طراحی سایت کاندیدا

طراحی سایت کاندیدا

چند ویژگی در مورد سایت کاندیدا

معرفی وب سایت کاندیدا و ویژگی‌های مرتبط با آن

پلن و قیمت سایت کاندیدا

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

یکی از راه های تبلیغاتی که برای کاندیداهای مختلف در انتخابات وجود دارد، طراحی سایت کاندیدا و تبلیغات در اینترنت است. امروزه این روش تبلیغاتی می­تواند بسیار مفید واقع شود زیرا پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا مردم در اینترنت اطلاعاتی را پیدا کنند. می­توان گفت که رسانه ی تبلیغاتی که بعد از تلویزیون مورد استفاده ی مردم است اینترنت و فضای مجازی است که تاثیرات زیادی را می­تواند داشته باشد.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

 

بخش های سایت کاندیدا

طراحی سایت کاندیدا باید بسیار حرفه ای صورت بگیرد و شامل قسمت ها و بخش های مختلف و مهمی شود.

قسمتی از سایت که بسیار برای کاندیدا مهم است بخش معرفی کاندیدا و بیوگرافی آن است که باید در صفحه­ ی اصلی سایت درج شود. می­توان گفت مهمترین مکانی که می­توان کاندیدا را معرفی کرد از طریق طراحی سایت کاندیدا است زیرا همگان به آن دسترسی دارند و به راحتی می­توانند اطلاعات شخص کاندید شده را پیدا کنند.

 

دسته بندی مناسب در سایت کاندیدا

چگونه معرفی کاندیدا در طراحی سایت بسیار مهم است. طراح سایت حرفه ای باید محتوای سایت را به خوبی دسته بندی و ارائه کند. برای این که بدانیم چه عواملی در طراحی سایت کاندیدا اهمیت دارد ابتدا به سراغ تعریفی از سایت می­رویم. سایتها تعدادی از صفحه ها هستند که ما با جستجو در اینترنت می­توانیم آن هارا پیدا و اطلاعاتی را از آن ها به دست آوریم.

طراحی سایت شامل کارهایی مانند تولید محتوای جدید و هدفمند، طراحی گرافیکی و ظاهری سایت، ایجاد نرم افزار های کاربردی و… است. در ادامه به توضیح و بخش هایی می­پردازیم که باید در سایت وجود داشته باشد.

 

محتوای سایت کاندیدا

در طراحی سایت کاندیدا باید بخشی را در نظر گرفت که شامل معرفی کامل و بیوگرافی نامزد انتخاباتی باشد. همانطور که گفته شد چگونگی نوشتن محتوا در سایت نیازمند به طراح حرفه ای و نویسنده ای ماهر است که بتواند معرفی را به طور کامل برساند.

در نوشتن محتوا قالب بندی مطلب و نوشته بسیار اهمیت دارد. بیوگرافی کاندیدا باید شامل مشخصات شخصی، مدارک تحصیلی ، فعالیت ها و مطالب تکمیلی باشد. هر کدام از این موارد باید به طور صحیح و مستند نوشته شده باشد و قالب بندی مناسبی را دارا باشد.

 

نرم افزارهای کاربردی

ایجاد نرم افزار های کاربردی می­تواند برای سایت ها بسیار ارزشمند باشند.  این گونه از نرم افزار ها در سایت ها به نمایش گذاشته می­شوند. نکته ی قابل توجه هنگام قرار دادن این نرم افزار ها در سایت این است که کد گذاری این نرم افزار ها باید به گونه ای باشد تا باعث کاهش سرعت سایت نشود.

طراحی سایت کاندیدا

 

گالری تصاویر در سایت کاندیدا

یکی از مواردی که برای کاندیدا می­تواند بسیار تاثیر گذار باشد و کاربر را به سمت سایت و نامزد انتخاباتی بکشاند عکس های نامزد انتخاباتی است. باید به این امر توجه داشته باشند در هنگام طراحی سایت کاندیدا حتماً بخشی از سایت را به گالری تصاویر تخصیص دهند.

این تصاویر باید چیدمان مرتبی داشته باشند. تصاویر را به ترتیب تاریخ می­توان دسته بندی کرد تا کاربر بتواند مراحل زندگی نامزد انتخاباتی را با دیدن تصاویر متوجه شود.

انتخاب تصاویر باید هدفمند  و نشان دهنده ی فعالیت های نامزد انتخاباتی باشد تا بتوانند اعتماد کاربران را به خود جلب کنند.

 

اطلاع رسانی های دقیق و به روز

یکی از موارد مهمی که کاربران را به سمت سایت شما می­کشاند آگاهی از اطلاع رسانی های دقیقی است که باید در سایت وجود داشته باشد.

این مورد باید شامل عکس ها و گزارش هایی از سخنرانی ها، فعالیت های اخیرکاندیدا باشد تا کاربر با دیدن ان ها ترغیب به شرکت در سخنرانی بعد شود و اخبار سایت را پیگیری کند. این امر یکی از هدفهای مهم طراحی سایت کاندیدا می باشد.

 

آمار بازدید

می­توانید قسمتی را به آمار بازدید از سایت اختصاص دهید تا باتوجه به این آمار متوجه ایرادات سایت خود شوید.

نظرسنجی

در نظر گرفتن بخش نظر سنجی در طراحی سایت کاندیدا به کاندیدا کمک می­کند تا سوالات خود را از کاربرانی که به سایت وارد می شود بپرسد و اطلاعات لازم را کسب کند.

پیشنهادات و انتقادات

در این قسمت کاربر می تواند انتقادات و پیشنهادات خود را به نمایش بگذارد. این قسمت باعث می­شود تا کاربرد بتواند صدای خود را به کاندیدا برساند و با پاسخ دادن به آن اعتماد کربر جلب شود.

 

گالری فیلم در طراحی سایت کاندیدا

همانطور که در قسمت گالری تصاویرگفته شد، تصاویر باعث جلب اعتماد بیشتر نسبت به مطالب گفته شده می شود. پخش فیلم نسبت به عکس نیز باعث جلب اعتماد می­شود. فیلم هایی از سخنرانی ها، فعالیت های کاندیدا و موارد دیگر باعث می شود تا کاربران با تماشای آن ها در جریان فعالیت های کاندیدا قرار بگیرد.

همچنین کاندیدا می­تواند فیلم هایی به صورت آنلاین از خود بگیرد و در صفحه ی سایت خود به نمایش بگذارد تا در آن به جذب بیشتر طرفدار خود کمک کند.

 

افتخارات و سوابق

قسمتی از معرفی نامه و بیوگرافی را باید به افتخارات و سوابق نامزد انتخاباتی اختصاص دهید. اما اگر تمایل به این کار نداشتید می توانید آن را در صفحه ی جدا و یا در قسمتی جدا در سایت کاندید مورد نظر بیاورید.

گالری صوتی

علاوه بر گالری تصاویر و فیلم می توان گالری صوتی برای سایت خود تهیه کرد تا اگر امکان انتشار فیلم وجو ندارد صدا را در سایت پخش کرد.

انتشار اخبار

قسمت مورد نیاز دیگر در طراحی سایت کاندیدا بخش مربوط به انتشار اخبار است. این اخبار باید مستند و متناسب با اخبار روز باشد. سعی کنید در این اخبار ها  هدف های شخصی را در نظر نگیرید. دخالت ندادن اغراض شخصی در اخبار باعث می­شود تا اعتماد مخاطبان جلب شود.

ارتباط با مردم

قسمتی از سایت را باید ارتباط با مردم اختصاص داد. این مورد باعث می شود تا کاندیدا با کاربران و مردم به طور مستقیم ارتباط برقرار کند و با نیاز های آن ها و مشکلات آن را آشنا شود و سعی در حل کردن مشکلات آن ها داشته باشد.

 

عملکرد های مفید کاندیدا

♦ در این قسمت باید عملکرد های کاندیدا برای مردم نوشته شود.

♦ این قسمت می­تواند تکمیل کننده­ ی معرفی نامه ی کاندیدا باشد.

 

لینک های مرتبط با سایت

در پایان و صفحات پایانی سایت شما یا در اطراف و کناره های آن باید لینک هایی که باسایت شما مرتبط است نوشته شود. در این قسمت باید دقت داشته باشید تا لینک هایی که در سایت شما قرار داده می­شوند لینک های معتبری باشند که مطالب کاربردی و مفیدی در آن ها درج شده باشد.

برای طراحی سایت کاندیدا شما باید شرکت حرفه ای را انتخاب کنید . همچنین شما می توانید از مشاوره متخصصان در این زمینه بهره مند گردید.

 

طراحی سایت مناسب نماینده مجلس شورای اسلامی

طراحی سایت کاندیدا مناسب برای نمایندگان مجلس نیز می‌باشد. نمایندگان مجلس نیز معمولا دیدارهای مردمی دارند. سایت کاندیدا علاوه بر بازتاب بازدیدهای مردمی امکان ثبت و نظر خواهی نیز دارد. از همین جهت یک سایت برای نماینده مجلس نیز پرکاربرد خواهد بود. بستر دائمی برای شنیدن حرف مردم، بستری برای نمایش اقدامات و پیگیریها و موارد دیگر.

 

طراحی سایت انتخاباتی مناسب چه کسانی است؟

سایت انتخاباتی ماهیت معرفی همه جانبه یک کاندیدا، یک نماینده مجلس، یک شرکت حقوقی، یک وکیل و یا حتی یک ارگان بزرگتر را دارد. این نوع از سایت به تمام افرادی که شخصیت اجتماعی رسمی دارند پیشنهاد می‌شود. یک ارگانی که قصد معرفی خدمات خود به صورت عمیق را دارد، یا یک قاضی دادگستری که قصد ارائه موضوعات را دارد، همگی می‌توانند از سایت کاندیدا برای ارائه موارد استفاده نمایند.

سایت انتخاباتی می‌تواند در دوره انتخابات نیز بسیار موثر باشد. معرفی خدمات و نظرات یک کاندیدا در این نوع از سایت ها به صورت جامع ارائه می‌شوند. هر شخصی در صورت ابهام می‌تواند به سایت هر کاندیدا مراجعه و نظرات ایشان را به صورت دقیق م جامع مشاهده نمایند.

 

امکانات ویژه طراحی سایت انتخابات

 • بخش معرفی سوابق و خدمات 
 • بخش اعلان ها و ارسال اخبار ضروری
 • اجازه به کاربران برای نظر سنجی
 • نظر سنجی در مورد فعالیت‌ها و سیاست‌ها
 • بخش ثبت ویدئوهای کندیدا و کاربران
 • بخث اطلاعات تماس و ثبت نظر

 

طراحی سایت انتخابات مجلس

همانطور که قبلا هم گفته شد طراحی سایت انتخابات برای نمایندگانی که قصد ورود به مجلس را دارند نیز مفید فایده است. این سایت ها برای نمایندگان مجلس معمولا با چهار هدف کلی ایجاد می‌گردد. در بخش بعدی به این چهار هدف اشاره خواهیم کرد.

 ارتباط با انتخاب‌کنندگان

ایجاد یک ارتباط دائمی بین کاندیدا و حوزه‌های انتخاباتی و یا ارتباطی دائمی میان رای دندگان و کاندیدا یکی از اهداف طراحی سایت انتخابات است. بسترهای آنلاین همیشه بهترین عملکرد در مورد ارتباط دائمی داشته‌اند. کاندیدا با توجه به سیاست‌های خود می‌تواند ترتباط دائمی با مخاطبان خود در فضای آنلاین ایجاد کند. ارتباط در این بستر در تمام طول شبانه روز  امکان پذیر است.

افزایش تعداد رای

ارائه پاسخ به سوالات و ارتباط با رای دهندگان تاثیر بسیاری در افزایش تعداد رای یک کاندیدا خواهد داشت. سایت کاندیدا این شرایط را فراهم می‌کند تا بستری برای ارتباط گسترد داشته باشیم. این ارتباط گسترده به افزایش تعداد رای نیز خواهد انجامید.

ارائه اخیار و اطلاع رسانی

نیاز بسیاری از کاندیداها ارائه اخبار حوزه انتخاباتی به مردم است. سایت انتخابات به عنوان یک بستر دائمی این شرایط را نیز فراهم می‌کند. سایت در تمام ساعات فعال و اخبار و اطلاع رسانی‌ها را به صورت کامل ارائه خواهد داد.

جلب حمایت‌کنندگان و داوطلبان

جلب رضایت و ترقیب برای حمایت مردم یکی از اهداف کاندیدا است. وب سایت کاندیدا می‌تواند با به روزرسانی‌های متعدد و جلب اعتماد افراد به این هدف نیز برسد.

 


شاید شما به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید.

 


کلمات کلیدی مربوط به این موضوع:

 • طراحی سایت انتخابات
 • طراحی سایت انتخابات مجلس
 • طراحی سایت انتخابات در مجلس
 • طراحی سایت برای نماینده مجلس
 • طراحی سایت انتخابات کاندید مجلس
 • طراحی اپلیکیشن
 • طراحی اپلیکیشن کاندیدا
 • طراحی اپلیکیشن نماینده
 • طراحی اپلیکیشن مجلس