طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

چرا طراحی سایت گردشگری برای آژانس های مسافرتی مهم است؟

طراحی سایت گردشگری مناسب و جذاب برای آژانس های ارائه دهنده این خدمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از آن جایی که سفر بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شهری این روزهاست. در واقع در دنیای پرمشغله امروزی، یافتن راهی سریع وآسان به افراد کمک می کند تا خواسته ها و نیازهای خود را از طریق اینترنت و دنیای مجازی به عرصه عمل برسانند. از این رو آژانس های مسافرتی وارد بازار شدند و پس از مدتی فعالیت خود را از طریق اینترنت، وب سایت و اپلیکیشن گسترش دادند.بنابراین طراحی سایت برای هر آژانس مسافرتی ضروری است. در این وب سایت ها اطلاعات و برنامه تورها، معرفی مقصدهای جذاب توریستی و تفریحی، معرفی هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید و … قرارداده می شود.

در کل هدف اصلی از طراحی سایت گردشگری در کرج در وحله اول معرفی تورهای آن آژانس مسافرتی به کاربران از طریق اینترنت می باشد. این روش بهترین روش برای معرفی اماکن خاص به گردشگران و ترغیب آنها در استقبال از خرید تورها می باشد. کارشناسان طراحی سایت در کرج توصیه می کنند که اگر معرفی تورها به همراه عکس و با طرحهای گرافیکی باشد طبق تجربه ، نتیجه بهتری در پی خواهد داشت. زیرا کاربر می تواند از طریق تصاویر امکان دیدنی اطلاعات و شناخت کافی را نسبت به آن مکان کسب نماید. طراحی سایت گردشگری بسیار می تواند در افزایش در آمد تأثیرگذار باشد. زیرا همه ما به خوبی می دانیم که اینترنت بستر بسیار مناسبی برای جذب مشتری می باشد.

ویژگیهای سایت گردشگری

یکی از نکاتی که طراحان طراحی سایت کرج طراحان برتر همیشه بسیار به آن توجه ویژه ای دارند ایجاد قالب گرافیکی جذاب در طراحی سایت گردشگری می باشد. در واقع قالب گرافیکی زیبا و جذاب از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت گردشگری می باشد. علی الخصوص جذابیت صفحه اول وب سایتهای گردشگری از اهمیت بسیاری برخوردار هستند زیرا یکی از عوامل مهم در جذب بیشتر کاربران می باشند.

نکته مهم دیگری که کارشناسان طراحی سایت در کرج در مورد طراحی سایت گردشگری در کرج تأکید دارند این است که آن دسته از اطلاعاتی را که در رابطه با یک برنامه و تور به کاربران می دهیم باید دقیق و کامل به همراه عکس های زیبا و جذاب از آن منطقه باشد که بسیار در جذب مشتری تأثیرگذار خواهد بود.

نکته دیگری که طراحان طراحی سایت در کرج در مورد اینگونه سایتها باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند طراحی سایت گردشگری با متد حرفه ای و اصول روز است که از مهمترین ویژگی ها می باشد.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت گردشگری

در طراحی سایت گردشگری به طور معمول امکانات زیر قرار داده می شوند:

1- معرفی آژانس مسافرتی و دست آوردهای آن در بخش درباره ما

در این بخش از طراحی سایت گردشگری معمولا تاریخچه و نوع فعالیت هایی که توسط آژانس مسافرتی صورت می پذیرد، به طور کامل توضیح داده می شود. در واقع با مطالعه این بخش هیچ نوع ابهامی در رابطه با فعالیت های مجموعه نباید برای کاربر  باقی بماند.

2- ارائه تصاویر متنوع و متعدد از تورها و مکان های دیدنی در قالب گالری تصاویر

گالری تصاویر در واقع آلبومی از تورهای برگزارشده توسط آژانس است . از آن جایی که جلوه های بصری همیشه تاثیرگذاری فراوانی در مخاطب دارد، استفاده از عکس های جذاب در این بخش از وب سایت به جذب مشتری برای اژانس های مسافرتی بسیار کمک می کند.

3- ارائه فیلم ها و فایل های صوتی با فرمت های مختلف در گالری ویدئو و امکان تفکیک موضوعی

همانند گالری تصاویر، گالری ویدئو هم در طراحی سایت گردشگری به دلیل جذابیت جلوه های بصری بسیار مهم است. در این بخش از سایت فیلم های تهیه شده از تورهای برگزارشده توسط اژانس مسافرتی و مقاصد توریستی پرطرفدار با فرمت های مختلف قرار داده می شود.

طراحی سایت گردشگری

4- قابلیت ارائه تورها و امکان رزرو تور آنلاین برای مسافران

در دنیای مدرن امروز بسیاری از فعالیت ها به صورت آنلاین صورت می پذیرد، رزرو هم از این قافله عقب نمانده و بسیاری از کاربران وب سایت های گردشگری تور مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو نموده و هزینه های آن را از طریق درگاه امن تعبیه شده در سایت در زمان طراحی سایت گردشگری پرداخت می نمایند.

5- معرفی مکان ها و مقصد های توریستی و تفریحی شهرهای مختلف بر روی نقشه

کسب اطلاعات در رابطه با مقاصد توریستی مختلف و معرفی جدیدترین و جذاب ترین آن ها کاربران سایت را به انتخابی بهتر هدایت می نماید و دانش آن ها در رابطه با نوع، مسافت، امکانات و … افزایش داده و انتخابی مطمئن و آگانه را به آن ها هدیه می دهد.

6- استفاده از موسیقی بومی هر منطقه در هر بخش با ارائه قابلیت دانلود آن ها

موسیقی تاثیر زیادی در آرامش انسان ها دارد موسیقی های بومی روح نوازترین انواع آن ها هستند. ارائه موسیقی های بومی در سایت گردشگری که قابلیت دانلود توسط کاربران را داشته باشد علاوه بر ایجاد جذابیت در سایت، تعداد کاربران فعال را بالا برده و کاربران جدید را هم به سایت دعوت می نماید.

طراحی سایت گردشگری

7- معرفی جاذبه های گردشگری کشورهای دیگر و معرفی تورهای موجود

آپشن معرفی تور و جاذبه های گردشگری در طراحی سایت گردشگری به علت ایجاد تنوع، جلوه های بصری زیبا، امکان گسترش دانش و مهارت های گردشگری و … کاربردی و مورد نیاز است.

8- قابلیت خرید آنلاین صنایع دستی مکان های مختلف و تحویل در محل

وجود این قابلیت در سایت گردشگری علاوه بر ایجاد درآمد از طریق فروش آنلاین این محصولات، موجبات آشنایی کاربران جدید را با سایت فراهم می نماید.

9- ارائه عکس و فیلم های سه بعدی از خدمات و امکانات هتل در تورهای مختلف

امروزه روز عکس و فیلم های سه بعدی بسیار پرطرفدار شده اند. این عکس و فیلم ها به کاربر امکان انتخاب دقیق و واقعی می دهد و زیبایی خاصی را نیز به وب سایت گردشگری می بخشد.

10- امکان نظرسنجی از کاربران، گفتگو و تبادل نظر میان آن ها برای انتخاب تور مناسب تر

نظرسنجی و گفتگو در طراحی سایت گردشگری برای کاربران بسیار دارای اهمیت می باشد زیرا ما انسان ها علاقه مندیم از تجربیات دیگران مطلع شده و از آن ها بهره ببریم به خصوص در رابطه با مقصد و توری که خودمان تجربه قبلی نسبت به آن نداریم.

طراحی سایت گردشگری

11- امکان دریافت مشاوره آنلاین و پاسخ گویی به سوالات از طریق مشاور آژانس

در طراحی سایت گردشگری در نظر گرفتن مشاور آنلاین برای وب سایت حتما توصیه می شود. از آن جایی که تورها، مقاصد و قیمت های متفاوت سوالات متعددی را در ذهن کاربر ایجاد می نماید، مشاور آنلاین پاسخگوی این مسائل است. داشتن مشاور آنلاین نیاز به حضور یک نفر به عنوان اپراتور برای پاسخگویی به درخواست ها و سوالات در مشاوره آنلاین وب سایت می باشد.

12- ارائه اطلاعات در رابطه با وضعیت آب و هوا در مقاصد توریستی

تقریبا تمام کسانی که قصد سفر دارند پیش از بستن چمدان آب و هوای مقصد را چک می نمایند تا با توجه به آن ملزومات سفر را فراهم نمایند. لذا قرار دادن این گزینه در سایت در هنگام طراحی سایت گردشگری در کرج توسط طراحان طراحی سایت کرج باعث می گردد  علاوه بر مراجعه کاربران قبلی برای چک کردن وضعیت آب و هوا، کاربران جدیدی را به وب سایت گردشگری مورد نظر راهنمایی می نماید.

13- ارائه اطلاعات کامل ارتباطی در بخش تماس با ما شامل آدرس، شماره تماس، ایمیل، شبکه های اجتماعی و گوگل مپ

ارائه اطلاعات هویتی کامل و دقیق برای ارتباط کاربران با پرسنل آژانس مسافرتی در سایت گردشگری اهمیت ویژه ای دارد. ارائه این اطلاعات به صورت شفاف  علاوه بر ایجاد دسترسی سریع و آسان کاربران به اپراتورها، موجبات اطمینان کاربران جدید سایت را هم فراهم می آورد.

طراحی سایت گردشگری

دلایل اصلی موفقیت سایت گردشگری

همانطور که گفتیم و می دانیم دلیل اصلی طراحی سایت گردشگری معرفی بهتر و مؤثر آژانس مسافرتی در فضای اینترنت می باشد. بدین منظور برای موفقیت بیشتر سایت علاوه بر رعایت کردن قوانین سئو می توانیم از کلمات کلیدی  : خدمات گردشگری – اماکن دیدنی – خدمات مسافرتی – شرکت های خدمات گردشگری – تورهای تفریحی – تورهای زیارتی – تورهای گردشی و … استفاده کنیم زیرا کاربران در بیشتر جستجوهای خود از این کلمات و عبارتها استفاده می کنند.

هم اکنون سفارش دهید

مجموعه طراحان برتر ارائه دهنده خدمات تحت وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، تبلیغات گوگل، سئو سایت، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی با دو شعبه فعال در تهران و کرج آماده همکاری با شرکت‌ها و برند‌های معتبر می‌‌شد. برای تماس با مجموعه طراحان برتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق برای مجموعه طراحان برتر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره فوری