طراحی سایت کودک

طراحی سایت کودک

خرید سایت آماده کودک

طراحی سایت کودک مناسب برای معرفی انواع خدمات مرتبط با کودکان با امکانات کاملا حرفه‌ای

صدها نمونه سایت کودک اماده تحویل با امکانات کامل

طراحی سایت کودک چه امکاناتی را دارد؟

کنترل پنل فارسی   کنترل پنل مدیرت فارسی کنترل پنل فارسی

دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان دامنه آی آر رایگان 

هاست رایگان هاست یک ساله رایگان  هاست رایگان

پشتیبانی رایگان   ۶ ماه پشتیبانی رایگان  پشتیبانی رایگان

اپلیکیشن رایگان اندروید اپلیکیشن اندروید رایگان  اپلیکیشن رایگان اندروید

طراحی گرافیکی مناسب کودک طراحی گرافیکی مناسب کودک طراحی گرافیکی مناسب کودک

صفحه معرفی خدمات صفحه معرفی خدمات صفحه معرفی خدمات

فروشگاه محصولات کودک امکان ایجاد فروشگاه محصولات کودک فروشگاه محصولات کودک

دریافت نظرات   دریافت و تایید نظرات برای محصولات  دریافت نظرات

تایید پیامک سایت   امکان ایجاد تایید پیامکی در سایت  تایید پیامک سایت

رنگبندی و تغییر رنگ امکان رنگبندی و تغییر رنگ رنگبندی و تغییر رنگ

آیکون‌های ویژه کودک دارای آیکون‌های ویژه کودک آیکون‌های ویژه کودک

ارسال ایمیل   اطلاع رسان پیامکی و ایمیلی  ارسال ایمیل

دوره‌های اموزشی معرفی دوره‌های اموزشی دوره‌های اموزشی

 امکان پرداخت آنلاین امکان پرداخت آنلاین برای خدمات  امکان پرداخت آنلاین

ثبت نام آنلاین امکان ثبت نام آنلاین ثبت نام آنلاین

امکانات بی‌نظیر برای مشاهده سایت آماده تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۷۸۱۳۹

خرید سایت آماده کودک

پکیج پایه

امکانات پایه مناسب و اولیه با امکان معرفی هر نوع خدماتی مرتبط با کودکان

پکیج استاندارد

دسترسی و امکانات استاندارد با امکان معرفی مهد کودک‌ها و یا خدماتد اموزشی کودکان

پکیج پیشرفته

امکانات کامل جهت خدمات حرفه‌ای و رو به گسترش مناسب برای آموزشگاه‌های بزرگ

مشاهده سایت آماده کودک و ثبت سفارش

۵/۵

لیست مطالب این مقاله:

طراحی سایت کودک ، دوران کودکی یکی از مهمترین دوران های زندگی هر فردی است . زیرا شخصیت هر فرد از همان دوران کودکی شکل می گیرد . بنابراین تک تک لحظاتی که یک کودک با آن ها در تعامل است تأثیر بسیار زیادی در رشد و تربیت کودک دارد. افراد ، برنامه های مختلف ، بازی ها و سرگرمی های مختلف در رشد و تربیت کودک تأثیر به سزایی دارند.

 

طراحی سایت کودک

 

بنابراین نیاز است که همه پدر و مادرها دانش و آگاهی خود را نسبت به کودکان خود افزایش دهند. آنها باید این را بدانند که هر کودک در هر دوره زمانی و مقطع سنی چگونه باید باشد و چگونه باید با کودک برخورد داشته باشند.

 

برای خرید اپلیکیشن آماده و یا وب سایت آماده به صفحه اصلی سایت  یا فروشگاه مراجعه کنید.

 

گسترش دنیای کودکان

همه ما به خوبی می دانیم که در عصر حاضر با پیشرفت و گسترش تکنولوژی ، دنیای کودکان تنها محدود به اسباب بازی ها نمی شود . تکنولوژی ها و بازیها در دنیای مجازی بیشتر وقت کودکان را به خود اختصاص می دهند. امروزه با آمدن موبایل و تبلت کودکان هم سهم وسیعی از اینترنت دارند پس چه بهتر است که سایتهایی مخصوص کودکان طراحی گردد تا برنامه ها و بازی های مناسب سن آنها در آن گنجانده شود و والدین هم دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشند.

 

طراحی سایت کودک

طراحان در خصوص طراحی سایت کودکان معتقد هستند مبحث بسیار گسترده و در بعضی موارد بسیار پیچیده و حساس می باشد. از همان ابتدا طراحی سایت کودکان ،می بایست بخشهایی را که قرار است در وب سایت گذاشته شود مشخص  و تعیین گردد و معلوم شود که کدام رنج سنی از کودکان قرار است مخاطبان سایت قرار بگیرند.

به طور معمول وب سایتهایی که مختص رده های سنی کودکان و نوجوانان طراحی می گردد بخش عمده ای از آن می تواند ارائه اطلاعات در زمینه های مختلف باشد تا بتواند دانش کودکان را در زمینه های مختلف افزایش دهد.

 

معرفی مکان های تفریحی

در نظر گرفتن بخشی در طراحی سایت کودکان برای معرفی مکان های تفریحی و گردشگری ، موزه ها و … می تواند بسیار برای کودکان و نوجوانان هیجان انگیز باشد.

 

رنگ آمیزی مناسب

در طراحی سایت کودکان رنگ هایی که به کار برده می شود ، مطالب و بازیها و سرگرمیها و به علاوه آموزش از طریق بازیها ، از ویژگیهای یک وب سایت برای کودکان است. شاید به جرأت بتوان گفت که طراحی سایت کودکان از مهمترین و حساس ترین سایت ها می باشد.

 

بخش ویژه والدین

در سایتهای کودکان خوب است بخش های ویژه ای را هم برای والدین کودکان و نوجوانان اختصاص دهید. حتی می توان برای والدین هم کنترل پنل هایی را هم در نظر بگیرید تا آنها با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود به صورت خصوصی و به دور از چشم کودکان و نوجوانان خود آنها را تحت نظر داشته و با شما به عنوان مالک سایت ارتباط برقرار نمایند. حتی بسیار خوب است که از والدین در وارد نمودن مطالب و بروز رسانی وب سایت کمک بخواهید تا تجربه های خود را با والدین دیگر در مورد مسائل مختلف کودکان به اشتراک بگذارند.

 

امکانات در طراحی سایت کودک

امکاناتی که وب سایت های کودکان می توانند داشته باشند عبارتنداز :

 • بخش کتابخانه مربوط به رده های سنی مختلف برای کودکان
 • بخش آموزش بازی های کودکان و نوجوانان
 • بخش اتاق رنگ آمیزی و نقاشی آنلاین ، آموزش نقاشی و …
 • بخش کاردستی کودکان و نوجوانان
 • بخش کتابخانه ضرب المثل ها و منشأ آنها
 • بخش چیستان و دانستنی ها
 • بخش مقالات پزشکی ، بهداشتی ، بیماری ها و ایمنی و …
 • بخش برنامه های نمایشی
 • بخش فروشگاه کودکان

 

ویژگی‌های طراحی سایت کودک

سایت کودکان دارای ویژگی‌هایی است. این ویژگی‌ها با توجه به نوع کاربرد سایت تغییر خواهد کرد. در این بخش به برخی از این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد. این موارد ممکن است در بیشتر سایت‌های کودک اهمیت داشته باشد. سایت‌های کودکان می‌تواند شامل کاربردهی مختلفی باشد. کاربردهایی مانند سایت مهد کودک، سایت آموزش کودکان، سایت بازی کودکان و یا سایت اطلاعات عمومی کودکان می‌باشد.

 • گرافیک جذاب ، داشتن گرافیک جذاب در سایت کودکان یکی از اولین ویژگی‌های سایت کودکان است. گرافیک جذاب موجب جذب کودکان می‌شود.
 • رابط کاربری مناسب، رابط کاربری مناسب برای استفاده کودکان بسیار اهمیت دارد. رابط کاربری باید مطابق با سلیقه و نیاز کودکان ایجاد گردد.
 • طرح‌های گرافیکی مناسب کودکان، طرح‌های گرافیکی چه ساده و چه پیچیده باید مناسب کودکان باشد. طرح گرافیکی نوعی زبان ارتباطی است. این زبان را باید مطابق با نیاز کودکان و درک آنها باشد.
 • رنگ آمیزی مناسب با روحیه کودکان و نیاز سنجی سایت، رنگ آمیزی یکی از فاکتورهایی است که می‌تواند در جذب کودکان موثر باشد. از همین جهت باید به این فاکتور اهمیت داد.

 

بخش‌های خلاقانه برای سایت کودک

سایت کودکان می‌تواند دارای بخش‌های مختلفی باشد. اما برخی از بخش‌ها نیز می‌تواند در این سایت به صورت خلاقانه ایجاد گردد. در این بخش به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

ایجاد مسابقات آنلاین برای کودکان، بخشی بسیار جذاب برای کودکان، ایجاد مسابقات رقابتی برای کودکان به صورت آنلاین است. این مسابقات در افزایش روحیه کودکان بسیار موثر است.

بخش نقاشی آنلاین برای کودکان، نقاشی آنلاین برای کودکان بخش جذاب دیگری است که برای طراحی سایت کودکان می‌توان در نظر گرفت. در این بخش کودکان با موس خود امکان ایجاد طرح‌های مختلف را خواهند داشت.

 

محتوای کودکانه برای سایت کودکان

سایت‌های کودکان دو بخش کلی را شامل می‌شوند. بخش اول سایت‌هایی برای کودکان است. مخاطب اصلی این سایت‌ها کودکان هستند. از همین جهت در این سایت‌ها محتوای کودکانه استفاده می‌شود. اما بخش دوم سایت‌هایی هستند که در مورد کودکان مطالبی را ارائه می‌دهند. این سایت‌ها محتوایی مناسب بزرگسال را ارائه می‌دهند. در این سایت‌ها خبری از ربان کودکانه و یا گرافیک کودکانه نیست.

 


لینک های مفید دیگر را جستجو کنید: