طراحی سایت معماری

طراحی سایت معماری

خرید سایت آماده معماری

طراحی سایت معماری مناسب برای معرفی انواع پروژه‌های معماری و شرکت‌های معماری

صدها نمونه سایت معماری اماده تحویل با امکانات کامل

طراحی سایت معماری چه امکاناتی را دارد؟

کنترل پنل فارسی   کنترل پنل مدیرت فارسی کنترل پنل فارسی

دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان 

هاست رایگان هاست یک ساله رایگان  هاست رایگان

پشتیبانی رایگان   ۶ ماه پشتیبانی رایگان  پشتیبانی رایگان

اپلیکیشن رایگان اندروید اپلیکیشن اندروید رایگان  اپلیکیشن رایگان اندروید

سایت معماری مناسب برای استفاده معماران و عکاسان سایت معماری

تغییر رنگبندی امکان رنگبدی کامل در پنل تغییر رنگبندی

امکان چند ربانه کردن وب سایت امکان چند ربانه کردن وب سایت امکان چند ربانه کردن وب سایت

صفحات فرود دارای صفحات فرود صفحات فرود

ایجاد گالری تصاویر حرفه‌ای امکان ایجاد گالری تصاویر حرفه‌ای ایجاد گالری تصاویر حرفه‌ای

درج پروژه‌ها بخش مجزا جهت درج پروژه‌ها درج پروژه‌ها

دارای طراحی جذاب دارای طراحی جذاب دارای طراحی جذاب

ارسال ایمیل   اطلاع رسان پیامکی و ایمیلی  ارسال ایمیل

ایجاد فروشگاه مستقل امکان ایجاد فروشگاه مستقل ایجاد فروشگاه مستقل

فرم دریافت اطلاعات امکان ایجاد انواع فرم دریافت اطلاعاتفرم دریافت اطلاعات

لوگو مجزا برای نمایش موبایل دارای لوگو مجزا برای نمایش موبایل لوگو مجزا برای نمایش موبایل

امکانات بی‌نظیر برای مشاهده سایت آماده تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۷۸۱۳۹

خرید سایت آماده معماری

پکیج پایه

یک وب سایت با امکانات پایه و مناسب جهت معرفی شرکت‌های مهندسی و معماری

پکیج استاندارد

وب سایتی استاندارد جهت معرفی پروژه‌های مرتبط با طراحی و معماری

پکیج پیشرفته

پکیج کاملا پیشرفته برای شرکت‌های بزرگ معماری با امکانات مدرن و کاربردی

مشاهده سایت آماده معماری و ثبت سفارش

۵/۵

طراحی سایت معماری با توجه به روند رشد روزافزون تکنولوژی در جامعه برای فعالان این عرصه به یک الزام کاری و تبلیغاتی تبدیل شده است. وب سایت در واقع دفتر کار آنلاین یک شرکت معماری و پیمانکاری است. سایت امکان معرفی پروژه های در حال انجام ، پروژه های در حال افتتاح و همچنین پروژه های به اتمام رسیده را بدون هچ نوع محدودیت زمانی و مکانی در اختیار شرکت های فعال در صنعت ساختمان قرار می دهد.

طراحی سایت معماری

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

خرید اپلیکیشن آماده

مشاغلی که نیاز به طراحی سایت معماری ( ساختمانی ) دارند

این روزها به جرات می توان اظهار داشت که به ندرت کسب وکاری را می توان یافت که بی نیاز از ورود به عرصه تکنولوژی باشد. قدم اول برای ورود به این عرصه طراحی سایت و سپس طراحی اپلیکیشن متناسب با نیاز های آن کسب و کار است. برخی از مشاغلی که نیاز به طراحی سایت معماری با امکانات به روز دارند، به شرح ذیل می باشند :

۱- مجریان پروژهای ساختمانی

۲- طراحان پروژه های ساختمانی

۳- فروشندگان مصالح و تجهیزات ساختمانی

۴- مهندسین عمران و معماری

۵- شرکت های عمرانی و ساختمان سازی

و …

مشاغلی که نیاز به طراحی سایت معماری دارند

مزایای طراحی سایت معماری

مزایای ورود به دنیای اینترنت و ایجاد یا گسترش کسب و کار در این عرصه پهناور و بدون حد و مرز بر هیچکس پوشیده نیست. این روزها مدیران مجموعه های موفق برای دستیابی به مزایای این نوع از کسب و کار دائما در حال رقابت هستند. طراحی سایت معماری برای مجموعه های مرتبط با این حوزه بسیار کاربردی بوده و مزایای فراوانی برای آن ها در پی دارد. برخی از آن ها عبارتند از:

  • فراهم آوردن امکان نمایش پروژه ها و همچنین محصولات بدون نیاز به کاتالوگ های فیزیکی
  • امکان بازاریابی به روش های نوین
  • امکان بهره مندی از تبلیغات پربازده اینترنتی
  • افزایش تعداد فروش محصولات،تجهیزات و خدمات
  • جذب مشتری های جدید
  • ایجاد ارتباط با سایر مشاغل مرتبط و غیرمرتبط
  • امکان بهره مندی از ظاهر گرافیکی عالی با هزینه ای کم
  • و …

مزایای طراحی سایت معماری

 

امکانات موجود در طراحی سایت معماری

برای طراحی سایت می توان از زبان های برانامه نویسی مختلفی با توجه به امکانات مورد نیاز در سایت بهره برد. اما به طور کلی در طراحی وب سایت و همچنین در طراحی اپلیکیشن معمولا یک سری استانداردهای کلی در نظر گرفته می شود. طراحی سایت معماری نیازمند ایحاد یک سری از امکانات به شرح ذیل است :

امکانات موجود در طراحی سایت معماری

۱- درباره ما

در این بخش هویت مجموعه و یا شرکت ساختمانی در سایت معماری معرفی می شود. این بخش دستاوردهای شرکت را به نمایش می گذارد، بسیاری از کاربران در اولین بازدیدشان از وب سایت معماری به این بخش مراجعه نموده و حتی نگاهی گذرا به این قسمت دارند.

۲- نمونه کارها

این بخش از مهم ترین بخش های هر سایت معماری است که در آن پروژه های به اتمام رسیده و پروژه های در حال انجام به همراه مشخصاتی از قبیل متراژ، مصالح، زمان انجام پروژه، روش انجام و همچنین عکس های مربوط به پیش و پس از اجرا قرار می گیرند.

۳- گالری تصاویر

گالری تصویر شامل عکس هایی با کیفیت بدون محدودیت تعداد برای هر پروژه می باشد. این تصاویر می توانند حاوی زیرنویس برای معرفی بهتر و ذکر نکات لازم نیز باشند. هر چه این عکس ها باکیفیت تر و حرفه ای تر باشند، گالری تصاویر سایت معماری از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

۴- گالری ویدئو

این بخش از طراحی سایت معماری با قرار دادن فیلم هایی چند دقیقه ای از روند انجام پروژه ها و اتمام آن ها به اثر بخشی ارائه نمونه کار و ایحاد جلوه بصری در سایت کمک شایانی می نماید. گالری ویدئو سایت معماری می تواند حاوی فیلم هایی با فدمت های مختلف باشد.

۵- رزومه شرکت

در طراحی سایت معماری و پیمانکاری هر چه بخش رزومه پربارتر باشد، اعتماد مشتری بیشتر جلب شده و در نتیجه منجر به دریافت پروژه های بیشتری می شود. رزومه شرکت در واقع شناسنامه و پیشینه آن است و نقشی اساسی در ایجاد اعتبار دارد.

طراحی سایت معماری

۶- تماس با ما

در این بخش از وب سایت معماری تمامی راه های ارتباطی از جمله آدرس، شمراه تماس ثابت، شماره تماس همراه، ایمیل، فرم ارتباطی، شبکه های اجتماعی و … در نظر گرفته می شود.

۷- خدمات ما

معرفی انواع خدماتی که در حوزه فعالیت شرکت یا دفتر معماری است از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در این دفاتر ممکن است خدمات طراحی داخلی، پیمانکاری، فروش مصالح ساختمانی و … همگی ارائه شود و یا این که فقط یک یا چند فعالیت صورت پذیرد. در طراحی سایت معماری شفاف سازی حدود فعالیت شرکت برای مخاطبان در بخش خدمات ما صورت می پذیرد.

۸- معرفی پرسنل شرکت

برای این گزینه در طراحی سایت معماری صفحه ای جداگانه در نظر گرفته می شود که پرسنل و کادر فنی شرکت معماری از جمله مهندسان، آرشیتکت ها، تکنسین ها و … با مشخص نمودن تخصص توانایی ها معرفی می گردند.

طراحی سایت معماری

۹- اخبار

بخش اخبار سایت معماری به اتفاقات روز دنیای معماری و ساخت و ساز، دست آوردهای نوین این عرصه، خبرهای روز شرکت و … اختصاص دارد. این بخش از وب سایت در طراحی سایت معماری می تواند از طراحی گرافیکی اختصاصی و جلوه های بصری بسیار یبا بهره مند گردد.

۱۰- مقالات

معماری و ساختمان سازی از عرصه هایی است که این روزها با پیشرفت تکنولوژی هر روزه در حال ارائه محصولات و طرح های نوینی است. در نتیجه مقالات در این زمینه زیاد و به روز است و حتما شرکت طراحی سایت این بخش را در طراحی سایت معماری لحاظ می کند.  مقالاتی که در سایت های معماری ارائه می شوند ممکن است توسط اعضاء شرکت معماری، معماران بزرگ و به نام، مجله های معماری – ساختمان سازی و … منتشر شده باشند.

۱۱- معرفی شرکت های تابعه و یا قراردادهای همکاری

هر شرکتی به خصوص آن هایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند شرکت ها و مجموعه های پیمانکاری تابعه و همچنین شرکت های همکاری با دامنه های فعالیت متفاوت دارند. معرفی این مجموعه ها در سایت معماری به شرکت و عرصه فعالیت های آن اعتباری دو چندان داده و به این قراردادهای همکاری نیز پشتوانه می بخشد.

نکته:

از امکانات ویژه موجود در طراحی سایت معماری، امکان ارسال اتومات نمونه کارها و مطالب جدید به صفحات اجتماعی لینک شده از قبیل اینستاگرام، تویتتر، لینکداین، فیسبوک و … است.

طراحی سایت معماری

ویژگی های کلی طراحی سایت معماری

شرکت طراحی سایت برای سایت معماری علاوه بر گزینه ها و  بخش های ذکر شده در مطالب فوق باید توجه ویژه ای به جلوه های بصری، هارمونی رنگ ها، عکس های متناسب با نوع فعالیت شرکت، گویایی تصاویر و مطالب، دسترسی آسان به بخش های مختلف، ایجاد راه های ارتباطی به روز با شرکت، جستجوی آسان، ثبت سفارش آنلاین و … داشته باشد. موارد زیر نیز باید در طراحی سایت معماری مدنظر قرار بگیرند :

۱- ظاهر گرافیکی زیبا

۲- سرعت و امنیت بالا

۳- طراحی ریسپانسیو

۴- رعایت اصل یوزر فرندلی

۵- سئو و بهینه سازی سایت

۶- انتخاب کلیدواژه مناسب سئو

۷- تهیه اپلیکیشن

و …

ویژگی های کلی طراحی سایت معماری


لینک های مفید یا مرتبط با این موضوع:

به بالای صفحه بردن