراحی سایت دانلود فیلم باشد.

داشتن وب سایت فیلم برای تولید کنندگان آثار سینمایی نیز ضروری است. اهمیت این موضوع در انتقال سریع و بدون واسطه آپار به علاقه مندان است. فیلم ها می‌توانند بدون واسطه به مخاطب ارائه شوند همچنین زمان انتشار و نوع تبلیغات کاملا در اختیار تولیدکنندگان آثار سینمایی خواهد بود.

 

مزایای طراحی سایت فیلم

  • جذب کاربران بیش تر در وب سایت به واسطه داتن سایت بروز
  • تماشای فیلم به صورت ۲۴ ساعته برای افزایش مخاطب و افزایش دسترسی مخاطبان
  • امکان تغییر در تنظیمات پخش فیم
  • افزایش اعتبار شرکت‌های فیلم سازی و همچنین تولید کنندگان آثار سینمایی
  • امکان جستجوی محتوای ویدئویی بدو نیاز به هیچ واسطه‌ای
  • کاهش هزینه و وقت مخاطبان برای مشاهده فیلم ها 

یک سایت موفق نمایش آنلاین فیلم

در سالهای هخیر تعداد زیادی از وب سایت‌ها با هدف نمایش و دانلود فیلم طراحی شده‌اند. طراحی سایت دانلود فیلم و نمایش فیلم با هدف ایجاد درآمد نیز به شکل چشمگیری رشد داشته است. یکی از این پلتفرم‌های آنلان که در ارائه خدمات نمایش آنلاین فیلم بسیار موفق عمل کرده است، فیلیمو می‌باشد. این پلتفرم با هدف نمایش آنلاین فیم توانسته مخاطبان بسیاری را جذب نماید. همچنین فیلیمو توانسته با تعداد بسیار بالایی از تولید کنندگان فیلم نیز ارتباط برقرار کند.

البته باید توجه داشت طراحی سایت دانلود فیلم و یا نمایش آنلاین فیلم با تعداد مخاطب میلیونی، هزینه‌های بسیاری را نیز به همراه دارد. اما در عین حال امکان ایجاد درآمد بالایی را نیز دارد. فیلیمو با توجه به ارائه آثا تصویری به روز از پرمخاطب‌ترین پلتفرم‌های نمایش فیلم است.

 

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت دانلود فیلم

سایت دانلود فیلم نیز مانند بسیاری دیگر از سایت‌ها با هزینه همراه است. هزینه طراحی سایت دانلود فیلم به عوامی مانند نوع برنامه نویسی و موارد دیگر بستگی دارد. در این بخش به برخی از این عوامل اشاره خواهیم کرد.

سرور سایت فیلم

این عامل نقش بسیار مهمی در هزینه‌های جاری سایت فیلم دارد. چرا که در سایت‌های پخش آنلاین فیلم نیاز به پردازش بالایی خواهیم داشت از همین جهت نوع سرور پرقدرتی با هزینه‌های بالا برای این نوع سایت نیاز می‌باشد.

حجم و تعداد مخاطب

هرچه تعداد مخاطب در سایت فیلم بیشتر باشد نیاز به پرداخت‌هزینه‌های بالاتری خواهد بود. تعداد مخاطب نوع برنامه نویسی و پردازنده سیستم را تغییر خواهد داد.

نوع برنامه نویسی

در این رابطه نیز برنامه نویسی های اختصاصی هزینه‌های طراحی سایت دانلود فیلم را به شدت بالا خواهند برد.

پخش آنلاین یا دانلود فیلم

سوالی که بسیاری از کاربران مطرح می‌کنند. نحوه ارائه فیلم در طراحی سایت دانلود فیلم است. برخی از سایت‌ها اجازه مشاهده فیلم را به کاربر می‌دهند و اجازه دانلود فیلم را محدود می‌کنند. برخی دیگر از سایت‌ها دانلود فیلم را برای کاربران آزاد می‌گذارند. کاربران همواره بین این دو روش و انتخاب آن مشکلاتی دارند. 

در ابتدا باید بدانیم ایجاد محدودیت دانلود صد در صد نیست. وقتی اجازه نمایش فیلم را صادر می‌کنید اطلاعات فیلم را به سیستم کاربر ارسال کرده‌اید. با شیوه‌های مختلف می‌توان این فیلم را دانلود کرد. حتی سایت‌هایی مانند یوتیوب نیز به صورت صددرصد نمی‌توانند از دانلود جلوگیری کنند.

با توجه به مطالب گفته شد پیشنهاد می‌شود که برای فروش فیلم در طراحی سایت دانلود فیلم، گزینه دانلود را بعد از پرداخت در اختیار کاربران خود قرار دهید. این شیوه علاوه بر رعایت حقوق مصرف کننده، مشتریان شما را همواره راضی خواهد کرد.

 

طراحی اپلیکیشن فیلم

در کنار سایت دانلود فیلم،  نیاز به اپلیکیشن فیلم نیز حس می‌شود. اپلیکیشن‌ها نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان تلفن همراه دارند. در مورد مشاهده فیلم نیز بسیاری از کاربران تمایل دارند فیلم‌ها را در موبایل خود مشاهده کنند. همچنین رده سنی افرادی که به تماشای فیلم و استفاده از فیلم‌های آموزشی تمایل نشان می‌دهند، پایین است. در واقع مخاطب این نوع از وب سایت‌ها بیشتر افراد جوان هستند. نیاز به اپلیکیشن در سایت فیلم یکی از موارد مهم است که باید حتما انجام شود.

 

طراحی سایت دانلود فیلم با وردپرس

 وردپرس امکان ایجاد سایت دانلود فیلم را نیز دارا می‌باشد. گستردگی وردپرس در این زمینه نیز به کمک مدیران سایت آمده و سیستم فروش فایل تصویری را در اختیار مدیران سایت قرار داده است. این سیستم هم از فروش فایل پشتیبانی می‌کند و هم از فروش فایل تصویری پشتیبانی می‌کند. تنظیمات گسترده این سیستم اجازه هرگونه شخصی سازی را می‌دهد. البته سیستم ارائه شده در چندین شکل مختلف وجود دارد که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. شاید بتوان گفت برای فروش فایل و فروش فایل تصویری وردپرس بهترین شیوه‌ها را ارائه کرده است.

 


مطالب مرتبط:

کلمات مرتبط با این موضوع:

آموزش راه اندازی سایت دانلود فیلم

ساخت سایت رایگان

ساخت سایت دانلود

ساخت سایت در گوگل

برنامه ساخت سایت

برنامه ساخت سایت رایگان

ساخت سایت موسیقی رایگان

نحوه ساخت و طراحی سایت

آموزش راه اندازی سایت رایگان

آموزش تصویری راه اندازی سایت

راه اندازی سایت تبلیغاتی

ساخت سایت فیلم رایگان

مراحل راه اندازی سایت

ساخت سایت دانلود فیلم

راه اندازی سایت دانلود موزیک

آموزش راه اندازی سایت با وردپرس

ساخت سایت رایگان

سایت دانلود فایل

ساخت سایت موسیقی رایگان

خرید سایت دانلود

ساخت سایت همیشه رایگان

ساخت سایت فیلم

سایت آماده

ساخت سایت با گوشی

ساخت سایت رایگان

دانلود برنامه ساخت سایت

برنامه ساخت سایت رایگان

ساخت سایت همیشه رایگان

سایت ساز رایگان فارسی

چگونه در گوگل سایت درست کنیم