طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

خرید سایت آماده رستوران

طراحی سایت رستوران مناسب برای انواع رستوران‌های مدرن و رستوران‌های زنجیره‌ای با شعب متعدد می‌باشد

صدها نمونه سایت رستوران اماده تحویل با امکانات کامل

طراحی سایت رستوران چه امکاناتی را دارد؟

کنترل پنل فارسی   کنترل پنل مدیرت فارسی کنترل پنل فارسی

دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان 

هاست رایگان هاست یک ساله رایگان  هاست رایگان

پشتیبانی رایگان   ۶ ماه پشتیبانی رایگان  پشتیبانی رایگان

اپلیکیشن رایگان اندروید اپلیکیشن اندروید رایگان  اپلیکیشن رایگان اندروید

درگاه پرداخت آنلاین   درگاه پرداخت آنلاین  درگاه پرداخت آنلاین

گالری ویدیو از رستوران‌ها ایجاد گالری ویدیو از رستوران‌ها گالری ویدیو از رستوران‌ها

فروش انواع غذافروش انواع غذا و محصولات غذایی فروش انواع غذا

بهینه برای موبایل بهینه برای مشاهده در موبایل بهینه برای موبایل

گالری تصاویر از انواع غذاها گالری تصاویر از انواع غذاهای رستورانی گالری تصاویر از انواع غذاهای

اضافه کردن انواع نوشیدنیاضافه کردن انواع نوشیدنی به سفارشات اضافه کردن انواع نوشیدنی

ثبت ادرس سفارش از روی نقشه ثبت ادرس سفارش از روی نقشه ثبت ادرس سفارش از روی نقشه

ارسال ایمیل  ایمیل و پیامک اطلاع رسانی  ارسال ایمیل

خرید اسان   خرید آسان محصولات بدون ثبت نام  خرید اسان

معرفی مدیران و پرسنل رستوران امکان معرفی مدیران و پرسنل رستوران معرفی مدیران و پرسنل رستوران

کافی شاپ و رستورانمناسب برای انواع کافی شاپ و رستوران کافی شاپ و رستوران

امکانات بی‌نظیر برای مشاهده سایت آماده تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۷۸۱۳۹

خرید سایت آماده رستوران

پکیج پایه

ساده اما کامل برای مدیریت رستوران و گسترش خدمات در بستر اینترنت و موبایل

پکیج استاندارد

امکانات کامل برای رستوران‌های کوچک با گرافیکی مناسب و معرفی خدمات رستوران

پکیج پیشرفته

کاملا حرفه‌ای برای مدیریت رستوران‌های بزرگ و زنجیره‌ای با گرافیک کاملا حرفه‌ای

مشاهده سایت آماده رستوران و ثبت سفارش

۵/۵

مدیران رستوران‌ها نیز همانند بسیاری از مشاغل دیگر، نیاز به معرفی خود و خدماتی که ارایه می‌دهند، دارند؛ این هدف با کمک طراحی سایت رستوران به سادگی میسر می‌شود.

امروزه با گسترش اینترنت و نفوذ آن در زندگی افراد، بهترین راه تبلیغ یک کسب و کار از این طریق است. اینترنت فضایی را مهیا می‌کند که به سادگی خودتان را به افرادی که از نظر مکانی شاید کیلومتر‌ها از شما فاصله دارند، معرفی کنید. این بستر تمامی‌محدودیت‌های زمانی و مکانی را رفع کرده است.

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

خرید اپلیکیشن آماده

مدیریت رستوران

مدیریت رستوران‌ یکی از مشاغلی است که به ظاهر به موقعیت فیزیکی بستگی زیادی دارد. زیرا مشتریان برای استفاده از خدمات آن در اکثر مواقع حضوری به آن جا می‌روند. ولی با گسترش استفاده از اینترنت و تمایل مردم به رفع نیازهای خود از این طریق، بستگی رستوران به موقعیت فیزیکی نیز تقریبا در حال از بین رفتن است. مدیران رستوران می‌توانند به سادگی با طراحی سایت رستوران خود، موقعیت مکانی و شرایط موجود در رستوران را به نمایش گذاشته و حتی به فروش غذا از این طریق بپردازند.

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران ممکن است به دو دلیل کلی صورت گیرد. برخی از مدیران رستوران‌ها تنها تمایل دارند که رستوران خود را به بقیه معرفی کرده و از این طریق به نوعی به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند. اما چیزی که اکثر افرادی که به دنبال طراحی سایت رستوران هستند، برایشان اهمیت دارد، این است که بتوانند از این طریق به مردم خدمت رسانی کنند؛ از این طریق محدودیت مکانی را از بین برده و در نتیجه گستره مشتریان خود را افزایش می‌دهند.

یک طراحی سایت رستوران خوب دارای ویژگی‌هایی است که شاید در سایر وب‌سایت‌ها توجه به آن چندان اهمیتی نداشته باشد. رعایت این ویژگی‌ها باعث می‌شود که مشتری تجربه لذت بخشی را از حضور در سایت شما و خرید از آن بدست آورد.

ویژگیهای طراحی سایت رستوران

در ادامه به بیان ۸ تا از ویژگی‌هایی که بایستی به هنگام طراحی سایت رستوران به آن توجه نشان دهید، می پردازند.

۱- نکات مثبت رستوران را لیست کنید

هر رستورانی ممکن است در کنار نکات مثبت زیادی که دارد، ویژگی‌های منفی هم داشته باشد. شاید رستوران شما فاقد پارکینگ بوده اما موقعیت مکانی آن مناسب باشد. شاید یک نوع دسر خاص را در آن سرو نمی‌کنید اما در عوض در بین سایر دسر‌هایتان، موارد منحصر به فردی نیز وجود داشته باشد.

چیزی که مهم است این است که در طراحی سایت رستوران تمرکز را روی بیان مستمر ویژگی‌های مثبت آن قرار دهید. امروزه مردم تنها برای صرف غذا به رستوران مراجعه نمی‌کنند. بلکه یکی از عمده ترین دلایل آن گذران مدت زمانی در یک محیط دوست داشتنی است. سعی کنید نکات و ویژگی‌های مثبت رستوران را بزرگ نشان دهید تا نقاط ضعف آن را پوشانده، و مشتری را به خود جلب کند.

۲- کاستی‌های رستوران خود را پیدا کنید

در مدیریت رستوران نیز همانند سایر کسب و کارها، مشتری مداری حرف نخست را می‌زند. کارشناسان پیشنهاد می کنند بهتر است با مشتریان رستوران خود تعامل و گفتگو کنید و نظراتشان را جویا شوید. این کار هم می‌تواند با مشتریان حضوری انجام شده و هم می‌توانید نظرات مشتریانتان را در بخش نظرسنجی وب‌سایت رستورانتان مطالعه کنید. پس از انجام این کار دو لیست تهیه کنید. یکی از این لیست‌ها نظر خودتان نسبت به رستوران و دیگری نظرات مشتریان باشد. مقایسه این دو لیست را در طراحی سایت رستوران خود لحاظ کنید. این کار باعث می‌شود که هم آگاهی مشتری نسبت به رستوران شما افزایش یافته و هم اعتماد وی به شما بیشتر شود.

۳- مشتریان خود را بشناسید

اگر می‌خواهید که وب‌سایت شما یکی از بهترین و مفیدترین طراحی‌ها  را داشته باشد، بدون شک دیدگاه مشتریان رستوران مهم ترین عنصر به حساب می‌آید. چیزی که بایستی به آن توجه ویژه نشان دهید، مشتریان رستورانتان است. محدوده سنی غالب مشتریان و نوع غذای مورد علاقه آن‌ها را بشناسید تا طراحی سایت رستوران را متناسب با آن انجام دهید. گرافیک سایت، تصاویر قرار داده شده، فیلم‌ها، مقالات و اخبار، همه و همه بستگی به دیدگاه مشتریانتان دارد.

۴- رقیبان سرسخت خود را بشناسید

وب‌سایت رستوران‌های رقیب خود را بشناسید تا از شباهت طراحی سایت رستوران خود با آن‌ها اجتناب کنید. رقبای مستقیم (رقبایی که مسیر کاری آن‌ها و هدف درآمدیشان مشابه شما است)، رقبای غیر مستقیم (رستوران‌هایی که مسیر کاری آن‌ها مشابه شما بوده اما هدف درآمدیشان با شما متفاوت است) و رقبای جایگزین (رستوران‌هایی که ممکن است مشتریان به جای رستوران شما برای صرف غذا و وقت، آن ها را انتخاب کنند) را بشناسید. با تحلیل ویژگی‌های مثبت و منفی این رقبا، می‌توانید طراحی سایت خود را بهبود ببخشید.

ویژگیهای طراحی سایت رستوران

 

۵- محتوای مناسبی را بارگذاری کنید

محتوای یک وب‌سایت رستورانی می‌تواند شامل عکس، فیلم، مقاله، خبر، صدا، و انیمیشن باشد. باید بخشی را در سایت برای هر یک از آنها در نظر بگیرند. محتوای یک سایت در نگاه مخاطب و تحت تاثیر قرار دادن آن بسیار موثر است؛ و این تاثیر در سایت‌های رستورانی بیشتر به چشم می‌خورد. چون در وب‌سایت رستوران، وظیفه اصلی را در جلب مشتری، تصاویر و فیلم‌هایی که از غذا قرار می‌دهید بازی می‌کند. از این رو در طراحی سایت رستوران خود، برای محتوای بارگذاری شده در آن اهمیت ویژه‌ای قایل شوید.

۶- اطلاعات سایت را به روز رسانی کنید

نکته نهایی که باید بر آن تاکید داشت، آپدیت محتوای آن است. توجه داشته باشید که محتوای وب‌سایت رستوران خود را مرتب به روز کنید. تصاویر و منو‌ها، از جمله مهم ترین موارد برای به روز رسانی هستند. احتمالن با خود می‌گویید که بهتر است زمانی را که صرف به روز رسانی محتوای وب‌سایت می‌کنید، صرف تمرکز بر تبلیغات یا بهبود کیفیت غذا یا سایر کارها بکنید. اما این را نیز در نظر داشته باشید که بخش عظیمی ‌از مخاطبین شما را کاربرانی تشکیل می‌دهند که از سایت شما بازدید می‌کنند. اگر مطالب سایتتان به روز نباشد، این مساله می‌تواند تاثیر بدی را روی دید مشتری بگذارد.

۷- فرمت JPG و PDF را برای منوی خود انتخاب نکنید

منوی غذای یکی از محبوب ترین و پربازدید ترین بخش‌ها در طراحی سایت رستوران است. از این رو نمایش آن به بهترین نحو و بالاترین سرعت ممکن، از اهمیت خاصی برخوردار است. در صورتی که برای منوی غذا از فرمت‌های JPG و PDF استفاده کنید، بازکردن این فرمت‌ها برای خیلی از گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌ها ممکن نیست و یا به کندی صورت می‌گیرد؛ که این مساله اصلن رویداد دلپذیری نیست.

۸- صفحات مجازی خود را معرفی کنید

اعلب افرادی که از وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند، در سایر صفحات مجازی نیز فعالیت دارند؛ حتی در بیشتر موارد استفاده آن‌ها از اپلیکیشن‌ها بسیار بیشتر از وب‌سایت است. از این رو می‌توانید فعالیت خود را به سایر بخش‌های دنیای مجازی به خصوص اپلیکیشن‌های مطرحی چون اینستاگرام، گسترش داده و صفحه اختصاصی رستوران خود را در وبسایت نیز معرفی کنید.

بخش‌های اصلی طراحی یک سایت رستوران

پس از بیان ویژگی‌های کلیدی یک سایت رستوران خوب، نوبت به معرفی بخش‌هایی است که حضور آن‌ها در یک وب‌سایت رستورانی ضروری به نظر می‌رسد. در زیر به مهمترین این موارد اشاره می‌کنیم.

♦ فهرست انواع غذاها، دسر‌ها و نوشیدنی‌ها

♦ امکان ویرایش غذاهای موجود در سایت

♦ دسته بندی دقیق غذاها و تعریف گروه و زیرگروه برای آن‌ها

♦ اعلام زمان بندی غذاها

♦ در صورت امکان، معرفی آشپزها و ارایه توضیح مختصری درباره آن‌ها

♦ صفحه طرفداران

♦ امکان جستجوی سایر شعب رستوران در سایت

♦ ارسال خبرنامه

♦ به روز رسانی صفحه سفارشات به صورت اتوماتیک

♦ امکان ثبت سفارش مشتری در سایت

♦ ارائه مقالاتی در ارتباط با غذا و تغذیه

♦ ارائه اخبار مرتبط با دنیای تغذیه

♦ صفحه ویژه مشتریان ثابت

♦ خبر رسانی نزدیک شدن به ساعت سفارش

♦ آمار سایت از جمله تعداد خرید، تعداد مشتری‌ها به صورت کلی و روزانه، پر فروش ترین غذا‌ها و …

♦ قرار دادن صفحه تماس با ما توسط گوگل (جهت سهولت تماس با رستوران)

♦ ارتباط با سایر صفحات اجتماعی رستوران از جمله اینستاگرام

♦ سهولت مدیریت سایت

طراحی سایت رستوران


لینک های مفید: