طراحی سایت مرجع اطلاع رسانی

طراحی سایت مرجع اطلاع رسانی

همه چیز در مورد سایت مرجع اطلاع رسانی

بررسی ویژگی‌های سایت اطلاع رسانی

پلن و قیمت سایت مرجع اطلاع رسانی

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

طراحی سایت مرجع اطلاع رسانی از مهمترین سایتهایی است که در اینترنت می توان یافت . اکثریت کاربران در اینترنت به دنبال پاسخ به پرسشها و مسائل خود می باشند. از اینرو این نوع از وب سایت می تواند کمک بسیاری به این افراد نماید. وب سایت های اطلاع رسانی میتوانند در زمینه های مختلف و موضوعات مختلف تولید محتوا داشته باشند .

 

طراحی سایت مرجع اطلاع رسانی

 

محتوای وب سایت اطلاع رسانی

از اینرو کاربران می توانند جهت استفاده از مطالب در مورد موضوع مورد نظر خود اطلاعات بسیاری کسب نمایند. طراحی سایت مرجع اطلاع رسانی همانگونه که از نامش پیداست حول محور یک موضوع اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار کاربران در سراسر جهان قرار می دهد و کاربران می توانند جهت استفاده از مطالب آنها به راحتی از طریق جستجو در اینترنت به این منابع اطلاعات دسترسی داشته باشند.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

 

موضوع وب سایت اطلاع رسانی

موضوعات وب سایتهای مرجع اطلاع رسانی به قدری گسترده و متنوع می باشد که بی شک می توانیم بگوییم که هر کس در هر رشته تحصیلی ، هنری ، ورزشی ، سرگرمی ، شغلی ، علمی ، سیاسی ، خبری ، پزشکی ، مهندسی ، علوم زیستی و … علاقه مند به کسب اطلاعات باشد دیگر بدون نیاز به مراجعه به کتابخانه ها می تواند به راحتی از طریق اینترنت مطالب خود را پیدا کرده و مطالعه و تحقیق نماید. بنابراین این گونه سایتها یکی از مفیدترین و تأثیر گذار ترین در بین تمامی سایت ها می باشند.

 

نکات برای طراحی وب سایت

طراحی سایت مرجع اطلاع رسانی یکی از مهمترین نوع سایتها می باشد و برای طراحی و مطالب گذاری این نوع از سایتها می بایست دقت و حساسیت زیادی به خرج داد. اکثریت کاربران به مطالبی که در سایتهای مرجع اطلاع رسانی هستند کاملاً اعتماد دارند از اینرو اگر اطلاعات اشتباهی در این سایت ها بارگذاری شود افراد زیادی را دچار گمراهی و سردرگمی می کند.

 

طراحی سایت اطلاع رسانی برای چه کسانی مناسب است؟

این نوع از سایت‌ها بیشتر جنبه خبر رسانی دارند.تین سایت ها می‌تواند برای اشخاص، شرکت‌ها و یا ارگان‌ها مورد استفاده قرار گیرد. شرکت‌ها و یا ارگان‌هایی که نیاز به اطلاع رسانی مستمر هستند میتوانند از این نوع وب سایت استفاده نمایند. این اطلاع رسانی ممکن است در مورد اخبار یا حتی ورود محصولات به یک فروشگاه باشد. ممکن است موارد مهمتری نیز برای درج در سایت وجود داشته باشد. به عنون مثال یک شرکت نفتی برای اطلاع رسانی قیمت لحظه‌ای محصولات خود می‌تواند از این سایت استفاده نماید

 

خبر نامه رکن اصلی اطلاع رسانی

در سایت‌های اطلاع رسانی سیستم اعلانی وجود دارد. این اعلان با تایید کاربر و در مرورگر او قابل مشاهده خواهد بود. در زمان ورود به سایت اطلاع رسانی از کاربر سوال می‌شود که آیا تمایل به دریافت اطلاعات دارد یا خیر؟ با تایید کاربر اطلاعات لازم از طریق مرورگر کاربر برای او ارسال می‌شود. اما در مواردی که سیستم کاربر خاموش باشد ارسال اطلاعات غیر ممکن است. در این موارد خبرنامه نقش مهمی خواهد داشت.

 

خبرنامه پیامکی

کاربران سایت اطلاع رسانی در اولین ورود خود به سایت، اطلتعاتی در مورد خبرنامه پیامکی نیز دریافت می‌نمایند. در صورت ورود شماره تماس و تایید آن، مطالب منتشر شده در سایت به صورت پیامک نیز برای ماربر ارسال می‌شود. کاربر یک اعلان پیامکی دریافت و متوجه انتشار موضوع جدید میشود. به سایت مراجعه و موضوع جدید را مشاهده می‌کند. خبرنامه پیامکی در ارسال فوری اعلان ها نقش بسیار موثری دارد.

 


محتوای مرتبط: