طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

خرید سایت آماده پزشکی

طراحی سایت پزشکی مناسب برای معرفی انواع خدمات پزشکی، نوبت دهی و خدمات آنلاین پزشکی

صدها نمونه سایت پزشکی اماده تحویل با امکانات کامل

طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی را دارد؟

کنترل پنل فارسی   کنترل پنل مدیرت فارسی کنترل پنل فارسی

دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان 

هاست رایگان هاست یک ساله رایگان  هاست رایگان

پشتیبانی رایگان   ۶ ماه پشتیبانی رایگان  پشتیبانی رایگان

اپلیکیشن رایگان اندروید اپلیکیشن اندروید رایگان  اپلیکیشن رایگان اندروید

درگاه پرداخت آنلاینامکان ایجاد درگاه بانکیدرگاه پرداخت آنلاین

طراحی سایت بیمارستان مطب داروخانه مناسب برای بیمارستان، مطب، داروخانه طراحی سایت بیمارستان مطب داروخانه

تعیین نوبت آنلاین پیشرفته تعیین نوبت آنلاین پیشرفته تعیین نوبت آنلاین پیشرفته

ارائه انواع خدمات پزشکی  امکان ارائه انواع خدمات پزشکی  ارائه انواع خدمات پزشکی

ایجاد نسخه پزشکی امکان ایجاد نسخه پزشکی ایجاد نسخه پزشکی

امکان ایجاد چندین پنل کاربری امکان ایجاد چندین پنل کاربری امکان ایجاد چندین پنل کاربری

جستجوی پزشکان و یا مراکز پزشکیجستجوی پزشکان و یا مراکز پزشکی جستجوی پزشکان و یا مراکز پزشکی

معرفی انواع تخصص پزشکان معرفی انواع تخصص پزشکان معرفی انواع تخصص پزشکان

مناسب برای نمایش در موبایل مناسب برای نمایش در موبایل مناسب برای نمایش در موبایل

فرم دریافت اطلاعات امکان ایجاد انواع فرم دریافت اطلاعاتفرم دریافت اطلاعات

گالری تصاویر ایجاد گالری تصاویر نامحدود گالری تصاویر

امکانات بی‌نظیر برای مشاهده سایت آماده تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۷۸۱۳۹

خرید سایت آماده پزشکی

پکیج پایه

دارای امکانات پایه برای راه‌اندازی وب سایت فروشگاهی مناسب برای شروع فعالیت فروشگاهی

پکیج استاندارد

کیفیت مناسب با امکانات کامل فروشگاهی جهت گسترش فعالیت و افزایش فروش

پکیج پیشرفته

منابع اختصاصی به همراه امکانات اختصاصی مناسب جهت فعالیت‌های حرفه‌ای

مشاهده سایت آماده پزشکی و ثبت سفارش

۵/۵

طراحی سایت پزشکی در راستای مدرن نمودن سیستم پزشکی اهمیت ویژه ای دارد. این روزها علم پزشکی نیز مانند سایر علوم، روز به روز در حال پیشرفت است. تکنولوژی های جدید و اینترنت در این امر نقش به سزایی دارند. بسیاری از پزشکان مهارت ها، اطلاعات پزشکی، روش های نوین و تجارب خود را در فعالیت های پزشکی از طریق وب سایت و وبلاگ انتشار می دهند. زیرا روزانه میلیون ها نفر در اینترنت اطلاعات موجود در رابطه با بیماری خود یا اطرافیانشان را جستجو می کنند و پس از مشاهده وب سایت مطلوب، مطالب آن را دنبال نموده و یا سایت مذکور را به دیگران توصیه می کنند. پزشکان آشنا به اینترنت شانس موفقیت بیشتری نسبت به سایرین دارند، علت آن هم به سهل نمودن دسترسی به ایشان برای بیماران برمی گردد. این دسترسی با بهره مندی از امکانات موجود در طراحی سایت پزشکی حاصل می شود.

طراحی سایت پزشکی

امکانات موجود در طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی امکانات فراوانی به پزشکان ارائه می دهند. این امکانات تمامی نیازهای یک پزشک یا مجموعه خدمات پزشکی را در رابطه با سایت تامین می نماید. از جمله این امکانات می توان موارد ذیل را نام برد:

۱- درباره ما

این بخش از وب سایت پزشکی  در طراحی سایت پزشکی به معرفی پزشک، فعالیت ها، رزومه و دست آوردهای پزشکی ایشان می پردازد.

۲- مقالات

 بخش مقالات در سایت پزشکی مطالب ارائه شده توسط پزشک یا همکاران ایشان را منتشر می نماید و اجازه دانلود می دهد.

۳- نوبت دهی آنلاین

امکان رزرو و تعیین وقت آنلاین برای ویزیت بیماران و تعیین زمان حضور آن ها در کلینیک یا مطب جهت دریافت خدمات پزشکی مورد نظر از طریق وب سایت پزشکی صورت می پذیرد.

امکانات موجود در طراحی سایت پزشکی

۴- تور مجازی:

در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفتن این گزینه فضای کلینیک، مطب و تجهیزات آن را به صورت ۳ بعدی و ۳۶۰ درجه به نمایش می گذارد.

۵- ویزیت آنلاین

گزینه ویزیت و معالجه آنلاین از راه دور این امکان را به بیماران در هرجای دنیا می دهد که از دانش و تجربه پزشک مورد نظر خود از طریق وب سایت پزشکی بهره مند شوند.

۶- بانک اطلاعات / کتابخانه

امکان قراردادن بانک کتاب، مجله و اطلاعات پزشکی به صورت فایل یا متن برای مطالعه بیماران و یا کاربران در زمان طراحی سایت پزشکی در این سایت قرار داده می شود.

نوبت دهی آنلاین

۷- گوگل مپ

امکان نمایش آدرس کلینیک یا مطب در نقشه گوگل و راهنمایی برای مسیریابی مطب پزشک یا مرکز خدمات پزشکی در این سایت وجود دارد.

۸- سوالات متداول

در نظر گرفتن بخش سوالات رایج پزشکی در زمان طراحی سایت پزشکی برای مطرح نمودن موارد عمومی در رابطه با تخصص پزشک از ذکر مجدد این سوالات در وب سایت و اتلاف وقت جلوگیری می نماید.

۹- خدمات مرکز پزشکی

در نظر گرفتن منوی مخصوص برای معرفی انواع خدمات پزشکی که توسط کلینیک یا مطب ارائه می شود در طراحی سایت پزشکی امکان قرارگیری تمام خدمات را در یک پکیج معرفی در وب سایت فراهم می نماید.

خدمات مرکز پزشکی

۱۰- اخبار

ارائه بخش اخبار برای ثبت وقایع و خدمات نوین ارائه شده در کلینیک یا مطب مانند تغییر در ساعت کاری، آدرس و … دسترسی کاربران سایت را به آخرین اخبار بر اساس تاریخ فر اهم می نماید.

۱۱- نظرسنجی

نظرسنجی از کابران سایت در ارتباط با مطالب ارائه شده در سایت و همچنین سایر خدمات مرکز پزشکی امکان بهبود را فراهم می کند.

نظر سنجی در سایت پزشکی

۱۲- گالری تصاویر / گالری ویدئو

گالری تصاویر و ویدئو با تعداد تصویر و فیلم نامحدود در وب سایت پزشکی به عنوان راهنمایی برای کاربران وب سایت است و همچنین از لحاظ بصری جنبه تبلیغاتی جذاب و بدون هزینه را دارد.

۱۳- منو و زیر منو

امکان ثبت تعداد نامحدود منو و زیر منو در طراحی سایت پزشکی وجود دارد. اما معمولا تعداد مشخصی بسته به نوع خدمات سایت توسط  تیم متخصص و مجرب طراحی سایت  توصیه می شود.

۱۴- تبلیغات

امکان تبلیغ به صورت بنر، عکس، فلش، نوتیفیکیشن، ادوردز برای سایت های پزشکی فراهم است. انواع تبلیغات ذکر شده با بازدهی های متفاوت برای سایت های پزشکی انجام می شود.

تبلیغات در سایت پزشکی

۱۵- تماس با ما

تماس با ما برای ارائه اطلاعات ارتباطی از جمله آدرس، شماره تماس، ایمیل و شبکه های اجتماعی به کاربران در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفته می شود.

۱۶- سئو اولیه

در طراحی سایت پزشکی باید این گزینه را در نظر گرفت که دارای سئو اولیه و امکان قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل برای تبلیغات باشد.

۱۷- پنل کاربری فارسی

دارای امکان مدیریت محتوا با پنل مدیریت فارسی و دسترسی آسان به بخش های مختلف است با این کنترل پنل مدیریت محتوایی سایت به راحتی توسط کسانی که دانش طراحی سایت ندارند قابل انجام است.

پنل کاربری فارسی در سایت پزشکی

۱۸- پرداخت آنلاین

ایجاد امکان پرداخت آنلاین ویزیت و سایر خدمات برای بیماران و همچنین فروش محصولات ویژه پزشکی و بهداشتی از طریق طراحی سایت پزشکی  فراهم می باشد.

۱۹- معرفی بیمه های طرف قرارداد

اعلام لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد با پزشک جهت اطلاع بیماران پیش از دریافت نوبت در سایت پزشکی انجام می شود تا بیماران بتوانند از تعرفه های بیمه ای بهره مند گردند.

۲۰- سوابق پزشکی بیمار

ثبت پرونده سوابق پزشکی بیماران در سایت و امکان دسترسی بیماران و پزشکان به آن در مصرف کاغذ صرفه جویی نموده و یک بایگانی اطلاعات دقیق و بدون محدودیت را ایجاد می نماید.

سوابق پزشکی بیمار

بازدهی سایت پزشکی

سایت پزشکی با امکانات فوق الذکر تمامی نیازهای یک مطب یا مرکز پزشکی، سلامتی و زیبایی را در بهترین حالت ممکن فراهم نموده و پس از آن امکان تبلیغات گسترده با روش های نوین برای افزایش بازدهی وب سایت وجود دارد.

نکته :

 متخصصان طراحی سایت بر این عقیده هستند که با توجه به رشد روزافزون و فراگیر اپ ها، طراحی اپلیکیشن پزشکی در کنار وب سایت به افزایش بازدهی آن کمک نموده و بستر تبیلغاتی گسترده ای را فراهم می نماید.

بازدهی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت می باشد. طراحان طراحی سایت باید به این نکته توجه داشته باشند که نوع طراحی سایت پزشکی باید به گونه ای باشد که بازدیدکننده از سایت و مخاطب بتواند به سرعت به هدف خود برسد و  بتوانند اطلاعات موردنیاز خود را که شامل تخصص پزشک یا تخصص های مرکز پزشکی ، اطلاات تماس دکتر ، مطب ، بیمارستان ، کلینیک و غیره را به راحتی پیدا نماید. طراحی سایت پزشکی اگر بر اساس اصول و به درستی انجام شود این مسئله هم برای پزشک و یا مرکز پزشکی و هم برای بازیدکننده مفید خواهد بود.

دسترسی به وب سایت پزشکی

دسترسی آسان کاربران به یک سایت پزشکی و در کل دیده شدن یک سایت پزشکی در اینترنت ارتباط مستقیم با بحث سئو و رتبه سایت در گوگل دارد.اگر یک سایت پزشکی در کلمات کلیدی مرتبط با حیطه پزشکی خود از طریق مقاله و یا از طریق معرفی خدماتش بالا باشد در نتیجه می تواند بازدیدکننده بسیار و در نهایت مشتریان و مراجعه کنندگان زیادی جذب نماید. در هنگام طراحی سایت پزشکی نیز همانند تمامی انواع طراحی سایت ها باید قوانین و اصول سئو رعایت گردد تا بتوان علاوه بر معرفی خدمات ، این امکان ایجاد شود که بازاریابی اینترنتی را نیز از طریق وب سایت انجام داد.

با توجه به توضیحات داده شده ، طراحی سایت پزشکی باید حتماً توسط یک تیم حرفه ای طراحی سایت انجام شود که رعایت نکات و اصول سئو را ملاک طراحی سایت پزشکی قرار می دهند. در این زمینه شما می توانید از مشاوره و خدمات طراحی سایت حرفه ای تیم متخصص و مجرب طراحی سایت بهره مند گردید.

همانطور که در مطالب فوق توضیح داده شد طراحی سایت پزشکی باید به گونه ای باشد که ابتدا بتواند با سئوی قوی خود زمانی که کاربران موضوعات مربوط به آن را سرچ می کنند ، سایت پزشکی در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل به کاربر نشان داده شود و سپس با دارا بودن امکاناتی مانند رزرو آنلاین ، فرم های تماس ، معرفی خدمات ، اسامی پزشکان ، ساعات ویزیت پزشکان و … در یک قالب گرافیکی آرامش بخش و زیبا بتواند به کاربران در خصوص خدماتی که از سایت انتظار دارند را ارائه نماید.


مطالب مرتبط:

خرید سایت پزشکی

طراحی سایت

انتشار اپلیکیشن


کلمات کلیدی مرتبط با موضوع:
 • اسم سایت پزشکی
 • وب سایت پزشکی
 • نمونه سایت پزشکی
 • طراحی سایت پزشکان
 • ساخت وب سایت پزشکی
 • طراحی سایت مطب
 • طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی
 • ساخت سایت نوبت دهی
کلمات کلیدی دیگر
 • راه اندازی سایت نوبت دهی
 • ساخت اپلیکیشن نوبت دهی
 • سامانه نوبت دهی
 • اپلیکیشن نوبت دهی پزشکان
 • سایت نوبت دهی آرایشگاه
 • نرم افزار نوبت دهی آنلاین
 • قالب سایت نوبت دهی پزشک
 •  طراحی سایت پزشکی
 • طراحی سایت پزشکان
 • ساخت وب سایت پزشکی
 • وب سایت پزشکان
 • اسم سایت پزشکی
 • مطب ارتودنسی
 • مطب های ارتودنسی
واژه های دیگر مرتبط با طراحی سایت پزشکی: