طراحان برتر

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

وب سایت شخصی به منظور معرفی دیدگاهها ، تجربیات ، سوابق کاری ، آثار ، دست آوردها ، علاقه مندیهای حرفه ای و هنری و همچنین اهداف سیاسی فرد طراحی می گردد . طراحی سایت شخصی برای هنرمندان ، نویسندگان ، وکلا ، اساتید دانشگاه ، نامزدهای انتخاباتی مناسب می باشد . زیرا از طریق آن می توانند اطلاعات لازم را درمورد فعالیتها ، نظرات ، آثار خود به صورت های مختلف و متنوع در قالب نوشتاری ، ویدوها و گالری تصاویر در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

یکی از ویژگیهای وب سایت های شخصی این است که دقیقاً مطابق با سلیقه فرد طراحی می گردد و می‌تواند به منزله یک تیزر تبلیغاتی تلقی گردد. زیرا شما از طریق سایت شخصی خود می توانید  به راحتی نام و نشان ، فعالیتها ، آثار و نظرات خود را با سرعتی ناباورانه در کل جهان به نمایش بگذارید. و همچنین این امکان وجود دارد که از نظرات مثبت و منفی مخاطبان خود از طریق انجمن های گفتگو باخبر شوید.

طراحی سایت شخصی ، وسیله بسیار هوشمندانه برای معرفی یک فرد می باشد. سایت شخصی می تواند خیلی بهتر و بیشتر ، ویژگیهای حرفه ای ، شغلی و حتی شخصیتی یک فرد را به دیگران معرفی نماید.

درست است که شبکه های اجتماعی نیز ، ابزارهای خوبی برای معرفی شخصیت و حرفه افراد می باشند. اما طراحی سایت شخصی با گرافیک جذاب ، می تواند چندین برابر مفید تر و جامع تر از آنها باشد.

مزیتهای طراحی سایت شخصی نسبت به رزومه

مزیتی که وب سایت شخصی نسبت به رزومه دارد این است که ، مطالعه رزومه معمولاً ، کاری کسل کننده است ، یا برخی اوقات ، هنگامی که برای مصاحبه شغلی به شرکتی مراجعه می کنید ، کارفرما از شما می‌خواهد رزومه خود را ، در چند خط محدود ذکر کنید. اگر شما رزومه وسابقه فعالیتهای پر باری داشته باشید، عنوان کردن همه آنها در چند خط ، کار دشواری خواهد بود. بنابراین طراحی سایت شخصی می تواند گزینه خیلی خوبی برای حل تمامی این مشکلات باشد.

یکی از مزیتهای مهم و عمده وب سایت شخصی نسبت به رزومه ، قابلیت به روز رسانی آن به روشی بسیار آسان است. رزومه ها معمولاً به صورت فایل یا به صورت پرینت بر روی کاغذ به دیگران ارسال و یا تحویل داده می شود. هنگامی که شما رزومه خود را به کسی ارائه می دهید ، آن رزومه منسوخ خواهد شد. زیرا دیگر شما نمی توانید رزومه را که برای دیگران ارسال کرده اید را ، بروز رسانی کنید. بنابراین جهت اضافه نمودن بخشی به رزومه خود مجبور خواهید بود که نسخه جدیدی را ایجاد کرده و مجدداً برای دیگران ارسال نمایید.

مزیت دیگر سایت شخصی نسبت به روزمه ، این است که رزومه بسیار خشک رسمی بوده ، اما سایت با استفاده از گرافیک های جذاب می تواند مخاطب را به خود جذب نماید ، و کاربر را ترغیب کند تا زمان زیادی را جهت بازدید از بخشهای مختلف سایت شما ، سپری نماید.

 

طراحی سایت شخصی

چرا ما به طراحی سایت شخصی نیاز داریم؟

طراحی سایت شخصی ، همانطور که گفتیم امروزه یکی از روش های مهم جهت معرفی ما به تمام دنیا می باشد. حال متخصصان طراحی سایت کرج قصد دارند در این مقاله به این مسئله بپردازد که چرا اصلاً ما به طراحی سایت شخصی نیاز داریم !

♦ وب سایت ها حالت پویایی دارند و می توانند همواره دست خوش تغییرات باشد. از طریق وب سایت این امکان برای شما مهیا می شود که لحظه به لحظه  مطالب ، عکس ها و ویدئوهای مربوط به فعالیتهای روزمره و یا شغلی خود را در وب سایت قرار دهید تا همگان آن را ببینند. با بارگذاری مطالب جدید در سایت ، دیگر لازم نیست نسخه کپی جدیدی از آن را تهیه نمایید و برای دیگران ارسال کنید. تنها کاری که شما می کنید بار گذاری مطالب به شیوه های مختلف در سایت است. و مخاطبان می توانند علاوه بر مطالب جدید شما در سایت به مطالب قدیمی نیز رجوع کرده و به آنان نیز دسترسی داشته باشند.

♦ داشتن یک وب سایت شخصی باعث می شود شما بیشتر قابل یافتن باشید و دیگران شما را بهتر پیدا کنند. از طریق وب سایت ، افراد می توانند به راحتی با جستجو در اینترنت شما را پیدا کنند و نسبت به مشخصات و سوابق کاری شما اطلاعات کسب کنند. در صورتیکه در مورد رزومه بدین صورت نبوده ، شما می بایست رزومه خود را به صورت تک تک برای افراد ارسال نمایید.

♦ امروزه درسته که طراحی سایت شخصی خیلی معمول تر از سال های گذشته شده است. اما هنوز خیلی از دانشجویان ، کار آموزان و افراد جویای کار جهت استخدام ، رزومه خود را به شرکت ها ارسال کرده و یا از طریق وب سایتهای جستجوی مشاغل به دنبال کار می گردند. در مصاحبه های کاری داشتن یک وب سایت شخصی یکی از نقاط قوت شما می باشد. زیرا نشان می دهد که شما با تکنولوژیهای روز دنیا همراه هستید و به قول معروف با زمونه پیش می روید. این امر می تواند برگ برنده شما در مصاحبه کاری باشد.

♦ داشتن مهارت و اگاهی در زمینه طراحی یا مدیریت یک سایت ، خیلی بیشتر می تواند به شما کمک کند که بتوانید حرفه مورد نظر خود را پیدا کنید. به طور مثال اگر کار و حرفه شما هیچ ارتباطی با رشته فناوری اطلاعات نداشته باشد ، و شغل مورد نظر شما فروش است شما با داشتن اطلاعات در مورد نحوه بارگذاری محصولات در سایت مسلماً مسئول استخدام را بهتر می توانید مجذوب خود کرده و زودتر از بقیه شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

امکانات وب سایت شخصی

حداقل امکاناتی که طراحان طراحی سایت در کرج  در مورد وب سایت شخصی می بایست مد نظر داشته باشند عبارتند از :

♦ طراحی ویژه و اختصاصی متناسب با سلیقه شخص

♦ دارا بودن بخش های مجزا و مختص به نمونه کارها ، گالری و پروژه ها

♦ حاوی اطلاعات تماس و معرفی شبکه های اجتماعی

♦ بخش های مربوط وبلاگ ، اخبار ، مقالات و رویدادها

 

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

 • طراحی اپلیکیشن حرفه ای در کرج
 • طراحی اپ اندروید
 • طراحی اپ IOS
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در کرج
 • طراحی سایت حرفه ای در کرج

 • طراحی سایت اختصاصی در کرج
 • سئو سایت در کرج
 • ساخت اپلیکیشن در کرج
 • طراحی اپ موبایل در کرج
 • سئو حرفه ای وب سایت در کرج
 • آموزش سئو در کرج

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری