طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی

همه چیز در مورد سایت نمایشگاهی

بررسی ویژگی‌های سایت نمایشگاهی شامل امکانات و موارد مورد نیاز

پلن و قیمت سایت نمایشگاهی

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

طراحی سایت نمایشگاهی ، هر ساله در کلیه شهرهای بزرگ و کوچک ایران نمایشگاههایی با زمینه های مختلف برگزار می گردد. به همین منظور صاحبان کسب و کارهایی که در نمایشگاه شرکت می کنند ، نزدیک زمان برگزاری نمایشگاه که می رسد به فکر تبلیغات بیشتر و پرداخت هزینه های بسیار گزاف می افتند تا در نمایشگاه برجسته تر دیده شوند . راههای بسیار متنوع و مختلفی برای تبلیغات برای نمایشگاه وجود دارد مانند تبلیغات در روزنامه ها و مجلات و … .

 

لزوم داشتن سایت نمایشگاه

شاید تبلیغات بدین صورت صاحبان مشاغل را تاحدی به هدف خود برساند اما باید بگوییم که داشتن یک سایت برای نمایشگاه خاص می تواند حس اطمینان بسیاری در مخاطبان و مشتریان القا نماید و به تمام ابهامات در این مورد از بین برود.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

خرید اپلیکیشن آماده

 

مطمئناً مشتریان شما بسیار خشنود و راضی خواهند بود اگر مشاهده نمایند که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و یا مدیر یک شرکت تنها برای یک نمایشگاه خاص که هر ساله در آن شرکت می نمایید وب سایتی جداگانه و اختصاصی تدارک دیده اید.

 

طراحی سایت نمایشگاهی

 

زمان مناسب برای طراحی سایت نمایشگاهی

توصیه ما به شما این است که اگر برای امسال قصد شرکت در نمایشگاهی را دارید از همین حالا یک برنامه ریزی هدفمند برای طراحی سایت نمایشگاهی داشته باشید.

طراحی وب سایت نمایشگاهی علاوه بر اینکه تاریخ ، زمان و مکان نمایشگاه را مشخص می نماید و مختص برای تبلیغات نمایشگاه مورد نظر طراحی می گردد اما بعدها همین وب سایت می تواند به یک وب سایت فروشگاهی تبدیل شده و کاربری آن نیز تغییر پیدا نماید.

به توصیه متخصصان ضروری است قبل از طراحی سایت نمایشگاهی حتماً نیازها و هدف خود را از داشتن وب سایت نمایشگاهی کاملاً مشخص نمایید تا بتوانید در بازار رقابت از دیگر شرکت های مشابه خود پیشی بگیرید.

 

ارتباط با مشتریان در وب سایت

ارتباط با مشتریان در قبل از برگزاری نمایشگاه و زمان برگزاری و حتی بعد از نمایشگاه از طریق وب سایت می تواند در توسعه کسب و کار شما بسیار اثر گذار باشد و مخاطبان را به مشتریان دائمی شما تبدیل کنند.

بدین منظور قراردادن و اختصاص دادن بخشهایی مانند چت آنلاین ، ارسال پیشنهادات و نظرات و همچنین صفحه پرسش و پاسخ می تواند در فرآیند ارتباط شما با مشتریان کمک مؤثری داشته باشد.

 

امکانات در طراحی سایت نمایشگاهی

امکاناتی که یک وب سایت نمایشگاهی باید داشته باشد عبارتند از :

♦ اعلام تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاه

♦ ارائه اطلاعات در مورد غرفه با ذکر جزئیات دقیق و نقشه آن

♦ صفحه تماس با ما در جهت برقراری ارتباطی آسان مشتری با شما

♦ طراحی بخش نظرسنجی در سایت

♦ معرفی پرسنلی که در نمایشگاه حضور دارند

♦ معرفی و ارائه اطلاعات در مورد دست آوردهای بعد از نمایشگاه


مطالب مرتبط با موضوع:

کلمات کلیدی مرتبط با موضوع

نرم افزار ساخت نمایشگاه مجازی

برگزاری نمایشگاه مجازی

نمایشگاه مجازی چیست