طراحان برتر

طراحی سایت ورزشی

 

طراحی سایت ورزشی

یکی دیگر از وب سایتهایی که بیشترین مخاطبان را دارد سایت های ورزشی هستند. با توجه به این که رشته های ورزشی بسیار متنوعی وجود دارد ، طراحی سایت ورزشی برای طرفداران و علاقه مندان به رشته های ورزشی گوناگون یک مزیت محسوب می گردد.

در طراحی سایت ورزشی می توان بخشی را به معرفی رشته های ورزشی اختصاص داد و در مورد تاریخچه آنها گفت .از این طریق می توان اطلاعات بسیاری را که مخاطبان در مورد رشته ورزشی مورد علاقه خود به دنبال آن هستند را در وب سایت شما بیابند.

به توصیه متخصصان برنامه نویسی و طراحی سایت کرج ( طراحان برتر ) یکی از مهمترین بخش هایی که برای طراحی سایت ورزشی باید در نظر داشت نمایش نتایج مسابقات ورزشی به صورت آنلاین است.

به دلیل اینکه سایتهای ورزشی طرافداران بسیاری دارند می توان بخشی از سایت را نیز برای تبلیغات و آگهی در نظر داشت که از این طریق مالکان سایت می توانند کسب درآمد کنند. که این موضوع ، یکی از مزیتهای مهم طراحی سایت ورزشی می باشد.

از دیگر مزایای مهم سایت ورزشی می تواند زمانی اتفاق افتد که سایت شما از طریق تبلیغات و یا از طریق جستجو شناخته شده شود و این امکان را فراهم آورد تا علاقه مندان یا افرادی که به دنبال دریافت اطلاعاتی پیرامون رشته ورزشی خاص هستند از سایت شما بازدید کنند و  حتی در نهایت در باشگاه مجازی و آنلاین سایت شما ثبت نام کنند که این امر نیز یک نوع درآمدزایی از طریق سایت می باشد.

تیم متخصص و مجرب طراحی سایت در کرج ( طراحان برتر ) به مربیان و اساتید ورزشی توصیه می کنند که حتماً یک وب سایت به موضوعیت رشته فعالیت ورزشی خود داشته باشند تا از این طریق بتوانند زحمات و موفقیتهای که در رشته ورزشی خود کشیده اند کاملتر و بهتر به طرفداران خود معرفی نمایند.

از ویژگیهای مهمی که یک طراح برای طراحی سایت ورزشی باید در نظر داشته و پیاده سازی نماید این است که می بایست دسته بندی و آدرس دهی به بخش های مختلف سایت را طوری در سایت قرار دهد که هر کاربر با هر میزان دانش برای استفاده از کامپیوتر دارد بتواند به راحتی به بخشهای دلخواه خود وارد شوند و مسابقات مورد علاقه خود را از طریق وب سایت شما دنبال نمایند.

چرا که اگر کار با سایت سخت و پیچیده باشد می تواند تأثیر نامطلوبی بر روی سئو سایت بگذارد و تعداد مخاطبان و مشتریان شما را کاهش خواهد داد.

همانگونه که در مطلب فوق اشاره کردیم یکی از بخشهای جالب یک سایت ورزشی نمایش آنلاین مسابقات در وب سایت است به طوری که افرادی که امکان دسترسی به تلویزیون را ندارند بتوانند از طریق وب سایت شما به صورت زنده مسابقه ورزشی مورد علاقه خود را مشاهده نماید.

 پخش آنلاین مسابقات به صورت زنده از طریق تکنولوژی به نام AJAX امکان پذیر است که بالاترین تکنولوژی را برای طراحی و پیاده سازی این بخش موجب می گردد.

ویژگیها و امکاناتی که برای طراحی سایت ورزشی باید در نظر داشت و یک سایت ورزشی می بایست آنها را داشته باشد به شرح فهرست زیر عبارتند از :

♦ بخش توضیحات مربوط به رشته های گوناگون ورزشی – از تاریخچه  یک رشته ورزشی گرفته تا آموزش آنلاین آن به صورت کامل

♦ بخش اخبار مربوط به رشته های مختلف ورزشی و اعلام نتایج مسابقات

♦ بخش آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگ های داخلی و خارجی

♦ بخش آگهی و تبلیغات به منظور کسب درآمد از طریق سایت

♦ بخش خبرنامه و ارسال اخبار به اعضای وب سایت

♦ معرفی فدراسیون مربوط به رشته های مختلف ورزشی برای مخاطبان

♦ طراحی صفحه گالری بسیار زیبا ، قرار دادن عکس ها و تصاویر از لحظه های ناب ورزشی

♦ طراحی سایت به صورت ریسپانسیو برای نمایش بهتر مسابقات در صفحه نمایش های مختلف لپ تاپ ، موبایل و تبلت

♦ طراحی صفحه تماس با ما برای ارتباط بهتر کاربران وب سایت با مدیر وب سایت

♦ طراحی بخشی در سایت در خصوص ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان در رشته های مختلف ورزشی

♦ اختصاص دادن بخشی از وب سایت برای آشنا شدن بازدید کنندگان سایت با اعضا و تیم های باشگاه مشتریان

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری