طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون

معرفی ویژگی‌های سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون با بررسی امکانات سایت

پلن و قیمت طراحی سایت دکوراسیون

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

طراحی سایت دکوراسیون در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی هنر هدیه دادن لذت زیبایی شناسی همراه با حس راحتی و ‌هارمونی، به افراد است. شرکت‌های طراحی در این زمینه، نسبت به چنین خدمتی کاملاً آگاه بوده و با علم نسبت به آن، به ارایه خدمات مختلف در زمینه طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون منازل و شرکت‌ها می‌پردازند. این زمینه کاری نیز همانند دیگر مشاغل، نیاز به آن دارد که خود را با تکنولوژی‌های روز همراه کند. یکی از مهم‌ترین بسترهایی که می‌توان از آن در بخش‌های مختلف زندگی استفاده کرد، اینترنت است.

طراحی سایت دکوراسیون

 

معرفی خدمات توسط طراحی سایت دکوراسیون

اینترنت بستری را فراهم کرده که مردم بتوانند به آسانی و با سرعت، به رفع نیازهای خود بپردازند. یکی از روش‌های پر کاربرد در این زمینه استفاده از وب‌سایت است. شرکت‌های طراحی دکوراسیون داخلی نیز بایستی با طراحی سایت دکوراسیون، خدمات و محصولات خود را به مخاطبین معرفی کنند.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

خرید سایت دکوراسیون

 

طراحی سایت دکوراسیون موجب می‌شود تا اعتماد مشتریان بیشتر جلب شده و شرکت مورد نظر با رفع محدودیت‌های زمانی و مکانی به تبلیغات در حیطه کاری خود بپردازد. البته دست‌یابی به چنین هدفی تنها با طراحی یک وب‌سایت میسر نمی‌شود؛ بلکه رعایت یک سری نکته در طراحی سایت دکوراسیون برای کسب بیشترین جامعه مشتریان، ضروری است.

از جمله نکاتی که متخصصان باید در طراحی سایت دکوراسیون مد نظر قرار دهتذ استفاده از گرافیک مناسب، سرعت بارگذاری بالای سایت، امنیت زیاد، رعایت اصول سئو و بهینه سازی، چینش مناسب بخش‌های مختلف برای سهولت دسترسی به آن‌ها و بسیاری موارد دیگر است. با رعایت این نکات می‌توانید سایت دکوراسیون خود را به بهترین شکل، طراحی کنید.

 

نکات مهم در طراحی سایت دکوراسیون

نکات مهمی‌ در طراحی سایت دکوراسیون وجود دارد که با رعایت آن می‌توانید تعداد افراد بیشتری را از مخاطب به مشتری دایمی ‌خود تبدیل کنید. در زیر به بیان مهمترین این نکات می‌پردازیم.

 

۱- انتخاب رنگ مناسب

مطابق با نظر طراحان ، انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت دکوراسیون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از آنجایی که این سایت‌ها با هنر و مفاهیم زیبایی شناختی ارتباط اساسی دارند، ظاهر آن‌ها در نگاه بیننده نسبت به شرکت و انتخاب آن بسیار تاثیر گذار است. در این میان رنگ قالب اصلی سایت اولین چیزی است که مخاطب پس از حضور در وب‌سایت با آن مواجه می‌شود.

در طراحی سایت دکوراسیون باید از رنگ‌های روشن و لطیف و سبک واضح و مشخص، استفاده کرد. سبک مینیالیستی یکی از محبوب‌ترین‌ها برای سایت دکوراسیون است. این نوع طراحی به روز بوده و باعث شلوغی فضا نمی‌شود. پر استفاده‌ترین رنگ‌ها در این سبک، سفید، بژ و خاکستری می‌باشد.

سفید یک رنگ همه منظوره است که می‌تواند با رنگ‌های دیگر ترکیب شود. این رنگ حس خلوص و پاکی را به بیننده عطا می‌کند. وب‌سایت‌های دکوراسیونی که در طراحی آن‌ها از رنگ سفید استفاده شده است، سرزنده و پرفضا به نظر می‌رسند. علاوه بر آن در طراحی سایت به رنگ سفید، هیچ چیزی حواس مخاطب را نسبت به محتوای اصلی پرت نمی‌کند و می‌توانید توجه وی را کاملاً به محصولات و خدمات خود جلب کنید.

رنگ خاکستری یکی دیگر از رنگ‌های مناسب برای ایجاد طراحی‌های ظریف است. این رنگ نیز همانند سفید توجه مخاطب را به محتوای وب‌سایت جلب می‌کند. در علم هنر و مد، رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ باشکوه و پیچیده شناخته می‌شود. این رنگ به عنوان پس زمینه برای تصاویر روشن، بسیار مناسب است.

برخی از طراحان سایت دکوراسیون به شکلی جسورانه از رنگ‌های تیره در قالب اصلی سایت استفاده می‌کنند. این انتخاب اگرچه چه چندان معمول نیست، اما در صورت استفاده هوشمندانه می‌تواند منجر به یک ظاهر شیک گردد. مشکی و قهوه‌ای خالص، محتوا را درخشان‌تر نشان داده و می‌توانند برای‌ های‌کلاس‌تر نشان دادن طراحی داخلی مورد استفاده قرار گیرند.

 

۲- به ظاهر سایت توجه ویژه نشان دهید

یکی از مهمترین دلایل طراحی سایت دکوراسیون این است که نمونه کارهای پیشین شرکت را به نمایش عموم در آورید. از این رو استفاده از تصاویر با کیفیت از بهترین طراحی‌هایی که تا کنون شرکت شما انجام داده، بسیار مهم است.

نکات مختلفی در نحوه انتخاب عکس برای قرار دادن در یک وب‌سایت طراحی داخلی وجود دارد؛ اما مهمترین نکته‌ای که متخصصان به شما توصیه اکید می کنند این است که به هیچ عنوان برای نمایش طراحی‌هایی که پیش از این شرکت شما انجام داده است، از تصاویر موجود در اینترنت که کار شرکت خود شما نیستند، استفاده نکنید.

توجه به این مساله به چندین دلیل اهمیت دارد. اگر مخاطبی پس از رجوع به یک سایت دکوراسیون که وظیفه آن خلاقیت و اعمال هنر است، تصویری را ببیند که پیش از این در جای دیگری در اینترنت آن را مشاهده کرده بوده است، این اتفاق باعث عدم اطمینان وی به قابلیت‌های شرکت شما می‌شود.

در حالت کلی روش‌های مختلفی برای استفاده از عکس‌های موجود در اینترنت، در طراحی سایت دکوراسیون وجود دارد. با رعایت این نکات می‌توانید بدون اینکه در دید مخاطب اثر منفی داشته باشد، از تصاویر موجود در اینترنت در وب‌سایت طراحی خود استفاده کنید.

نکات کلیدی دیگر
  • می‌توانید به تصاویر، متن اضافه کرده و آن‌ها را مطابق با هدفتان برش دهید. در حالت کلی تمام بخش‌هایی که مد نظر شما نیست را حذف کنید تا به بهترین شکل منظور خود را برسانید.
  • تنها از تصاویری استفاده کنید که به هدف شما مربوط باشند. از اشکال فقط برای اینکه گالری عکس وب‌سایت خود را گسترش دهید، استفاده نکنید.
  • تصاویری با ظاهر طبیعی را انتخاب کنید.
  • از تصاویر اینستاگرامی ‌یا سایر شبکه‌های مجازی استفاده کنید. مخاطب از برخورد با چنین چیزی لذت خواهد برد.
  • صفحه اصلی سایت مهم ترین وظیفه را بر عهده دارد. از این صفحه برای نشان دادن برخی از برجسته‌ترین آثار استفاده می‌شود. در این صفحه از بهترین آثار خلق شده توسط شرکت استفاده کنید. همچنین اسلایدر‌ها نیز می‌توانند برای این منظور به خوبی به کار آیند.

 

۳- به لایه بندی سایت طراحی داخلی دقت کنید

طراحی سایت دکوراسیون بایستی شامل بخش‌های گوناگونی باشد که استفاده از تمامی‌ آن‌ها برای موفقیت وب‌سایت شما ضروری است. در ادامه به ذکر سه تا از مهمترین این بخش‌ها می‌پردازیم.

♦ به عقیده طراحان نخستین بخش مهم، صفحه تماس با ما است. مخاطب پس از اینکه با کارها و رزومه شرکت آشنا شد، قرار است از این طریق با شما در ارتباط باشد؛ از این رو طراحی این صفحه به صورتی که کاربر به ساده‌ترین شکل بتواند با شرکت شما ارتباط برقرار کند بسیار مهم است. از تکنیک‌های تجربه کاربری (UX) برای حصول این هدف، هوشمندانه استفاده کنید.

 
بخش درباره ما

♦ بخش مهم بعدی در طراحی سایت دکوراسیون، صفحه درباره ما است. نیازی ندارید که در این صفحه نیز مجددن به بیان دستاوردها و خدمات شرکت بپردازید؛ متخصصان معتقد هستند این مساله برای خواننده خسته کننده خواهد بود. در توصیف خود خلاقیت به خرج دهید و حتی الامکان از اطلاعات بصری برای معرفی خود استفاده کنید. همچنین ذکر اطلاعات بسیار ضروری درباره شرکتتان در این قسمت، کافی است. علاوه بر این‌ها استفاده از تصاویر اعضای تیمتان و فضای شرکت نیز، در صفحه درباره ما ضروری می‌نماید.

♦ بخش بعدی نمایش نمونه کارهای شرکت است. شما از این طریق می‌خواهید تمامی ‌سخت کوشی گروهتان را به معرض نمایش در آورید. از این رو نحوه نمایش آن بسیار مهم است. نمونه کارهای خود را به گونه‌ای بخش بندی و ساماندهی کنید که مخاطب بتواند به سادگی به هدف خود دست یابد. از استفاده از اسلایدهای طولانی بپرهیزید.

 

طراحی سایت دکوراسیون

 

سخن پایانی

امروزه کار شرکت‌های طراحی داخلی بسیار رونق یافته است. اگر به دنبال طراحی سایت دکوراسیون و توسعه کسب و کار از این طریق هستید، کافیست با رعایت چند نکته ساده به این هدف دست یابید. در این مقاله بر آن بودیم که چندتا از مهم‌ترین نکات مرتبط با طراحی یک وب‌سایت دکوراسیون را بیان کنیم. امیدواریم که مطالعه این مطلب به شما در ساخت یک وب‌سایت طراحی داخلی کمک کند.


لینک های مرتبط با این موضوع: